Téma: Hal a tortán

lemezek01 2008 aug. 22. - 19:12:04
(1407/4267)
Te sem ismered õt jobban mint én,ilyen alapon mivel volna hitelesebb a te véleményed róla. Alapból elitéled õt mert nincs más érdeme mint az ereje. Szandinak sincs más érdeme a hangján kívül,mégse piszkálja vele senki.

Amúgymeg nemérdekes,én csak azért nem fogom elitélni A Fekete Lacit mert látszatra butábbnak néz ki,vagymert per pill picit bunkóbb volt a kelleténél az asztalnál.
nekem nincs vele bajom, ennyi. Amúgy a Gankszta sem csinál szinte semmi valamire való dolgot.
judith 2008 aug. 22. - 19:00:30
(1406/4267)
Honnan tudod, hogy úgy általában nem rossz ember? Ismered? Attól, hogy fel tud emelni bizonyos súlyokat, még egy végtelenül egyszerû, ostoba emberke. Annyi esze vasn, mint egy marék földnek. Ezért óbégat is folyton, mint a fába szorult féreg. Buta, no. Látszik is rajta, meg a megnyilvánulásaiból, ahogy beszél. "A pszichés elmémet ne akard megváltoztatni". Te jó isten. Amúgy ha semmit nem eszik meg, akkor kíváncsi lennék, hogy mitõl ilyen dagadt disznó. Izom az nem nagyon van rajta, háj annál inkább. Mindenkitõl azt várná, hogy kékbálnát egyen reggel, délben, este. Hányadék egy ember.
lemezek01 2008 aug. 22. - 18:36:00
(1405/4267)
Nagyon szidjátok itt Fekete Lacit,pedig nincs vele semmi baj. Jófej,vannak jó beszólásai,egy nagy medve,egy nagyon jópofa medve. Most itt az anikónál elég pofátlan volt ez tény,nincs ralyta mit szépíteni,de úgy álltalában nem egy rossz ember. Igaz nincs több érdeme,mindössze annyi hogy baromi erõs,de ettõl még nem lesz alábbvalóbb senkinél.

Ezen az Anikón meg nagyot néztem,mint ember picit többre tartom,de egyre kövérebb,és csúnyább,nem igen terem már neki több babér ebben az országban sztem. Õ nagyrészt a külsejével érte el amit egyáltalán elért,de ahopgy ezt elnéztem ennek már vége.
Petrapetrus 2008 aug. 22. - 18:30:52
(1404/4267)
Életemben elõször felmentem ennek a mûsornak a weboldalára. :

Fekete László

Becenév: "Bull"
Születési idõ: 1958.01.28.
Horoszkóp: Vízöntõ
Családi állapot: Nõs
Kedvenc étel: harcsapaprikás, libamáj, marhasült
Hobbi: a munkája
Kedvenc nyaralóhely: nincs
Foglalkozás: az ország legerõsebb embere, de az eredeti szakmája hegesztõ
Kedvenc állat: 2 csivavája, és kaukázusi juhász kutyája
Kedvenc játék: ultizás
Sport: kézilabda (35 évig játszott)
Amire büszke: világbajnoki címeire

Elnézve a kedvenc ételeket, nála ez az egész repertoár. :-S
DivaBarbara 2008 aug. 22. - 18:19:17 Előzmény rajongo1
(1403/4267)
De ha úgy veszük Laci a legnagyobb a élõ reklámfelület kishazánkban :-)
csajszi xx 2008 aug. 22. - 18:14:39
(1402/4267)
Én nem láttam a szerdai részt,de remélem fel lett véve nekem,bár f.lacira semmi képp nem vagyok kíváncsi(mert egy bunkó húszabáló elefánt),inkább gangxtára,Áronra,és Szandira vagyok kíváncsi.Anikót sem bírom,õ sosem mulat a többivel,látszik rajta,hogy nem érzi jól magát ebben a csapatban.G.Zoli alkoholista,de vicces.És Áronnak új dolgot mutatott,az alkoholt.Tényleg történelmi pillanat volt,amikor Áron alkoholt ivott,jobban mondva gyümölcs bort.És ízlett is neki.Szóval Áron a legutóbbi gangxta fõzése óta,nem anti alkesz,de nem is alkesz,az még nem baj,ha megiszik abból a borból egy kicsit,amire ganxta rá szoktatta.A végén az vicces beszólás volt a ganxtától,hogy: ,,Áron,lassan kezdesz a jó út fele haladni"!Mert megismerte az alkoholt.Szerintem ha bárki is ganxtához meg vendégségbe,nem ússza meg alkohol nélkül,ahogy Áron se úszta meg,pedig anti alkesz volt.De az milyen dolog már,hogy F.Laci a hal a toránban van megint,és ügye bár annak az a lényege,hogy ki fõz jobban,kinek finomabb az étele,és ki hogy tálal stb.,de F.Laci,nem tud értékelni,hát szerintem úgy senki se tud,hogy rá néz a kajára,és azt mondja rosz,én ezt nem eszem meg.Áron lángosából sem evett,pedig kitudja,lehet,hogy fincsi volt,akkor gangxta levesébõl se evett,mert nem szereti a levest,akkor meg nem tudom miért fogatta el a mûsort,mert hát nem kötelezõ.Áronnak azért adott F.laci kevés pontot,mert õ akar nyerni,meg azért mert nem kapott elég kolbászt.Dehát ennek a mûsornak az is a lényege,hogy mindegyik más ételt készítsen,nem lehet egész héten kolbász,ahogy F.Laci szeretné! Ja és sorry,ha sokat írtam.
1/10
Deszpina 2008 aug. 22. - 18:07:50 1/10 Előzmény rajongo1
(1401/4267)
Az egész ember úgy szánalmas, ahogy van.Ráadásul elõadómûvésznek titulálja saját magát!....
rajongo1 2008 aug. 22. - 17:09:50
(1400/4267)
Gyerekek, hát mit vártok egy olyan embertõl, aki csak súlyokat tud emelni. Nézzétek meg, hogy az összes tv-s szereplésekor "felmatricázott" pólóban van. Szánalamas, hogy még a versenyzései után is rá van szorulva a szponzorokra. Ja, bocs a Toyota terepjárót valamibõl fennt kell tartani, igaz! Én nem tudom mibõl élnek ezek? Ekkora ház, luxuskocsi stb...
Theine 2008 aug. 22. - 13:13:20
(1399/4267)
Igazad van. Én például jobban szeretem a Sangria es Secialt, ami fehérborból, pezsgõbõl, különbözõ röviditalokból /likör, konyak stb./ és gyümölcsökbõl áll. Borzasztóan finom, itatja magát spanyolba inkább ezt ittuk a párommal, de finom a vörös változat is.
Petrapetrus 2008 aug. 22. - 12:47:04
(1398/4267)
Amúgy a Sangríának is van millió változata. A sima Sangría az nincsen higítva. Vannak különbözõ Sangríák, amikhez meg van mondva, mit kell beléjük keverni (konyak, pezsgõ, stb.). Az originál Sangría az csak Sangría + gyümi. :-D
gigi23 2008 aug. 22. - 09:35:21
(1397/4267)
Most megint mit kavar a tv2? Áron emlékeim
szerint egy másik csapatban volt, Rubint Réka, Kozsó társaságában. Miért kell egy
"sztár"-nak 6szor fõznie, és mindig azt
mondania, hogy ez az elsõ???
Theine 2008 aug. 22. - 08:31:07
(1396/4267)
Fekete Lacihoz nem szólnék hozzá, mert itt nagyon sokan leírták a véleményüket róla, amivel teljes mértékben egyetértek. Egy végtelenül buta, primitív és unintelligens u.n. "sztár".

Ami a sangriát illeti én is be szoktam keverni, szerintem 4 liter folyadékhoz, amibõl 2 liter víz 1/2 deci konyak nem sok. Én szoktam még cukrot is bele tenni. A gyümölcsök közül citromot, narancsot, epret és banánt szoktam hozzá karikázni. Nem hinném, hogy egy pohártól már fejre lehetne állni példa rá a lányom, aki egyébként antialkoholista, de ezt minden alkalommal meg szokta kostólni. Olyan mint a koktél még nem láttam rajta semmiféle befolyásoltságot.
Mindenesetre nem szabad túlzásba vinni!

A katalán krémnek tényleg nincs párja!...és ha már a spanyoloknál tartunk én nagyon megszerettem még a paellát is, a friss halaik meg bámulatosan vannak elkészítve. A fûszerezésük meg kiváló, mint a grillcsirke is.
Petrapetrus 2008 aug. 22. - 08:08:04
(1395/4267)
Mivel más nem volt, néztem ezt tegnap. Te jó ég...
Fekete Laci annyira, de annyira buta, hogy elképesztõ... Én is csak néztem "értetlenül". És ezek az emberek a nagy "sztárok", a hírességek... Zoli sem tartozik a kedvenceim közé, sõt, de a tegnap esti adásban csalódtam benne kellemesen...
Sangría. Én is nagyon szeretem... Olvastam, hogy írta valaki, hogy ez csak alaplé, és fel kéne higítani. Szerintem nem feltétlenül. Én sem szoktam úgy inni. Pont azért isszák sokan "csak úgy", "simán", gyümivel, mert hogy gyenge alkohol és finom. Valaki nem szeret rögtön az elsõ vagy második pohár után részegen fetrengeni. Különben is, szerintem a Sangría önmagában (csak gyümölccsel) is nagyon finom, nem kell higítgatni. Én nem rónám ezt fel Zolinak.
A Katalán krém meg... Hát, szívesen megkóstolnám. :-) Majd egyszer én is kipróbálom, jól nézett ki, meg dícsérték is... Hmm... :-)
Tilda36 2008 aug. 22. - 06:38:18
(1394/4267)
Még annyit a Sangriához, hogy vendégeknek kancsóban fakanállal szoktam kínálgatni pontosan úgy mint a spanyolok.
Tilda36 2008 aug. 22. - 06:22:00
(1393/4267)
Én is ezt kérdezném. Itt mindannyian tudjuk, hogy a csatorna vezetõi adják az instrukciót, de ennyire primitív dumát nem lehet a szájukba adni....borzasztó, ahogy kifejezte magát Fekete Laci, az, hogy morgott egész este egy dolog, de nem gondoltam volna róla, hogy ennyire unintelligens és a választékos beszédérõl sem híres! Úgy látszik nincs szókincse.

Más: Ha már spanyol nemzeti italt szolgál fel Zoli tudnia kellett volna, hogy amit az üzletekben lehet kapni csak alaplé. Azt minden esetben fel kell javítani.

Én is szoktam minden karácsonykor bekeverni.
1 üveg Sangriához 2 üveg félédes pezsgõt, izlés szerint konyakot, esetleg vodkát és likört szoktam összekeverni amihez rengeteg gyümölcsöt adok. Hívhatnánk ezt végülis bólénak is. Ja és mindehhez egy zacskó jeget adok. Rettenetesen finom.:-)
nostri 2008 aug. 22. - 01:41:24
(1392/4267)
...láttátok? Döglégy Zoli hogy bírta ennek a nagyfejûnek a kritikáját...?
csak mosolygot...., csöndes malíciával szemlélte hogy hõzöng az állatja, aztán még Szandit is lecseszte, mert meg merte dícsérni a kaját... Hát ilyet a világ nem látott...állítólag a bélszin jó lett volna, de aztán kiderült az sem lett volna nyerõ, mert õ útálja félnyersen...Zoli meg csak úgy szereti...szóval ez elé bármit tennének...semmi sem lenne jó.basszus...
Mert másnak ízlett, azért is háborgott...remélem a nagyfaluban is megutálják... egy állat zsarnok lehet ez otthon is.
Ákosnak tök igaza volt, amikor mondta a bengájának, hogy legalább egy kiskanállal bele kóstolt volna, és úgy mondta volna, hogy nem eszik belõle...tényleg, hogy pontozott az agyament...?
Azt mondta, hogy ugye a hangulatot nem lehet pontozni, így ad három pontot....de mire adott, ha az étel nem is ért a szájához?
Most már túlszárnyalák õt pontokban, a guta üti meg, hogy nem õ a nyerõ...
1/10
Lau003 2008 aug. 22. - 00:23:20 1/10
(1391/4267)
Ha ennek a mûsornak tényleg olyan nagy a nézettsége, akkor a Fekete Laci most eléggé lejáratta magát. Úgy látom, mindenki kiakadt rajta. Nem gondoltam volna, hogy ilyen... Brrr!
8/10
Isti08 2008 aug. 21. - 22:09:35 8/10
(1390/4267)
Azért Áronka sem egy matyóhímzés
zizioo11 2008 aug. 21. - 22:01:38
(1389/4267)
áá ezt az embert már nem bírom....XD már nevetséges amit mûvel....XD
Áronka aranyos volt kicsit bepityókázva...:D
puszi
8/10
Isti08 2008 aug. 21. - 21:26:36 8/10 Előzmény zizioo11
(1388/4267)
Túllõ a célon de nem akar senkit megbántani