*ennyi* 2009 jan. 05. - 18:31:00
(4/64)
Énis egyet értek veled...
régen nagyonnagy Nox fan voltam..most nemtudom lehet hogy már alábbhagyott a szeretet vagy nemtudom meg amugyis ez az uj stilus most nekem annyira nem jött be...
nem mondom azt hogy rossz szám volt a Hiszed e még de már annyira nem tud érdekelni...
10/10
kisspe2 2009 jan. 05. - 17:40:31 10/10
(3/64)
A koncertek után (TELTHÁZ!!! mindenhol természetesen) olvastam a visszhangokat: "egy életre szóló élmlény volt", olvastam a nyíregyházi koncert után. Óriási sikere van az együttesnek bármerre jár. A producer rendkívül jól bánik a pénzel. Nem ok nélkül vonz midenhol teltházet!!! és nem ok nélkül óriási a sikere az új turnénak. Óriási a sikere. Olvasd el a neten a visszhangokat. A koncerten ÓRIÁSI tapsvihar ujjongás. Esküszöm neked jelen pillanatban a földön téged sajnállak a legjobban...
10/10
kisspe2 2009 jan. 05. - 17:36:14 10/10
(2/64)
Úristen! Te nem vagy éppelmélyû. HIHETETLENÜL TUDATLAN VAGY!!! Én az eddigi idei 4 koncertjükbõl 2-õn ottvoltam. A Ragyogást tulszárnyaló mûsoruk van. A táncot a VILÁGBAJNOK!!! NO COMMENT tánckar tagjai biztosítják. A táncok egyszerûen fantasztikusak és hihetetlen jók. NAGYON NAGYON SAJNÁLLAK téged. Ennyire nem érteni valamihez...
Jemmy 2009 jan. 05. - 13:18:41
(1/64)
Ez most jó vagy rossz, hogy leadják a tv-ben? A Ragyogást, ami valóban kitûnõen látványos mûsor volt, nem emlékszem,hogy leadták volna. Részemrõl nem jött be a nagy változás, sõt!
A producernek nevezett egyénnek külön gratuláció! Bebizonyította, hogy egy különleges, egyedi, roppant sikeres formációt, hogyan lehet süllyesztõbe vinni!Szép munka volt!
Ez a hátránya a munkahelyi viszonynak. Ha a kisasszony nem rózsaszín szemüveget viselne és idejében kirugták volna a producert még mindíg sikeres koncerteket adhatnának! Ehelyett csúnyán belebuktak a giga-mega elképzelésekbe. Kár értük!!!