rapanui 2009 jan. 07. - 21:30:56
(44/64)
Koltai szippantós volt:)
rapanui 2009 jan. 07. - 20:16:54
(43/64)
ez a koncertfilm már volt a tv-ben?
Kowaxos 2009 jan. 07. - 20:05:11
(42/64)
Na, megint nincs mit nézni a varázsdobozban....
lordxavier 2009 jan. 07. - 20:04:10
(41/64)
Sas József lehet, hogy az egyik leghumortalanabb, de Koltairól ugyanezt nagy merészség lenne állítani. Nem Sas József szavalta el a Még egy perc - az eddigi legjobb Nox szám - szövegét az Arénában. A zene szerintem nem giccs, nem tudom ki írta ezt, sõt, talán még kevésbé giccses, mint az elõzõ albumok, sokkal több mondanivalójuk van. A stílus modernebb, a színvonal semmit nem csökkent, sõt... A kétszintes színpad, az új tánckar, a zenekar szerintem magáért fog beszélni kb. öt perc múlva:)
offtopic
rapanui 2009 jan. 07. - 19:27:15
(40/64)
Egy fórum nem arról szól, hogy magasztalni kell mindenkit, hanem hogy elmeséljük egymásnak egy adott mûsorról, filmrôl, mûvészrôl a benyomásainkat, érzéseinket, élményeinket!
Ha ez a benyomás negatív, akkor negatív.
Ha ez neked nem tetszik, akkor nem tetszik:)
Ha minden 3 régi "nox-osból" 1(vagy netán 2, ugyanis túlsúlyban vagyunk éppen szerinted) csalódott a nox-ban, akkor bizony ott valami nem kerek.
offtopic
rapanui 2009 jan. 07. - 19:20:44
(39/64)
Ez a "10%-kal nôtt a rajongótábor", meg az év vicce díjra pályázhat:)
Mert eddig is tudták hogy noxnak hány rajongója van??
Ja:)
Aztán kimentek az utcára a koncertek elôtt, megkérdeztek 10 embert: szereted a noxot? 10-bôl 4 azt mondta igen.A koncert után 10-bôl 4.4 mondta hogy igen: ez a 10%:)
offtopic
rapanui 2009 jan. 07. - 19:10:26
(38/64)
A népszerû hetilap(teljesen mindegy melyik mocsokra gondoltál) 70-80%-ban valótlanságokat, vagy "fizetett cikkeket" közöl!
Nem furcsa, nem érdekes, hanem természetes, ugyanis a nox egy fos lett, ez van....
Aki meg sas józseftôl, Magyarország leghumortalanabb "humororistájától" idéz, és ezt érvként akarja a nox mellett felsorakoztatni, az ne csodálkozzon ha nem érti meg a nox-ot mostantól megtagadók világát:)
10/10
staphaek 2009 jan. 07. - 18:09:09 10/10
(37/64)
Mostanában olvastam egy kimutatást, egy közönségvélemény-kutatást mely szerint az Idõn túl album megjelenése, valamint a koncertek hatására a Nox együttes hallgatói tábora 10%-al növekedett az (idézem) "felejthetetlen hangulatú koncertek, a varázslatos látvány és a kiváló új lemez hatására"(egy igen népszerû hetilap írása).
Én ebbe a táborba tartozom. Mindenesetre furcsa, hogy ezen a fórumon a nox-ellentábor, nox szodó tábor tagjai vannak tulsúlyban. Érdekes. Én nem megyek fel szidni egy általam nem kedvelt együttest semelyik fórumba. Dehát ugyláccik nincs jobb dolguk az ittenieknek: Errõl egy Sas József kabaré jut az eszembe: "Nem vagyunk egyformák" (aki ismeri kitalálja a többit). Szóval az eredmény önnmagáért beszél: Az új album, az új "köntös" sikeres lett. Viszont látásra.
valgarde 2009 jan. 07. - 17:36:49
(36/64)
oh, valami legyenszíves magyarázza már el, hogy hogy kerül szerda este 8 órára a magyar királyi televízió mûsorára a nox nevû meglehetõsen :) ízléstelen diszkózenekar promóciós reklámfilmje?
10/10
offtopic
kisspe2 2009 jan. 07. - 17:02:42 10/10
(35/64)
"Ady-féle kötõjeles bizbaszokat?" huhh.... Én értem õket. De szerintem a mûvelt emberek többsége érti az "Ady-féle kötõjeles bizbaszokat".
Idõn túl: nem szó szerint kéne venni. Én erõsen sejtem mit takar a cím, de nem magyarázom meg... Ahhoz ismerni kéne a számokat és a szövegek mögé látni: hidd el rájönél mit jelent...
studioworks 2009 jan. 07. - 16:33:34
(34/64)
ez se mûõsgúnyás, se farkasokkal táncoló, se keltáskodó nem lesz... váltás volt, tudod... :)
nézd meg, legalább a "körítés" miatt, az a lényeg!
10/10
kisspe2 2009 jan. 07. - 15:59:03 10/10
(33/64)
Szerintem Magyarország egyik legszebb hangja! Ja? Nemcsak szerintem...
studioworks 2009 jan. 07. - 14:58:02
(32/64)
mert nincs is neki... csak jó a marketingje... :) meg magas, vékony, nagymellû... ez elég... :)
zee944 2009 jan. 07. - 12:40:20 Előzmény blacktimesforever
(31/64)
Én most megnéztem, meghallgattam, és tényleg hamisnak tûnik. De élõ koncerten néha a legnagyobbak is hamisak. A playbackes felvétel alapján sem tûnik úgy, hogy Szilvinek olyan különleges hangja lenne. Sem hangterjedelemben, sem tónusban.
Bûvõlet 2009 jan. 07. - 12:36:04
(30/64)
Teljesen egyet értek veled!!
zee944 2009 jan. 07. - 12:23:02
(29/64)
Nem ismerem a NOX zenéjét, ellenben az énekesnõjük, Péter Szabó Szilvia helyes csaj. Legalábbis smink és színpadi szerelés nélkül, mert azokkal jellegtelen.
*ennyi* 2009 jan. 07. - 12:08:28
(28/64)
Teljesen eyetértek..régen énis nagyon nagy Nox párti voltam és az ilyen dolgokoért egybõl énis haraptam...mostmár tudom hogy akkor elvakultan értékeltem..de ez az akkori érdemükbõl nem von le semmit 2005-2007ig számomra a Nox volt magyarországon AZ EGGYÜTTES... mostmár nem így vagyok vele...jók sõt fergetegesek de nekem az arculatváltás nem jött be...csak ezzel van bajom..mert pl. amikor Szilvi a Popdarálóban vendégeskedett akkor is megmutatta milyen csodálatos nõ mind kívül,belül és a hangja remek....
studioworks 2009 jan. 07. - 09:52:37 Előzmény olleg
(27/64)
jaaa, szóval, aki nem nox fanatikus, az már rögtön hozzánemértõnek minõsül? ahaaa..., érdekes...
nem az a baj, hogy rajongsz ezért az együttesért, hanem az, hogy képtelen vagy elfogulatlanul, valósághûen véleményezni...
a belinkelt oldalon található videókon is látszik/hallatszik, mennyire volt fergeteges a hangulat, a hozzászólások számából meg kiderül, hány embert érintett meg a produkció...
elvakultan imádni vmit/vkit 13-15 évesen még bocsánatos "bûn", de utána... hát..., nem tudom...
mindenesetre, mindenki nézze meg a koncertet. a táncosokért, és a hegedõs hölgyért mindenképp érdemes!
10/10
olleg 2009 jan. 06. - 20:24:16 10/10
(26/64)
Én ezekre már nem mondok semmit inkább más emberek véleményeit írom be! Szóval az új album, koncertek, látvány mind-mind felejthetetlenül fantasztikusak. Jó olvasást a hozzánemértõknek...


"Fergetes hangulat a NOX-koncerten"-stop.hu
"Fantasztikus élményben volt részünk. Egyszerüen aki nem látta, annak ez az élmény elmesélhetetlen és átélhetetlen. Az egész elõadásnak a mondanivalója, a szinvonala a felnövekvõ nemzedék számára példaértékû lehet."-szorakoztato.hu
"ESZMÉLETLEN VOLT! A KAMASZ FIAMMAL VOLTAM DE LEÍRHATATLAN MEKKORA ÉLMÉNNYEL TÉRTÜNK HAZA. AZ AZ IGAZSÁG EBBEN AZ ORSZÁGBAN AZ EGYEDÜLI OLYAN CSAPAT AKI EGYARÁNT MEGÉRINT FIATALT ÉS IDÕSEBBET. FANTASZTIKUSAN JÓK!!!!!!!!!!!! A LEGJOBBAK."-www.szon.hu a közvetlen link: http://www.szon.hu/hirek/Szabolcs-Szatmar-Bereg/cikk/lemezbemutato-koncertet-tartott-a-nox-egyuttes-nyiregyhazan/cn/haon-news-FCUWeb-20081229-0808085199

"szuper volt

Felejthetetlen élményben volt részem a NOX koncerten. Eddig is tudtam, hogy egy felkészült csapatra számíthatunk (hiszen már több koncerten voltam), de ez felülmúlt mindent. A látvány, a tánc, Szilvi hangja... minden tökéletesen sikerült. Sajnálhatja, aki kihagyta. Gratulálok a NOX-nak és remélem még sokat látjuk õket ezen a környéken. "www.szon.hu a fenti linken ez is olvasható
*ennyi* 2009 jan. 06. - 18:07:49
(25/64)
Engem már nem fog meg a Nox...már mást szeretek..más lett az érdeklõdési köröm...