Téma: ValóVilág

offtopic
baribarany 2010 dec. 24. - 08:43:07
(8025/28485)
Szerintem elkerülhetetlen, hogy Olivér kapja a legtöbb jelet. Õ pedig Bécit akarta kihívni, mert õ a legerõsebb; de Gombi azt mondta, Laci az erõs ember, erre Olivér azt mondta, jó, akkor Lacit. Aztán fordított: inkább lehet, hogy Kristófot, mert akkor Gina is elmegy, két legyet lehet ütni egy csapásra. Hát nagyon remélem, hogy ezt a "gyávább" megoldást választja, a népszerûbb emberek maradjanak csak minél tovább, akkor a feszültség, marakodás is kevesebb.
10/10
Epertorta 2010 dec. 24. - 08:41:25 10/10
(8024/28485)
Á Anikó bármit megtesz, hogy Béci észrevegye...meglepõ módon úgy érzem Béci jobban vonzódik Zsófihoz, pedig ugye külsõleg, mindenképp Anikó a csinosabb, a tegnap délutáni online adásban mutatták közelrõl az arcát és hát komolyan gyönyörû szemei vannak...viszont Zsófi kihozza a pasikból a védelmezõt, mert olyan kis szende...ezt az érzést szeretik a pasik...


Jeeeeeeee 8:40 ébresztõ:) valami magyar Karácsonyi dal "Legyen hó, legyen hó"
10/10
Epertorta 2010 dec. 24. - 08:38:01 10/10
(8023/28485)
Egyébként sajnálom Erzsit, õ az egyetlen, mióta bent van minden éjszakát vagy a földön vagy két kicsi puffon tölt...sztem valaki már igazán felajánlhatna neki egy cserét...nem irigylem:(
offtopic
baribarany 2010 dec. 24. - 08:37:49
(8022/28485)
Nyilván Zsófit se. Jóképû, magabiztos, laza, nyugodt, nem szeszélyes, nem félelmetes idegroncs satöbbi - ez épp eléggé vonzó. Olivér sem az álló férfiassága miatt tart tõle. És egyébként olyan rettenetesen elájulva sincs tõle Anikó, este pl. azt mondta neki: "akkor ezért vagy ennyire belassulva" (amikor a gyerekkori bepisilésrõl beszéltek).
10/10
Epertorta 2010 dec. 24. - 08:35:20 10/10
(8021/28485)
Én is említettem ezt, csak én azon agyaltam Oli miért ilyen biztos abban, hogy végéig bent fog maradni? Talán benne van a szerzõdésében? Ezt olyan természetességgel mondta Szandinak, hogy majd a végén mi lesz ha csak a barátia maradnak bent vele. Pffffffff Olyan hányadék az az ember...az a baj, hogy kihívni senki nem fogja, még Laci sem...de Lacira meg amúgy se tenne senki jelet. Elképzelésem sincs legközelebb kire rakják a legtöbbet...így, hogy Éva védett...talán Alekosz...a lányok megdobálják jelekkel...na de õ 1000, hogy visszamegy.
offtopic
baribarany 2010 dec. 24. - 08:24:31
(8020/28485)
Nem tudom, ilyen részletesen nem figyeltem. Az pedig mindegy, mennyire haragszanak rá, ha senki sem meri helyretenni. Ezért aztán azt hiszi, hogy õ "erõs egyéniség"; pedig inkább erõszakos. Nekem hiányzik, hogy senkinek sincs megküzdési stratégiája Olivér ellen. Hiába van egy csomó szimpatikus tulajdonsága, jó humora, hiába barátságos, hiába növeli az önértékelését például Jerzynek, ha ugyanakkor végtelenül sunyi.
Ja igen, még a kiválasztási esélyeket is latolgatták - Oli morfondírozott, hogy mi lesz majd akkor, ha csak a barátai maradnak bent, azokra hogyan tegye a jelet (pedig inkább õrá fogják tenni mások). Szandika is kérdezgette az esélyeirõl: ki merje-e hívni Zsófit, Anikót. Szerinte õ a középmezõnyig fogja húzni, Oli biztatta, hogy dehogy, az egyéniségét biztosan imádják a nézõk. Igen finoman fogalmazott: "azt, hogy ilyen állat vagy". Kedves. Ja és nyalt a mikroportnak, még azon is nevettek.
10/10
Epertorta 2010 dec. 24. - 08:18:19 10/10
(8019/28485)
1.még senki nem mesélte el
2.nem az "álló" férfiassága miatt vonzódnak Bécihez (fõleg Anikóra nem mondhatod ezt, hiszen õ frigid, nem mozgatják meg ezek a dolgok...bár benne sztem megint ott élhet a remény, talán majd õ talán majd vele, fõleg, hogy miket mondott Béci, hogy õ tuti kielégítené)
totumfact@citromail.hu 2010 dec. 24. - 08:10:55
(8018/28485)
Tudtam, hogy valamelyik elmeséli és ezt kell összerakni, mi volt az igazság. Alek jól leégett férfiassága olyan kicsi, hogy Szan szinte észre sem vette benn vagy kint.. Csak a közhelyek sora jön elõ: amelyik kutya ugat az nem harap. A Szan méreteirõl pedig csak annyit, 3 gyerek után is lehet jó. Ennyit a szexrõl, ami megvolt, nem volt, nem érdekes. A lányok Béci fele vonzódnak mert neki van férfiassága, ez látszik is reggelente. Õ meg nem kezdeményez, a kinti nõ fogja. Minden normális nõ vágyik a jó szexre, itt egyedül Bécitõl lehetne akciót várni, Laci,Gombi,Oli,Krist, most mát Alekosz is kihúzva. Minek ide még nõ? Erzsi is foglalt, ki tudja?
10/10
Epertorta 2010 dec. 24. - 08:03:57 10/10
(8017/28485)
Nah, ahogy elnézem helyesbítenem, kell mert úgy néz ki Erzsi késöbb bevonult és mégis a földön aludt, ráadásul tökéletesen egyedül héééééééj, nem értem miért. Talán Gigi a régi helyén fexik az ágyban Ildivel.
10/10
Epertorta 2010 dec. 24. - 08:01:49 10/10
(8016/28485)
Majdnem mindenben igazad van...de ez az Olivér poénkodása...valamilyen arcot utánzott...mutogatta, hogy "ilyen fejet vágott és a virsli újjaival...vagy az Alekosz arcát utánozta?

Olivérnek nagyon súlyos lesz egy ilyen titok, sztem elöb utóbb kubukik belõle...alig várja, hogy megoszthassa ezt valakivél és ha egyvalakinek elmondja, akkor mindenki tudni fogja. Akkor Szandika nagyon haragudni fog rá, de talán még Alekosz is.

7:59 Mindenki alszik...remélem nem veszik el a képet kivi vok rá, hogy milyen lesz az ébresztõ, remélem Karácsonyi dalokkal ébresztik õket pl. Rockin' Alround the Christmas Tree:) Ráadásul ma tuti, mindenki felpattan, mert díszíthetik a fát sztem, már reggel megkapják a díszeket...mondjuk nem tudom, hogy hozzák be azt a rohadt nehéz földlabdás fát:)
sanca99 2010 dec. 24. - 07:48:42
(8015/28485)
Karácsonykor fõ mûsoridõbe betenni ezt a vackot. Aki nézi az meg is érdemli.
offtopic
baribarany 2010 dec. 24. - 07:29:41
(8014/28485)
Nem utánoztak senkit, Alekosz méreteit tárgyalták, rajta gúnyolódtak. Szerintem ez az egyik fõ oka annak, hogy a férfiak bent hihetetlen önmegtartóztatásra képesek. Mert minden részlet kitárgyalásra kerül a benti unalomban - és az unatkozó pletykálkodásról tömegek szereznek tudomást. Mindenesetre Olivér tényleg undorító; azt gondoltam, csak a nõk fognak errõl pusmogni, de nem, õ kérdezgette Szandikát. A legjobb haverján vihogott a háta mögött. Mikor bementek a házba, Alekosz épp azt magyarázta Ildinek, hogy Olivér micsoda szemét szarkeverõ. Nyilván gondolta, hogy cigizés közben mindent kiszed Szandikából.
A kutyapózos poén irtó vicces volt már önmagában is, de attól vált kegyetlenné, hogy Zsófi egy darabig még kérdezgette, hogy tényleg? És abból hogy lehet vizsgázni? Valami olyasmit válaszolt Béci, hogy gyakoroltam és mindig sikerült.
Azért nem semmi, micsoda háremmel alszik a földön, hû kutyusként fekszik körbe a csajok. Ha Oli nekimenne Bécinek a kiválasztáskor, utána nagyon megütné a bokáját, annyira utálnák a többiek. Jobban teszi, ha csak Kristóffal próbálkozik, különben minden eddig elért népszerûségét elveszti.
Azt nem értem, ha valamennyire kiderült, hogy Gombi életveszélyesen fenyegetõzött a párbajjal kapcsolatban, akkor miért nem zárják ki? Szerintem senkinek sem hiányozna.
10/10
Epertorta 2010 dec. 24. - 01:47:23 10/10
(8013/28485)
Nah, kb. fél, 3/4 órás késéssel megkezdõdött az online adás...Oli és Szandika nagyon jól szórakozik cigizés közben Oli valakit utánoz, de nem vágom, hogy kit sztem vagy Alekoszt, vagy Ildit...nagyon röhögnek...késöbb bemennek és a kanapén Szandika, Ildi, Alekosz, Oli dumcsiznak, a Barátok Közt, a téma...Úgy jött szóba, hogy Ildinek pár mondatos szövege van ápolónõként...de még nem ment le adásban, reménykedik, hogy talán kap benne hosszabb szereplési lehetõséget is. Aztán Kis Ramóna, aliasz Zsófi a BK-ban szilikonbeültetése kerül terítékre. Alekosz arról beszél, hogy sajnálja, hogy Kis Ramóna megmûtette a melleit, mert ettõl az arca is megrondult, Szandika vitázik vele nem érti miért rondítja meg az arcot a mellmûtét. Alekosz kifejti, hogy egy természetes archoz nem megy a mûmell...Aztán arról beszél, hogy szerinte az esetek többségében a lányok fejében van a bibi, akik megmûttetik magukat, és egy harmónikus párkapcsolatban lévõ nõ sosem tenne ilyet. Erre Szandika rácáfol, azt mondja neki erre ment rá többek közt a kapcsolata, mert õ a pasija (Kiki) véleménye ellenére megcsináltatta. A hálóba kapcsolnak: a már megszokott kép fogad minket Gigi-Anikó sugdolózásának NEM lehetünk éppen fültanúi, mert már megint nem értünk semmit az egészbõl...persze a kutya nem szól rájuk...Anikó, Zsófi, Béci a földön fexenek, pedig egy teljes ágy van szabadon...Gigi átöltözik és kimegy aludni valszeg a nyugiszobába Erzsi mellé. Zsófi kezén úgy tûnik egy zoknibáb van...amineka fején egy tollpihe van, kicsit bábozik vele a 19éves lány. Késõbb, beszélgetnek, hülyülnek Oli és Béci...Béci meséli, hogy 10éves koráig bepisilt, erre Oli: az érdekes, mert én 10éves koromig besz*rtam, hehe csak vicc volt...jót nevetnek. Aztán lámpaoltás Zsófi fázik kér még egy takarót Bécitõl, aki csodálkozik, hogy Zsófi fázik, azt mondja tuti rossz a vérkeringése, azért nem izzad a szaunában se, erre Zsófi mondja, hogy volt a sivatagban és ott nagyon izzadt...és ott levizsgázott tevegelésbõl...erre Béci rákontrázott, hogy õ meg kutyapózból...erre Zsófi rákérdez, hogy azt hogyan?...nem érti szegény, hogy ez poén volt...Szandika beólálkodik a hálóba és valamire készül...mert minden szem rászegezõdik, behozta a sütéshez való, óratojást, felhúzta és odatartja az alvó Gombi füle fölé...szegény felébred...Szandika, meg annyira hangosan röhögcsél és visitozik, hogy felveri még Lacit, is aztán rápisszegnek, h sssssss a házaspár alszik...Szandika befogja a száját...aztán befexik Éva mellé...lassan Alekosz is bejön, összehajtja a gatyáját...aztán Olivérrel szétszedik az ágyukat és újraágyaznak...nagyon édesek, mint egy zsémbes, idõs házaspár. Az új nõ Ildikó még kint van, talán fürdik...nem tudom...1:35 elvették megint a képet:S 1:46 még mindig nincs adás..asszem fexem én is...puszi
sziriat 2010 dec. 24. - 01:43:34
(8012/28485)
Na csak az a feketeség,meg az a motoszka hang. ennyi .
sziriat 2010 dec. 24. - 01:28:35
(8011/28485)
Lehet,mindenki lepihent? Mert csak a hálót mutatják,ott meg villanyoltás és szpatty.
sziriat 2010 dec. 24. - 01:25:01
(8010/28485)
:) Igaz!
Jó kukkolást, egy kicsit pihenek,hátha jobb lesz a fejemnek.jó éjt!
csancsy 2010 dec. 24. - 01:20:00
(8009/28485)
Na, itt vagyok. Én most néztem meg csak az összefoglalót... De inkább nem véleményezem, mert fortyog bennem az indulat és csak csúnyákat írnék. Annyit megjegyzek, erõsen gondolkozom rajta, hogy ne nézzem, legalábbis addig nem, míg Éva bent van a villában. Kiverte a biztosítékot nálam.
Kár, hogy Éva annyira gyáva volt és nem Gigit hívta ki párbajozni... Állítom, nem lenne ekkora pofája. Ha ennyire unszimpi, miért nem hívta ki? Emlékszem, hogy nyalizott a Giginek a kiválasztás estéjén. Tutti, Éva vesztene. Méghogy Jerzy egyedül sírna??? Hogy a picsába és mire van ekkora egója. Tutti Gigi menne vissza és neki is szurkolok azért is. Gigi helyébe akkora pofont adtam volna Évának, hogy térjen észhez, de nem, még csinálja a hülyeségeit.
Legjobban Jerzy-t sajnáltam, szegény, biztos kedvelte Évát, õ meg szépen átverte.
sziriat 2010 dec. 24. - 01:04:46
(8008/28485)
Valamit a kezével mutatott az asztal takarásában .. Oli röhögött, mert õ látta.. mire felfigyeltem, mi a téma, be is fejezték,bejöttek a cigizésbõl a nappaliba..
Azért ez az Oli..:( Kaján..
sziriat 2010 dec. 24. - 01:01:57
(8007/28485)
Ildi szimpi.Mesélte,hogy van pár mondatos ápolónõi szerepe a Barátok köztben, (még nem adták le,-) mondta.
10/10
Epertorta 2010 dec. 24. - 00:58:24 10/10
(8006/28485)
Na akartam menni aludni...de Ildi Alekosz Oli és Szandika beszélgetés...nem tudom itthagyni:)