10/10
ChaNel '09 2010 ápr. 02. - 17:16:33 10/10
(741/5801)
Most mi ez? (a végére gondolok):D
Hirtelen ott termett ez a Yago?
1/10
Diva15 2010 ápr. 02. - 17:16:02 1/10
(740/5801)
Ezek szerint még mindig ennyire parasztok :P
Vilora 2010 ápr. 02. - 17:01:35
(739/5801)
Ilyenkor bezzeg nem jelenik meg senki, mikor Rubi is szerelmet vall, és persze Alejandronál sincs diktafon......az ékszerüzletben sem volt kamera, 2004-ben még nem találták fel az ilyen modern technikákat? :D
1/10
Diva15 2010 ápr. 02. - 15:43:44 1/10
(738/5801)
Hát igen, lehet, hogy nem tökéletes a feje :D De én sokkal jobban bírtam, pedig õ gyilkolt is.. Szerintem õ és a testvére sokkal szebbek voltak Rubínál. És ahogy írtam, kettõjük között az a különbség, hogy Marcia alaposabb.
10/10
Alicante 2010 ápr. 02. - 14:59:04 10/10
(737/5801)
Marcianak gyönyörû alakja, jó lába van, de a feje kissé bohócos ellentétben Rubival, akinek az arca szép a lába viszont vékony.
10/10
Alicante 2010 ápr. 02. - 14:56:58 10/10
(736/5801)
"Vajon miért is gyõzi meg Elisa-t,hogy jelentse fel Genaro-t bigámia miatt? Mert körülötte aztán senki se legyen boldog,ha õ nem lehet az."

Ez is éleslátásról vall.
Én még azt is utálom Rubiban, hogy mindenrõl tudni akar, mindenhol ott van ahol történik valami, és ezeket az információkat késõbb felhasználja mocskos célokra.

Micsoda öregasszony válna belõle, te jó ég!
Rosszabb mint Lola nyanya..:-D
1/10
Diva15 2010 ápr. 02. - 14:56:29 1/10
(735/5801)
Szerintem Marcia smink nélkül is jól nézett ki.
Na igen, Rubí már csak birtoklásból akarta Alejandrot.
10/10
Alicante 2010 ápr. 02. - 14:54:25 10/10
(734/5801)
"Rubí-ban egyetlen egy õszinte dolog található,a szerelme Alejandro iránt.De végül ez a szerelem is elpárolog,inkább a ''birtokolni akarok'' vágy áll fent.Mert ugye amit akar mindent elér,ezért Alejandro-t is akarja,már nem szerelem (én szerintem)csak birtoklás miatt."

Ezt nagyon okosan megfogalmaztad.
Valóban nagy benne a birtoklási vágy.
10/10
Alicante 2010 ápr. 02. - 14:51:37 10/10
(733/5801)
"Nah de nem akartam ilyen sokat írni, szóval a lényeg a lényeg, ez csak egy film, és nem kell ennyire komolyan venni, neki ez a szerepe, ezért ne õt utáld hanem azt aki ráosztotta ezt a szerepet:D"

Na itt van a legnagyobb tévedés. Nekünk a színésznõvel semmi bajunk nincs, sõt meglehetõsen hitelesen játssza a gonosz boszorka szerepét. Mivel filmrõl van szó, ezért szeretünk beszélgetni a szereplõkrõl, eseményekrõl...természetesen Rubi mint fõszereplõ áll a középpontban.
Az általa megformált személyiség taszít minket, mert alapból elutasítjuk a mérhetetlen kapzsiságot és gonoszkodást.
Amit Cayetanoval tett, kiverte nálam a biztosítékot. Az, hogy egy mocskos r.ibanc már nem lep meg...de az édesanyjával is hogy bánik?!

Persze a filmben is mindenki utálja kivéve a bájgúnár b.uzi barátját, aki még "okos" tanácsokkal látja el s.zarkeverésben.
10/10
kittycike 2010 ápr. 02. - 14:38:23 10/10
(732/5801)
Rubí-ban egyetlen egy õszinte dolog található,a szerelme Alejandro iránt.De végül ez a szerelem is elpárolog,inkább a ''birtokolni akarok'' vágy áll fent.Mert ugye amit akar mindent elér,ezért Alejandro-t is akarja,már nem szerelem (én szerintem)csak birtoklás miatt.
Amúgy amit Cayetano-val tett az tényleg nagy gazemberség fõleg a nõvére,és Fernanda iránt,de itt is csak egy volt a célja,hogy ha õ nem boldog ne legyen senki se az.
***SPOILER! ***
Vajon miért is gyõzi meg Elisa-t,hogy jelentse fel Genaro-t bigámia miatt? Mert körülötte aztán senki se legyen boldog,ha õ nem lehet az.
***SPOILER VÉGE***
újabb spoiler
De mégis Cristina mellette áll mikor elveszti a babát,mikor levágják a lábát-akkor már Cayetano is.
Mégis mennyi rosszat elkövet.
Inkább próbálna meg boldog lenni.Ne más kárán,hanem õszinte és tisztességgel.
10/10
ChaNel '09 2010 ápr. 02. - 14:35:28 10/10
(731/5801)
Igen ez így lehet.
A valóságban is tudja magáról hogy milyen szép (láttam róla smink nélküli fotót is és azon is jól nézett ki) és igyekszik mindig a középpontban lenni.

Számomra nagy csalódás...
Szerintem (velem együtt) többen is abban a tudatban voltunk, hogy Õ (a Rubíval) már egy sikeres befutott szappanoperasztár és semmi egyéb (Én a sori elején a neten sem találtam róla semmit.)
De most, hogy beindult ez a sorozat az újságok is elkezdenek lehozni róla ezt-azt, ami külföldön (persze már jóval korábban) megjelent. Hiszen ha nem futna ez a sorozat az egyik legnézettebb magyar csatornán, a kutyát sem érdekelné, hogy ki az a Bárbara Mori..
5/10
arwen1995 2010 ápr. 02. - 13:05:17 5/10
(730/5801)
Sztem Rubi nagyon szép, és nem sokkal, de szebb mint Marcia.Igaz, Marcia akkoriban 35 körüli volt, Rubi meg egyetemista volt,szal kb 23-25.
1/10
Diva15 2010 ápr. 02. - 12:41:13 1/10
(729/5801)
Marcia és Rubí között ég és föld a különbség. Hogy miért? Marcia mindent sokkal jobban eltervez, szerintem sokkal szebb, és hideg vérrel végzett a testvérével is. Fõ vonzereje a szépsége, és még az is megbolondult tõle, aki nem akart. Mindenkit képes volt manipulálni, de Rubí nem tud mindenkire hatni. Marcia sokkal kegyetlenebb, mint õ, és mégis, Rubí sokkal jobban megbûnhõdik, mint Marcia. Szóval szerintem tudod, hogy nekem ki a kedvencem :D
Lawee 2010 ápr. 02. - 11:41:32
(728/5801)
Divaaaa haliii :D
Õhm, ennyit romlott a világ xD Amúgy Marcia és Rubi tényleg hasonlítanak :D De valamiért mégis különbözõek... Marcia valamivel sunyibb volt xd vagy nem tudom :S
mayomka 2010 ápr. 02. - 10:55:12
(727/5801)
Ha visszaolvasol figyelmesen, akkor látni fogod, hogy tisztában vagyok azzal, hogy ez csak egy film:-)
Rubi bárkinek lehet szimpatikus és valóban a kitartása figyelemre méltó, DE miért is..? Nem is törvényszerû a negatív szereplõket utálni, kellenek/vannak mint az életben is annyi sok féregnyúlvány!!! Nélkülük unalmas lenne az életünk és nem lenne elég KESERÛ és küzdelmes!:-(
DE álljunk meg egy ásónyomra:-) én egy beszélgetõs véleménynyilvánítós fórumon vagyok, vagy tévedek (?) éppen ezért had írhassam már le véleményemet errõl a RIBANCRÓL (sajnos az életben is sok ilyen van) és nem azért teszem, hogy bárkit is magam mellé állítsak, vagy elitéljem Rubí rajongásukért:-) hanem mert ez a véleményem. A tiedét elolvastam, elfogadtam, tudomásul vettem, de ez nem egy verseny ne füstölögj:-) békélj meg abban, hogy nem vagyunk itt sokan egy véleményen! DE ettõl még nem feltétlen kell haragudnunk egymásra, sõt ettõl müxik!
Te szeresd csak Rubit én meg had utáljam!!!ha éppen úgy tartja úrikedvem:-)
jenna91 2010 ápr. 02. - 09:51:17
(726/5801)
Annyira komolyan veszed ezt a dolgot, hiszen ez csak egy film!!! És ugyan miért ne lehetne szimpatikus valakinek Rubi szerepe? Nem törvényszerû a negatív szereplõket utálni, és ebben a sorozatban ráadásul õ a fõszereplõ...Nekem pl semmi bajom vele, pedig igen is érzõ emberi lény vagyok mint te vagy bárki más!!! Ha te ezért elítélsz másokat, csak azért mert nincsenek egy véleményen veled, akkor ez sajnos a te szegénységed...mindenkinek megvan a saját maga véleménye, és ha valaki Rubit nem gyûlöli akkor ezt neked ugyan úgy el kell fogadnod, mint ahogy más elfogadja azt hogy te mennyire utálod. Rubiban is vannak pozitív dolgok, pl hogy igen is céltudatos és eléri azt amit akar, és nem befolyásolhatja senki se! És ez igazán jó dolog egy emberben, igaz õ ezeket a tulajdonságait rossz dolgokra használja fel...nah ezért elítélheted. Nah de nem akartam ilyen sokat írni, szóval a lényeg a lényeg, ez csak egy film, és nem kell ennyire komolyan venni, neki ez a szerepe, ezért ne õt utáld hanem azt aki ráosztotta ezt a szerepet:D Komolyan mondom úgy csinálod mint a 70éves nagyim, aki majdnem rosszul lett, úgy felidegesítette magát Rubi gonoszságán...pedig nagyon kár....
1/10
Diva15 2010 ápr. 01. - 21:23:04 1/10
(725/5801)
Szerintem Marcia sokkal szebb volt, mint Rubí :D
mayomka 2010 ápr. 01. - 21:19:52
(724/5801)
akartam írni körülöttünk..
mayomka 2010 ápr. 01. - 21:19:06
(723/5801)
Rubí nem lehet szimpatikus, annyira negatív hogy egy érzõ ember nem tud azonosulni vele. Már bocsi....a kurválkodás nem CSAK a testiségben nyilvánul meg, Rubí a pénzért kurválkodikn de rohadtul!!! Késõbb fog másért is. De ha figyeled a sorozatot napról napra eléggé nyilvánvaló, hogy semmi õszinte nem jön le az õ karakterébõl, nincsenek igazi mély EMBERI érzései, nem ismeri az õszinte feltételnélküli szeretetet, netán hûséget (? csak egyet ismer menni elõre, bármi áron is a gazdagság a mégtöbb pénz felé bármi áron is! Taposni, tarolni, gyülölködni ez On ott van a szívében,õszinte (kevés volt ilyen) pillanataiban szenved is önmagától, vágyik az igazi érzelmekre, vágyik a szerelmes ölelésre. Örök igazság az ember mindenkinek hazudhat csak önmagának NEM!
Úgy élni, hogy semmi NEM IGAZ körülöttem melyikötök szeretne?????????
mayomka 2010 ápr. 01. - 21:06:34 Előzmény Alicante
(722/5801)
Lola néni édes figura:-) átütõ és komikus:-) de mindig megmondja a frankót!!