Téma: ValóVilág

10/10
Epertorta 2010 dec. 21. - 06:29:01 10/10
(5985/28485)
6:28 a képen Marek Pietrak...ez így szexi:)
10/10
Epertorta 2010 dec. 21. - 06:27:05 10/10
(5984/28485)
Egyébként azt mondja Oli ebben a videóban, hogy "káros vagy és mérgezõ"
Aztán Zsuzsi mondja:"Mit mondtál rám káros?"
Erre Oli:kioktató módon:"Te nem figyelsz nem azt mondtam, hanem, hogy kártékony"

Cöhh, na ki nem figyel Olikám?
Már jóideje beszélt Zsuzsi háta mögött ilyeneket. Most meg ebben a vitában azt hazudja, hogy mindenkinek megmondja a szemébe. Hát lehet hogy 2hét után megmondta, de két hétig csak suspusolt mindenki háta mögött.

http://www.valovilag.hu/video/111623
10/10
offtopic
Epertorta 2010 dec. 21. - 06:11:00 10/10
(5983/28485)
Gina
10/10
Epertorta 2010 dec. 21. - 06:06:16 10/10
(5982/28485)
Ez a Zsuzsi dolog sztem nem derült égbõl villámcsapás volt, hanem volt elõzménye...Voltak Zsuzsi régi sérelmei, amiket nem tudott azóta sem elfeledni. Azért azt mondjuk csodálom, hogy ahhoz képest, hogy Béci ismeri barátnõje gyenge lábakon álló erkölcseit otthon hagyja és a villában cölibátusi életet él. Nyakamat rá, hogy a nõjét már rég "csinálja" valaki. Volt ez és volt az, hogy Leonidász nem tudta eldönteni akarja-e a Zsuzsival a dolgot vagy sem...ezért közelengedte magához aztán eltolta...szóval ment a huza-vona. Leonidász azok után, hogy élvezte, hogy éjszaka a farkát fogdosta Zsuzsi, meg ölelgette õt Leo mindezt viszonozta, ha csók volt visszacsókolt, erre Leo fogta és kitalálta, hogy inkább mégsem kér a lányból és ezt elég csúnyán is közölte. Amióta bent volt Zsuzsi a villában Leo egyszer sem említette, hogy neki barátnõje van. Így elég jogos volt Zsuzsi sérelme arra vonatkozólag, hogy Leo, most a bnõjét hozta fel ellenérvként. Aztán Olivér betámadta. Sztem természetes emberi reakció volt a narancsozás, egyébként okkal csinálta, el is mondta, hogy ki akar menni a villából.

Azért az elgondolkodtató, hogy eddig két hatalmas veszekedés volt a villában és Olivér mindkettõben benne volt:O
10/10
Epertorta 2010 dec. 21. - 05:57:13 10/10
(5981/28485)
5-óra után vagyunk pár perccel 20percen keresztül mutatják felülrõl Évát és Szandikát, ahogy alszanak a sötét hálóban.
5:22 Erzsi(Marek Pietrak) a nappaliban, kint van a párnája és a takarója a kanapén...talán kint aludt...Felöltözik a kinti fiókból, felvesz egy 3/4-es farmert és egy polót, kimegy a mosókonyhába dobni egy sárgát.(ez csak feltételezés, a bent töltött idejébõl következtetve) Úgy néz ki a kanapénál nem hagyják a kutyák aludni. Elõszõr azzal próbálkozik, hogy visszaviszi a kutyákat az alomba és mondja nekik szépen, hogy maradjanak ott. Persze amint megy visszafelé a kutyák már a nyomában.
Úgy néz ki akadályokat épít a kutyáknak, a kanapé két oldalához, na ez vicces jelenet, az egyik oldalon odatolta a zöld "fotelt" azt hiszi jól sikerült és, amíg a másik oldalon rendezgeti a barikádot a kutyák már mögötte vannak, hehe hátranéz és aranyosan dühöng, hogy a rosszcsontok már mögötte is vannak. Mind1, hagyja hogy ottmaradjanak a kutyák lefexenek mellette, úgy néz ki lenyugodtak...pár perc elteltével a kis fekete rácsimpaszkodik Marek Pietrakra:)
5:31 Erzsi feladja a kutyákkal való küzdelmet, akik csak nem hagyják tovább szenderegni. Édes azért, mert nem bántja õket sõt megsimogatja a fekete fejét..Újra próbálja elbarikádozni a kanapé két végét, már a kendõt tartalmazó pléh aktatáskát is beveti a barikádhoz.
Kicsit kiviszi a kutyákat,amíg elszív egy cinnyát. Visszajön a cigizésbõl bemegy a fürdõbe, kiveszi a wc-bõl a wc-papírt és visszamegy az elbarikádozott területre és a kutyakakikra ledobál egy jóadagot aztán elkezdi felszedni a bûzcsomagokat. Úgy hívja a kutyákat, hogy "hülye gyerek", kedves...mellesleg úgy megy a kanapéhoz, hogy átlépi azt, úgy néz ki sikerült most jól az akadálypálya, mert a kutyák már nem jutottak át.nNa bedobta a wc-be, amiket összetakarított és kétszer lehúzta a wc-t. Kezet mos! Szerintem most visszamegy aludni. Ja-ja 5:40 Erzsi visszamegy aludni, ezt elég komolyan gondolhatja, mert visszavetkõzik boxerre:( Most 2-3órán át sztem semmi történés nem lesz, hacsak a kutyák nem elég szemfülesek és nem jutnak át valahogy az akadálypályán:) Édes kiskutyák a kanapé másik felén ülnek, de belátják nincs esélyük...így visszamennek a kosarukhoz és odafexenek. Jaj de cukik ó:)Most folyamatosan a kutyákat mutatják, valamit rágcsálnak a kosárban fekve, de nem látni, hogy mit...na most látom valami szürke plüst:) Ha jól látom ez egy elefánt:) Na a fekete megunta, a kis barna meg követi. Az Erzsi kanapéja mögötti cserepesnövényt izélgetik. A kis barna mindig követi a feketét. 5:51 Erzsi szemkendõvel alszik. 5:56 az akvárium csobogását hallhatjuk, szörnyû hangos...mindjárt nekem is "ki" kell mennema bugyboréktól...
offtopic
baribarany 2010 dec. 21. - 05:43:58
(5980/28485)
Szerintem Zsuzsa tényleg nem igazi bombanõ; és nem csak azért, mert nem elég szép, hanem azért is, mert nem olyan szívbõl kurvás, mint Szandika. Szerintem õ inkább kapcsolatfüggõ; inkább csak tartozni szeretne valakihez, és ehhez neki inkább csak eszköz a szex, de nem végcél. Ha az volna, akkor nem Leonidászra mászik rá, hanem Olira. Szerintem éppen emiatt lett féltékeny Gigire, és emiatt jött annyira zavarba, amikor szopni tanította Zsófit. Szandikától elképzelhetetlen lett volna, hogy ilyesmi zavarba hozza. Zsuzsa nem tett olyan gesztusokat, mint Szandika; viszont szinte könnyekig meghatódott Laci béna szerelmes versétõl – sokkal inkább hatott rá a vers, mint a többiekre. És amikor egy nadrágban kellett bújnia Leonidasszal, attól annyira feldobódott, hogy folyton vihogott, az sem zavarta, hogy Leonidasz csak pofákat vág. Számára ez az igazi – valakihez tartozni, és a nadrágozás igazán kifejezte ezt. Saját maga mondta, hogy õ nem is bombanõ; ha Oli a külsejére tett volna megjegyzéseket, az nem borította volna ki ennyire, minthogy a többiekkel való kapcsolatát támadta. Oli viszont egyértelmûen, a saját bevallása szerint is szexfüggõ; õ szerintem nagyon is felfigyelt Zsuzsára, és nagyon dühíthette, hogy képtelen hozzá közel kerülni, mert Zsuzsa egyáltalán nem értékeli. Oli Szandikával azért is jöhet ki sokkal jobban, mert nekik közös a szex iránti preferenciájuk. Szandika számára Leonidasz csak egy tejszagú kölyök, szexuálisan értéktelen – viszont, társként, õ tûnt Zsuzsa számára a legígéretesebbnek. Úgy hálózta be, ahogy tudta (szexualitással) – hogy megkaphassa tõle azt az összetartozás-érzést, amire vágyott. Nagyjából a legboldogabb pillanatát zúzta szét Oli.
Alekosz is a szexuálisan kevésbé „veszélyes” lányok iránt érdeklõdik, ez Szandika számára furcsa, úgyhogy záros határidõn belül elkerülhetetlen egy Szandika-Oli páros.
10/10
offtopic
Epertorta 2010 dec. 21. - 05:25:14 10/10
(5979/28485)
Csúsztatsz...
10/10
offtopic
Epertorta 2010 dec. 21. - 05:13:21 10/10
(5978/28485)
Honnan tudhatod, Éva melyiket utálja jobban?
sziriat 2010 dec. 21. - 04:00:59
(5977/28485)
Lacinak, a villa alfa hímje cége
http://www.iosa.hu/new_galeria_6
A kámforrá vált iroda is Az RTL-klub érdekeltségébe tartozott, vagy fordítva?
McCart 2010 dec. 21. - 03:35:27
(5976/28485)
korábban meg akarták ezt csinálni , egyszer régen még szereplõválogatásra felhívó reklámok is futottak az RTLen csak akkor nem lett belõle semmi.
biztos felépítették már akkor a stúdiót.
sziriat 2010 dec. 21. - 03:06:03
(5975/28485)
Jerzy Szandika kérésére elõszõr a kûlcsínt, aztán a belbecset ecsetelte Gigirõl..Hárman ülnek az asztal körül az Évával. Most lassan-hirtelen mindenki felébredt, és kijött a hálóból.. nagy a zsibongás..bugyi téma- vékony pántos,ne legyen slampos..:- Jerzí leslampolta egyik Szandi bugyrot.hogy hogy kerültek az asztalra és témába? -Nézzük ,ki alhat..: Laci, Anikó,házaspár, , és tán a Gombár Gábor.
Ahhoz képest,hogy arra törekednek a Jerzyék a Gígível,hogy hiányozzanak egymásnak ( imitálva a kinti idõszakos kényszeres elválást,- ami ugye itt nincs),megkérdezte Gigit: "lefektesselek?" (mármint aludni).-...teszem én hozzá.
Most rettenetesen megy a kacagás, amit Alekosz erõs karizmának( muszkli) mutogatása indított el, aztán nem tudom,mert közben írtam,- hogy min is volt még a kacagás.Én be is fejezem mára, hagyok másnak is témát...
Peti817172M 2010 dec. 21. - 02:58:52
(5974/28485)
Érdekes, hogy a kupola már a 2006-os felvételeken is látszik.
sziriat 2010 dec. 21. - 02:40:26
(5972/28485)
Kijöttek a hálóból a Szandika,Éva meg J, mennének cigizni, és Jerzire rászólt valaki,hogy mikroport..LOL Lehet a Leo volt, mert még mindíg beszélgetnek a Zsófival a kanapén,a Leo feje a Zs. ölében.. eddig a párjáról és a szerelmükrõl,a beköltözésrõl volt szó Leo részérõl.. meg Zsófi is ecsetelte a legutóbbi párjával kapcsolatos sztrit.. Meg a Mc'Donalds-os kajcsi volt a téma.. Jaj de éhes lettem egy jó hambira.. LOL
csancsy 2010 dec. 21. - 01:48:38
(5971/28485)
Megnéztem most utólag az összefoglalót és a botrányt:D Huh, durva volt... Vagyis ehhez nagyon nincs mit hozzáfûznöm. Ebben mindkét fél hibás volt: rosszindulatú Olivér Zsuzsi elevenébe talált, manipulálta, provokálta és mondhatni képébe vágta az igazságot és a tényt. Engem az zavart benne, ahogy utána kezelte ezt a vitát. Nem vágott vissza, semmi erõszak, durva megszólalás, hanem jéghidegen Zsuzsi képébe röhögött. És ebbõl gondolom, hogy manipulált. Ha nem így lett volna, akkor úgy viselkedett volna, ahogy Évivel, de nem így volt. És ez az egy dolog nem tetszett Olivérben.
Zsuzsi nem hagyta magát, belesétált a csapdába és meg is lett az eredmény. Ezt bizony tûrnie kellett volna idegileg, nem kellett volna felhúznia magát. Azért nem kis dologról volt szó, ezt tényleg bántalmazás kategóriájába tartozik, neki nem lett volna joga ehhez.
Viszont összesítve ebben kicsivel Zsuzsi hibásabb volt: Nemcsak a bántalmazás miatt, hanem korábban Alekoszt õ szapulta, sokkal durvább szavakkal, mint Olivér õt és neki kellett volna legkevésbé felháborodnia emiatt. Õ sem adta meg a tiszteletet Alekosznak, akkor hogy kérheti számon???
Amúgy ebben a veszekedésben a házaspár most kivételesen érdekes volt. Legalábbis, hogy Gina is így viselkedett volna. Én kedvelem õket, úgy érzem, ha még kicsit bent maradnak lesznek náluk még érdekes dolgok viták terén. Majd meglátjuk, kiderül igazam van-e. Amúgy irigylem azért Alekosz nyugodtságát, jól bírja a strapát.
10/10
Andy 22 2010 dec. 21. - 01:43:24 10/10
(5970/28485)
Szerintem a Leo fog kiesni!
10/10
Andy 22 2010 dec. 21. - 01:41:06 10/10
(5969/28485)
Szandika és Alekosz :DD
10/10
Andy 22 2010 dec. 21. - 01:39:06 10/10
(5968/28485)
Cirógathatja...de amúgy igaza van a többieknek.
manao 2010 dec. 21. - 01:38:03
(5967/28485)
Nekiáll a Zsófit cirógatni...
5/10
Barbie24 2010 dec. 21. - 01:38:03 5/10
(5966/28485)
én azért sajnálom Leot. mit bántják már...