Téma: ValóVilág

Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 22:18:53
(9865/28485)
Igen ez valszeg így van..eleinte én is õszintének gondoltam Erzsi és gigi kalandját...de nekem az az érzésem Gigi csak kihasználja a fiú vonzalmát. Amúgy eleinte Erzsi mondta, hogy neki mindegy Anikó és Gigi is bejön, aztán Oli beszélte rá nagyon a Gigit...úgyhogy már azt sem vágom, hogy az õ érzései mennyire õszinték:S
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 22:16:14
(9864/28485)
Nekem is mindig ezt mondták életemben, nem azzal van a baj, amit mondok, hanem ahogy...pffff evvan nyersen, egyenesen õszintén semmi finomkodás, ami a szívemen az a számon. Én szeretem ezt évában és nem miatta van a konfliktus, hanem mert a másik ember sosem ismeri el és nem mondja ki a véleményét csak terelnek, Éva pedig ki akarja ugrasztani a nyulat a bokorból, de ilyen sunyi embereknél nehéz. Azért oliból egyszer kiugrasztotta, kár, hogy nem mutattak többet a 4órás veszekedésbõl, amikor lárva*gecizte az évát és elmondta mindenféle k*vának, akkor mindenkinek rossz véleménye lenne Oliról is nem csak nekem meg pár embernek:(
KAdika 2010 dec. 27. - 22:14:18 Előzmény IXEMGabeo
(9863/28485)
Nem véletlen az sem, hogy Gigi és Jerzy egymásra találását kell néznünk minden este! Puhapöcs Jerzy-t eddig mindenki unalmasnak, és szinte észrevehetetlennek tartotta! Jerzy nem véletlenül került be, le volt ez játszva! Ha belegondolsz tömegével fogják szórni rá az sms-eket, ha egyszer kimegy párbajozni! Egyrészt, mert jó pasi (szerintem nem, de én nem is szavazok), másrészt meg azért, hogy visszatérjen Gigikéhez, és nézhessük tovább, hogyan bontakozik ki az (ál)szerelmük! Évát, és Alekot mindenki sz.r embernek tartja odabent! Pedig õk azok akik igazán átlátják a helyzetet, és felismerik az ilyen álszent, képmutató embereket!
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 22:13:13 Előzmény ggg1200
(9862/28485)
Hát igen ez nekem is fura pl. a házaspár mióta lehet bent két hete?és sírnak a videófelvételen...hát nekem ez fura...eleve sztem külön lakásban élnek a szüleiktõl...vagy napi szinten találkoznak?

Nem értem miért van mindenki kibukva, hogy távol a családja...én 17évesen egy hónapig távol voltam és szinte eszembe sem jutottak, tök jó buli volt. Nem azért mert én nem szeretem õket, de emberek, felnõttek vagyunk.
ggg1200 2010 dec. 27. - 22:13:11 Előzmény Eperusztortusz
(9861/28485)
zsófi is csak megjácca magát,anikó is ahogyan beszél az is megjáccás.
csancsy 2010 dec. 27. - 22:12:12 Előzmény Barbie24
(9860/28485)
Én se értem. Biztos kell a balhé az embereknek:P
Amúgy ismerõsi körben is azt mondták nekem, hogy kell az embereknek Éva a balhék, show miatt, de élõben nem bírnák elviselni pl. barátnõként, mert van egy undorító stílusa, amit lehetetlen elviselni.
Lehet valamiképpen õszintébb (Bár ebben is kételkedem, pl. Olit háta mögött lepatkányozza, mégha igaz is. Pedig azt mondta elõzi kiválasztásnál, hogy szereti az Olit...), de olyan stílusban adja elõ magát, olyan bunkón "mondja meg az igazat", hogy én is kiakadnék rá. Normálisabban is lehet közölni a dolgokat.
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 22:09:31
(9859/28485)
Engem Alekosz Évi és Szandika érdekel..most még kiváncsi vagyok Ildikóra a többi ember egy tömény unalom, bár még egy picit gondolkodok Zsófikán hátha mégis van benne valami...az a karácsonyi ajándékozás nagyon tetszett, hogy õ gondolt a családjára a többi villalakó kissé önzõcske és az a 24-én délelött ajándékmegvevõ típus:S
5/10
Barbie24 2010 dec. 27. - 22:08:49 5/10
(9858/28485)
Ja igen talán Oli és Alakeosz is :)
Igen akkor DURVUS lesz xDDDDDD ( ez a szó nagyon gáz :D)
akkor jön h ki kire rakjon.....
ggg1200 2010 dec. 27. - 22:07:41
(9857/28485)
azt én se értettem h lehet ennyi nyálas férfit beválogatni akik mindentõl elsírják magukat :D
5/10
Barbie24 2010 dec. 27. - 22:07:23 5/10
(9856/28485)
az tény h Éva õszinte talán túlon túl is az. a kevesebb néha több.
ggg1200 2010 dec. 27. - 22:06:06
(9855/28485)
azért nem mondják a szemébe mert senkinek sincs vele vitázni mert éva túl hülye ahhoz h megértse h nincs mindig igaza
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 22:05:56
(9854/28485)
Pontosan, a korábbi játékosokban nem volt toll és papír és tilos volt a sugdolózás...de minden éjjel ha van online adás láthatjuk hogy port nélkül sugdolóznak...arra hivatkozva hogy ne ébresszék fel a többit...a port persze nem zavarna senkit mi viszont hallhatnánk...Papíron és suttogva is simán megbeszélhetik a dolgokat de még talán nem is csak suttogva, hogy kire szavaznak, persze nekünk ezt nem mutatják...és disznóság a testvérpár,mert õk azért egyöntetûen fognak sztem továbbra is s(z)avazni.

Stohl tényleg szánalmas...állandóan azért papol, hogy nem futnak oda egybõl, amikor hívja õket, aztán amikor meg nem használják ki az 1percüket, akkor az a baja...pfffffpl. Gombi várta hogy elmehessen a táblától, mert Stohl azt mondta, hogy csak akkor mehet el ha õ mondja, de nem engedte el Gombit, hanem hívta Gigit, csodálom, hogy szegény ember el mert mozdulni. Amúgy meg mi a sz*r köze van hozzá, hogy ki kit hív ki? ha valaki a legnagyobb puszipajtását hívja is ki Stohlnak akkor is KUSS a neve!
Tamas11 2010 dec. 27. - 22:01:46
(9853/28485)
Itt szerintem nem az számít, hogy ki kolléga, és ki nem.. inkább a mûsor a cél. Szerintem lesz olyan párbaj, hogy Alekosz-Anikó, Jerzy-Gombi, Olivér-Laci, Béci-?, mert ezek az erõs emberek, ezekre kíváncsiak a nézõk, ettõl lesz nézettség.. nagyon kevés embert érdekelne szerintem egy Kristóf-Ildikó párbaj.. Dokik közül is nem véletlenül Laci került be :) Karakterek.
IXEMGabeo 2010 dec. 27. - 22:01:18
(9852/28485)
Erzsike nagyon sunyi, de emlékeim szerint a Sunyisággal a VV2-ben Gábor is sokra vitte. Sokaknál nyerõ taktika és azt sem tartom kizártnak pont ezért lesz ott Jerzy a legjobb 5-ben minimum. Viszont ez sem nyerõ taktika. Legnormálisabb az lenne, ha mindenkivel megbeszélnéd, ha gondod van, szemtõl szembe ugyanakkor senki hátsóját nem szabad nyalni sem, sunnyogást rögtön leveszik a nézõk, ami szintén nem szimpatikus, de azért törekedni kell arra is, hogy generáld a nézettséget. Nehéz nehéz, de megoldható. Valóban a taktikázás elég fontos ebben a játékban így jobban belegondolva...
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 21:59:39
(9851/28485)
Na ez most tetszett:)
5/10
Barbie24 2010 dec. 27. - 21:59:08 5/10
(9850/28485)
na legalább valaki aki nem bírja Évát :D Eddig legalábbis itt mindenki bírja :S nem is értem.
Alkesz jó arc. Csak a féltékenység beszél belõle tuti :D nem bírja elfogadni h nem õt választotta. Bár elég hamar Gina párti lett. és nem szégyelli :D
3972 2010 dec. 27. - 21:58:39
(9849/28485)
Bocs hogy beleugatok, de én is elmondanám a véleményem. Szerintem ne gondolja senki hogy valóban a nézõk döntenek az smseikkel a játékosok sorsáról. Az rtl lesz*rja hogy kire szavaznak a nézõk, nekik a lényeg a folyamatos nézettség, és ennek érdekében olyan embereket tartanak benn a villában akik feszültséget szítanak egymás között. Jerzsi is így került a villába, de azt hiszem nem hozta azt amit tõle vártak. Valljuk be, ki nézne egy Zsófi-Laci-Leonidasz döntõt? Tömény unalom lenne. Szerintem....
Mellesleg csak nekem tûnt fel hogy Jerzsi nem tud kimondani egy összetett mondatot sem? Minden második mondata: ezt most komolyan mondod? Valószínüleg lengyelül jobban tud. Az hogy Éva annyira megsértette hogy emiatt bõgnie kellett, már nem is kommentálom. Kicsit túl volt dramatizálva. Szerintem.....
Ildit sajnáltam, biztos nem gomdolta hogy lesz egy-két jellemtelen ember aki a könnyebb utat választva pár nap után rá teszi a jelet. Én nem bánnám ha úgy lenne mint annó a Big Brother-ben, hogy tilos kibeszélni egymás között hogy ki-kire fogja rakni a jelet, akkor nem vették volna annyian Évit a szájukra a kiválasztáskor.
Stohl egyre unszimpatikusabb. Talán nem kellene kioktatni a játékosokat, és nem kellene ostoba kérdésekkel traktálni õket. Sohasem csíptem, és ehhez a balesetének semmi köze sincs. Mindig nagyarcúnak tartottam, de azt gondoltam talán majd most visszavesz egy kicsit, de inkább rátett egy lapáttal.
offtopic
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 21:58:34
(9848/28485)
Hát biztos valami nagyon bántó...de amúgy ha Oli megy vissza, akkor csakis azért mert az RTL embere...kolléga tudod...
IXEMGabeo 2010 dec. 27. - 21:58:08
(9847/28485)
Alekosz és Olivér is elméletileg villán belül tuti kitartanak egymás mellett

megvannak azért rendesen a klikkek. Akkor lesz érdekes mikor kb 7-en lesznek:) onnantól jön a durvulás
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 21:57:56
(9846/28485)
Így van, de akkor miért évát mondja mindenki kibeszélõsnek, pont õ az aki Leónak is megmondta szembe a frankót Erzsi pl. csak a riportszobában mondta meg hogy rühelli Leót, leó kajak azt hitte Erzsi kedveli õt. Ez a gusztustalan Éva viszont mindenkivel megbeszéli, ha gondja van, õ õszinte vele viszont nem õszinték és õ ezt JOGOSAN zokon is veszi. Hiszen csak annyit vár el a másiktól, amit õ is ad ÕSZINTESÉGET!