Eliza 2009 nov. 14. - 19:29:45 Előzmény Csillaqua
(76/376)
a rokoni házasság??? hát,ha ott engedélyezett,akkor részvétem hozzájuk...
Petrapetrus 2009 nov. 14. - 12:43:03
(75/376)
Petrapetrus 2009 nov. 14. - 12:41:14
(74/376)
Ezt ismeritek? Nagyon poén... :-) : http://www.youtube.com/watch?v=u6xP60VgV4w
Tilda36 2009 nov. 09. - 11:20:11 Előzmény umma
(73/376)
Anno néztem, de nem emlékszem a rossz házasságokra. Egyébként én általában a latin-amerikai szappanoperákról beszéltem.
offtopic
umma 2009 nov. 08. - 19:13:19
(72/376)
Nem nézted, ugye? Ez már meglevõ, nagyon rossz házasságokról szóló sorozat.
Tilda36 2009 nov. 08. - 18:04:34
(71/376)
Én azt nem bírom ezekben a dél-amerikai sorozatokban, hogy azt sugallják, egyetlen boldogsághoz és "erkölcsös" élethez vezetõ cél a házasság mindenáron! Ímádnak nõsülni és férjhez menni...az együttélést nem ismerik. A papír a fontos és a csinnadrattával együttjáró esküvõ. Ha már a nõk ilyenek, a férfiak nemár...-D Egyébként a való életben a férfiak ezerszer is meggondolják, hogy nõsüljenek-e és a nõk sem igyekszenek mindenáron férjhez menni, mert egyszerûen nincs függõségük. Egyedül is boldogulni tudnak. Rosszul látom?
Csillaqua 2009 nov. 08. - 17:53:04 Előzmény Eliza
(70/376)
Mexicóban engedélyezett az unokatestvérek házassága.
offtopic
umma 2009 nov. 05. - 15:15:36 Előzmény Eliza
(69/376)
Hm. A Jane Eyre-ben és a Büszkeség és balítéletben is volt egy ilyen szál.
natie 2009 nov. 05. - 15:12:06 Előzmény ezustangyalka
(68/376)
jó a szöveged :D jót nevetgéltem a kommenten.

de amúgy igazad van.
10 évvel ezelõtt én is megnéztem ezt (meg a Sonadorast, Titkok és szerelmeket) és amikor bekapcsoltam pár hónapja a TV-t és megláttam ezt, kb 20 percig bírtam, de akkor is azon gondolkodtam, te jó ég miket néztem.

mindegyik egy kaptafára készül, de mégis el tudják adni õket amíg igény van/volt rá
ezustangyalka 2009 szept. 13. - 19:50:21 Előzmény ezustangyalka
(67/376)
"már nemsokára vége az összes epizódnak."

nah ........ ezt faszántosan megírtam. minden részben vége az epizódnak :))))))))))))))) azt hiszem sorozatot akartam írni :DDD
ezustangyalka 2009 szept. 13. - 19:46:49 Előzmény Eliza
(66/376)
hát nem tudtad? ... klasszikus beltenyészet abban az országban. nyílván a sorozat írói is beleestek ebbe, és ezért írnak ennyi marhaságot! :DDD
Eliza 2009 szept. 12. - 07:58:00
(65/376)
ja...majd el felejtettem...
Milyenek ezek a sorozatok???... miért kell valakinek a saját rokonára ráhajtani??? itt ez a Gema akarta magát feleségül vetetni Carlos Daniellel...
az Esmeraldába pedig Graciela Jose Armando-val... pedig õk is rokonok voltak a sorozat szerint...
szép kis "mai" filmek:D
Eliza 2009 szept. 12. - 07:44:48
(64/376)
sziasztok:)
Én csak most néztem meg elõször ezt a sorozatot.
A youtube.com-on meg van mind a 102 rész:)
a végére már azt hittem begyökerezek... soha-soha még egyszer...
úgy nyújtották,mint a rétest... a pasi 2X nõsült és 2X özvegyült,hogy elvehesse szent Paulinát:D... és kihúzták az utolsó rész utolsó 10 percéig...hányszor ismétlik még????
Remélem nem Esmeralda lesz belõle,mert az is lejárt már vagy 10 éve:D
naggggyon durva...
Petrapetrus 2009 aug. 28. - 11:11:21
(63/376)
Hát engem Paulina nagyon idegesített mindig is. Paula jobb volt. :-P

Régen kedvenc sorozatom volt, imádtam (na jó, inkább csak Fernando Colungát :-D), ma már nem igazán bírom végignézni. Minap is épp ment a Story TV-n, mikor odakapcsoltam. Bírtam nagyjából a felééig... :-)))

Egyébként én ezt anno felvettem videóra. Igen, mind a 102 részt. Megesküdtem, hogy soha a b*d*s életben nem törlöm le. Hát, nem így lett... Már nincs meg. :-))))
lorett 2009 aug. 28. - 05:52:55
(62/376)
sokan állitják, hogy hülyeség az efajta orozatokat nézni. szerintem kicsit kimozdit a szürke nindennapokból, kicsit eltereli a gondolatokat a problémáktól.
ezustangyalka 2009 aug. 28. - 04:51:52
(61/376)
http://www.youtube.com/watch?v=6Ftm-hEUW9E

tessék csemegézni :))) ha utol akarjátok érni a story tv-t, akkor lessétek a youtube-on.
ezustangyalka 2009 aug. 28. - 04:43:54
(60/376)
érdekes egy sorozat ... olyan valótlan az egész, hiszen ilyen a világban sosem történne meg, hogy egyik nõ elfoglalja a másik helyét úgy, hogy senki nem veszi észre. jól ki van találva egyébként a sztori, látszik, hogy minden epizódnak és karakternek megvan a maga szerepe, úgy, ahogy kerek legyen a történet. bár itt-ott eltúlzottnak érzem a figurákat ... paula szerepe nagyon jól ki lett találva. izzig-vérig nõ, és tényleg nagyon eszes és veri gonosz. kihasznál minden lehetõséget, hogy meg tudja tartani a luxust. az nem számít, hogy kurválkodik érte, de ezt õ egyértelmûen kalandnak fogja fel. õ megmutatja, hogy hogy lehet élni :) paulina: tényleg tökéletes ellentét. bár túlzásnak érzem, hogy állandóan sír, állandóan feláldozza magát. szerintem ez inkább mazo, mint önfeláldozás ... szerintem direkt imádja magát kínozni, hogy eltaszítja magától a jót. :DDD erõs karakter, aki megmutatja, hogy egy nõ is tud gondolkodni, hogy mire is képes a fériakkal szemben, hogy miket lépett azügyekben, amikben a férjének kellett volna, de õ képtelen volt rá. carlos daniel: nahát, õ az abszlút favorit =))))))))))))))) annyira hülye, hogy az már zseniális :DD annyira ellenszenves, hogy már szeretni kell :))) az örökös bizalmatlansága az agyamra megy! folyton félreért mindent, és ragaszkodik a saját hülyeségéhez ... olyan sarkosan gondolkodik, hogy az már konkrét kocka! de annyira, hogy már gurul, mert elkoptatta a sarkait, vazze'!! a nevelés annyiból áll számára, hogy ordít és sarokba állítja a gyerekét. oszt' ennyi. estefania: nane ... amit õ csinál, az se semmi. jókereszténynek mondja magát, de mindenkit elítél, és elmarja magától a lehetõségeket, mert egyszerûen fafejû. ez a nõ színtiszta idegbeteg. vili: nah ... a gyávák megtestesítõje. fantasztikus egy csávó! pont õ az a fajta, akit könyörtelenül tökön lõnék! hogy a gyûrû nem esik le az ujjáról!! egy senkiházi seggfej, akinek kell a pénz, de inkább pumpolja a gazdagokat, és össze-vissza hazudik, de úgy, hogy õmaga is elhiszi! aztán agyonverik, és elmenekül másik városba, mert fél a következõ veréstõl. hát nem szégyelli ez magát?! kurvázik, aztán még neki áll feljebb ....

egyébként gratula gabriellának, mert nagyon szépen el tudta adni paulát és paulinát. õ egy azon személy 2 teljesen különbözõ karakterrel. elhiteti a nézõkkel, hogy tényleg két különbözõ emberrõl van szó. néha én sem tudom elhinni, hogy ugyanaz a nõ, aki a váróban van, és ugyanaz a nõ, aki a kórházi ágyon fekszik haldokolva egyidõben. nem semmi a csaj :)))

amúgy a youtube-on folyamatosan töltik magyarul, és mindennap megnézem :)) már nemsokára vége az összes epizódnak. hát én konkrétan halálra röhögöm magam egy-két részen. fõleg carlos daniel-en :DDDD sírva röhögök 2 hétig, ahogy ez gondolkodik .... ezekben a szappanoperákban azt nem bírom, hogy szinte mindig ugyanaz a sztori, csak más szereplõkkel. valahogy már az elsõ részben lehet tudni a sorozat végét, annyira egyértelmû :) jellemzõ: kiskorukban elszakított testvérek találkoznak újra felnõttként, és csak házasság után jönnek rá, hogy rokonok ..... (ezesetben nincsen szó házasságról) ez egy kicsit morbid :/ meg azok az idétlen gesztikulálások, amiket a színészek csinálnak ... olyan idegesítõek. azok a vinnyogások, azok a direkt beállások, meg direkt sírások, meg mutogatások, meg kézrázások ... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! no, meg a nevek, amiket kitalálnak a szövegírók ... attól falra mászom! miért kell minimum 5 névvel elkeresztelni valaki, és kivárni egy komplett epizódot, mire végre végig kimondja valaki?!? ja, és bírom, hogy minden ilyen sorozatban mindenki keresztény. de ha mindenki keresztény, mindenki elítél mindenkit. mindenki fullribanc meg gazember :)))))))) azt bírom még, hogy minden nõ erõsen ki van festve, meg miniszoknyéban vannak, és olyan gazdagok, de úgy konkrétan, hogy mások törlik ki nekik kb. mindig tengerparton vannak, luxus kocsikkal járnak, nem csinálnak semmit, csak drámáznak egymással egész nap (de szerintem azért, mert már napszúrást kaptak a tengerparton ... =)))) )ja, meg hogy mindig van tiltott szerelem. és már abból is három epizódot csinálnak, ha az egyik szereplõ kávét fõz, és harmadik rész végén kezdi csak inni ... szerintem ezt direkt csinálják, hogy megbasszon az ideg, hogy mikor jön rá szenyor carlosrocardoangeloderodrígódonjuan, hogy szenyoríttá lujzapatriciamagdolnapaulinaesmeraldamilagros, aki egyébként a szakács eltitkolt gonosz fia kertészének az unokatestérének a huszad unokatesójának a lánya, és örökbe fogadta a mulitcéges sznob család, hogy esetleg keffentene egyet, de még nem biztos, elõbb meg kell kérdezni juandelácrúúúúz szentatyát és a hét apácát, hogy jóváhagyja-e a frigyet, mert már terhes a csaj, pedig semmi nem történt.

bocsánat a hosszú kommentért, de csak írtam és írtam, és nem bírtam ki, hogy ne írjam le azokat, amiken halálra röhögöm magam :DDDDD
Naphinel 2009 júl. 21. - 20:24:02
(59/376)
Ez is ugyanolyan nyálas volt, csak akkoriban még szinte csak ez ment - kettõ másikon kívül...
musu77 2009 júl. 21. - 19:18:10
(58/376)
Ilyen kevés színész van Dél-am-ban?
Mario Cimarro pl. szerepelt a Vadmacskában, Az árulóban
Allessandro (Enrique Lizalde): Esmeralda, A betolakodó
Chantal andere: Marimar, A betolakodó
még az a partmenti segítõje is paulinának: Esmeraldában szerepelt
Marcelo Bucquet: Marimar
Paulina barátnõje az étteremben: Rosalinda
Az rendben, hogy a fõszereplõk nagyon sok sorozatban ugyanazok, de a mellékszereplõk!?

És jobban "megnéztem" Rosalinda (Thalía) "lakhelyét", és sztem egy és ugyanaz az Esmeraldában lévõvel (amikor már Esmeralda a városba költözik)
bestcalvingoldspink 2009 júl. 21. - 13:46:39 Előzmény pmark922
(57/376)
Igaz, hogy én csak 13 éves vagyok, de akkoriban voltak jó sorozatok, nem úgy mint most. Ezt a sorozatot is volt értelme nézni. Most meg nyálas semmitse mondó sorozatok vannak.