Téma: ValóVilág

Deecy 2010 dec. 28. - 19:25:17
(10425/28485)
Ha esetleg megvonással büntetnék õket, akkor szerintem a már bent lévõ kaját is ki kellene vinni. :) Legalábbis szerintem így lenne logikus.
1/10
offtopic
robicsek2 2010 dec. 28. - 19:22:21 1/10
(10424/28485)
NA Alekosz elõtt megnyílik a lehetõség, ráhajthat Gyinára.
Eperusztortusz 2010 dec. 28. - 19:20:37
(10423/28485)
Á azzal még sosem büntették õket...viszont a régii VV-kben elfértek a hûtõben, különös nem??????
1/10
offtopic
robicsek2 2010 dec. 28. - 19:19:03 1/10
(10422/28485)
Elõre gondolnak arra hogy lehet az lesz a bünti hogy megvonnak tõlük valamilyen kaját. :)
Eperusztortusz 2010 dec. 28. - 19:16:45
(10421/28485)
Áhh ez nevetséges...minden nap hoznak cuccot nem egy hétre elõre kell...én nem értem miért kérnek be 50aktíviát, amikor kéhetnének minden napra...aztán kint tele az asztal, mert a hûtõbe nem fér be:O
1/10
offtopic
robicsek2 2010 dec. 28. - 19:15:54 1/10
(10420/28485)
Gombi ha még ezt sokáig játssza, meg lesz fenyítve :)) Máshol éheznek, ez tényleg így van de nem kell álszenteskedni, csak azért mert valamihez nincs kedve. Amúgy a hidegre meg van orvosság, vegyen fel egy kurva kabátot, Ja hogy azt nem lehet mert ö a kemény legény , aki bírja a hideget egy szál pólóban ? Akkor meg ne sírjon a szája.
Deecy 2010 dec. 28. - 19:12:10
(10419/28485)
"Nem érdekel, érted?! Érted?! Érted?!" (Gombi) :D

Abban igaza van Gombinak, hogy ha nem fér fel több dolog a táblára, akkor ne kérjenek! Viszont pl. a körömlakk nem olyan fontos, max. nem festik ki a lányok körmüket! :P Egyébként nem lehet bevinni azt a r*hadt táblát a nappaliba?



Na, most jön a gyónás...
xu 2010 dec. 28. - 19:07:46
(10418/28485)
Alekosz a legrendesebb! Alszik!
Eperusztortusz 2010 dec. 28. - 19:03:13
(10417/28485)
17:00 elkezdõdött az élõ adás. Béci és Zsófi épp a disznóvágásról beszélgettek egy ágyban fekve. Zsófi azt kérdezte, hogy messze volt-e a tanya az autópályától (a fontos kérdések, amik a fejében születnek). Erzsi rosszul van nagyon…kérdezik, hogy a piától van-e, de azt mondja megevett ¾ kiló disznót és olyan, mintha egy „Liter zsír lenne a belében” . Béci: Levágtam a disznó pisilõjét: ”megnyomtam és hugyos lett a nacim, undorító büdös volt a hugya”. (Fõ a tisztelet egy halott állat iránt Bécuska). Zsófi meséli az álmát Bécinek:” Egy bevásárlóközpontban vásároltam…” pfffff álmában is a lóvét költi. 17:20 Marek Pietrak bejelentette, hogy megy hányni a budira. Hmm Oli sztem Zsófit hívja, ki mert arról beszél, hogy el fog törni a mécses valakinél hamarosan…Oli:”Úgy fogalmazom meg a kihívást, hogy a világegyetem leghalványabb élõlénye…”(ez már tuti, hogy Zsófi lesz, ez ellent mond annak, amit eddig Oli mondott, hogy õ meg akar mérettetni, meg, hogy lányt nem visz ki) Oli: „Fú, de várom”. Erzsi visszatért, közölte, hogy sikerült hánynia! (Gratulálunk Marek Pietrak!) Szandika kérdezte, hogy a házigazda Sándor bácsi italozott-e. Erzsi: mondta, hogy csak egyet ivott az ipse, hiszen késsel nem akart hadonászni õ : „3pálesz után már én sem álltam oda perzselni” Olivér meséli, hogy 2órával ezelöttig még a Lacit akarta kivinni, párbajozni, de meggondolta magát, de nem azért, mert besz*ri, hanem mert gonosz, szemét párbajt akar. (Na persze Olika tudtuk, hogy besza-behu lesz a kihívásnál és a Zsófikát viszed ki) Oli egy csomószór azt ismételgeti: „Már alig várom a kihívást.” Gina és Kristóf habverõvel turmixol valami krémlevest. Hogy lehet habverõvel csinálni ezt? Inkább kézi mixerrel kéne összetörni benne a csomókat. (mellékelek egy fotót) Késõbb : Gigi eszi a zöld krémlevest és közben felolvassa neki Gina a Szabályzat azon részét, ami arról szól, hogy hogyan mûködik, ha ki akar menni a villából egy játékos és be akarja fejezni a játékot. (Érdekes…vajon miért kérdezte?) Guszta az asztal Szandika tányérja mellett körömlakklemosó.(nyami) Na, megtudtuk brokkoli krémlevest falnak. Olivér rászállt Gigire „Mondd meg nekem te mint nézõ, hogy néznél rám, ha Kristófot vinném ki?” Gigi azt mondja, hogy szerinte a nézõk Lacit tartják méltó ellenfélnek, viszont Gináék ketten vannak, az lehet, hogy dupla szavazat így az se lenne kispályás”. (Hmm, akkor lehet hogy mégis inkább Kristófot vinné ki Oli?) Szandika otthagyta a levesét… kiment WC-zni…Oli beleevett a levesébe.(FUJJ!!!!) Erre Gigi azt mondta:”Azt a k*rva. Oli kivett egy ásványvizet a hûtõbõl és Szandika visszatért a leveséhez. Azonban senki nem szólt neki, se Gigi se Oli: hogy GUSZTUSTALAN PATKÁNY OLI beleevett a levesébe, szegény:( Fujjmár! Ha velem tenne ilyet valaki addig rúgnám a p*csét amíg még mozog az illetõ). Gigi ” Eszek még egy tál levest. Szandika: nekem is szedsz egyet? Gigi: Igen. Oli nekem is? Gigi: Nem. De azért hozott Olinak, aki imádja kiszolgáltatni magát (a Tetû). Béci meséli, hogy azért vannak mindnyájan rosszul, mert csak sört, meg bort ittak, meg páleszt semmi víz, meg üdítõ. Fogalmam sincs Gombi, Alekosz , Anikó hollétérõl. Éva Erzsi Zsófi Gina Kristóf a hálóban. Nappaliban: Laci, Olivér, Béci, Gigi, Ildikó, Szandika a többieket nem látni. Talán alszanak és nem mutatta õket a kamera:O Arról beszél Béci és Laci, hogy Alekosz úgy itta a disznóölésen a pálinkát, mint a vizet. A lányoknak valami táncot kellett betanulniuk a disznóölés ideje alatt. A fiuk nagyon hullák a korai kelés miatt… Mínusz 17 fok volt állítólag, amikor indultak. Na, 18:01 a Póstaládát mutatja a kamera asszem feladat fog érkezni, remélem nem veszik el a képet, ahogy az utóbbi idõben szokták. Csak annyi van a levélben, hogy Kristóf mostantól a villamester. Gombi elõkerült a nyugi szobában volt. Kaptak szobabiciklit a lakók. Gina és Laci azt latolgatja, hogy Alekosz (aki nem tudjuk, hol van). Mikorra fog kijózanodni, tippjeik szerint holnap délre:) 30-szor majdnem elesett, olyan részeg volt, meséli Laci. Állítólag a házigazdák a harmadik üveg pálinkát, már inkább eldugták. Laci: „Na bemutatkoztunk, megint” . Laci szerint a Hatodik érzékben Mel Gibson játszik:DDD A szobabiciklit kint kell tartaniuk, levélben kapták az infót…fura logika (elvégre is SZOBAbicikli). Zsófi szeretett volna edzeni, de ki a hidegbe nem megy ezért. Ez érthetõ. Gigi alkoholistának nevezte Alekoszt. Laci azt mondta, ha úgy akarja, a baráti köre bent tartja, ha úgy akarja, akkor nem tartják bent, ha esetleg õt hívná ki Olivér. Laci nem tudja, hogy maradjon-e, még gondolkozik rajta. Laci nem érzi jól magát a csapatban, mert disznóól van. Panaszkodik, hogy nem érte el azt a célt, amiért õ bejött (feleséget keresni, mint megírta valami újság). Kristóf összeírja a holnapi rendelést, mint villamester. Panaszkodnak a lakók, hogy még mindig van olyan, aki beleharap valamibe és visszarakja a hûtõbe Gigiék Olivérre gyanakodnak. A lakók a kimenetelrõl beszélnek. Gina szerint nem szerzõdésszegés, ha fogod magad és kimész. Kiderült, hogy Anikó a riportszobában valamikor kikéredzkedett, azt mondták neki, ha egy hét múlva is így gondolja, akkor kiengedik. Tegnap 6-an mentek a jakuzziba úgy, hogy ott cigiztek és elõtte nem zuhanyoztak le, pedig a villaszabályzatban benne van. A villaszabályzatban azt írják, hogy ha lefekszenek az ágyba, akkor az ágy melletti speciális akasztóra kell rakniuk a portot, na de nincs ilyen akasztó. A társaság nagy része bevonul aludni 18:48-kor. Gina port nélkül sugdolózik Kristófnak az ágyban fekve, de nem szól rájuk senki. 19:00 élõ adás vége.
cserkoferko 2010 dec. 28. - 19:00:34
(10416/28485)
Apa kezdödik!!!
xu 2010 dec. 28. - 18:53:15
(10415/28485)
Xia!
IXEMGabeo 2010 dec. 28. - 18:52:20
(10414/28485)
megyek picit pihenek, eszek, iszok:) majd még este sztem leszek csao...nézzétek az összefoglalót hátha vmi érdekes lesz benne
xu 2010 dec. 28. - 18:52:04
(10413/28485)
Én meg a pofákat!
xu 2010 dec. 28. - 18:51:37
(10412/28485)
Haláli jó vágják a kamerákat!
IXEMGabeo 2010 dec. 28. - 18:50:35
(10411/28485)
avval mi a gond? amíg nincs rajtuk cipõ minek öltözzenek át estélyi ruhába?
xu 2010 dec. 28. - 18:49:54
(10410/28485)
?
xu 2010 dec. 28. - 18:48:44
(10409/28485)
Már fel sem tûnik, hogy ruhástól az ágyba!
IXEMGabeo 2010 dec. 28. - 18:48:27
(10408/28485)
ezek kidöglöttek:D
xu 2010 dec. 28. - 18:47:43
(10407/28485)
gy volt; valszeg legongatták!
IXEMGabeo 2010 dec. 28. - 18:47:20
(10406/28485)
miután visszament nem volt online, összefoglalóban se mutatták így az felejtõs maradt...