Téma: ValóVilág

csancsy 2010 dec. 20. - 00:53:14
(5125/28485)
Ez LOL, Amúgy pont ez jutott eszembe, hogy mennyire idõsebb lehet ez a nõ Leonidasznál. mikor megláttam, hogy csak 23 leakadtam. Én nem hiszem el. Ha nem is 40, de 30 körül tutti van legalább.
10/10
Epertorta 2010 dec. 20. - 00:51:17 10/10
(5124/28485)
én csináltam ezt a jó kis képet...nem bírtam megállni:S
csancsy 2010 dec. 20. - 00:48:51
(5123/28485)
Én mindkettõnek igazat adok!!! Éva túlzásba vitte, akár játékból is csinálja, akkor sem szabad ilyen rosszindulatú, mocskos dolgokat írnia, tényleg teli van ez a nõ gyûlölettel...
Gombi viszont már kicsit túlzásba esett, hogy emiatt ennyire felhúzta magát.
csengõ_zoli 2010 dec. 20. - 00:46:47
(5122/28485)
Tényleg nem értem õket,valószínû tényleg ennyire buták!
csancsy 2010 dec. 20. - 00:46:15
(5121/28485)
Akkora balek ez az Alkesz, hogy elárulta az email címét:D:D:D:D:D Elképzelem, hogy mire kijön a villából, többezer email várja õt:)
offtopic
baribarany 2010 dec. 20. - 00:45:28
(5120/28485)
Hátha van, akinek még új információkat rejteget a ValóVilág: kamugépek orgiája c. cikk: http://www.borsdaralo.hu/
10/10
Epertorta 2010 dec. 20. - 00:41:41 10/10
(5119/28485)
http://www.valovilag.hu/video/111463

Most néztem ezt a videót, komolyan nem értem Gombit. Valami nagyon igaz lehet ebben a cikkben, amit Éva POÉNBÓL írt róla, mivel ez egy nagyon vicces cikk volt, méghozzá olyan infókból, amik Gombiról bekerülése óta cseperegtek. Évi mégsem komolyra, hanem viccesre vette a figurát, a feladat féligazságokból írt pletykák voltak. Éva csillagos ötösre teljesítette a feladatát. Nem értem, miért nem magyarázza el ezt egyik villalakó sem Gombeszkének. Hanem odamennek, hozzá és puncsolnak neki. Ez durva:O itt tényleg ennyire buta mindenki? Miért nem érti a viccet Gombika, Tán meleg? Tán csalással került a villába? Tán maffiózó?

Érdekes, hogy a Laci fõztjét fikázó cikk nem sértette Lacit, pedig sokkal direktebb volt, mint az éva pletyije.

hm...és amikor Gombi kérdezte: "Hogy jön ide Gy. András"
Mintha Éva kajak beletenyerelt volna valamibe és még a nevet is eltalálta volna, pedig csak kitalálta XD XD XD
csengõ_zoli 2010 dec. 20. - 00:20:37
(5118/28485)
MIért nincs közvetítés ma?
gabocs20 2010 dec. 20. - 00:19:39
(5117/28485)
Vagy Zsuzsi szexel egy általa leitatott szerencsétlennel.
Steve1 2010 dec. 20. - 00:14:48
(5116/28485)
Megnéztem és elolvastam, köszi. Tanulságos.
offtopic
baribarany 2010 dec. 20. - 00:14:42
(5115/28485)
ugyanitt http://www.borsdaralo.hu/ érdekes az a cikk is, hogy kicsoda VV Anikó :)
5/10
Barbie24 2010 dec. 20. - 00:14:18 5/10
(5114/28485)
most megint mi van? nem hiszem el.
gabocs20 2010 dec. 20. - 00:12:16
(5113/28485)
Miért nem indul? Romázás folyik odabent? Na, mentem aludni. Az többet ér.
offtopic
baribarany 2010 dec. 20. - 00:02:30
(5112/28485)
ja és ez a mondat hozzá: "az újpalotai szemétégetõ kurvasorán sem ismeretlen arc, a Rubin Kristóf roppant kreatív fõszerkesztõ által “bombanõ” fedõsztorival Villába segített, hányatott sorsú Zsuzsi"
offtopic
baribarany 2010 dec. 20. - 00:00:14
(5111/28485)
http://www.borsdaralo.hu/ ezt kersd ki: Az igazi VV Zsuzsi (+18)
10/10
offtopic
Epertorta 2010 dec. 20. - 00:00:05 10/10
(5110/28485)
Egyébként, hogy ennyire belterjes legyen ez a celeb-világ...A Belevalóvilágban Gyõzike vendége Zsuzsi expasija volt Benji, akirõl kiderült, hogy Gyõzikével 5éven át egy autóban utaztak (gondolom fellépésekre, hogy Benji milyen minõségben fogalmam sincs), Gyõzike, meg is jegyezte, hogy Benji gyakran veszekedett füle hallatára Zsuzsival, amíg együtt voltak.
Steve1 2010 dec. 19. - 23:55:42
(5109/28485)
De szerinted a villán kívül is egy ribanc? Hogy lehet valakit erre szerzõdtetni? Hacsak nem azt csinálja az életben is.
10/10
Epertorta 2010 dec. 19. - 23:50:31 10/10
(5108/28485)
2010.12.18. éjszakai összefoglaló: Megkezdõdött az éjszakai elõ adás pontba 00:00-kor. Tán csoda történt? Épp Gigi csípõtornájába kapcsolódhatunk be, amit Laci utasításaira végez. Laci delejes tekintetével követi a mozdulatokat, persze „kizárólag” edzõi szemmel. Éva, Marek Pietrak és Gombi írják a másnapi bevásárló listát a szerkesztõknek. Létfontosságú dolgokat írnak fel, mint pl.: c-vitamin, tusfürdõ, és az elengedhetetlen túlélõfelszerelés, ropi. Ekkor a villalakók sms-eket kapnak a szokásos levélben érkezõ kulipintyó-Blikkben. Gigi olvassa fel. Évának azt üzenik kintrõl, hogy ne bántsa a házaspárt. Gombi kap valami érdekes sms-t, mert titokzatos képet vág, talán tud olvasni a sorok között? Béci kapott egy sms-t, ami úgy néz ki, nagyon feltöltötte. Vidám lett a kulipintyó kis Young G-je. Késõbb, Beci és Aniko az ágyban fekve beszélgetnek az sms-ekrõl. A szerkesztõk a nappaliba kapcsolnak: Oli, Éva és Laci újra az sms-eket olvasgatják. Eközben Gigit láthatjuk, ahogy mosogat, hamupipõke módjára. Ezután Gombi és Oli silabizálják a beérkezõ sms-eket immáron kettesben, sugdolóznak, egyszer csak Oli váratlanul megöleli Gombit és Gombi arcon puszilja kétszer Olit. Valaminek nagyon örülnek, de minket nem avatnak be a titokba, hisz mi csak a NÉZÕÕÕÕÕ vagyunk. Váltás: Zsuzsi és Szandika magasröptû beszélgetést folytat a piercingrõl, azt mondják, hogy csak aranyat vesznek, mert annál alább nem adják (pfff). Egyszer csak a dohányzót láthatjuk, Alekosz es Oliver kint vannak, Oli cigizik. Alekosz örül, hogy sok pozitív sms-t kapott. Mesél Olinak az e-mail címérõl (bereklámozza) nagyalekosz@freemail.hu (ide fõleg hölgyek jelentkezését várja, azokra az ínséges idõkre, amikor már nem a fényûzõ kulipintyóban él, hanem a „kis szuterénjében” jelige: „mindig és minden körülmények között” ja és lökdösõdni tilos!) Bent nagy a sürgés-forgás a konyha vonzáskörzetében, pizzát akarnak sütni a kis kulipintyó lakói. Azon tanakodnak van-e minden hozzávaló. Ezután megdöbbentõ képek következnek a hálóban csak erõs idegzetûek olvassák el a következõ eseményt: Szandika és Marek Pietrak „barátilag” ölelkeznek és puszilkodnak a hálóban, Marek Pietrak olvassa az sms-eket mindketten örülnek, hogy pozitívat kaptak. Ismét levél érkezett a kulipintyóba a szombat délutáni online adásban megírt pletykák jelentek meg újság formájában. Gina olvassa fel. Eközben Gigi nem zavartatja magát bozontot ritkít (szemöldököt szed). 00:59-kor megszakad az adás, amikor Gina, a Gombiról írt pletykát olvassa, amiben arról esik szó, hogy Gombi csupán néhány telefonszámról jutott be. Itt nem tudom, mikor jött vissza az adás, de 1:47 Marek Pietrak a meleg oldalas képeirõl beszél Olinak… ekkor elveszik a képet. 2:18 visszajött az adás: Gombit láthatjuk, amint magáról beszél, nagyon ki van készülve. Gombi fel van háborodva a cikk miatt, amit úgy néz ki Éva írt róla és azt akarja, õt vigye ki magával párbajozni. Valami olyasmi volt benne: hogy Gombi maffiózó, meleg, csak néhány telefonról szavaztak be a mûsorba, hogy nem valósak az érzelmei, amit pl. a családja irányába mutat kifelé, és hogy pénzzel nyomták be Zsidró szalonjába tanoncnak (ez valami „celeb”- infó lehet, ami valahogy Éva fülébe került). Gombi Évának magyaráz: „Ami igaz az igaz, nem? Ne hülyéskedj már! Érted? Ne hülyéskedjünk már! Tudod? Így van? Ilyen egyszerû! Érted? Így van vagy nem így van? Így van? Szerintem. Érted?” Nagyobb vita alakul ki közte és Éva között. Mellesleg úgy néz ki Éva jó pár embernek odapirított a cikkekkel, ugyanis Szandikának is megírta, hogy megerõszakolták (pedig ezt állítólag csak páran tudták a villában, de Évának köszönhetõen most már mindenki)… és Olinak is valami keményet szólt be, hogy õt az elsõ napokban terrorizálta. Oli kijelentette, hogy Éva sok rosszpontot zsebelhet be tõle, ezekért a tapló hírekért… Kisebb közjáték: Zsófi csetlik-botlik a kis kulipintyóban tegnapelõtt elvágta kétszer a kezét, most meg ráesett a kukára (sajnos nem bele). Gombit láthatjuk ismét, látszik rajta, hogy nagyon ki van, akadva Olivér próbálja nyugtatni a FELHEVÜLT Gombeszt. Meghívja egy cigi szünetre a meleg maffiózót. A hálóban vagyunk, Laci bácsi épp Zsófika sorvadt testét masszírozza. Éva tovább folytatja a vitát és azzal védekezik, hogy ez csak feladat volt, amit õ tökéletesen akart teljesíteni (nekem tetszik, hogy visszanyalt a fagyi egy kicsit Gombikának és Olikának). Zsofi beleszól a vitába és hisztizik, hogy hallgassanak már. Gombi visszafogottan reagál Évára, de ekkor már Olivér is ráförmed Évára, Zsófi élvezkedõ nyögdécselései közepette, amelyeiket a masszázs és Laci bá érintése hozott ki piciny szájából. Nah, Oliver és Gombi kint vannak Oli bagózik (kicsit sem függõ), természetesen Éva a téma. Emlegetett szamár kijön Virsli szájjal egyetemben, de Olivér beküldi Gombit, hogy hagyják kicsit ülepedni a dolgokat és ne folytassák a vitát. Késõbb mindannyian bent vannak a napaliba, a kanapén ücsörögnek és elemzik a pletykaújságot. Úgy tûnik, Gombi nagyon ki van készülve Évatól, de elég civilizáltan kezeli a dolgokat. 2:49 kor villanyoltás. Éva es az unalmas házaspár hím tagja cigiznek, beszélgetnek a kihívásról (érdekfeszítõ). 2:52 Elmegy az adás 2:55-kor visszajön az adás Kristóf és Marek Pietrak cigiznek és az „új” téma a pletyka újság. 2:57 Már megint nincs adás. 4:29-kor az adás visszajön, a hálószobát láthatjuk, a szokásos, mindenki az ágyban horpaszt, Oli és Alek sugdolóznak, de nem lehet érteni, mert természetesen már megint MICROPORT nélkül teszik ezt. 4:39-kor elmegy az adás 8:00- Még mindig nincs adás, de most el kell mennem itthonról, úgyhogy nem tudom mikor jön vissza, de a fórumon láttam, hogy az ébresztõ után biztos, hogy van kép és hang, mert ébresztõ után kapnak egy postát, amit Zsuzsi bont fel, gyorsan lepasszolja, majd késõbb kijelenti, hogy „nem nagyon szeret” ( de inkább nem tud) olvasni…hííííííííí ez kicsit gáz….Kábé ennyi, ezt most tényleg több beszámolóból és a fórumozók írásaiból kanalaztam össze. remélem nagyjából helytálló:)
offtopic
baribarany 2010 dec. 19. - 23:48:11
(5107/28485)
miért, az kinek áll jól? már megbocsáss.
különben meg direkt erre szerzõdtették.
Steve1 2010 dec. 19. - 23:46:05
(5106/28485)
Szerintem nem nézett ki fénykorában sem jól, de végülis mindegy. Zsuzsi játsza ebben a valóságshowban az ügyeletes ribancot és nem áll neki túl jól.