10/10
Costa Blanca 2010 jún. 01. - 12:17:16 10/10
(3621/5801)
Valaki kérdezte a 102. rész tartalmát, már fenn van.

Az aktuális rész ismertetõje: Hector és Elena megegyeznek, hogy adnak egy esélyt a szerelemüknek, bár Hectornak még mindig nagyon sokat jelent Rubí. Sofi nem akarja elfogadni a külföldi ösztöndíjat, mert nem akar elszakadni Luistól, de végül úgy döntenek, hogy a fiú is vele megy Svájcba. Ernesto figyelmezteti az apját, hogy a kórházban kiosztották a fényképét, mert õ a mérgezés elsõszámú gyanúsítottja. Alejandro elmegy Arturóhoz, hogy magyarázatot adjon neki a történtekre, de a férfi nem hajlandó meghallgatni. Rubí úgy dönt, hogy Cristináékhoz költözik, mert nem elégedett azzal, ahogy Alejandro bánik vele. Leviszi Fernandát a parkba játszani, és amíg nem figyel oda, a kislány kiszalad az úttestre. Rubí utánaszalad, és elüti egy autó. Habár nincs komoly sérülése, beviszik a kórházba, ahol a vizsgálat közben vérezni kezd.
10/10
Costa Blanca 2010 jún. 01. - 11:40:54 10/10
(3620/5801)
Nálam is megszülettek a pontok. Remélem aki kevesebb pontot kapott nem veszi a szivére hisz a történet mindenki számára szubjektiv és nem a fogalmazást pontoztuk.:-)

ALICANTE 10
KITTYCIKE 10
KAKTUSZFÜGE 9
ANDI0428 9
BAJBIBABAA11 10
VERONCIKA 9
MAYOMKA 10 A változat
CSAJSZIKO 9
KATALIN 5
TIMY1206 9
NEAIRA 7
POCKY 9
10/10
veres gyopar katalin 2010 jún. 01. - 10:27:17 10/10
(3619/5801)
Sziasztok.
10/10
kaktuszfüge 2010 jún. 01. - 10:02:37 10/10
(3618/5801)
no,lányok én megszültem a pontozásom:-))


ALICANTE 8
KITTYCIKE 9
ANDI0428 8
BAJBIBABAA11 7
COSTA BLANKA 7
VERONCIKA 9
MAYOMKA 8
CSAJSZIKO 10
KATALIN 5
TIMY1206 8
NEAIRA 7
POCKY 10
10/10
kaktuszfüge 2010 jún. 01. - 09:45:31 10/10
(3617/5801)
azért most megpróbálta, bevallotta legalább
10/10
kaktuszfüge 2010 jún. 01. - 09:44:04 10/10
(3616/5801)
a fogamzásgátló szedését már akkor abbahagyta mikor H. megtalálta nála a tablettákat és az már nem most volt
azóta simán teherbe eshetett(volna H-tól is...voltak együtt párszor)
10/10
kaktuszfüge 2010 jún. 01. - 09:36:35 10/10
(3615/5801)
mayomka én is gratulálok az új álláshoz:-) drukkolok ,hogy hosszú távon beváljon:-) (tegnap akartam csak lemaradt végül)
és várunk,hogy gyere amikor csak tudsz!!!:-)
10/10
kaktuszfüge 2010 jún. 01. - 09:34:32 10/10 Előzmény Neaira
(3614/5801)
Nálam Maribel is önfeláldozó és Marco is mártír...
Marco sem cselekszik,elvégre átadta Christ az oltárnál...ahogyan Maribel is átadta már párszor Alejandrot Soniának és Rubinak...
szóval én hasonlítom õket:-)
a lényeg,hogy mindkettõ szerelmes és várnak a sorukra...
Veroncika 2010 jún. 01. - 08:13:16
(3613/5801)
Koszi szepen:)
10/10
kaktuszfüge 2010 jún. 01. - 08:06:42 10/10
(3612/5801)
most megyek oviba,majd jövök még ma.-)
10/10
kaktuszfüge 2010 jún. 01. - 08:05:18 10/10
(3611/5801)
HA MINDEN IGAZ ITT A LISTA:-)
AZOK KEDVÉÉRT AKIK NEM MENTETTÉK EL, UTOLJÁRA.

KEZDÕDHET A PONTOZÁS :-)


ALICANTE FINÁLÉJA:
Én el tudnék képzelni egy olyan befejezést, hogy Fernanda ebben a burkában beállít Alejandrohoz és mikor kettesben vannak egyszercsak lehúzza a csuhát...alatta semmi:-D

-Rubi te vagy szerelmem?
-Ki lenne más drágaságom.
-Akkor adj egy csókot, hogy megbizonyosodjak
tényleg Rubi vagy!
-Rendben és megbizonyosodhatsz róla, hogy
csak egy mérettel nagyobb szilikonmellet
csináltattam.

Erre Alejandro boldogan: örökre a tiéd vagyok, de a fenekedet nem kellett volna feltöltened!

FIN!

KITTYCIKE FINÁLÉJA:
Az én befejezésem valahogy így szólna:
Alejandro feleségül akarja venni Fernandát,Rubi megtudja és kiborul.
Odatapicskálna hozzuk.
-Alejandro te engem szeretsz.
-Nem Rubi,most már Fernandát szeretem,mert olyan amilyen te voltál amikor megismertelek.
-Épp ezért,mert már akkor belém szerettél,szeretsz!
-Nem,te féllábú vagy,már nem kellesz,õ lesz a feleségem.
-Felejtsd el! A sántát elvetted feleségül pedig sánta volt.Most,hogy a féllábam hiányzik mit hisztizel úgy?!Doktor vagy,megoldod,Maribelnek is javítottál a menésén,rajtam is tudsz javítani.
-De miért javítanék meg valamit,ami már romlott,és öreg?Itt van a fiatal,és friss.Ez a vonat már elment Rubi,te pedig nem váltottál rá jegyet...
Erre Maribel is megjelenne,karon fogná Rubit:
-Látod,látod mi már nem kellünk neki,volt a tied is,az enyém is,de vége.Te túl gonosz voltál,én túl naiv.Õ egy háromszor fiatalabbat választ.
-Igen Maribel...újból barátnõk leszünk?
-Elválaszthatatlanul Rubi!Most mindketten a lábunk miatt és Alejandro miatt szenvedünk,van ami összetart.
Erre õk szépen kisétálnak,és kiírja FIN
:)))

KAKTUSZFÜGE FINÁLÉJA:
no én úgy szeretném befejezni a soryt,hogy Alejanro páros lábbal rúgja ki Fernandát a szobából:-D
csak ahhoz az kellene,hogy megjöjjön az esze,de sajnos ez addig nem lehetséges még a lába közt hordja :-O

Aztán Maribel jól ellenne Alejandroval.
Rubi elhasználhatná saját célra azt a pisztolygolyót...

Fernandát meg az anyja bedughatná egy zárdába (egy kis idõre legalább amég kigyógyulna a gonoszságból,amit Rubi belevetett)

Hectort visszaírhatnák,mint Bobbyt a Dallasba:-DD
Cayetano meg összejönne Lola nénivel:-D

Loretoval mi legyen:-) lecsukhatnák állatkínzásért...

ANDI0428 FINÁLÉJA
Az én befejezésem valahogy így szólna:

Fernanda csak tettetné a gonoszságot, mivel beleszeretett Alejandroba. De Rubival sem akar összeveszni, mert nagyon szereti. Az utolsó részben mikor bemegy A. irodájába és megcsókolja, elmondja neki mit érez. De A. azt mondja hogy Rubi õt nagyon megbántotta, és becsapta, ezért nem lehet köztük soha semmi, mert nagyon emlékezteti R-ra. Fernanda elrohan, és elmondja Rubinak a tényállást. Rubi neki esik Fernandának, hogy elrontotta az egész bosszúját, és meg akarja ölni. De balul sül el, mert magát lövi le. Fernanda nagyon megijed, megszökik, de nem tud együtt élni a bûntudatával, és avval hogy A. nem szereti, ezért öngyilkos lesz. Mikor A. megtudja hogy mi történt R-val és Fernandával, teljesen magába roskad. Rájön hogy R volt a legnagyobb szerelme egész életében és mindíg õt fogja szeretni, ezért elválik Maribeltõl, mert nem tud tovább szerelem nélkül élni. Teljesen visszavonul mindentõl, és csak az emlékeinek él.

:)

Kicsit hosszú lett sorry :DD

BAJBIBABAA11 FINÁLÉJA
Ha már írok befejezést, az hosszabb lenne :-D
Ehhez mit szólnátok!?

Rubi a régi cancuni bnõje segítségével kijut külföldre, ahol megplasztikázzák az arcát és kap egy mûlábat. Hónapokba telik, mire teljesen felgyógyul, híres orvosok segítik abban, hogy ismét megtanuljon járni. Csak az élteti, hogy bosszút álljon mindenkin, és visszamenjen Mexicoba. Eközben Maribel és Alejandro boldogan élik életüket. Fernanda elmegy Rubihoz, aki csak egy levelet hagyott neki az asztalon, hogy sürgõsen külföldre kellett utaznia. Marco meglátja Fernandat a bérház elõtt, majd otthon kérdõre vonják mit keresett ott. Marco kétli, hogy Fernanda valóban az osztálytársához ment volna, ezért elmegy a nyomornegyedbe, ahol kideríti, hogy a szomszédok gyakran látták Fernandat az emeleten lakó nyomorék alkoholista nõhöz menni. Ekkor Christina és Marco rájönnek, hogy Fernanda végig Rubihoz járt. Hogy ez többet ne forduljon elõ, elküldik Ausztriába egy drága és elismert bentlakásos iskolába, ahol szigorúan figyelik a nevelõk minden lépését. Rubi visszatér Mexicoba. Loreto és Cayetanno, mint friss házasok kiélvezik szerelmük minden egyes pillanatát(pezsgõ, eper, közös lubickolás a kádban) és kapcsolatuk annyira elmélyült már, hogy gyermeket szeretnének örökbefogadni!!! :-)A kutyának is vettek egy társat, hogy az õ élete is teljes legyen, ezáltal megy a sz.x éjjel nappal a házukban :-)
Rubi boldog, hogy végre megvalósíthatja piszkos terveit, ám amikor az úttesten át akar haladni, valami galiba támad a mûlábával és elüti egy kocsi. A helyszínen szörnyet hal. Loreto könnyekkel teli szemmel gyászolja Rubit és egyetlen emléke maradt csak tõle : egy mûlábdarab :-)
Maribel ismét terhes lesz, de ezúttal ötös ikrekkel :-) Ez kell neked Alejandro :-D FIN

COSTA BLANKA FINÁLÉJA
Az én befejezésem a következõképpen hangzana:

Rubi balesete után visszavonultan él nagy szegénységben viszont a kis unokahug rendszeresen látogatná. Sajnos õ is örökölte nagynénjétõl a rossz géneket, viszont kiköpött hasonmása. Ugyanarra az egyetemre jár mint Rubi ahol összeismerkedik Maribel és Alejandro fiával. Nagyon megtetszenek egymásnak, de egyenlõre ennyi! Rubi folyamatosan oltogatja Fernandát Alejandro ellen, aki látszólag mindenben benne van mármint a bosszú tekintetében. Mikor elérkezik az idõ és a városba érkezik Alejandro Rubi biztatására felkeresi õt, de mikor meglátja azt gondolja magában: mit nekem egy ötven éves faszi, aki legalább 30 évvel idõsebb nálam, már az izmai sem a régiek, ráncos a bõre, dehogy fogom megcsókolni inkább jól megcélzom a micsodáját, hogy szenvedjen már õ is nemcsak Rubi. Elõször szerelmesen közeledik felé, Alejandrora rájön a rángógörcs és elolvad a szerelem feléledésétõl, ekkor érkezik a jól irányzott rugás, amitõl Alej a földön köt ki. A késõbbiekben urológus kezelgeti, de nem tud segiteni rajta, meg kell operálni és ezzel a férfiasságát elvesziti. Miután Fernanda rögtönzött terve megvalósult, elmondja Rubinak, hogy otthagyta a földön nyüszitõ csotrogányt. Rubi örül, Fernanda meg tovább találkozgat A+M fiával.

Ennyi! (Nekem is hosszú lett, pedig nem akartam.)

VERONCIKA FINÁLÉJA
BEFEJEZES:Alejandro hosszas tepelodes utan rajon hogy meleg es megkeri Loreto kezet!Osszehazasodnak es orokbefogadjak Mariqitat!Hector a balesetben megvakul,megsuketul es megnemul,ezert Lola neni hozzakoltozik es szeretok lesznek!Maribel orok huseget fogad Genaronak,aki titokban Elenat is elveszi,mert egy no sosem eleg neki!Cayetano megtudja hogy a grof elveszett fia es hogy az anyja Victoria,es igy feltestverevel,Pacoval szeszgyarat nyitnak!Marco beenekli magat a show-businessbe es duettet keszit Whitney Hustonnal!Chris rajon,hogy Fernanda apja nem is Cayetano,hanem Paco(az egyetlen szoke pasi a sorozatban!),akivel egy reszeg ejszakan egymasba habarodtak!Sofia Arturo felesege lesz,mert bosszut akar allni Luison,amiert annakidejen elhagyta ot!Elisa beleszeret Ignacioba es Carlat Fernanda gondjaira bizzak!Fernanda rajon hogy o inkabb Fernando, atoperaltatja magat ferfiva es randizni kezd Natival!Rubi mindenkit becsap,elveszi az osszes szereplo penzet es boldogan el a Bahamakon!

MAYOMKA FINÁLÉJA
Én azzal kezdeném és egyben visszamennék oda, amikor Alej. felesége és gyermeke meggyilkolásáért feljelenti Rubit, muszáj hinnie a leghatalmasabb ítélõszékbe, mert anélkül már nem bírná tovább. Rubi valóban ítélõszék elé kerül,kimondják bûnösségét,gyõz a jó,és életfogytiglani börtönre itélik. Kivételesen kegyetlenségeirõl elhíresült börtönbe kerül. Állandóan zárva tartott cellában kell lennie,az intézet által szervezett programokon is csak korlátozottan vehet részt, nem internetezhet,nem fogadhat látogatót az "intimszobában", nem kaphat kimenõt.Fél év után cellatársakat kap,akik csupa rosszéletû nõk,mondhatni hivatásos kurvák.Hector maga alá kerül Rubí hiányától, bár eszével tudja,hogy bûnös és sokat vétett mindenki ellen,de a szíve sajgott az imádott nõ után. Alejt is megdöbbentette,hogy annyi ember Rubí ellen vallott, így az eskütteknek könnyû dolguk volt az ítélet meghozatalakor,bár õ titokban bízott Rubí ártatlanságában. Ezek után tiszta maradt a pálya Alej. körül Maribel bevallja neki, hogy szerelmes beléje és a románc beindul ezerrel. Dolgozik a kémia az a bizonyos biokémiaiaberráció .Crist is megviseli huga sorsa, de tudja, hogy Rubí vastagon rászolgált, hogy kivonják a forgalomból.Fernanda ugyan keresi nénjét, de aztán ahogy telnek az évek kezdi felejteni. A börtönélet sok rosszat tartogatott Rubí számára,a kurvák, akik már régóta a börtön lakói, friss húsként tekintettek rá és beindult a harc érte. Õ rendkívül undorodott ezektõl a perszónáktól és félrehúzódott, de az egyik rabtársa María különösen érdeklõdött utána és Rubí minél jobban húzódzkodott Máría annál inkább vonzódott hozzá. Már több hónapja tartott a becserkészés,amikor María megleste Rubít zuhanyozás közben, odament hozzá és szép finoman beszappanozta a hátát,Rubí elõször tiltakozott, majd, a hormonok diktálta vágy elhatalmasodott rajta és szép lassan egyre közelebb kerültek egymáshoz,szeretkeztek:-) Mikor kijózanodott utálta magát, de a börtönélet ledarálta.Ahogy teltek a hónapok egyre jobban kezdte kihasználni a börtönélet adta összes lehetõséget, kezdet irányítani,szervezkedni,ármánykodni és bevetette az összes nõi bájait is.Imádta,hogy veszekedtek érte, imádta összeugrasztani cellatársait. Sok társában ezzel gyûlöletet keltett.Végül kialakultak az erõviszonyok és Rubí María mellett kötött ki, akibe rendkívüli módon beszerelmesedett. Teltek az évek már a 5.évet taposta a börtönbe, amikor is Máríát jó magaviseletéért kiengedték a börtönbõl. Na,Rubí további élete itt pecsételõdött meg. Fájdalma kibírhatatlan lett, María hiánya elgyengítette, mély depresszióba esett. Börtönkórházba került, majd késõbb az állapotára való tekintettel szabadon engedték. Semmije nem volt csak az a ruhája amibe bevonult a börtönbe. Pénz nélkül kikerült az utcára ( a sors fintora) senki nem várta, nem segítette. Éhes volt, fázott késõ õsz volt ,behúzódott egy roncs konténerbe, ott töltötte az éjszakát és átgondolta a bosszúját. Az éjszaka igen rossz tanácsadó….. Másnap valahogy pénzhez kellett jutnia, hogy a tervét elkezdhesse és mivel semmihez nem értett, dolgozni büdös volt,így bement egy kocsmába ahol a férfiak nagy figyelemmel kisérték minden mozdulatát. Még mindig szép és vonzó nõ volt csak elhanyagolt és ápolatlan. Ekkor odament hozzá egy kissé leittasodott pasas és megkérdezte mennyi..? Rubí szeme felcsillant PÉNZ-PÉNZ-PÉNZ!:-) és összehozott némi kis aprópénzt, mert miután férfival már rég volt dolga, kijött a gyakorlatból:-)Amit kapott éppen elég volt neki arra, hogy hazautazzon „szeretteihez”. Igen ám, de a világ megváltozott körülötte, érdekes módon minden szerette boldogan élt, ebbe Rubí majdnem belepusztult, nem tudta hol kezdje el rendbe rakni maga körül a világot.... Elõször tartozékát Lorétót kereste, szemrehányást akart tenni amiért nem látogatta meg a börtönben, de nem talált sehol, annyi infót azért leszedett, hogy tönkrement és felszívódott. Alej. boldogan élt Maribellel és gyermekükkel, a közelükben sem tudott férkõzni,rendkívüli módon vigyáztak nyugalmukra .Crisz. Marcóval élt és Fernanda idõközben már felcseperedett, aki meg sem ismerte Rubít. Nem nagyon örültek látogatásának elszoktak a felkavaró jelenségétõl és nem marasztalták, megakarták tartani a nehezen megszerzett boldogságukat. Rubí szobáját Fernanda foglalta el így számára ott már nem volt hely. Utolsó lehetõségként Herctort hagyta, aki ugyan nem nagyon látogatta a börtönben, mert a tárgyalás folyamán sok mindenre fényderült, amit ellene is elkövetett és végre elhitte(!!! ) de meg kellet próbálni, mint lehetõséget, mert már nem maradt más számára.Hector Elanával élt és közös gyermekükkel. Kicsit rendberakta magát és felkereste õket csodálatos otthonukbn, ahol Elana volt csak otthon,aki azonnal felismerte a veszélyt és a biztonsági õrrel kidobatta,ugyanakkor gondoskodott arról,hogy a jövõben ne látogathassa meg õket újra. Felhívta Hectort, aki keresztszüleinél volt és elmesélte neki az esetet,amivel õ is teljesen egyetértett. Rubí nagyon elkeseredett, arra kellett rájönnie, hogy még õ a börtönben volt a világ szép lassan, de elment mellette, a társadalom pedig kitaszította. Magára maradt és a mindennapi megélhetési gondokkal kellett szembenéznie. Gondolkodott…. a legutóbbi pénzszerzési módszer nagyon bevált neki,így ez maradt a további megélhetési lehetõsége. Kocsmákat járta, italra sem mindig tellett neki, így legtöbbször egy pohár szódavíz mellett várta a következõ fuvart!! További életét kocsmák-, pasasok-, idõnként nõk határozták meg. Olyan állapotba került, ahonnan már nem volt vissza út, a lejtõ aljára ért. Az út: van, aki végigjárja és van, aki elbukik, és véget ér.
Élet vagy halál? Egymás karjában vagy könnyes szemmel külön? Ahogy a nézõknek, úgy sokszor a rendezõnek és a producereknek is más-más elképzelése van egy film tökéletes befejezésérõl ,de nekem más jutott eszembe….. Az áhított pénzért még élt mindig keményen meg kellett dolgoznia!!! Így élete utolsó évet kemény munkával tölthette el csak ez maradt számára….amíg meg nem halt.

Nem vagyok ám én olyan szenya!!! és gondoltam a Rubí kedvelõkre is!!!:-)

ime:

A történetem onnantól más, amikor „Rubí nagyon elkeseredett, arra kellett rájönnie, hogy még õ a börtönben volt a világ szép lassan, de elment mellette, a társadalom pedig kitaszította. Magára maradt és a mindennapi megélhetési gondokkal kellett szembenéznie.”

Ha valaki elbukik minden rokonszenvünk az övé…..:

Rubí szépen lassan leleplezte önmagát, mi több szégyenérzet ébredt benne az elkövetett bûnei miatt. Hatalmába kerítette a meghasonulás kínja és a tehetetlen vágy – jóvátenni, meg nem történtté tenni a visszavonhatatlant. Szégyenérzete és a megbánása elhatalmasodott rajta, átgondolta eddigi életét, ismét fojtogatta a megbánás és arra gondolt, ha majd bele kell néznie szerettei szemébe az minden alkalommal arra fogja emlékeztetni, hogy mi az ami belõle hiányzik, mi az, amit eltékozolt egész voltára (?) Hogyan fogja majd ezeket a tekinteteket elviselni…?
Szépen lassan úrrá lett hullámzó érzésein és eldöntötte, hogy munkát keres, elsõ fizetésébõl emberi formát ölt és felkeresi szeretteit, ismerõseit, legyen, aminek lennie kell és õszinte megbánást mutatva bocsánatot kér. Minden tettével azt fogja bizonyítani, hogy megérdemel egy esélyt és azzal soha többet nem fog visszaélni.


CSAJSZIKO FINÁLÉJA
Amiután Alejandro rájön micsoda nõszemély Rubi,és azt mondja végleg elfelejti Rubi maga alá esik.
Elege van az életébõl,hiszen õ csak Alejandrot akarta maga mellé.
Felvágja az ereit,hogy halljon meg.
Éppen akkor érkezik oda Cristina,aki sürgõsen kórházba viszi,Alejandro kezeli,és még mindig érzi iránta azt az õrült szerelmet,ami még az elején összekötötte õket.
De már számára nincs vissza út,megkérte Maribel kezét,és hajlandó is ígéretét betartani.
Lola néni nagyon boldog Onessimóval,viszont lelkiismeretfurdalása van egy igen féltett titka miatt.
Összehivja Cristinát,Alejandrot,Maribelt,Loretot,és Hectort,hogy elmondja nekik az igazat:Rubi az õ lánya,és egy férfié,akivel kalandja volt.
Kiderül,hogy ambícióból összejött egy férfival,mert azt hitte feleségül fogja venni õt,de csak teherbe ejtette,erre õ úgy döntött nem tarthatja meg a gyereket.Megszûlte és Refugionak odaadta.
Most,hogy Mexikóvárosba érkezett Camilo Torres,a híres és dúsgazdag üzletember a múltjával szembetalálta magát,és be kell vallja õ Rubi apja.
Erre Loreto és Hector beszalad a pszichiáteri klinikára és elmondja Rubinak a történetet,aki megkéri õket,hogy beszéljenek a férfival,hogy õt szabadítsa ki a diliházból,mert nem akar ott maradni.
Loreto is,és Hector is a saját módszereikkel próbálnak a férfi közelébe férkõzni,amikor sikerül,és elmondják neki a történteket a férfi rögtön elküldi néhány emberét Rubihoz,hogy csináltassanak egy DNS tesztet.
Maribel és Alejandro közben összeházasodnak.
Cristina és Cayetano nagyon boldogak együtt,már a második gyermeküket várják.
Marco és Elena között óriási románc volt,együtt éltek boldogan.
Hector és Loreto voltak az egyedülik,akik Rubi után sírtak.
Néhány nap múlva a teszt eredménye kimutatta,hogy Rubi valójában Camilo lánya,aki rögtön kivitte a pszihiátrikai klinikáról.
Megígérte neki,hogy az égvilágon mindent megkap tõle,és nem fogja megengedni senkinek,hogy még egyszer bezárják egy klinikára.
Rubit elszakította mindenkitõl,és elvitte a Kanári szigeteken levõ luxus villájába.
Rubi élvezte az életet,és az arra járó szép,és gazdag férfiakat.
Megismerkedett egy herceggel,aki nagyon gazdag volt.
A férfi,Mario õrülten beleszeretett a még mindig gyönyörû nõbe.
Elkezdett udvarolni neki,az egyetlen ami vonzotta a férfiban Rubit az a hercegi cime és a pénztárcája volt,nem egyéb.
Lassan telt az idõ,Mexikóvárosban Loreto és Hector magányosan éltek Rubi emlékével,összeköltöztek egy kis apartamentbe.
Viszont a többiek feledésbe merültek.
Cristináék boldogak voltak,együtt nevelték a gyermekeiket.
Maribelnek és Alejandronak is megszületett a fiuk,Sergio.
Rubi és Mario összeházasodtak,majd Rubinak született egy lánya,aki csakugyan olyan szép volt mint õ.
Mindene megvolt amirõl álmodott,gazdag volt,és sikeres,csak fontos emberek között fordult meg mindig.
Alejandrot el mégsem felejtette.
Az évek teltek,Rubi megunta a férjét,igy elvált tõle,óriási vagyonra téve szert.
Az idõ elteltével az apja is meghalt,így egyedül maradt a lányával,akit ugyanolyan érdek emberré nevelt,amilyen õ volt.
Tehát külsõre,belsõre hasonlítottak.
Õ plasztikai sebészekhez járt,hogy megõrizze fiatalságát.
Az évek nem ütötték ki rajta a nyomait,csakolyan szép volt,mint 20 évesen.
Úgy gondolta eljött az idõ visszatérni a bosszúra.
18 év telt el.
Sergio jóképû fiú lett,és Cristina lányának,Fernandának udvarolt.
Õ csúnyácska lány volt,az apjára hasonlított.
Alejandro nagyon boldog házasságban élt Maribellel,viszont a széfben egy képet megörzött Rubiról,nem tudta elfelejteni.
Rubi,és a lánya Sara visszatértek Mexikóvárosba dús gazdagon.
Sarát beíratta a legdrágább egyetemre,ahol Sergio is tanult.
A lány már tudta,hogy kicsoda a fiú.
Anyja nagy szerelmének a fia.
Õrülten tetszett neki,és a fiúnak sem volt közömbös az új lány.
Rubinak minden információja meg volt a Cardenas családról,még azt is tudta,hogy Alejandro milyen alsógatyát visel :))
Sergio kezdett beleszeretni Sarába,ezért elhagyta Fernandát.
Sergio otthon örömmel beszélt a lányról,aki meghódította a szivét.
Maribel és Alejandro alig várták,hogy megismerhessék a lányt és a családját.
Rubinak megfelelt a dolog,hogy újra láthassa esküdt ellenségét,és nagy szerelmét.
Meghivta a villájába a Cardenas családot.
Igazi luxus volt nála minden,még a kenyérpirító is aranyból volt :D
Maribel majdnem sokkot kapott,amikor meglátta a hasonmásokat együtt.
Nem anya és lánya,hanem ikertestvéreknek tûntek.
Alejandrot elvakította Rubi szépsége,és Sergiot Sara szépsége.
Maribel menni akart,de Alejandro és Sergio is odagyökereztek.
Rubi csókkal üdvözölte Alejandrot,aki viszonozta a csókot,elfeledve,hogy a felesége is ott van.
Maribel szíve majd megszakadt,elszaladt,és Hectornál kötött ki.
Elkezdett vele csókolózni,majd lefeküdtek.
Közben Alejandro és fia élvezték a vacsorát.
Hector és Maribel rájött még mindig szeretik egymást,így még az éjszaka közepén átvitte a holmiját hozzá.
Loreto érezte nincs amit ott keressen,így elment,az úton összefutott Fernandával,hirtelen vonzalom szövõdött ki köztük.
Összejöttek.
Néhány nap leforgása alatt Alejandro és Rubi újrakezdték viszonyukat,erre Rubiból érzõ személy lett,a szerelem teljesen magával rántotta.
Sergio és Sara is boldogak voltak.
Rubi vett egy-egy luxus lakást ugyanott Hector és Maribel részére,Cayetano és Cristina részére,Lola és Onesimo részére,és Loreto meg Fernanda részére is.
Marconak és Elenának nem kellett,õk gazdagságban éltek mindvégig.
Havonta adott mindenkinek egy nagyobb összeget,hogy megtudjanak élni.
Minden jól ment neki is,és mindenkinek,igy happy enddel végzõdött minden.

VERES GYOPÁR KATALIN FINÁLÉJA
Az en befejezesem igy szolna:hogy hol volt hol nem volt volt egyszer egy gonosz no a neve Rubi volt.Rubi a sorozat soran megcsuful es levagjak az egyik labat.Hector a sorozatban egy autobalesetben fog meghalni.Maribel es Alejandro a sorozat soran osszejonnek es Alejandro megkeri a kezet.Az eskuvojuk napjan Rubi megjelenik es meg akarja olni oket de nem sikerul neki.Alejandro es Maribel boldogan eltek,amig meg nem haltak.
Szeintem az lenne a jo befejezes hogy Rubi maradt volna Alejandroval.Maribel Hectorral.Elena Marcoval.Cristina Cayetanoval.Elisa Arturoval.Sofia Luisal.Lorena Pacoval.

TIMY1206 FINÁLÉJA
Az én befejezésem így szólna:

Miután Rubí átesik a korláton, kórházba kerül. Az arca tönkremegy, a lábát pedig levágják. Christina és Cayetano a történtek ellenére végig mellette maradnak. Rubí kihallgatja a nõvére és a plasztikai sebész közötti párbeszédet, melybõl rájön, hogy örökre nyomorék marad, és, hogy az arcát sem lehet plasztikázni egy bõrbetegség miatt. Ezek után szépen szólva megõrül, és elszökik a kórházból. Maribel és Alejandro esküvõjét megpróbálja meghiúsítani, amirõl végül letesz, mert rájön, hogy Fernandán keresztül bosszút állhat mindenkin. Amikor (látszólag) sikerül megértetnie a kislánnyal a szándékát, eldöntik, hogy titokban fognak találkozgatni. Évekkel késõbb Fernanda Rubí pontos mása lesz, sõt, ugyanarra az egyetemre jár, ahol a nagynénje tanult. Noha külsõleg Fernanda kiköpött Rubí, belülrõl mégis Cristina lánya, aki eldöntötte, hogy megleckézteti a nagynénjét, amiért mindenkinek annyi szenvedést okozott. Alejandro visszatértekor felkeresi a férfit, aki elõször ugyan Rubínak hiszi, de Fernanda mindent pontosan elmesél neki. Megkeresik Rubít, és döbbenten tapasztalják, hogy az egykor gyönyörû, de kapzsi nõbõl egy alkoholista õrült lett, aki folyton magában beszél. Cristina ezek után úgy dönt, hogy elmegyógyintézetbe záratja hugát, ami nagyon fáj neki, de tudja, hogy csak így óvhatja meg a szeretteit, és mindenki mást.. Rubí, megérezve a veszélyt, szökni próbál, de Alejandro és Marco utána mennek. Ekkor Rubí már tudja, hogy nincs más kiút, mint a halál.. ezért egy öngyújtó segítségével felgyújtja magát.. szenvedése közben megjelenik elõtte az összes ember, akinek valaha is fájdalmat okozott, és azok is, akik általa haltak meg.. Refugio asszonyt látná utoljára, aki szomorú tekintetével csak ennyit üzenne lányának: "vége van Rubí..." Alejandro és Marco pedig már csak az összeégett holttestet találják meg... Rubí halála után pedig mindenki boldogan élt, amíg meg nem halt.

NEAIRA FINÁLÉJA
Na jó, én is írok egy befejezést:
Rubi kiábrándul Alejandróból, amiért nem hitt az ártatlanságában. Elválik Héctortól is, és inkább összejön a gróffal, aki nem túl elõvigyázatos vele, így Rubí elszed tõle egy rakás pénzt. Aztán otthagyja a grófot is, épp idõben, mert már kezd látszani, hogy terhes. Megszüli a lányát és boldogan élnek egy luxusvillában, amit a gróf pénzén vásárolt. De hamarosan unatkozni kezd, úh beiratkozik az egyetemre, amit otthagyott és lediplomázik. Az egyetemen persze most is ostromolják a férfiak, de neki egy sem kell, mert Alejandro miatt minden férfiból kiábrándult, meg aztán úgy gondolja egy férfit sem fog újra úgy szeretni. Ettõl még van remény, mert az egyik tanárnõ nagyon megtetszik neki. Kitalálja, hogy erõfitogtatásból elcsábítja, ami sikerül is neki, de nem számol azzal, hogy halálosan beleszeret a tanárnõbe. Úgy dönt felvállalja a kapcsolatukat és boldogan él, amig meg nem hal, gazdagon és szerelmesen.
Maribell és Alejandro összeházasodnak, de sz*r a házasságuk, mert Alejandro még mindig Rubít szereti. Születik egy gyerekük is, aki ugyan abba az oviba jár, mint Rubí lánya. Amikor a gyerekükért mennek az oviba Alejandró megtudja mi történt rubival. Ez sajnos még inkább olaj a tûzre, mert Alejandro azt gondolja, Rubí így mág szexibb. Elmeséli otthon a fejleményeket Maribellnek, aki bevalljaAlejandrónak, hoogy õ igazából az egyetem óta szerelmes volt Rubiba, csak nem mert közeledni felé. De most már itt az ideje, hogy a saját élete kovácsa legyen, úh elhagyja Alejandrót.
Loreto felajánl 10millió eurót Cayetanonak egy éjszakáért, aki a család érdekében elfogadja. Erre Cristina felháborodik és elválik. Visszamegy Marcohoz, aki épp Elenával jár, de Cristina egy szavára kidobja.
Elena bánatában elmegy egy bárba, ahol rátalál Héctorra, aki mellékállásban táncosfiú egy bárban. Végre összejönnek és elmeséli Héctornak, hogy nem is baj, hogy Marco otthagyta, mert nagyon megbántotta, amikor egy jelmezbálon Marco póknak öltözött be. Azóta szex közben mindig arra gondolt, hogy egy pókkal van és ez nem tett jót nekik.
Sofia végül Sault választja, mert Luis egy részeg éjszaka után álmában Maribell nevét mondogatja. Sofia elmondja Maribellnek, hogy Luis még mindig õt szereti. Maribell azt mondja szívesen viszonozná is a szerelmét, az sem baj, hogy testvérek, de õ Rubít szereti. Mivel õ nem lehet az övé, sikerül rábeszélnie Natit, hogy járjon vele, így talán elfelejti Pacot.
Lorena megkéri Pacot, hogy vonjanak be még vkit az életükbe, mert õ szabadelvû, és hármasban jobban szereti. Paco belemegy, mert nagyon szereti Lrenát.
Lilia otthagyja Gabrielt és visszakönyörgi magát Genarohoz, aki Elisa híjján be is adja a derekát. Hamarosan rájön azonban, hogy nem tud Elisa nélkül lenni, aki viszont már összeházasodott Arturoval. Héctor és Elena esküvõjén összefutnak, és ott, tánc közben Elisa is rájön, hogy a legnagyobb szerelme mégiscsak Genaro. De õ nem "olyan", nem hagyhatja el Arturot. Genaro is mondja, hogy már nem akar szakítani szegény Liliával másodszor is. Azt javasolja éljenek együtt négyesben. Megbeszélik Liliával és Arturóval, akik belemennek, mert nem akarják elveszíteni társukat. Attól kezdve mindnyájan szeretik egymást.
Amikor Fernanda felnõ, nagyon csúnya lány lesz belõle, egy cseppet sem hasonlít Rubira. Hogyan is hasonlítana ilyen lógó szemekkel? Ugyan olyan gnóm lesz, mint "Cayetano apu". Ez azonban nem zavarja Maribel és Alejandro lányát, mert õ meg szintén sánta lett, mint az anyja. Összejönnek Fernandával, aki benne látja az egyetlen esélyt, hogy legyen is valakije, és gazdag is legyen. Elutaznak Spanyolországba, ahol törvényesen összeadják õket.
Lola néni kicsit örlõdik Mariquita és Onesimo között, de túl régimódi, úgyhogy megmondja Mariquitának, hogy köztük csak titokban lehet valami...

POCKY FINÁLÉJA
Miután kiderül Rubi terhessége,Hector egybõl rájött,hogy megcsalta õt és a gyerek csak Alehandróé lehet,ezért ugy dönt,hogy elválik és Rubit kisemmizi.Rubi ezen nagyon felháborodik,azt mondja nem azért viselte el éveken keresztül,hogy most pénz nélkül mradjon,kirohan és egy autóval elviharzik.De nem ér messzire az elsõ kanyarnál egy fába ütközik és az autó kigyullad!
Hector eközben összepakolja a holmiját és a keresztanyjához költözik,többé látni se akarja Rubit.
Amikor ezt Maribel megtudja,nagyon megsajnálja õt és rájön,hogy még mindig szereti,csak azért próbálta meg elhitetni magával hogy Alehandroba szerelmes,mert látta ,hogy Hectornál nincs esélye.
Idõközben megtalálják a kiégett autót,de Rubinak semmi nyoma.
Alehandro végleg összetörik lelkileg,nem birja elviselni,hogy másodszor is el kell veszitenie a még meg sem született gyermekét,és ráadásul élete nagy szerelmét.
Végleg a munkájába temetkezik csak a kutatásoknak él és teljesen megváltozik.
Bermudez fia ki akarja használni az alkalmat,hogy lecsapjon rá,de amikor betör a laboratoriumba,hogy Alehandrot bajba keverje véletlenül eltör egy üvegecskét amiben halálos szérum van és holtan találják.Ezentul az apja nem is ábrándozhat arról,hogy kikerüljön a börtönbõl,ott lesz haléla napjáig.
Egy idõ után kezdnek mutatni egy szörnyen csúnya nõt aki tele van égési sérülésekkel és hatalmas pocakkal kéreget az utcán.Rubi az ,akinek sikerül kimenekülnie az égõ autóból,de csunyán megsérül és mivel a nevén kivül semmire sem emlékszik igy kénytelen az utcán élni.Már nem lehet ráismerni,igy Alehandro hiába fogad nyomozókat senki sem találja meg.
Egy öregasszony befogadja õt a házába és ott szüli meg gyermekét akit Rubinak nevez el.De sajnos még most is olyan szörnyeteg ,mint amilyen volt,sõt most már kivülrõl is ugy néz ki ezért senki sem mer szóbaállni vele.A kislányával is rondán viselkedik,felesleges nyügnek érzi és mindig bántja õt,mert irigykedik a szépségére.Az öregasszony nagyon szereti a kislányt de miután meghal már senki nincs aki pártfogás alá vegye.
Telik-mulik az idõ,lassanként mindenki elfelejti Rubit,kivéve Alehandrot aki még mindig nem tudja elfelejteni.
Nagyon boldogan élnek Genaro Victoriával,Arturo Elisaval,Paco Lorenaval.Miután Lorena teherbe esik Paco álma valóra válik és végre feleségül veheti.
Cristina is boldogan él Cayetanoval és Fernanda is megszereti az apját ,mivel már nagylány lesz és megérti,hogy mi miért történt.
Marco és Elena is összehézasodnak és lesz saját gyerekük,de azért Fernanda is szünidõben gyakran náluk alszik,mert nem felejti el Marco-aput.Természetesen Cayetano engedélyével aki már másképp látja a dolgokat.
Maribel és Hector ujra összejönnek és jobban imádják egymást mint valaha.Mindketten kigyógyulnak a betegségükbõl összeházasodnak és nagyon boldogan élnek a három gyerekükkel,akik ikrek,két kislány és egy kisfiu.
Naty kezdi forgalmazni Loreto ruhakölteményeit és a szakmai kapcsolatból lassan szerelem szövõdik.
Sofia és Luis is összehézasodnak.
Mindenki együtt él egy óriási villában,amely sok kicsi villa láncolata,középen hatalmas fürdõmededencével és egy hatalmas játszótérrel,ahol Victoria és Elisa az összes kisgyerekre vigyáz mig a szülõk dolgozni mennek.
Onesimo összejön Mariqitaval,ezért Lola néni felkeresi a látnokot,hogy kérdõre vonja,miért nem õt választotta Onesimo.De a látnok azt mondja ne busuljon,ugyis olyan szegény az az Onesimo inkább menjen hozza feleségül.Nagyon gazdagok lesznek ,majd mindig el fogja mondani neki elõre a nyertes számokat a lottón,többet nem kell nélkülöznie.Persze Lola néni örömmel elfogadja az ajánlatot.
Idõközben Rubi lánya is felcseperedett és az anyja jó pénzforrási lehetõséget lát benne,mivel nagyon gyönyörü.Egy gazdag pasi rengeteg pénzt fizet neki,ha a lányát egy éjszakára neki adja,amibe Rubi természetesen egybõl belemegy.De a lány nem akar engedelmeskedni a férfinek ezért az nagyon megveri õt és csak nagy nehezen tud elmenekülni.Az utcán kóborol félholtra verve amikor ájultan esik össze.
Eközben Rubitól kéri vissza a pénzt a pasas,de mivel nem akarja visszaadni õt is addig veri ameddig mozdulni se tud.De még akkor se árulja el hová tette a pénzt igy a férfi marad a kárral,amugy Lucionak hivják.
A kórházban Alehandrot sürgös mütéthez hivják és amikor meglátja az asztalon fekvõ lányt szinte rosszul lesz a meglepetéstõl.Rubi hasonmása!Egybõl rájön,hogy ez a lány csak az õ és Rubi közös gyereke lehet.Miután a lány felépül elmeséli amit az anyjáról tud,rögtön mennek hogy megkeressék de ott találják holtan ,vérbe fagyva.
Alehandro csináltat egy dns tesztet ami bebizonyitja,hogy Rubi2 az. õ lánya.
Végtelenül boldog és a lány is örül,hogy végre van valakije és,hogy megszabadult a zsarnok anyjától.Amikor elmeséli az apjának,hogy az anyja,hogy bánt vele Alehandro végleg kiábrándul Rubiból.Keres egy magához illõ feleséget,ujra boldog és kiegyensulyozott lesz.
Rubi2 is nagyon jól kijön az uj anyjával és végre iskolába járhat és gyökerestõl megváltozik az élete.
Beköltöznek õk is a villába és BOLDOGAN ÉLNEK EGGYÜTT MIND EGY NAGY CSALÁD!!!!
fin
10/10
veres gyopar katalin 2010 máj. 31. - 21:44:58 10/10
(3610/5801)
Hat en nem tudnek egy olyan eletet elkepzelni magamnak amilyen Rubie a filmben.
10/10
veres gyopar katalin 2010 máj. 31. - 21:42:04 10/10
(3609/5801)
Jo ejt mindenkinek.
7/10
Theine 2010 máj. 31. - 21:31:51 7/10 Előzmény mayomka
(3608/5801)
Kedves Mayomka!

Nem vagyok illetékes abban, hogy pontozzak, hisz nem járok be rendszerességgel ide ráadásul nincs idõm arra, hogy a befejezéseket végigolvassam.
Azt viszont látom, hogy felpörgött a Rubis topic és ennek hidd el örülök, mert szoktam olvasgatni a hozzászólásokat, nézem a sorit is már amikor tudom:-))

Nekem tetszik ez a telenovella mint ahogy sok országban nagy sikerrel vetitették, sok sikert kivánok az elsõ helyezettnek és a különdijasnak is!
Akárkinek az ötlete volt jól csinálta, majd beleolvasok a végeredménybe.

Szép estét és jó éjt a topiclakóknak!
mayomka 2010 máj. 31. - 21:09:23
(3607/5801)
Igggen, tudom sajnos, hogy nagy buflák!
10/10
veres gyopar katalin 2010 máj. 31. - 20:51:07 10/10
(3606/5801)
En megyek furodni,utana meg benezek.
10/10
Costa Blanca 2010 máj. 31. - 20:36:30 10/10
(3605/5801)
Szerintem kimagyarázza - ahhoz nagyon ért - most még nem lesz annyira gáz majd késõbb.

Nálunk nagyon hideg van, gondolom senkinek nincs melege, akkor jóccakát!:-))
10/10
Costa Blanca 2010 máj. 31. - 20:28:55 10/10 Előzmény mayomka
(3604/5801)
Ha lenne egy csöppnyi esze megbeszélte volna Alejandroval, hogy azonnal elköltözik Hectortól akár a szállodába - hisz már lakott ott - igy nem kell a megaláztatásokat elviselnie. Legfeljebb egy-két bunyó Alej és Hector között, de még mellette álltak volna Ignacioék is és végre elválhattak volna..
Azt se értem hogy tudta beadni Hectornak, hogy tõle van a gyerek mikor rájött, hogy végig fogamzásgátlót szedett?..vagy az is ennyire hülye és nem gondolkodik?

Spoiler: megy még majd késõbb kuncsorogni Crisékhez is, hogy fogadják be, azért megkérdezném: igy képzelte el az életét?

Alicante: én is csak estefelé leszek, de összehozom valahogy az értékeléseimet.
10/10
veres gyopar katalin 2010 máj. 31. - 20:16:17 10/10
(3603/5801)
Kivancsi vagyok hogy holnap Rubi mit fog megint hazudni Hectornak mikor o megkerdezte hogy mi tortent a tengerparton kozte es Alejandro kozott.
10/10
Alicante 2010 máj. 31. - 20:12:27 10/10
(3602/5801)
Közben ott volt Alejandro, én tõlem máig dühönghet:-DD

Holnap megint áramkarbantartás 9-tõl 15 óráig, tartsátok a frontot és csináljátok az értékeléseket, rendben?

Aki két napig nincs itt attól igazolást kérek! Halljátok Pocky, Andy és a többiek?
Nem lesz itt kéremszépen lazsálás!:-DD