Téma: Hal a tortán

10/10
olgi-cica 2008 máj. 14. - 22:57:10 10/10
(447/4267)
nem kéne a Mága Zolit fricskázni senkinek,hanem arrl kéne beszélni,hogy egyedül õ ajánlotta föl a pénzt amit kaptak.És mindenki sokat köszönhet neki,mert Õ az egyetlen aki a szegényebb emberekre is gondol és rendszeresen támogatja a hátrányos helyzetû embereket az országban midnenhol.egy iylen értékes embert nem szidni,fricskázni kell,hanem megbecsülni,hogy vannak még iylen emberek,mint Mága Zoltán aki a szegényekre a betegekre is gondol.Aki bántani tud egy ilyen embert annak hatalmas irigység van a szívében...
Theine 2008 máj. 14. - 22:48:41
(446/4267)
Én nagyon keveselltem a pontszámait, de igazad van ez tényleg nem számit.
1/10
Bigpapa 2008 máj. 14. - 22:48:32 1/10
(445/4267)
Köszönöm ;) Jó éjt neked is :) Itt én is jól érzem magam :)))
Theine 2008 máj. 14. - 22:46:39
(444/4267)
Sok igazság van abban amit írsz és örülök, hogy ilyen jó társaságban lehetek, ma már tönkre röhögtem magam, most viszont elköszönök. Sziasztok szuper fórumtársak!
Legyen szép az álmotok!:-)
1/10
Bigpapa 2008 máj. 14. - 22:45:53 1/10
(443/4267)
Na igen! És mióta is megy a mûsor? És eddig egy embernek jutott ez eszébe. Pedig nem csöveseket hívtak,akik a gázsiból egy évig elélnek. Nem tudom, mennyit kaphatnak egy mûsorért,de ha jól tudom a heti hetesben fejenként 6-700 ezer a pénz, lehet valamit viszonyítani.
Pont ez az, amit iszonyat mód tisztelni tudok egy emberben. Amikor elér valamit, de soha sem fogja elfelejteni, hogy honnan jött.
eugénia22 2008 máj. 14. - 22:45:08
(442/4267)
Néha nézem a Hal a tortánt,de kezdem, azt érezni,hogy Show az egész...

Pl. amikor Kiszel Tündénél beöltöztek,az teljesen Show volt...


Azt azért megállapítottam,már ha van jogom hozzá,hogy megállapítsan,hiszen nyílván semmit se jelent,az,hogy a nagyapám elismer hegedûmvész volt...

Nem véletlenül lakik abban a hatamas palotában Mága Zoltán... Nagyon szépen játszik a hegedûn... Ahogy csak megfogja,azon láttszik,hogy nem elõször tart hegedût a kezében...
1/10
Bigpapa 2008 máj. 14. - 22:38:30 1/10
(441/4267)
Németországtól kezdve nyugaton majdnem mindenhol a házakat és lakásokat az emberek bérlik.Ahogy az autót is lízingelik.Ahogy pár éves a kocsi,visszaviszik és hozzák az újat. Ami pénzt keresnek,azt inkább magukra költik. Utaznak, jókat esznek, és persze félreraknak az öreg napjaikra. A német nyugdíjas nem a nyugdíjából utazik egy évben 3x pihenni külföldre és cseréli le 3 évente az autóját. Ezért nem olyan elsõrendû dolog nekik az, hogy kinek milye van és azért hogy kell utáni.
Menjetek ki dél spanyolba vagy dél Olaszországba. Ott olyan nyugodtak az emberek. Beülsz egy étterembe és a pincéren látszik, hogy talán még életében nem volt ideges és rosszkedvû :)))) Pedig nem gazdag. Van egy sz*ros robogója. De még sem utál,mert turistaként egy ilyen olyan autóval megyek oda. Persze nekik is van hülyeségük,ahogy minden népnek, de most nem azokról van szó.
Nem feltétlenül Mága Zoltán a követendõ példa, de lehet õ is.
Õ tehetséges valamiben, és azt maradéktalanul ki is aknázza!Ezt csak becsülni tudom benne. Lehetett volna egy késes cigó is, aki a Blahán elveszi a mobilodat. Õ értelmesebb volt.
Tõlem lehet valaki roma ,zsidó, indián,feka, kínai...bárki. Ha tehetséges és értelmes, valamit kulturált, akkor igen is tisztelem azért ,amit elért. De megvetem a sztárt, vagy a királyt is, ha egy pökhendi,beképzelt bugris bunkó.
Theine 2008 máj. 14. - 22:34:29
(440/4267)
Azt azért még tedd hozzá, hogy mindezért 3 pontot kapott a "sztároktól"....
Theine 2008 máj. 14. - 22:17:33
(439/4267)
:-))))
Ezek kéremszépen nagy megpróbáltatások!:-)))
Theine 2008 máj. 14. - 22:13:22
(438/4267)
"Koós kritikán aluli volt ma is. És szerintem házigazdának lesz a legrosszabb. :))) "

Úgy van, de miért futtatják? Nem várok választ, mert ez is költõi kérdés volt.
Habár az is megfordult a fejemben, hogy azért szerepelt a mûsorban, mert új protkót kell csináltatnia és erre gyûjt.:-)
1/10
Bigpapa 2008 máj. 14. - 22:05:42 1/10
(437/4267)
Nem önmagában a Mága Zoltánnal van a baj, hogy kaviárt ad. Mert az hidd el, nem az országnak szól,hanem a vendégeinek.
Ha lecsót adott volna, tormás sonkával, akkor pedig azért fikázná mindenki, hogy milyen skót, hogy ilyen sz*rt csinál, amit bármelyik háziasszony két pillanat alatt megcsinál.
Sajnos van erre egy saját szomorú példám.
Amikor kint szolgáltam, az életemet kockáztattam minden nap.Ez nem sirám, én vállaltam. Tudtam, mi lehet,ha akcióba megyek és tudtam, hogy ezért mennyi pénzt kapok. Amikor leszereltem, befektettem a pénzt és szép lassan egyre több lett.
Akik ismertek, tudták, hogy mit küzdöttem azért, amit ma elértem. Pár éve csináltam egy házibulit és meghívtam sok ismerõst (akkor azt hittem barátok), hogy újra összejöjjünk.Hiszen kimaradt elég sok idõ, hiányoztak nagyon.
Nem palotában élek,ezt hozzáteszem!
Egész este érzetem valami feszkót,de nem tudtam, hova tenni.
Aztán pár héttel késõbb visszajutott, hogy én milyen burzsuj köcsög vagyok, hogy kérkedek azzal,amim van, és ezért hívok meg régi barátokat, hogy éreztessem, én hova jutottam.:((((
Basszus. Olyan sz*rul esett, hogy talán életemben nem bántódtam így meg.
És a válasz igen! Ilyenek a magyarok. Irigyek, rosszindulatúak, buták, és korlátoltak. Tisztelet a kivételnek.
A magyar nép ezért nem fog soha felemelkedni újra,mert ahogy az egyik kidugja a fejét a sz*rból, hogy mutassa a kiutat, a többiek visszahúzzák és még mélyebbre nyomják. Ilyen mentalitást egy országban sem tapasztaltam, pedig éltem pár helyen.
Koós kritikán aluli volt ma is. És szerintem házigazdának lesz a legrosszabb. :)))
Theine 2008 máj. 14. - 22:02:51
(436/4267)
Ildi nálad az igazság!:-)

Jó éjt és szép álmokat kedves fórumtársaim!
Theine 2008 máj. 14. - 22:01:33
(435/4267)
Volt olyan is, hogy azzal dicsekedett leszokott az alkoholról, már négy hónapja nem ivott egy decit sem, õ is úgy hazudik, ahogy a könyvben meg van írva!
Theine 2008 máj. 14. - 21:49:25
(434/4267)
Még annyit, hogy a "sztárcigóknál" már megszoktuk a hivalkodást lásd: Bangó Margit, Gyõzike, Junior, de már a magyarok is követik példájukat közben a nép javarésze nyomorog.

Költõi kérdés: miért lehet visszafogottabb és sokkal kultúráltabb fõzõmûsort nézni a németeknél, franciáknál - akik köztudottan sokkal jobban vannak eleresztve lóvéval mint mi - és miért kell részeg "sztárokat" mutogatni, akik még beszélni sem tudnak példaként mutogatni a nézõknek és most nemcsak a sznob magukat "sztároknak" kikiáltó fõzni egyáltalán nem tudó, de tele zsebbel rendelkezõ szereplõkrõl van szó!
Mi a célja ezzel a ker. csatornáknak? Én biztos több adást nem fogok megnézni, nekem elég volt ez is, szerintem nagyon irrítáló.

Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!
Ibcsi54 2008 máj. 14. - 21:48:26
(433/4267)
Nekem az a meglátásom, hogy az ilyen emberek iszonyatos kisebbségi kommleszusban szenvednek!(Liptai, Kóos, és nem is tudom milyen Zsóka félékre gondolok).
Egyszerûen ilyen környezetben megsemmisülnek, kicsinek érzik magukat. Csak sajnálni tudom õket, mert az ilyen környezetben az embernek az egész részének kellene érezni magát nem kisebbnek! (én rám legalábbis ilyen hatással van az ilyen csodálatos környezet). Az ilyen embereknek sátorban és mûanyag bödönben körömpörkölt kell. Ott legalább valakinek érzik magukat!(bocsánat, de én így érzem, pedig engem sem kergettek az asztal körül, ha nem arany étkészlettel ettem)!
Ibcsi54 2008 máj. 14. - 21:39:18
(432/4267)
Talált süllyedt!!! ( a Kós és az üres üvegek).ezt ennél jobban nem lehetett volna megfogalmazni, GRATULA érte!
Theine 2008 máj. 14. - 21:31:17
(431/4267)
Ma végre volt idõm elejétõl a végéig nézni a mûsort. Az, hogy a német VOX-tól lopták a mûsor alapötletét már megemésztettem, sõt a franciáknál is napi szinten dettó ugyenez a témájú, de sokkal színvonalasabb - nem hivalkodó gazdag emberek, nálunk "sztárok" luxusvilláiban felvett -mûsor borzasztóan kiábrándító. Koós már a kocsiban be volt cseszve, vagy nem volt benn a protkója döntse el mindenki fikázza a cigót, mert irigy rá, Claudia csak úgy C-vel az egész étlapot felsorakoztató házigazdával szembeni ellenszenve mármint a zenével és a luxisétkeivel - gondolok most a kaviárra, hízott libamájra, fácánra, sült malacra,lazacra és még lehetne sorolni tovább - nem tudom miért hergeli a TV2 a nézõket, amikor az emberek 70 %-a sokkal szerényebb körülmények között él, miért kell ez nekünk?...amikor a németek sokkal jobb körülmények között élnek még sem hivalkodnak az õ hasonló témájú mûsorukban??? Tudja ezt valaki? Ilyenek lennénk mi magyarok? Szerintem nem, csak a politikusokhoz hasonlóan a médiák is szítják a tûzt. Ne legyen békesség, mindent a nézettségért! Nálam Kapócs Zsóka is kiverte a biztosítékot.

Szerintem a magyar átlag sokkal kultúráltabban viselkedik még ha szegény, mint ezek az "írdatlan nagy sztárok"!
1/10
Bigpapa 2008 máj. 14. - 21:11:33 1/10
(430/4267)
Hát a mai mûsorban is lejáratta magát a Koós.
Látszik rajta, hogy mennyire irigy a Mága életkörülményeire.
Lehet utáni érte,de utána lehet csinálni. Nem kell elpiálni a lóvét.
Bááár, ha egyszer a Koós visszaviszi az üres üvegeket...:))))))))))))))))))))))))))
Megveszi a Budai várat is :)))))
Alex27 2008 máj. 14. - 19:29:24 Előzmény re.barbara
(429/4267)
Ne haragudj, ha esetleg megbántottalak Téged, vagy márki mást, nem akartam.

Én sem a tehetségét szóltam le, tudom, hogy nagy zenész/mûvész! :))

Amit leírtam Mága Zoltánról, azt csak az alapján írtam, amit ebben, illetve más mûsorokban láttam,hallottam, éreztem.
Lehet, hogy az egész egy megtervezett színjáték, de sajnos manapság már SZINTE minden az :(

Szóval tényleg ezer bocs, ha megbántottam valakit! :)
1/10
Bigpapa 2008 máj. 14. - 19:12:04 1/10
(428/4267)
És látszik Liptain, hogy iszonyat mód féltékeny a Zsókára. Fõleg,amikor énekelt. Mert Liptai tényleg nem ért semmihez :))))))))))))))