Téma: Hal a tortán

elisabet 2008 júl. 10. - 08:36:05
(1067/4267)
Sajna pont ezt a részt kellett kihagynom... :((( Úgyhogy tökre nem tudok semmit.. milyen volt ? "Alakított" ez a nemtom kicsoda ? :) Marhára bánom, hogy nem láttam. :((( Legalább - ahogy írtátok - jót röhögtem volna (amúgy is nagyon rám férne mostanság), vagy összekaparom magam az idegtõl. :)
Magenta99 2008 júl. 10. - 06:44:35
(1066/4267)
Valami énekesnõ, állítólag õ énekelt Gorbacsov szülinapján meg Sophia Loren fiának esküvõjén.
Ezenkívül én még sosem hallottam róla, de ezek után akkor sem érdekelne az "éneke", ha õ fizetne nekem, hogy hallgassam meg.
Amúgy meg egy dögunalmas, halál érdektelen nõ, egy szót sem szólt végig a mûsorban, nemhogy énekelt volna, mint a többiek.

Nem is értem, ha ennyire béna, minek vállalta egyáltalán a szereplést, csak iszonyúan lebõgette saját magát, ettõl egyáltalán nem lett szimpatikus vagy érdekes, nem volt jópofa - engem például kifejezetten idegesített, amit mûvelt.
meszag 2008 júl. 10. - 06:40:53
(1065/4267)
A 1215. hsz-ban Sarolt betett egy linket Brigikérõl, aki kicsit kiváncsi rá. Egyébként az elején mondtaák azt hiszem, hogy énekesnõ, és modell, és fellépett Gorbacsov szülinapján pl.
Egyébként sztem ezt a kis miss pcsát direkt tették be polgár pukkasztásnak, vagy lehet, hogy önreklámnak szánta ezt, de sztem a többiekkel szemben ez pofátlanság volt. Mert egy dolog, hogy vki nem tud fõzni, de õ vendéglátónak is csapnivaló.
Optimum 2008 júl. 09. - 23:19:31
(1064/4267)
Ez az Erdõhegyi Brigitta-ról mit kell tudni? Õ is playmate volt? Még sohasem hallotam róla.

Nézve a mûsort eszembe jutott, amikor hajdú péter volt az egyik vendég. Az is olyan sötét, hogy még nézni is kellemetlen volt az adást. Össze kéne õket hozni. Ez a nõ nagyon gáz.
Szegény édesanyja milyen kellemetlenül érezhette magát, amikor szembesült, hogy a lánya 30 évesen megkérdezi, melyik a serpenyõ és melyik a konzerv nyitó. Ember ennyire sötét hogy lehet?

Fekete Laci-val nincs semmi gond. Egyszerû ember. Érdekes humora van. Hát mirõl beszéljen egy vacsorás mûsorban, ha nem a kajáról. Ráadásul az élete az evésrõl, és az erõpróbákról szól. Még jó hogy nem pl. politikáról beszél.

A Trillát eddig nem bírtam, de most nekem szimpatikus.
Tilda36 2008 júl. 09. - 22:21:14
(1063/4267)
:-))
Jól beszélsz, csak a kutyát nem érdekli rajtunk kívül, hogy mi a véleményed! Sajnos!:-(
southwind 2008 júl. 09. - 22:06:17
(1062/4267)
mondjuk a brigit a rendezok ra is dolgoztattak , hogy ilyen legyen, mert azert ne mar.. ha egy otevest kikuldsz a konyhaba, meg az is jobban produkal....
Na es meg a fekete laci.... egy diszno , aki csak zabalni kepes... meg beszelgetni se tud, ugy hogy ne a kajarol beszelne....ot mondata nincs, hogy az eves ne szerepeljen benne...az agya helyen is kaposztale van... baromi elvezetes lehet a tarsasaga... a szoroncsetlen meg egy erettsegit se tudott letenni, hihetelen ahogy nákol, annyira egyszeru ember.. azon gondolkodtam hoyg ez a biro ica nott a szememben... na latjatok, ha ugy van osszevalogatva a tarsasag ;)
1/10
Dr.Mouse 2008 júl. 09. - 21:15:05 1/10
(1061/4267)
Ez nagyggyon gáááááááááázzzzzzzz vóót! XDD
Én is elég béna vagyok a gasztronómiát illetõen - de, ha mûsorban kéne "bizonyítanom", össze tudnék hozni valami ehetõt - má' volt ilyen! ;o)
Télleg ki a rosseb ez a nõ? (És kit érdekel?)
jeanlegrand 2008 júl. 09. - 20:50:13
(1060/4267)
Drága Nézõk!

Ez hihetetlen!!!!
Ezek a hülye kurvák, mint Erdõhegyi Brigitta, kap egy ilyen mûsorért vagy 500.000 Ft.-ot , és annyi esze sincs, hogy melyik a konzerbontó!!!!
Nem azt mondom, hogy minden nõ legyen konyhatündér, de azért az anyja szeme is kisúlhet, hogy egy ilyen tetû él a földön, aki Cabriolet Chrysler Sebring-el jár, miközben intelligens, dolgos emberek BKV-val, vagy gyalog járnak.
De ennek a hülye p*csának ahhoz volt esze, hogy elmenjen a mûkörmöshöz reggel, aztán meg fél 7-kor kezd neki a fõzésnek....
Ha valóban igazi szelekció lenne, ezek lennének a hajléktalanok.
Ki a hóhér pénzeli azt a picsát???!!!
Mert ha legalább jól nézne ki!!!!
Ajánlom az Apeh figyelmébe õt is, ha már Bódi Szilvit feljelentették!!!
Wild Flower 2008 júl. 09. - 20:44:02
(1059/4267)
a mai Erdõhegyi Brigitta fõzést meg kell nézni! szem nem marad szárazon:DD
offtopic
elisabet 2008 júl. 09. - 14:06:43
(1058/4267)
Itt írták már, hogy nem bírják, meg miért kell a mûsorhoz. Én kimondottan csípem, ahogy beledumál, nna meg amikor a fejét fogja, vagy csak simán mosolyog... sztem jó, hogy benne van a mûsorban, mert mond nagyon jó tippeket is ! Nem gondolod ? :)
meszag 2008 júl. 09. - 12:24:21
(1057/4267)
Tényleg jópofa pasi, na azért neki szakács lévén még több tapasztalata van vszínûleg.
offtopic
elisabet 2008 júl. 09. - 12:21:36
(1056/4267)
Igazad lehet, de ha elrontok vmit, már olyan pipa vagyok, hogy nincs is kedvem már fõzni. :((
Akkor Te is úgy tudsz derülni, mint a mûsor "kritikusa" ?
meszag 2008 júl. 09. - 12:13:37
(1055/4267)
Murphy. Egyébként nem szabad begörcsölni, na azért légy nyugodt, néha én is aggódok, de az is elõfordult már, hogy néhány kísérletem a porcelán malacban kötött ki. Mivel van kísérletezési hajlamom, és tapasztalatom is, nagyon jókat tudok derülni néhány fõzõmûsoron.
offtopic
elisabet 2008 júl. 09. - 12:09:12
(1054/4267)
Ez is igaz, de biztos egy kalap alatt az egész famíliának is megvolt a vacsora, vagy a másnapi kajájuk. :)))
A 24 fõhöz pedig GRATULA és minden elismerésem. Én ha másoknak is fõzök, és nagyon-nagyon akarom, hogy jó legyen - tuti, hogy akkor rontom el, legalább egyik fajtát.... hogy ez miért van ????
meszag 2008 júl. 09. - 12:03:50
(1053/4267)
Meg öt embernek nem is kell ennyi, még ha köztük van egy Fekete LAci. Másrészt a hiedegtálak mennyiségét nem tudtam felmérni, de a halakat és a káposztát minden további nélkül meg lehet csinálni ennyi idõ alatt egyedül is. Én is fõztem már 24 fõre.
offtopic
elisabet 2008 júl. 09. - 12:02:33
(1052/4267)
Jujjj - lehet, hogy nem értek hozzá, de no comment....
Egyébként nem is értem, mit vártam tõle :)
Sarolt 2008 júl. 09. - 11:57:13
(1051/4267)
Utánanéztem (a Gugli segítségével) Erdõhegyinek.
"Énekesnõ". Meg vetkõzik (mily meglepõ).
Erõs idegzetûeknek egy dalszerû izé tõle: http://www.indavideo.hu/video/Erdohegyi_Brigitta
offtopic
elisabet 2008 júl. 09. - 11:51:06
(1050/4267)
Szerintem pedig mindenkinek saját magának - tök egyedül - kell megfõznie ! Ezt a dolgot én sem értettem egyébként... viszont ennyi kaja elkészítéséhez kellett is a segítség, de sztem csak annyit kell vállalni, amit az ember saját maga teljesíteni tud, méghozzá adott idõre. Biztos emlékeztek rá, még az is gond volt, ha valaki telefonos segítséget kért. Úgyhogy ez számomra is rejtély. :)
meszag 2008 júl. 09. - 11:47:20
(1049/4267)
Jó persze, csak annyiból nem volt fer, hogy az egész család fõzött. Vagy nem követelmény, hogy egyedül tegye?
offtopic
elisabet 2008 júl. 09. - 11:44:50
(1048/4267)
Be kell vallanom erõsen pironkodva, sosem hallottam E.Brigittáról, azt sem tudom ki az. :( Az is lehet, hogy semmirõl sem maradtam le. De majd nézem a mûsort, hátha el-elcsípek róla valami infot. :))
Bangó Margit tényleg szuper vacsorát és hangulatot teremtett - tök jó volt - még nekünk, nézõknek is ! :))