Téma: Sas kabaré

offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 11:13:34
(45/245)
Igen, ez évben más lesz. Az Alkonyattól pirkadatig most már kora hajnalban kerül majd mûsorba. :))) A Dunán volt a Ne kérdezd, ki voltam c. film, de a tisztelt szerkesztõk betették hajnali 4-re. Sebaj, felvettem videóra, majd alkalomadtán megnézem. :)) De azt már megszokhattuk, hogy napközben nem kell normális filmeket betenni, mert ugyan minek, ha van nekünk Gyõzike is.
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 11:08:45
(44/245)
Mondjuk bizonyos szempontból lehet tisztelni Józsikát, amiért saját magával is poénkodott, csak ezzel nem lehet meg nem történtté tenni néhány dolgot. (Ez olyan, mint amikor Gy. F. bevallotta, hogy hazudott. Sokan azt mondják, hogy õ legalább beismerte, ergo mindent meg is lehet neki bocsátani csak azért, mert beismerte, amit amúgy is tudtunk. Na errõl ennyit.) Lényegében a Sas kabaré ad mindkét félnek, de ez a politikai hovatartozásuk fényében eléggé hazug hozzáállásnak tûnik. Nem várható el senkitõl, hogy ha X párthoz húz, akkor ugyanúgy bírálja az X pártot, mint a párt ellenfelét. Ez szerintem így természetes, és a "politikailag kiegyensúlyozott" mûsor címkéje szvsz nagy baromság (már bocs). Ha valaki szimpatizál valamelyik párttal, akkor eleve nem tud "kiegyensúlyozott" maradni, legfeljebb a "kiegyensúlyozottság" látszatát tudja fenntartani. A magam részérõl azt vallom, hogy játsszunk nyílt lapokkal. Nem kell az olyan maszlag, hogy ugyanannyit kapjon az egyik is, mint a másik. Olyan mûsor soha nem lesz, ami teljesen kiegyensúlyozott, mert valamelyik fél hívei úgyis úgy fogják érezni, hogy a másik kevesebbet kapott.
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 10:54:58
(43/245)
Sorry: padlót. Hiába, no, még korán van.
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 10:54:19
(42/245)
A Watts azért jó mûsor, mert nem megrendezett dolgok vannak benne, mégis jókat lehet röhögni. Tegnap is volt egy-két olyan megnyilvánulás, ami után majdnem fel kellett takarítani alattam a pdlót. :)))
offtopic
norton15 2009 jan. 01. - 10:53:16
(41/245)
A leggagyibb még mindig az ertéel volt. Amilyen filmek lementek ott, és csak éjfélkor az Alkonyattól pirkadatig. Reméljük ez évben más lesz.:D
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 10:51:44
(40/245)
Sajna ma a magyar televíziózás úgy en bloc szégyen, tisztelet a kivételnek. Vannak még viszonylag normális csatornák, értelmes mûsorokkal, de a többi... Pffff.... Lehetne napestig sorolni az idióta vetélkedõket, betelefonálós mûsorokat, a celebmagazinokat stb. stb. Fásy csak a jéghegy csúcsa.
feketevipera 2009 jan. 01. - 10:49:21
(39/245)
A Sas kabaréról csak annyit, hogy érdekes módon a "baloldali" kabarékra sosem mondják, hogy egyoldalúan szórják a poénjaikat, pedig hát azért lehet sejteni, hogy "Józsi barát" és társai kikhez húznak. Belenéztem a mûsorba, és éppen valami orvosos jelenet volt, a betegeken vörös és narancssárga kitûzõkkel. Itt is enyhén kiviláglott a pártszimpátia, ami nem baj, csak akkor ne cseszegessék Fábryt, ha õ meg a másik oldalt védi. (Amúgy õ is tud ordenáré dolgokat mûvelni alkalomadtán, és hát az se túl szimpi dolog.)

Hogy Jóskának Kossuth-díjat akartak adni? Na bumm. Meg lehetne vizsgálni, hogy ki volt az, aki tényleg megérdemelte a Kossuth-díjat, és ki volt az, akinek a párt-hovatartozása is szerepet játszott. Sas adócsalását pedig inkább nem kommentálnám. Tõlünk nyugatabbra nem úszta volna meg ennyivel, nálunk pedig úgy tehet, mintha mi sem történt volna. Hát ilyen országban élünk. Ahogy Hofi mondta: "Mindig a fejétõl büdösödik a láb. Ja, a lábfejétõl." Egyszer Jóska elmesélte, hogy az apja a munkaszolgálaton veszett oda. (Majdnem elsírtam magam, brühühü.) Elõtte azért jól kitanította a fiacskáját a túlélés törvényeire.
offtopic
norton15 2009 jan. 01. - 10:46:14
(38/245)
A Watts-on mindig tudok nevetni.:) Elképesztõ, miket csinálnak a sportolók. Ráadásul olyan sok van, hogy alig emlékszek rájuk.:)
offtopic
feketevipera 2009 jan. 01. - 10:44:13
(37/245)
A magam részérõl az Eurosporton néztem a Watts zap összeállítást, voltak benne egész jó bakik. Kíváncsiságból belenéztem a Sas kabaréba is, meg a Viasaton a kandi kamerába. De azért megállapítható, hogy évrõl évre gyatrább a felhozatal a tévében. Én pl. szívesen megnéztem volna a Laár pour L'art társulat valamelyik új mûsorát is, de úgy látszik, hogy õk nem kellenek. Az igényes szórakoztatásra már nincs szükség, csak a "sztárokra".
norton15 2009 jan. 01. - 10:42:07
(36/245)
Én viszont idézõjelbe tettem, hogy "szórakoztat", mint tudjuk, Fásy Ádám arra képtelen.:) Az m1-en volt a legnagyobb csapás: mulatós zene ment, de valami olyan szomorkás hangulatban, hogy csaknem eluralkodott a depresszió rajtunk.:D
norton15 2009 jan. 01. - 10:41:34
(35/245)
Én viszont idézõjelbe tettem, hogy "szórakoztat", mint tudjuk, Fásy Ádám arra képtelen.:) Az m1-en volt a legnagyobb csapás: mulatós zene ment, de valami olyan szomorkás hangulatban, hogy csaknem eluralkodott a depresszió rajtunk.:D
offtopic
norton15 2009 jan. 01. - 10:36:44
(34/245)
Fásy Ádám "szórakoztat".:) Az egy jó vicc, kár hogy nem igaz.:D Tegnap este egyedül a Jackassen röhigcséltem csöndben, egyébként a tv szemszögébõl nézve elég gyenge szilveszter volt ez.
Pünkösdi Kató 2009 jan. 01. - 02:23:45
(33/245)
Én most néztem meg, és nekem tetszett mind a kettõ. Az ismétlés félig ismétlés volt,mármint a tv2, abban voltak új részek a tavalyihoz képest, szerintem. Az atv-st még nem láttam korábban, most még csak belenéztem, de nekem tetszett az GY-O jelenet. Kedvenceim a focidrukkeres két csávó, a Familiás nagypapa is. Szóval, szerintem Sas idevaló a kabaréjával, szilveszterre. Sajnálom, hogy nem tetzsett nektek, szerintem jó poénok voltak.
CsengoZoli 2009 jan. 01. - 01:19:45
(32/245)
Megúszta,de nem tudom mi a szomorúbb, az,hogy pénzel mindent el lehet intézni, vagy az,hogy egy ilyen embernek Kossuth-díjat szerettek volna adni...
Mármint a munkásságára gondolok azzal,hogy "ilyen" .
CsengoZoli 2009 jan. 01. - 01:04:14
(31/245)
Azért tõlünk (Bp.) 200km-re nyugatra az ilyenekért jár pár év! :)
Nade oda se neki.
Az tuti,hogy egy benti saskabaré alatt börtönlázadás törne ki! :P
C.s.I. 2009 jan. 01. - 01:03:58
(30/245)
Hát tekintettel arra, hogy milyen számlát fogok kapni reggel(vagy amikor felébredek), vállalom a börtönt! :)
Bár nem hinném, hogy erre gondoltál volna. Ezek szerint megúszta, mert *keresi a megfelelõ szót*... híres személyiség. Francba a mentelmi joggal, kabarét minden politikusnak!
CsengoZoli 2009 jan. 01. - 01:00:44
(29/245)
Ez nem az az ország,ahol több tízmilliós adócsalásért börtönbe kerülnek emberek!
Majd te, ha egyszer nem kérsz számlát! :P
offtopic
norton15 2009 jan. 01. - 00:57:26
(28/245)
Új spanyol inkvizítorok? A régieket jobban szerettem, amikor fotellel, és párnával kínoztak. Az egyikük kiköpött John Cleese volt.
C.s.I. 2009 jan. 01. - 00:56:46
(27/245)
Kihaltak? Én tavaly láttam, szóval ez tényleg rossz jel.
És most egy kérdés mindenkinek: Mellesleg Sasjózsi nincs börtönben? Vagy csak ott kéne lennie? Vagy keverem a vágyaimat a valósággal?
norton15 2009 jan. 01. - 00:52:36
(26/245)
De akkor legalább jól gúnyolnák ki, mert lehet, hogy a politikusainkat jól is ki lehet figurázni. Meg bármi mást, zene nélkül.