Téma: ValóVilág

9/10
kari001 2010 nov. 16. - 22:00:17 9/10
(65/28485)
Gáspár Gyõzõ vezeti majd a Cool Tv-n a Belevaló Világ címû éjszakai mûsort, ahol az lesz majd a dolga, hogy megbeszélje a nézõkkel a villa napi történéseit.
A neten ezt olvastam.
Szóval hál istennek hogy legalább nem az rtl -en.
A Cool tv-t meg én nem nézem.
Roland86 2010 nov. 16. - 21:11:18
(64/28485)
Úgy rémlik, hogy nem a fõmûsort fogja vezetni, hanem valami VV-s kivonatot, vagy mit. Én elsõsorban a be- és kiszavazásokat várom. A benti élet csak annyiban érdekel, hogy tudjam, kinek érdeme szurkolni, és ki a legnormálisabb fazon.
offtopic
zotyo04 2010 nov. 16. - 20:07:03
(63/28485)
Én így látatlanba mondom, hogy kamerák ide vagy oda, egy héten belül parázsvitáznék valakivel. Nehezn viselem az emberi butaságot és hát tudjuk az végtelen.
offtopic
zotyo04 2010 nov. 16. - 20:06:18
(62/28485)
Errõl beszéltem. Nem kell generálni semmit, ezek az emberek különbözõek, nem ismerik egymást. Szándékosan olyanokat válogatnak be, akik valószínûleg elöbb utóbb, dühkitörést produkálnak a bezártság és a többi emberrel való együttélés miatt.
csancsy 2010 nov. 16. - 20:02:14
(61/28485)
Na, kezdenek már jókat mondani:)
1. Egyetértek, Szabolcs és Miló jó volt, vagyis az elsõ Való Világ sztem még tûrhetõ volt, éppen ezért várom meg, hogy mostaniból mit hoznak ki, meg ha lesznek szimpi emberek és nem unatkozok közben, akkor miért ne... Amúgy Szabolcs egy idõre eltûnt, most újra felbukkant.
2. Egyetértek Gyõzikét illetõen, pont ezért mondtam, hogy rossz. Showmanként jól csinálja a dolgát (mert csak jól csinálja, ha sokan nézték a Gyõzike show-t, meg ismert lett), viszont mûsorvezetõként nem hiszem, hogy helyt állna, pont a beszédje miatt. Itt bizony kultúráltan és érthetõen kell beszélni. De itt sem iszom a medve bõrére, meglátjuk az elsõ adást, melyben mûsorvezetõként szerepel, hátha tévedek és jól csinálja ezt is...
3. sokan támadják a show-t, hogy ez generált mûveszekedés, megjátszott forgatókönyv stb... de én nem hiszem el. 4 évig éltem koleszban 5 emberrel egy szobában, és hát nem volt jó... Sõt nagyon rossz, elkerülhetetlen a vita. Egy-két hónapig még érdekes, de egy idõ után megunod, és idegesít, hogy naponta csak õket látod, tulajdonságaik még rosszabbak lesznek számodra és ilyenkor még azt se kedveled, aki pedig jóbarátod... Ráadásul nincs magánélet, pedig az is fontos nagyon...Aki élt középiskolai koliban (nem fõsulis, az teljesen más), tudja, hogy mit kell átélni, nem véletlen van rossz hírük...
offtopic
zotyo04 2010 nov. 16. - 18:45:51
(60/28485)
Már megint megy itt az okoskodás. Én nem nézek tv-t, de ezért a mûsorért beszerzek egy tv-kártyát a gépembe. Szeretek másokon nevetni, szórakoztat hétköznapi emberek viselkedése összezárva. Sztem érdekes és szórakoztató mûsornak nézünk elébe. Én már nagyon vártam. A celebeket fogalmam sincs miért költöztetik be, mert sztem semmi értelme, de remélem hamar kikerülnek.


Marcipáncicának, pedig azt üzenem, hogy nem kell mû összeveszést generálni, jön az magától is, ha az emberek össze vannak zárva, aki volt valaha koleszos, vagy volt táborban az nagyon is tudja mirõl beszélek, pláne egy olyan környezetben, amikor be is vannak konkrétan zárva és tudják, hogy nem mehetnek el bármikor.
1/10
toshiba321 2010 nov. 16. - 18:35:01 1/10
(59/28485)
Ezt újra kezdik. Az elsõ 3-at is untam.
Roland86 2010 nov. 16. - 18:33:13
(58/28485)
A Való világ sem egy kultúrmûsor, de szeretek szurkolni, és örülök, ha a jobb fej, vagy számomra valamiért szimpibb személy jut tovább. Sokan nézik csak ezért.
Roland86 2010 nov. 16. - 18:30:54
(57/28485)
Mert azért: mindennek van határa. Annyi értelmes ember keres munkát ebben a mai munkahelyszegény világban, hát miért ilyen semmirevalókat alkalmaz az RTL? Azért, mert akkor kevesebben nézik a mûsort? Eggyel biztosan kevesebben.
Roland86 2010 nov. 16. - 18:29:34
(56/28485)
Bevallom töredelmesen, hogy én is megnézek sok szarságot, de olyan mélyre nem süllyednék, hogy egy Gyõzikét...
Roland86 2010 nov. 16. - 18:24:49
(55/28485)
A Való világban eddig két normális embert láttam össz-vissz: Szabolcs és Miló. Örültem is, hogy õk nyertek és nem a linkek.
Roland86 2010 nov. 16. - 18:23:05 Előzmény csancsy
(54/28485)
Hidd el nekem, hogy olyan mûsort soha nem nézek, amit egy Gyõzike vezet, vagy ami Gyõzike életérõl szól. Kizárt dolog!!!!! Szégyen, hogy az Rtl nem talál értelmes embereket. Ez a szerencsétlen még magyarul sem tanult meg beszélni. Én ugyanhogy nem töröm a fejem, hogy mit gagyogott éppen, és egyébként sem érdekel, hogy mit gagyarikul.
Tamas11 2010 nov. 16. - 17:44:48
(53/28485)
Korrekt válasz volt, és részben egyet értünk. Hogy melyik részével, az az én titkom marad :)
offtopic
Moldávia bánata 2010 nov. 16. - 17:33:45
(52/28485)
Ha lesz benne ketymekötyöre, meglessük!
Vagy még így se.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 nov. 16. - 17:29:35
(51/28485)
Hét egy = Hát egy
.... pfff :D
offtopic
Marcipáncica_ 2010 nov. 16. - 17:29:01
(50/28485)
Honnan tudom hogy szar? Hét egy: még nem kezdõdött el, úgyhogy nem tudom hogy szar, de meghitelezem neki. Hogy miért? Mert amikor anno ez meg a bigbráner is mentek, akkor sem lehetett még kikerülni sem. A csapból is ezek folytak, minden pletykalap elején és tévémûsorban errõl volt szó. Lehet az érdekesség amikor ez ember egy szándékosan polgárpukkasztó viselkedéssel és kinézettel bíró szedettvedett társaság "hétköznapjait" kukkolja, de maximum 10 percig. Persze a nézettség a cél, ezért nyilván lesz benne jó sok mû-összeveszés, és mû-ármánykodás, meg persze szex is. Minden amennyi belefér, vagy amennyit mûködési szabályzat engedélyez. És nem azzal van a gond amikor valaki belenéz ilyenbe is, hanem azzal hogy az ország nagy része SEMMI MÁST nem néz sajnos, csak ezeket a délutáni/esti szórakoztató talkshowkat meg celebes igénytelenségeket. Mert azt gondolom Te is érzed hogy pl. gyerekeknek csak ezeken felnõni és szocializálódni beteges dolog. Szóval innentõl mondom én hogy szar, de ez csak egy vélemény a sokból, és nyilván senkit sem érdekel, és nem is lesz kevesebb olyan aki nézi vagy nem nézi... engem sem érdekel, csak éltem a hõbörgéshez való jogommal.
Tamas11 2010 nov. 16. - 17:19:10
(49/28485)
Ha nem nézed honnan tudod, hogy szar? Lehet, hogy jobban megfogna, mint itt bárkit is. Egy könyvet nem a borítója alapján ítélünk meg, nem?! :)
offtopic
Marcipáncica_ 2010 nov. 16. - 17:07:55
(48/28485)
tévedsz. nem nézem. mint ahogy a többi szart sem.
a jelenleg tv2/retekklubbos szarok közül egyedül az xfaktort néztem.
persze mindenki magából indul ki. viszont a véleményemen nem írhatom másik topicba, mivel ez foglalkozik ezzel a mûsorral. ui. ne aggódj, nem fogsz itt engem látni...
1/10
Anonnim 2010 nov. 16. - 16:46:00 1/10
(47/28485)
Ezektõl a mûsoroktól a magyaroknak tellejesen ki fog olvadni az agyuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csancsy 2010 nov. 16. - 16:40:10
(46/28485)
LOL ne tagadjuk, nézni fogjuk:D Ezt már bekajáltuk:):):) Bírom tényleg, hogy fikázzák, de szinte mindennap jön újabb csomó komment:)
Amúgy én még nem tudom, attól függ, kik lesznek a villalakók, meg milyen lesz...
Nem vagyok elõítéletes, majd utána döntök, mikor megnéztem pár részt és látom, hogy milyen emberek fognak ott lakni...
Bár Balázs pozitív dobás, hát Gyõzike ellenkezõje:D De ha jól tudom még hátravan 2 mûsorvezetõ. Õtõlük is függ, hogy nézem-e vagy sem...