10/10
kittycike 2010 ápr. 09. - 12:09:12 10/10
(921/5801)
***SPOLER***Rubí lesz az aki elmondja a 'jó hírt' Luisnak és Maribelnek,hogy õk féltestvérek,ebbõl is kiveszi a részét.SPOLER VÉge
De ezt sem jó szándékból teszi,hanem mert tuja,hogy Luis szerelmes Maribelbe.Õ Már rég tudni fogja,de addig vár,míg már nagyon szerelmes lesz bele.
10/10
kaktuszfüge 2010 ápr. 09. - 11:32:18 10/10
(920/5801)
igen,igazad van.Már csak össze kell kötnie a szálakat, ha esetleg látná együtt--kicsit másképp-- Arturot és Liliat(bár lehet már ez is megvolt?). Aztán akár nyugodtan rá is lehetne bízni a sz*rkeverést,mert az neki nagyon megy.
Én még arra nem jöttem rá,hogy mitõl fáj Hector háta. Azért az gáz ha a saját szállodája megnyitójára sem megy ezért.Nincs ott egy jó orvos aki adna neki egy jóadag fájdalomcsillapítót??Hát milyen hátfájás az ami egyik részrõl a másikra ennyire fáj??:-))minden elõjel nélkül,mert eddig egészséges volt, mint a makk.Tudom csak film:-) és valahogyan mindig el kell tüntetni Hectort mikor Rubi rosszalkodik:-)) még nem jöhet rá milyen gonoszboszorka Ferrerasszonyõnagysága.Gondolom a partyn sem fogja meghazudtolni önmagát,kitesz majd magáért,õ lesz a valaki,a nagy Rubi.
10/10
kaktuszfüge 2010 ápr. 09. - 10:23:49 10/10
(919/5801)
Luis mikor fogja megtudni,hogy Maribel a testvére?Ugy olvastam szerelmes lesz belé.

***SPOILER***(félig -meddig:-))
Ahogy én most olvasom a 62. részben már belehabarodik Maribelbe.Ez már a 3 éves ugrás után van.Valószínû Maribel segíti leszoktatni a piáról õt és közben esik bele. Szerintem hamar kitudódik majd,hogy testvérek,biztos nem mennek túl messzire ezzel a szerelemmel. Én úgy gondolom,hogy Luis elmondhatja majd az anyjának,hogy szereti Maribelt,ekkor Luis anyja biztos dob egy hátast,majd vhogy mégis bevallja,hogy nem fog menni a történet,mert testvérek...erre Luis is dob majd egy hátast és vagy úgy összeveszik az anyjával,mint most az apjának hitt Henáróval...vagy nem tudom...És kíváncsi leszek,hogy (ha így történne) akkor Arturo és Maribel mikor tudja majd meg...mert lehet õk csak késõbb.És Lilia pont ezért nem mondta még meg Luisnak az igazat.Mert volt egy jelenet,hogy mennyire gyûlöli Luis Henarot a hazugság miatt és soha nem akarja az életben látni többet.Ettõl fél Lilia,hogy ha megtudja Luis,hogy õ is hazudott, vele is így lesz a fia. De majd most muszáj lesz elárulni,bármi is lesz a következmény. Amúgy milyen mák volt Liliának,hogy Arturo és Henáro azonos vércsoportú,akárcsak Luis.Ezt azért jól kitalálták.Kicsit gondban lett volna ha olyan vércsoportú lett volna Luis ami kizárja az apa-fia kapcsolatot.Túl korainak látták,hogy ez kiderüljön.Így megoldotta így az író.
Mivel még elõre nem láttam a sorozatot csak következtetek,így ha nem így lesz mégsem,akkor bocsi:-))
Bár én azt is el tudom képzelni,hogy mint eddig mindent Rubi tudja meg ezt is legelõször(hogy Luis-Arturo =fia-apa) és õ fogja körbekürtölni mindenhol.Lehetõleg szokásához híven úgy,hogy ebbe(ennek következményébe) is haljanak bele jópáran...:-S
***SPOILER VÉGE***
1/10
Diva15 2010 ápr. 09. - 09:47:58 1/10
(918/5801)
Rubí-nak aztán van bõr a képén. Még megtiltja Maribel-nek, hogy elmenjen az anyja temetésére? Hogy meri? Amikor õ tette tönkre Maribel boldogságát. Azért a csajszit egyre jobban bírom, hogy elküldte már Hectort :) Látszik, hogy mostmár igazán nõvé érett.
Tuti, hogy krokodilkönnyek voltak azok, amiket Rubí ejtett. Csak az volt a baja, hogy tudta, ezúttal tényleg miatta történt ez az anyjával, és ezalól már nem tudja magát felmenteni. Örökre benne marad ez a tudat. Azért tényleg szegény Christina szenved a legtöbbet. Amikor mondta, hogy egyedül csak a kisbabája miatt képes erõs maradni.. szegénykémnek mekkora átok lesz majd, amikor kiderül, hogy Fernanda Rubí-ra ütött... Se az anyja, se Cayetano nincs már mellette, testvére pedig sosem volt..
Lola nénit viszont egyre jobban bírom :)
10/10
Costa Blanca 2010 ápr. 09. - 09:23:10 10/10
(917/5801)
Én is megcsináltam a tesztet. Ez jött ki:

"Benned Rubi és Sonia jelleme egyformán megtalálható.Határozott,magabiztos,eltökélt,önfejû vagy,akár csak Rubi.
De azért akit szeretsz bármit megtennél,sosem hagynád cserben, jóban-rosszban kitartanál mellette,mint Sonia."
______

No comment!
10/10
kaktuszfüge 2010 ápr. 09. - 09:04:08 10/10
(916/5801)
lányok,ne "bántsátok" Cayetanot a külseje miatt:-) muszáj volt egy nem túl szép embert választani erre a szerepre. Hiszen pont ez volt a lényeg,hogy ne legyen szép,se gazdag,hanem csak a belsõ értékei számítsanak. Christinának mégis õ kell, ezzel is jobban hangsúlyozva,hogy mennyire más Rubitól. Milyen nagy a különbség a két lány közt. Mégsem rakhattak be egy Alejandro karaktert.Azzal nem lett volna igazi a hatás. (Amúgy "Cayetano" volt a Marimarban is,ott még mennyivel fiatalabb és vékonyabb,vmivel jobban néz ki:-))
Amúgy azt sem értem,hogy ha annyira megbocsájtott Artúró és Maribel Rubi hozzátartozóinak,akkor Cayetanot mért nem vették vissza sofõrnek??minek kell taxiznia...
És ez a Rubi már megint mindig mindenhol ott tud lenni:-S pl. õ minek ment Luishoz??nem is derült ki? csak az volt a lényeg az írónak,hogy összefussanak...meg a másik,hogy milyen már késõn érkezni a saját anyám temetésére??amúgy meg az a virág amiért Hector ment,az is ráért volna,de ugye muszáj volt valahová tenni Hectort amég Rubit gyilkosnak kiáltják ki(persze jogosan), nehogy már Hector rájöjjön,hogy miféle boszorkány az õ asszonykája.
És szerintem ebben a sorozatban Christina a legnagyobb vesztes. Elveszít mindenkit:az apját,az anyját,a testvérét,a szerelmét (ugyan ott lesz Marco,de azért az nem ugyanaz a boldogság) és aztán bizonyos értelemben a lányát is-mikor olyan lesz,mint Rubi(mert azért azt biztosan elég nehéz lesz neki megemészteni,hogy rá fog hasonlítani természetében is.Bár nem tudom ezt a vonalat mennyire szõtték meg,mert nagyon elkapkodottnak találom a végét.)
Maribel nagyon jó volt!!!!!szépen összekapta magát.Ezt is vártam tõle:-) És már elkezdék a Maribel/Alejandrós jelenetekben nyomatni azokat a zenéket,amiket akkor szoktak mikor szerelmes (fõ)szereplõk játszanak.
És Elisan is látszik a változás,õ is erõsebb és határozottabb lett.
10/10
kittycike 2010 ápr. 09. - 08:50:13 10/10
(915/5801)
de ez is hamar elmúlik neki,szerintem egy normális ember,akinek most halt meg az anyja,az elkövetkezõ jó néhány hónapban nem rendez partit.de õ?! még szép hogy megrendezi,semmi lelkiismeret furdalás nélkül.
mayomka 2010 ápr. 08. - 22:08:08
(914/5801)
sok fajta szeretet vsn, önzõ, gyarló, kizsákmányoló, féltékeny, stb...:-)
sztem én ezen nem vitázom!
mayomka 2010 ápr. 08. - 22:03:21
(913/5801)
semmi nem riasztja vissza! Én a testvéremnek csak segítek és tolom a szekerét, teszem ezt nagy örömömre:-) persze ez kölcsönös!
mayomka 2010 ápr. 08. - 22:00:13
(912/5801)
gyarló ember módjára fejezte ki!!!!
mayomka 2010 ápr. 08. - 21:58:44
(911/5801)
ez az ordas ribanc még ilyenkor sem õszinte! Késõbb még gyászában is csak égetni akarta Ceistinát,ez volt a legfontossabb dolga, semmi mély érzés csak a tarolás. Amerre jár pusztít (!!!!!) és még édesanyja elvesztése után sem hasonul meg!!! Én láttam a végét, On megbûnhõdik de még akkaor sem tanul csak a bosszú, nehogy vki boldog legyen!
Kedves szimpatizánsok, ilyenek szeretnétek lenni????
mayomka 2010 ápr. 08. - 21:52:25
(910/5801)
én is szívesen megtettem volna! nekem csak az lenne fontos, hogy a gyerekemet boldognak LÁSSAM! jA ÉS MEGINT FÕSZABALY: NEM MI VÁLASZTUNK!:-) ......szülõk!
10/10
netty00 2010 ápr. 08. - 21:50:07 10/10
(909/5801)
mayomka 2010 ápr. 08. - 21:49:43
(908/5801)
neeeeeeeeeeeeem, azt jelenti hogy a SZERELEM MINDENT LEGYÕZ:-)
Lawee 2010 ápr. 08. - 21:44:11
(907/5801)
plz mesélj Fernandáról :D
mayomka 2010 ápr. 08. - 21:40:36 Előzmény kittycike
(906/5801)
és akkor most visszavonul a ribanc szerepektõl, gondolok itt a kinézetére????
mayomka 2010 ápr. 08. - 21:38:30
(905/5801)
????????
mayomka 2010 ápr. 08. - 21:37:16 Előzmény Alicante
(904/5801)
Igen szegény Cayetanonak On rossz fizimiskájú szereplõt találtak!
10/10
kontrola 2010 ápr. 08. - 21:35:32 10/10
(903/5801)
Én is pofon vágtam volna. Úgy nem biro akinek ilyen szüleje van. Szerencse hogy nekem nem ilyen van!!! Kiváncsi vagyok az arcokra mikor megtudják hogy Pako gazdag.
mayomka 2010 ápr. 08. - 21:34:38 Előzmény Alicante
(902/5801)
jahh, az a szarkeverõ! talán nem is akartam emlékezni rá....!!

Köszönöm szépen!!!!