Téma: ValóVilág

Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 16:58:46
(9525/28485)
Fogalmam sincs, de hogy Olivér nem csak ebben a csapatban játszik az bizonyos...a másik beépített ember maximum Anikó lehet...de õrû ráfizettek:D
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 16:57:27
(9524/28485)
Laci már közölte, hogy szereti a friss husit és az elõzõ bnõje is 17 volt...Zsófira is hajtott és most az Anikóra vetett szemet...azt mondta a többieknek, Higgyétek el én nagyon, nagyon, nagyon szeretem az Anikót, jobban, mint egy barát...pfff vén kéjenc.
IXEMGabeo 2010 dec. 27. - 16:57:21
(9523/28485)
az egy érdekes dolog volt a Zsuzsi-Leonidasz között. Az a poén, hogy a villa után Zsuzsi többször is elmondta, valóban belehabarodott Leoba, holott azt is elárulta nem az igazi énje volt a villában õ maga is meglepõdött ennek ellenére ez a csaj valóban belezúgott Leoba, amit ugyebár nem tudunk, hogy most leszarja e, megmaradtak barátoknak, vagy éli mindkettõ külön az életét... Zsuzsi elég átlátszó volt evvel, hogy bement és kb 2hét után kikészült...nem vagyok benne biztos, hogy ezt nem így tervezték el, hogy ki fog jönni, sztem szép kis summát kaphatott. Narancsos botrány ott látjátok látni lehetett h ez a csaj valóban ki nem állhatja Olivért, amit meg is értek. Az sem egy tisztességes ember, egy uszító, számító, gennyláda:D

Zsuzsika lehet, hogy félcigány, lehet, hogy a villában (úgy mint a többiek is) megjátszotta magát és szart is kavart bõven a nagy pofájával, ennek ellenére azt bírtam benne, hogy szókimondó volt, és ez a csaj valóban képes lett volna lefeküdni Leoval:D az a része nem hiszem h megrendezett volt. Jerzy-gigi féle cucc sokkalta nagyobb színészkedésre vall, mint ami volt Zsuzskó és Leo között...
offtopic
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 16:55:58
(9522/28485)
Ez így van, de az emberek önnálóan is tanulhatnának, pl. manapság szerinted a fiatalok olvasnak? Nem csak a suliban lehet tudást szerezni. Hidd el az állam tehetne akármit, ha az embereket érdekelné ez tennének ellene, de inkább mindenki lecrja és bámulja a barátok köztöt...én ezért sem nézek tévét sokat olvasok...itt is szeretek eszmétcserélni pont ezért...ide szerintem az értelmesebbje jön társalogni egy-két kivételtõl eltekintve...


Miért kell a kormánytól várni a csodát? Az embereknek kéne saját maguktól végre elindulni a helyes sövényen és felemelkedne ez az ország, ugyanis sok lúd disznót gyõz...de a magyarok s*gg hülyék...várják a sült galambot, hogy a szájukba repüljön...régebben lázadóbb voltam, de 10,99999 millió ember ellen tehetetlen vagyok egymagam:)
5/10
Barbie24 2010 dec. 27. - 16:54:02 5/10
(9521/28485)
persze van aki magát adja az biztos. Bár ahhoz mit szólsz h Éva és olivér beépített emberek? hm? ez sem véletlen...ide nem bekerült be hétköznapi ember ez tény. Itt a normális labdába se rúghatott....
totumfact@citromail.hu 2010 dec. 27. - 16:52:46
(9520/28485)
Vajon lesz e ma délután közvetítés? Vagy sötét képernyõ vár ránk? Megmondhatnák elõre, mert így már lassan magunkról vitatkozunk, a villa már nem is kell ide.
A fõtéma ki kapja a legtöbb jelet ma? Én Olira szavaznék innen kintrõl. A másik gyenge pont a kedvencem Anikó. Õ tetszik legjobban, ha kiszavazzák nem nézem többet a VV-t. Olyan aranyos volt a vallomásnál, a pohárral a kezében, jól állt neki a spicc. A Wc jelenetet nem értem, hogy kerültek be, mit akartak ott. Anikó a hideg? Õ húzta be Bécit, az meg olyan mamlasz volt, nem használta ki a helyzetet. Ezért megérdemel egy két jelet!
IXEMGabeo 2010 dec. 27. - 16:51:51
(9519/28485)
**nem menne bele rossz társaságokba...javítás
Kattrin 2010 dec. 27. - 16:51:19
(9518/28485)
Ez a Laci-Anikó dolog akkora marhaság! Két ilyen ember biztos, hogy nem szereti egymást, mert annyira mások, és össze sem illenek, két külön világ.
IXEMGabeo 2010 dec. 27. - 16:51:00
(9517/28485)
én ezt nem értettem soha, minek vesznek át minden baromságot az emberek? az lenne jó, ha mindenkinek normális ítélõképessége lenne és menne bele mindenféle rossz társaságba. Elvileg mindenkinek az eszére és a lelkiismeretére van bízva, de, amit meg lehet ítélni, mert rossz dolog pl, akkor evidens, hogy nem veszem át és nem megyek bele...

népbutításról: esik lefele az oktatás színvonala. Kb ott tartunk, hogy a mai vezetõk nem akarják, hogy mindenki okos és talpraesett legyen, mert akkor nem lesz meg a saját gyerekeik vezetõ pozíciója. Nem tanítják meg senkinek, hogyan érjünk el sikereket, miképp legyünk céltudatosak érdekes ilyen óráról én nem hallottam. Ha túl sok okos lenne az országban akkor túl sokan szednék meg magukat ebbe gondolj bele, abszolút nem érné meg az államnak...ezt nem a kiujjamból szoptam ki, ez úgy van felépítve ez a gondolat, mint a piramis...
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 16:48:58
(9516/28485)
Ez túlzás...adott szituban vannak, kapnak feladatokat és ezentúl nagyjából mindenki önmagát adja...ezek nem profik egyszerû emberek, akik anélkül is éreznek, hogy megmondanák nekik, hogy érezzenek.
5/10
Barbie24 2010 dec. 27. - 16:46:25 5/10
(9515/28485)
Egyetértek. ez megvan rendezve. Meg egyszer volt egy olyan amikor Gombi és Olivér beszélgetett, Gombi mondta h nem tudhatják h mi folyik a riportszobába, és Oli erre gyorsan mondta na errõl inkább ne beszéljünk tudod. na akkor ez mi volt???? nagy színészkedés. Persze most jön az új fordulat Laci reménytelen szerelme Anikó iránt. Aztán a többi Jerzy Gigi szerelme, Zsuzsi megdobálja Olit, Zsuzsi reménytelen szerelem Leonidasz iránt. mint egy szappanopera ezt vettem észre. :( sajnos ez már nem olyan mint a régi Majka ideji VV. ma már minden megrendezett.
offtopic
Kattrin 2010 dec. 27. - 16:45:58
(9514/28485)
Mondjuk ezt én sem értem. Még ha egyszer megmondja, hogy nekem nem szimpi, amiket mondasz, de nem, õ itt ráakaszkodik az emberekre.
offtopic
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 16:45:45
(9513/28485)
A francokat van népbutítás, senkinek sem kötelezõ tévézni és én nem is teszem. Senkinek sem muszáj. Az emberek maguktól is buták és kész...kilószámra fogynak a Blikkek, Bors, Story magazinok. A Fókuszt többen nézik, mint a Híradót és mindezt önszántukból. Az emberek akarják hallod, nem velük teszik:)
offtopic
Kattrin 2010 dec. 27. - 16:44:34
(9512/28485)
Ezt mindenki látja... dehát... én kikapcsolom a tévét.
IXEMGabeo 2010 dec. 27. - 16:44:26
(9511/28485)
na most komolyan mit ártott neked Eperke?:( magyarázd már el nekem
IXEMGabeo 2010 dec. 27. - 16:42:47
(9510/28485)
volt ofõm is megmondta, ebben az országban tudatos butítás folyik...az egész média egy átverés. Most nekem komolyan a Benkõféle celebeket kell nézzem? szted ez normális? kvízmûsorok? totál eltûntek, egy szintén remek színészi tehetséggel megáldott, lespórolt Rákóczi Feri féle mûsor a menõ manapság, ahol szinte tippelni lehet a kérdéseket, mert közük nincs a mûveltséghez...Vágó Pistának már kedve sem volt asszisztálni ehhez a szerephez, mivel csak annyit kellett volna aláírnia, hogy hülyítse a játékosokat, önmagát is evvel megszégyenítve...õ ezt nem vállalta, kész visszalépett a televíziózástól...És pl szted mit keres Fekete Pákó, egy Maunika, Tóth Gabi vagy akár Gáspár Gyõzõ a média világban? ezek jó példát mutattak volna? nem hiszem kapcsolom is ki a tv-t ha meglátom õket...
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 16:40:12
(9509/28485)
Igazából én csak azt nem értem, hogy lehet annyira kicsi a világ, hogy 18ezer emberbõl, amit mondtak...pont olyanokat választottak ki akik közül többen is ismerték egymást...pl Gigi és Béci ismerte Zsuzsit régrõl, Gombi is ismerte zsuzsit és Alekosz, meg ildikót...szóval én ezt nem vágom, micsoda véletlen, hogy 18ezer ember közül, pont egymás ismerõseit sikerült kiválasztaniuk:O
offtopic
Kattrin 2010 dec. 27. - 16:38:18
(9508/28485)
:'(
IXEMGabeo 2010 dec. 27. - 16:37:33
(9507/28485)
nincsenek egyedül Gombiék, több tízezren jelentkeztek. Ebbõl a több tízezerbõl sokkal normálisabb emberek is bekerülhettek volna, akiknek hasonlóan szegény a sorsa. Az a gáz az egészben, hogy ez nem igazi, ezeknek ki van osztva egy szerep. Mit gondolsz miért van az, hogy olykor olykor nincs online adás? miért lenne fekete a képernyõ? azért mert éppen abban a pillanatban beszélik meg a villalakókkal mit kell mondaniuk elõre a következõ jelenetekben. Nagyon ritka, ha engedik az online-t, ha igen akkor is dögunalom van...Eddig szinte semmiféle botrányt nem lehetett látni.

Tehát számomra az lenne az igazi való világ (és nem lenne unalmas, ugyanúgy lennének feladatok, bulik, beszélgetések) ha normális munkával, stílussal megáldott emberek kerülnének be, akár még fiatal diákok is 18 éves kortól, akiknek nincs lezüllve az élete és nem minden második szavuk az, hogy ÉRTED? meg bazd meg...

láttad pl a kísérlet c filmet? abban több valóság volt, mint ebben itt...
offtopic
Eperusztortusz 2010 dec. 27. - 16:37:18
(9506/28485)
Inkább csak ketten lesztek zolikával...