Téma: ValóVilág

10/10
Epertorta 2010 dec. 18. - 15:21:15 10/10
(4725/28485)
Ez amit írtam 13 hozzászólással elöbbi összefoglaló elolvasására szólít fel téged:)
Persze csak ha kedved van:)
10/10
lexus8 2010 dec. 18. - 15:20:44 10/10
(4724/28485)
úgy tom az vmi nem nagyon erõs kapcsolat- asszem volt egy ilyen elszólása olyan se veled se nélküled féleség
10/10
lexus8 2010 dec. 18. - 15:19:51 10/10
(4723/28485)
Én ezt már nem láttam, úgyhogy tetõled értesültem róla elõször a nap folyamán! Rámfért már egy tömörebb összefoglalo, nekem ebbõl- már mondtam korábban- több lejön, mint az rtl-esbõl
10/10
Epertorta 2010 dec. 18. - 15:19:07 10/10
(4722/28485)
Arról nem is beszélve, hogy Leónak van barátnõje állítólag meg ilyenek, aztán beszól egy olyat Zsófikának, hogy még sosem csókolózott:OOOOOOOOOOO
Ezekszerint még szûz is, ahogy sejtettük.
10/10
lexus8 2010 dec. 18. - 15:18:08 10/10
(4721/28485)
ezt én sem írhattam volna pontosabban és szebben megfogalmazva!
10/10
Epertorta 2010 dec. 18. - 15:17:50 10/10
(4720/28485)
Nekem mondod? Nehéz volt összeszedni a morzsákat és nem is lett tökéletes, ahogy utólag átolvastam...de izgalmasnak találtam azt a részt, amikor Leó és Oli valami fizetésrõl gagyogtak:O Úgy gondoltam ezt mindenkinek tudnia kell, hogy suspus van.
10/10
lexus8 2010 dec. 18. - 15:16:46 10/10
(4719/28485)
csak véleletlenül léptem vissza, s akkor láttam, elõtte atmentem a youtubera egy kis nyugis zenét hallgatni aztán az hosszura nyult!
10/10
Epertorta 2010 dec. 18. - 15:16:39 10/10
(4718/28485)
Erzsi Jerzsy Jirzsij Dzsörzi:)
10/10
offtopic
Epertorta 2010 dec. 18. - 15:16:12 10/10
(4717/28485)
Tökéletesen egyetértek.

Igazándiból azt hiszik kiválasztottnak a legrosszabb lenni, de sztem meg nekik rosszabb, akik fenyegetve vannak.
10/10
offtopic
Epertorta 2010 dec. 18. - 15:15:14 10/10
(4716/28485)
Ez érdekes, mert miután "elmentél" utána a szervezet mûködése arra ösztönzi a p*niszt, hogy egy gyors pisiléssel ürítse ki ama csövet, melyet elõzõleg még másra bírtál használni, hogy ne maradjon benne semmi és ne okozhasson elzáródást. Szóval egy egészséges pasinak, viszonylag hamar kell...
10/10
lexus8 2010 dec. 18. - 15:14:47 10/10
(4715/28485)
Köszönjük Epertorta a beszámolódat! Stílusa érdekes kissé fanyar, de ezért like! Már hiányzott egy ilyen hosszabb innen:D!
1/10
Gábor 32 2010 dec. 18. - 15:13:58 1/10
(4714/28485)
Inkább elhasználok még egy segítséget....
:)
1/10
Gábor 32 2010 dec. 18. - 15:12:20 1/10
(4713/28485)
Mondjuk nem vagyok valami rutinos VV nézõ(heti 1 max.2 alkalom),de az már nekem is "lejött",hogy Éva kiváló helyzetben van
mert rengeteg a szürke ember a villában!
Pl:Ha a házaspárt vagy Zsuzsit esetleg Gombit viszi magával párbajozni akkor tuti,hogy Éva kerül ki gyõztesen a párharcból!
Persze csak akkor,ha nem nyulnak bele a szavazásba!
10/10
Epertorta 2010 dec. 18. - 15:06:05 10/10
(4712/28485)
J Erzsi...így már vágod?
1/10
Gábor 32 2010 dec. 18. - 15:05:33 1/10
(4711/28485)
Ki a franc az az Erzsi?
Bekerült mégvalaki a villába?
10/10
Epertorta 2010 dec. 18. - 14:54:40 10/10
(4710/28485)
Na egy kis csámcsognivaló:)

2010.12.17 VV. éjszakai összefoglaló : A kapcsoláskor fergeteges buli fogadott minket a 70-es évek stílusában. Éva szokás szerint vonaglott (nyílván dolgozott az alkohol). Mindenkin paróka és elég retrósan voltak öltözve. Az ABBA és Boney M slágereire tombolnak. Éva sörényére már nem találtak parókát. Sosetosz Laci láthatóan tiszteli a ritmust, mert folyamatosan mellé lépett. Oli, mint valami apacs törzsfõnök, hosszúhaj, fejpánt. Bécinek, mintha egy pulikutya lenne a fején. Gigi ugrál, majd kiesik belõle a tampon. Virsli szájú Szandi, mint a törzsfõnök lánya csak üldögél. Gombi olyan fejet vág tánc közben, mint egy autista. Oli beszól Aleknek : ”Téged nagyon rehabra tettek” mert tudni kell hogy nem kaptak páleszt és ez fájó pont Alekosznak. 0:31 Bumm! Cenzúra, a hangokból kiderül max. hangerõn, hogy jó a hangulat, de mi ebbõl semmit nem láthatunk. 0:40 visszajön a kép. Gombi ,mint egy rossz b*zi a megnyálazott ujjával csiklandozza a mellbimbóját és vetkõzni kezd, miközben Erzsivel táncol. Erzsi szintén vetkõzik. Gombi párzó mozdulatokkal keféli a kanapét. A két langyi együtt csinálják a Show-t. A kanapén állva táncolnak. Szandika megszabadulva a felsõjétõl a két fiú között vonaglik. Zsuzsi, annak ellenére, hogy panaszkodott, hogy nagy a bele még is a sört vedelte. Késõbb Alek a hintában ülve méregeti a többieket. Láthatóan bánatosan kortyol a borból és lerí róla, jobban örülne egy felesnek. A zene szól, mindenki ül. Látszik ez az RTL bulija nem az övék. Zeneváltás roki. Páran felpattannak, de ez a buli így is nagyon gyenge. A szlovák házasok ittasan üldögélnek, unalmasak így együtt, de ülve táncolásból olimpiát nyernének. Gombi sírósra itta magát. Erzsi, Oli, Béci, Gombi ölelkezve táncolnak. 1:11 Puff cenzúra!! 1:26 adás A lakók Hungáriára ropják. Éva valahogy ráerõltetett egy pulikutyát a fejére. Szandika, Leonf*sz együtt táncolnak, de gyors párcsere és Évával táncol Leoka. Láthatóan jól érzik magukat. Elmondja neki Leonif*sz, hogy ma megismert egy másik embert benne. (Nem is nyal neki egy kicsit sem) Leszopidasz késõbb Zsófival táncol és közli, hogy õ még nem adott nyelvest egy nõnek sem (????????????????????????) de Zsófi kapna, mert jó csaj. Oli Gombival beszél arról, hogy tánc közben mikor megfogta Szandi csöcsét azt a Blikk le fogja hozni. Oli szidja az RTL-t… bumm cenura. Szép volt Oli!!!! 2:00 Gigi és Erzsi összebújva táncolnak. Háló: Alek elmélkedik, csendben figyeli a többieket. Béci, Ribikó (Anikó) kézenfogva fekszenek, ott ahova valók, a földön. Ribikó(Anikó) full részeg beszélni alig tud. Puff cenzúra(na sokáig nem néztük most sem). Rádiómûsor: Az este vége felé érzelmeket megindító dalokat játszottak(Demjén Ferenc) ezért sokan a szeretteikre gondoltak(vagy másra) de az látszott hogy a RTL az érzelmekre apellál. Csak hang van az is a fürdõbõl. Szandika (virsli száj) próbál tiszta hangon énekelni, de csak valami károgásra sikeredik a dolog. Késõbb megtudhatjuk, hogy Leonif*sz hugyozás közben görögül szokott beszélni. Aztán néma csend 3:00 csak motoszkálás.
Nem tudom, hogy érdemes-e egyáltalán folytatni az összefoglalót, mert tudjuk csak akkor adnak majd be képet ha már mindenki hortyog. 3:40 Oli, Leonif*sz a fürdõben beszél, hogy nem kellene a fizetésrõl információkat kiszivárogtatni. Leonif*sz védekezik hogy úgysem fogják leadni adásban, mire Oli megkéri,hogy akkor se csöpögtessen kifelé. 4:25 vissza jött a kép hálóba. A földön Leonifasz, Gigi, Erzsi alszanak. Gigi fogja Erzsi kezét. Kis idõ múlva Erzsi jó éjt puszit ad Giginek, aki elmondja hogy nehéz úgy aludni ahogy az elõbb átölelte(ezt nem láthattuk) Erzsi válasza: “nekem sem könnyû hidd el.” Próbálják imitálni az alvást de nem sok sikerrel. Éva, arról beszél, hogy a kortes beszédben majd szóbahozza, hogy ha visszamehet a villába akkor majd meztelenül alszik .Közben leengedi lassan a hálóinge pántjait a vállán és kezeivel a mellét simogatja. Közben Szandikával és Zsuzsival beszél, de ráeszmél, hogy ezek a mozdulatok csak még jobban felébresztik a vágyat benne ezért gyorsan abbahagyja. A szukák tovább suttognak a sarokban, majd mindhárom felkel és kimennek. A kamera Gigi és Erzsi szundikáját mutatja. Váltás: Nappali Éva, Alekosz beszélget a kiválasztásról. Alek tanácsot ad Évának hogy olyat vigyen ki akivel valóban konfliktusa van és ne olyat aki szerinte nem népszerû. Éva javaslatot tesz, hogy Alek Anikót vigye majd ki. Alek elmondja. hogy õt is fogja. majd ha odakerül a dolog. Háló: Leonif*sz odaoson Olihoz és 16x bocsánatot kér tõle hogy beszélt a fizetésrõl és Oli elõéletérõl. Valami olyat tudott Olirol és olyat mondott ,hogy “ha tudja az az ember hogy én(Oli) kis tétekben játszok…és aki neked ezt mondta nagy tétekben akkor… ” érdekes volt, de sajnos sokat nem lehetett kiszûrni a beszélgetésbõl. De az biztos hogy Oli nagyon felkúrta az agyát rajta és Leonif*sz is érezte hogy valamibe nagyon betalált amibe nem kellet volna. Nem tudjuk meg, mert megint el vették az adást.(Azért Váljuk be elég mocskos hátterek derülnek ki a hordáról). 6:41 még mindig semmi néha valaki motoszkál, de semmi értékelhetõ. Elképzelhetõ, hogy a kutyák játszanak. 7:40 adás visszajött döglik mindenki. 8:30körül a kutyák nagyon hangosak ezért Béci fogja magát és enged a kutyusok ajtókaparásának. Kimegy a kemera természetesen nem követi. Beszól egy szerkesztõ, hogy elemcsere. Béci bejön a hálóba és az összes emberkét felébreszti egyesével a tök sötétben és az éjszaka leple alatt cserélgeti ki a portjukat. Gigi és Erzsi egymás mellett Erzsi megsimogatja Gigi karját, aztán Gigi átkulcsolja Erzsi kezét. Valami puszi is elcsattan, de én arról lemaradtam (pedig csak egy másodpercre fordultam el), de állítólag nem szájra. Na 9:07 ébresztõt fújnak a szerkesztõk…páran felpattannak. Gigi és Zsófi az elsõk között, Zsófi úgy néz ki, mint egy vizihulla…máris megy a kávéjáért hiszen 19évesen heverészni egész nap és bulizni nagyon fárasztó dolog lehet, rosszabb, mint 12órázni a bányában 40évesen. Behozzák a raktárból a rendelt árut. Béci a krémtúró láttán dühöng, hogy Leonif*sz ezzel is a hájas testét fogja tömni. Gigi és Zsófi pakolássza el…Gigi annak ellenére, hogy kint mínusz 10fok van azon hisztériázik, hogy nem fér be semmi a hûtõbe és hogy aki ma takarít annak kéne egy hûtõtakarítást eszközölnie, mert nagy a kupi meg dzsuva. Aztán a mélyhûtõnél is szenved oda sem fér be minden, erre Zsófi közli Gigivel, hogy Laci adta ki neki parancsba, hogy 5dolog mindig legyen a listán (vmi mélyhûtött cucc) és hogy ne merészeljen kis mennyíségben rendelni belõlük. Ugyhogy azt beszélik Gigivel, valamit visszavisznek a raktárba, mert nem fér be minden. Újabb zene hallatszik a hálóban még fetrengõ népek is ébredeznek, köztük meglepõ módon Laci is, aki se nem eddz, se nem kel 7-kor, ahogy ígérte. Nah ennyi..10:00 elvették a képet. Délután megint a fürdõt mutatják sztem, tegnap is isteni volt.

Koprodukció.
csancsy 2010 dec. 18. - 12:23:27
(4709/28485)
Mi????? Gigi alszik Jerzy-vel? És Jerzy megpuszilta?:D Mirõl maradok le:( Nem igaz már!!!
ninane 2010 dec. 18. - 11:16:25
(4708/28485)
Sajnálom Ginát hogy beteg, de szerintem a bezártságot egészségesen sem bírná, rossz ránézni, elveszi az ember kedvét. Valószínû fél ország nem érti miért akart bekerülni. Õt kéne kivinni Évának, talán kint is maradna mert senkinek nem hiányozna, és úgyis sírt, hogy ha Kristóf kiesik õ nem bírja ki egyedül a villában. Kristóf úgyis munkanélküli, a szereplésért meg kapna gázsit. Talán Gina ellen Évinek is lenne esélye, fõleg Szlovákiás bekiabálás miatt. Azt sem értettem mikor bementek a villába miért mondta hogy úgy szeretlek benneteket, a beszavazásnál meg arra hivatkozott hogy senkit nem ismer még, akkor mit szeret rajtuk annyira?
gabocs20 2010 dec. 18. - 10:36:08
(4707/28485)
Buci: "Nem akarom védeni, de szerinte a másnaposság is közrejátszott, hogy ilyen legyen". Úgy látszik, megszólalt benne a szolidaritás. Egyébként sajnálom Évit, hogy így elcseszte, hogy mindenki dögöljön meg, mindenki szar, mert így végleg elvágta magát a nézõk elõtt, akár a gagyi Leot is kiviheti, úgyis rászavaznak, csakhogy ne õrá.
totumfact@citromail.hu 2010 dec. 18. - 10:22:53
(4706/28485)
Vége a reggeli közvetítésnek, fele még tovább alszik, de a többi sem tud mit csinálni. Kár ébreszteni õket, inkább aludják ki magukat egyszer szombaton, mint odahaza. Mit nyer az RTL ilyen kóválygó, fáradt csapattal? Gombi jó színben van mert nem iszik, nem dohányzik, csak jól viselkedik és énekel(?), most Laci mögé sorakozik. Gigi és Jerzsi egymást simogatja, kéz a kézben, de még igazi csókot nem láttunk, majd alakul, de furcsa pár az biztos. A gyõzelemre hajtanak(?)ezért játsszák el a szerelmespárt. Gina nem érzi jól magát, megfázott, ez a bezártság egy szívbetegnek nem tesz jót, kár volt vállalni ezt a játékot, így. Laci papa a buliban is a fekvõtámaszokról értekezik, nehogy már õ nyerjen, nem idevaló, mikor jön rá? Alekosz a pálinkarend lovagja lehet, valami piros löttyöt iszogat, attól csak bambul, ez nem áll jól neki(más sem). A közvetítés a nagy szünetekkel, csak a nézettséget rombolja, lehetett volna jó mûsort csinálni még ebbõl a gyenge anyagból is.