makailaci25 2010 ápr. 23. - 08:36:31
(21/41)
Lélek emelõ lenne, ha a már megszokott 4-5 szinte unalomig ismételt mûsorokon kívül a többit is láthatnánk.Pl: Ki mer ma? {1974} Biztos, hogy megtalálható az archívumban. Az se lenne egy hátrány, ha a hülye és értelmetlen bejátszások elmaradnának. Nem kéne a nézõt hülyének gondolni, hogy momentán milyen mûsort néz és nincs róla tudomása. "ilyen ember még nem született, de most családterveznek egyet"{Hofi}.A következõ mûsorra kehet, hogy nem is vagyok kíváncsi, de ha mégis, akkor jó elõre tájékozódom róla.Tessék csak megkérdezni a nézõket, hogy kinek hiányoznának ezek a zavaró bejátszások.
awxdful1 2010 ápr. 22. - 17:36:42 Előzmény 1anka
(20/41)
Ne haragudj de ezekkel nem igazán értek egyet, vannak olyanok akik tényleg nem oda valók (pl. Mogács, Kormos, stb.), de azért el kell ismerni, hogy többségük tényleg nagyon jó, nem hiába szeretik azt a mûsort annyian, tény vannak akik nem artikulálnak tökéletesen (ahogy Hofi sem!), de nem nyelvészprofesszorok vagyunk, egyáltalán nem zavaró, sõt sokszor még tetszik is (pl. Aranyosi esetében), továbbá többször van, hogy megállnak elõadás közben reagálnak a közönségre, sõt megállnak egy poén elõtt. A "pisi-kaki" humorral sincs semmi bajom, inkább mint a politikai vagy a L'art pour l'art társulat gyagyasága, de azért többségük nem így akar poént alkotni!
1anka 2010 ápr. 11. - 15:35:59 Előzmény awxdful1
(19/41)
Esetleg nézz meg néhány olyan Hofi elõadást, ami a rendszerváltás után született. Talán azokat jobban megérted, mert a politikai és gazdasági háttér ismerete nélkül az egész valóban csak "lóg a levegõben".

De akár érted, akár nem, figyeld meg milyen mûgonddal építi fel a szituációt és milyen profizmussal süti el a poénokat.

Ha több ugyanolyan témájú elõadását is meg tudsz nézni, akkor azt is észreveszed, hogy mennyire "fel tudta venni" a közönséget, mennyire alkalmazkodott hozzájuk, mert csak az õ segítségükkel tudott nagyot alkotni. Ugyanazt mondta, és mégis minden elõadása más volt, mert annyira a közönséggel együtt élt a színpadon.

Azért is szertik sokan az õ mûsorait, mert nem azt érzed, hogy valaki áll a színpadon, majd következik a zenekari árok, és utána a közönség. Hanem az az érzésed, hogy egész valahogy "egyben van", mintha egy kávéházi asztal mellet meghitten beszélgetnénk.

Én úgy vagyok az eddig látott stand-up show-kal (és a showder klubbal), hogy nem igazán tud feloldani az, ha valaki azon erõlködik, hogy végre eljusson a poénig. Teljesen mindegy neki, hogy a közönség megy vele, vagy sem, õ a saját ritmusában motyog a mikrofonba.

Nem akarok senkit megbántani, nem igazán éreztem, hogy a közönséggel egy hullámhosszon lenne az elõadó. Egyiküknél sem tapasztaltam, hogy pl. megállna a poén elõtt, és kivárna, mintegy fokozva a hangulatot. De továbbmegyek, egy jó artikuláló elõadót sem hallottam még eddig.

A kabaré mûfaja nagyon kemény világ, nagyon sokat kell dolgozni egy-egy poénon. Alaposan fel kell építeni ahhoz, hogy az nagyot durranjon. Mindössze ezt hiányolom ebbõl a mûsorból.

Gyanítom, hogy ezek a elõadók válogatás után kerültek a képernyõre. Szomorú vagyok, ha ez a színvonal jelenti az elit réteget, akiket már megpróbáltak a szerkesztõk képernyõre vinni.

Remélem nem haragszol, de engem ezek miatt nem fogott meg a Showder klub.
awxdful1 2010 ápr. 04. - 21:49:03 Előzmény 1anka
(18/41)
Hofi valóban nagyon nagy humorista, annak ellenére mondom ezt, hogy nem igazán tudok rajta nevetni, valószínûleg az az oka, hogy igen keveset éltem ebben a korszakban...
Az általad említett Comedy Central bemutatja c. mûsor helyett (ami tényleg egy nagy kalap sz*r) inkább nézd a Showder klubbot, mert az tényleg nagyon jó, azon én is könnyesre röhögöm magam:)
Hellomoto 2010 ápr. 02. - 14:04:11
(17/41)
máig érthetõ Hofi, mert még (sajnos) ma is aktuálisak a poénjai :D
nem történt itthon rendes rendszerváltás...
10/10
Kozutas 2010 márc. 21. - 21:37:13 10/10
(16/41)
10 percet néztem a Markos-Nádasból, elég gyenge. Remélem belehúznak.
10/10
djPoullux 2010 márc. 12. - 17:43:39 10/10 Előzmény 1anka
(15/41)
Mindegyik jó!
Az a röhej hogy sokan még meg sem voltunk amik ezek készültek és azért a mi korosztályunkat is leköti!
HOFI ÖRÖK!!!
1anka 2010 febr. 21. - 21:57:47
(14/41)
A mai adáson is könnyesre röhögtem magam.

Érdekes volt az elõtte mûsoron levõ stand-up show adása, ahol a nézõket csak hátulról merték mutatni, mert így legalább nem látszott a sok unatkozó fapofa, és kevéssé lehetett látni az immel-ámmal tapsolást sem.

Azután jött ez a mûsor, amikor a közönség (mellesleg neves színész kollégái) fuldokolva, könnyeiket törölgetve próbálták összeszedni magukat a kamerák elõtt.

Most már értem a barátom szava-járását: "gagyul a világ..."

Azután az jutott eszembe, elképzelni sem tudjuk, milyen csodákat rejt még a királyi TV arhívuma.
herculess1 2010 febr. 14. - 22:34:00 Előzmény vlevi
(13/41)
Még mindig aktuális, de már 30 éve!
A mai adás ritkaság volt, még sosem láttam.
Nagy gratuláció a Comedy Centralnak, amiért leadják
ezeket a mûsorokat.
vlevi 2010 febr. 14. - 18:21:15 Előzmény gregoire
(12/41)
Sajnos nagyon is :(

A tegnapiból pl. : "Olvasom az újságot, hallgatom a rádiót, na, ma ki lopott?" Bazeg, 20 év alatt semmi sem változott.
gregoire 2010 febr. 05. - 17:36:22 Előzmény NANU..! NANU..!
(11/41)
Igen! Hofi mindig is idõszerû és az is marad. Ez a magyar valóság!
NANU..! NANU..! 2010 jan. 24. - 21:48:26
(10/41)
Ez a mai adás, tökéletesen fedi a mai életet is, akár a mai helyzetre is tökéletesen ráillik... :D)
fredi60 2010 jan. 17. - 22:05:53
(9/41)
folyt.köv. 1 hét múlva.
(Hofi Géza: Építem a csatornámat)
fredi60 2010 jan. 17. - 22:04:26
(8/41)
Jó volt ma is! Akárcsak a múlt vasárnap. :)
Ilyenkor legalább "visszafiatalodik" az ember. ;)
orgyen 2009 dec. 31. - 20:23:43
(7/41)
Végre egy valóban jó szilveszteri mûsor!

Megvan mindegyik eddig megjelent DVD-je, most mégis örömmel nézem a ComedyCentral-t.

Milliószor láttam, mégis jól szórakozom rajta és ma is aktuális.
alratar 2009 dec. 19. - 20:54:35
(6/41)
Így, van Hofi élt, él és élni fog! :)
Minden pénteken õ lesz? (Remélem)
krisz-1990 2009 dec. 19. - 20:51:40
(5/41)
Hofi a legnagyobb!
danilov 2009 dec. 18. - 17:08:23
(4/41)
Igen, ehhez tényleg csak gratulálni lehet! A humor csúcsa és magyar! Szóval grat!
10/10
májki77 2009 dec. 11. - 17:56:21 10/10
(3/41)
Ezen a Hofin fetrengtem a röhögéstõl! Még egy ok, hogy várjam a pénteket!:))
astragcc 2009 dec. 11. - 17:13:48
(2/41)
Egyet értek, nagyszerû ötlet! THX:)