Téma: ValóVilág

Roland86 2010 dec. 21. - 00:43:59
(5925/28485)
Na, az a nõ még egy szánalom. Egyszerûen nem értem, hogy mi leli az ilyen rossz természetû embereket, hogy egy ilyen mûsorba jelentkeznek. Ma azt sem tudta, mit csináljon lányos zavarában, hogy kiderült: egy jó nagy humbuk volt, amit össze-vissza hadovált Alekoszról. Alekosz abszolút lovagiasan viselkedett, amikor Anikó lebukott, Anikó meg ismét leszerepelt. Illetve: lehet egy ilyen helyzetben jól viselkedni? Kiderül, hogy hazug szemétládák vagyunk..., itt nincs jó kép, amit lehet vágni...:)
Roland86 2010 dec. 21. - 00:41:38
(5924/28485)
Így van! Tökéletesen igazad van. Amúgy meg: neki épp akkora esély volt megnyerni a fõdíjat, mint Olinak. Nem tellett bele két hét, és már lejáratta magát. Tulajdonképpen mindent elkövetett, hogy a bentieket kiakassza. Ráadásul: azt észrevehette volna, hogy Olival nem kéne kikezdeni, mert ugyebár van az a mondás, hogy : erõsebb kutya toszik, na és az meg inkább Oli, mint õ.

Leóval is az a helyzet, hogy már az elején lejáratta magát, és kimutatta, hogy mennyire nem állt sorba észért. Elõször az nem tetszett, hogy bement, mert én már a show-ban is láttam, hogy dögunalom, és semmi nincs benne. A sportoló srácban lett volna fantázia, de hát: én pl. nem szavaztam..., úgyhogy jobb, ha befogom...:) Nem tetszett, amikor nekiesett Évának, mert az akkor nyerésre állók táborába akart tartozni, majd elhúzta a mézesmadzagot Zsuzsi elõtt, aztán meg jött a duma, hogy neki barátnõje van, de azért a farkát hagyta taperolni. Utána meg: odarakja a jelet Évára (ez is öreg hiba volt), majd elkezd neki azonnal a kiválasztás után nyalni, nehogy õt válassza. Hát ez sem jött be. Egyértelmû, hogy Éva helyében én is õt választottam volna, vagy Ginát, azzal a jó kis szlovák hajrával...
dr66 2010 dec. 21. - 00:36:39
(5923/28485)
Hogyne.emlékszem arra is és nem is tudom,hogy volt -e annak nõnek olyan momentuma ami nem az alattomos szándékairól tanuskodott.Komolyan,nem emlékszem egy szimpatikus megnyilvánulására sem.A rosszindulatu sunyiság élõ szobrát veszítettük el ma:))))
ninane 2010 dec. 21. - 00:20:53
(5922/28485)
Istenem hogy nyal Anikó a többi lánynak, undorító ez a nõ, inkább lefexem, pedig most az egyszer néztem volna az online adást, egy darabig.
5/10
Barbie24 2010 dec. 21. - 00:20:38 5/10
(5921/28485)
nem szóltam :D a Blikkbõl tudják.
sziriat 2010 dec. 21. - 00:19:54
(5920/28485)
Tán láttátok,amikor elsõ nap kellett a tûzre vigyázni, ez kb az utáni napon lehetett,hogy a Gigi és Erzsike együtt aludtak, akkor az Erzsi és a Zsuzsi kint õrizték a tüzet hajnalban, és Jerzy fát rakott rendbe, a luvrnya meg tökmamagozott,és faggatta a srácot a Gigivel kapcsolatban.:( Akkor elmondta a J, hogy túl gyors itt minden, és az nem jó, bár vonakodva, nem szívesen beszélt errõl, és ez nem volt elég,a Zs. el kezdte szapulni a Gigit:hogy az,ahogy takarít,mosogat,stb és a viselkedése csak látszat, és mennyire kétszínûek, és sunyik, persze a J. engedélyével,aki mondta,hogy õ kivülálló szeretne maradni ,na persze a Zs.t ez nem állította meg a véleményalkotásban.figyelmeztetésnek szánta.D Ezt még másnap este be is játszották,és a Stohl Buci mondta is, hogy ejnye Zsuzsi.. stb..Szóval elég egy furmányos egy nõci, nem igen állt sorban jó modorért..egyébként nem bírja õ sem a bezártságot,- Évával beszélgettek errõl,-és többször is mondta,hogy ki akar menni. Sajnálatosan buta dolog ez is, hiszen el vette mástól a lehetõséget..Csak ennyi ..eszembe jutott épp.
5/10
Barbie24 2010 dec. 21. - 00:17:54 5/10
(5919/28485)
Honnan tudják ezek az X Faktor eredményét? :O vagy nézhetik vagy mi?
dr66 2010 dec. 21. - 00:15:46
(5918/28485)
Szóról szóra igaz.Korrekt írás.
Roland86 2010 dec. 21. - 00:14:03
(5917/28485)
Bevallom neked õszintén, hogy én csak veletek beszélgetek itt, és tulajdonképpen csak az összefoglalókat nézem, úgyhogy engem hiába is biztatnának...:)
csengõ_zoli 2010 dec. 21. - 00:13:07
(5916/28485)
Így van.
Olivér akkor lenne képmutató,ha a "gyengébbeket" bántaná,de nem!
Õ odaül azokhoz is akik "erõssek" népszerûek, kiejthetik,kihívhatják stb. és szóváteszi ami nem tetszik.
Zsuzsi elsõ nap mûbrokit szopogatott és azt hangoztatta,hogy õ mekkora szemét,csak még nem tudják róla.
Kb. rá következõ nap már ribancozta Béci bnõjét,egy 5 éves történetért,amirõl az érintett lány csak annyit mondott,hogy 1.már nem járt a Zsuzsival a srác,mikor összejöttek,2.sosem voltak bnõk,kb 5 ször beállította a haját,mint a fodrásza.
Most akkor ki is keveri a szahart?
Ezek után odaül Alekoszhoz és olyanokat mond neki a maga finom cigóasszony stílusában,hogy olyan szar pasi,hogy lehányná!
Majd (mindamellett,hogy idegbeteg elmebetegként viselkedik) Leonidasszal is elkezd veszekedni,pedig az elmondja,hogy semmi rosszat nem mondott róla.
Kijelenti,hogy õ aztán megmondja a frankót stb.
Hát õszintén szólva, ha bent élnék én is kiakadtam volna rá!
Gyerekek,azt kéne figyelembe venni,hogy õk nem csak este vannak együtt mikor az összefoglaló zajlik és nem lépnek ki a fórumból és mennek aludni,mint mi! :)
Õk össze vannak zárva,persze,hogy megmondják egymásnak,mikor már a plafonon vannak a másik ökörségeitõl.
Oli leült és a szemébe mondta. Nem is olyan durván,mert azt mondta Leo sokkal értékesebb és Zsuzsi kártékony, ez azé nem olyan durva.
Erre ZSuzsi,akinek nyilvánvalóan idegi problémái vannak kitört,mint egy elmebeteg.
Kizárták,de nem Oli miatt! Azért zárták ki,mert ha nem ma,akkor holnap esik neki valakinek és látszott,hogy nem volt eszénél,ha a többiek nincsenek ott, több is lett volna.
Az RTL meg bolond lenne kockáztatni egy esetleges verekedést.
Menjen szépen haza mûbrokit sz opogatni a hasonszõrü barátaihoz.
Majd a Striptease bárban megvigasztalják a susogós tréninges, BMW-s barátai,miután jól meg... :)
Ez kell neki,ez a férfias az õ köreiben :)
sziriat 2010 dec. 21. - 00:02:51
(5915/28485)
Lesz ma közvetítés?
Arra gondolok,hogy ma nem btztattak minket,hogy kukkoljunk ugye?
Roland86 2010 dec. 20. - 23:58:01
(5914/28485)
Nem tudok aludni,és megdöbbenve olvasom, amiket írsz. Neked nem tûnt fel, hogy Mi hozza ki Olivért a sodrából rendszeresen? Tudod, egy ilyen zsuzsafélével én sem tudnék szépen beszélni, ha szólnék hozzá. Na persze, én nem szólnék, mert szemmagasság alatt lenne, és nem venném észre. Figyelj csak! Oli sem szólt volna neki, ha értelmes ember módjára viselkedik, de nem. Zsuzsa egy iszonyatosan buta ember. Egy ilyen csak a legrosszabbat hozza ki minden pasiból. Neked az normális viselkedés, ahogy õ viselkedett? Elsõ nap már a mûbrokit mutogatja és viszi a villában, mint a véres kardot, aztán lerondázza, okádéknak nevezi Alekoszt, aztán Leó farkát markolássza a takaró alatt, majd nem nem érti meg, hogy nem kell. Amikor vele úgy beszél Oli, ahogy õ korábban beszélt Alekosszal, és még egy lakótársával grátiszként, akkor vérig van sértve, és egy elmeháborodott módjára elkezd naranccsal és ásványvizes palackkal dobálózni. neked ez az etalon? Hm. Ha így viselkedsz, akkor ne csodálkozz, ha nem bánnak veled nõként...
ggg1200 2010 dec. 20. - 23:39:53
(5913/28485)
értem tehát zsuzsa nyilvánosan alaptalanul beszólogathat undorítóbb módon alekosznak ,persze ha neki szólnak be akkor az már bûn?azt kapta amit megérdemelt,nagyon is jól tudta h távozik mivel a narancsdobálás elõtt higgadtan mondta h holnap távozik
ninane 2010 dec. 20. - 23:39:22
(5912/28485)
Igazad van. Nem is értem az állítólagos barátnõjét (ha igaz egyáltalán), hogy ilyen emberben mi szeret. Mert akit a tévében láttunk hogy a szerelme, egy kedves, szerény, normális csaj, akit nem is érdemel meg az a senkiházi Olivér.
Tamas11 2010 dec. 20. - 23:32:01
(5911/28485)
Amit ott bent látsz, az megy a való életben is.. ezért Való Világ a címe. A mai világban nincs nõ, férfi, ha meg akarsz élni (lásd Olivér bent akar maradni, nyerni akar -> sikerült is párbaj nélkül kitennie 1 embert), akkor ilyen eszközökhöz kell folyamodni. Gusztustalan?! Ez a mai világ :)
Tamas11 2010 dec. 20. - 23:29:15
(5910/28485)
A letöltés is legális, sõt a torrentezés is.. csak 24h belül törölnöd kell...
lindi2 2010 dec. 20. - 23:28:11
(5909/28485)
Olivért kellett volna kizavarni!Õszintén, ki tûrné hogy így beszéljenek vele???Ráadásul a nõkkel(Évivel is),ez annyira antiférfias, rá vall!Semmi tisztelet, jóindulat nincs benne,és komoly komplexusai lehet nek hogy így alázza néha akit mer!Egy közkedvelt társára nem merne rosszat mondani ez is a játéka része.
ninane 2010 dec. 20. - 23:10:51
(5908/28485)
Igen! Ha gyorsan vágna az esze, a "lökésbejátszás" után már csak õt akarta volna párbajozni vinni.
woest 2010 dec. 20. - 23:04:48
(5907/28485)
Nem illegális, ha távoli ismerõsöd jóindulatból megosztja veled, fogd fel így.
szabyy 2010 dec. 20. - 22:54:35
(5906/28485)
Szerintem Anikót kellett volna kivinnie. Biztosan visszatért volna (Éva).