Téma: Hal a tortán

1/10
Dr.Mouse 2008 júl. 04. - 14:48:52 1/10
(1007/4267)
..hát, ha Neked tetszik... ;-) Nekem a jóképûség máshol kezdõdik, én szeretem a nagy, értelmes szemeket és a telt szájat.. ;-P
Beácskát némileg túl tolerálod, de hát férfi vagy. Ettõl, még lehet számodra "szimpi".
De õ nem õszinte, folyamatosan játszik ("ugye, milyen szexi vagyok? Juj, jó a világítás, éppen eléggé majdnem kilátszik a cicim?"), figyeli a kamerát, pózol. De erre képezték ki és sokkal több nincs is benne, bár még alakulhat - remélhetõleg belsõleg... Magdi is majd nyilván fejlõdik. A külsejét illetõen a stylist-okat lehet okolni, a viselkedés-zavarokért, pedig sok más tényezõt - pl. az önbizalom és a hazai gyökerek hiányát, az állandó megfelelési kényszert - és azt se feledjük; nekünk is gyanús Bea profi fõztje, neki, onnan nézve talán méginkább az volt, mégis végig kellett asszisztálnia, hogy körülzsongják a hirtelen gasztronómiai géniusszá avanzsált szöszit a hímek, akik akkorra már nagyrészt a nacijukban hordott központi agyukkal lelkesedtek. ;-D (Meg a gyomrukkal, hisz a kaja tényleg jónak tûnt - de, hogy valóban Bea készíthette-é...)
Lemaradtam Magdi fõzésérõl, mint írtam, pedig aznap bemutathatott pár olyan viselkedésformát, amirõl beszéltek.. Meg is lepett, nem ilyennek ismertem meg - felületesen, de igazán szimpatikus volt - nem néznék ki belõle olyat, hogy direkt sértõ, vagy durva lenne.. De ezek szerint õ is csak ember.. Meg kell tanulnia viselkedni nyilvánosság elõtt - de ez nem összetévesztendõ a Bea-féle mû-pózolással, édeskedve "cukin" belebazsalyogni a kamerába, meg a kádban kelletni magunkat - de ez utóbbi a rendezés és a mûsorpolitika csillagászati magaslatait mutatja, nem beszélve az átlagnézõk (fõleg a férfiak) igényeihez való igazításról. (-)
Magdi láthatóan nem tud mit kezdeni ezekkel a helyzetekkel és valószínûleg ez zavarja is. Ám az tény, hogy rosszul kompenzál.
Én drukkolok, hogy kinõje, mert szerintem értékes és tartalmas emberke...
:o)
1/10
Dr.Mouse 2008 júl. 04. - 14:06:25 1/10
(1006/4267)
Nem pont ez volt a lényege az általam leírtaknak, ha már pont Te reflektáltál... A jóképûség szubjektív és egyénenként változó - itt mondjuk némileg túldimenzionáltak egy befuttatandó, hazánkba visszatért színészt, akit meg kellett szerettetni - erre rettenet hatékony iparág hozatott létre...
De nem gondolod, hogy a párod mögé bújva, butuskát játszva nem biztos, hogy valóban önmagadért szeret a férjed? Hanem egy hamis illúzió (jó esetben), hogy "jaj nekem vigyáznom kell a butus nejemre, mert képtelen az alap elintézendõkre is..."
Aztán, lehet, hogy mûködik, legalább nem maradsz egyedül, - bár engem nagyon zavarna, ha hülyének nézne a párom. Csak egyenlõ felek érezhetik meg a csodát, ami táplálja a vonzást, a szerelmet. A többi függés, sajnálat, vagy uralás - bármi, de nem szerelem - vagy Szeretet...

Üdv! ;o)
khekkkkkk 2008 júl. 04. - 14:01:39
(1005/4267)
hát nekem akkor is tetszik Hujber, a mosolygós szája pláne. Lehet, hogy tehetségtelen, hogy hûtlen, hogy ripacs,de mint férfi, nekem bejön, s ennek semmi köze a médiához, nem nyaltam be semmit sem róla.

Rúzsa Magdit is nézegettem tegnap. Voltak olyan pillanatok, amikor tényleg csúnyának láttam, voltak olyan kamerabeállások, amikor meg szépnek tûnt. Egy biztos, borzalmas modora van. S ehhez semmi köze a stylistnak, meg a többinek, neki helybõl egy nagy elmaradást kell behoznia, de annyit azért gondoltam volna róla, hogy tud karalábét hámozni.
Bea akármilyen butának mutatja magát, nekem szimpatikus.
1/10
Dr.Mouse 2008 júl. 04. - 13:10:36 1/10
(1004/4267)
Hááát, csajok..
Sajna a férfiak többsége igen nehezen viseli, ha a nõje okos, ha nála is okosabb, mûveltebb, jobb humorú, azt még nehezebben - ebben sajnos van tapasztalatom. Ennek ellenére sem lennék hajlandó semmilyen komplexusos hím-példány kedvéért butus szöszinek mutatni magam.. Ha nem bír vele megbirkózni az "erõs, bátor lovag", akkor menjen, talál magának épp elég ostobát... De mind elgondolkodhatna, legalább magában, hogy az-e a nemes választás, ha csak buta csaj mellett érzi magát elég okosnak. Mert akkor nagy gond van - terápia kõõ! ;-P
Még mindig nem vagyok biztos benne, hogy Bea készítette az ételeket, de ez má' így marad, de nem eljátssza a butust, õ eredeti ;-D no nem a haja pl., ami bevarrt, (meg, még ami segédanyag ott van), hanem az I.Q-ja..
Hujber nemcsak nem szimpi és nem túl jó színész - de emberek; ki mondta, hogy jóképû?? A vonásai egy körözési fotóra illenek, az értelem szikrája sincs az apró, közel ülõ szemeiben. Tipikus esete, a média által jóképûnek kikiáltott és a közönség által azonnal benyelt kategorizálásnak. A csávó randa, ne engedjük ízlésünket eldeformálni, ha egy újságkihordó lenne, meg se látná a jónép.
Nem láttam Ruzsa Magdi fõzését (télleg babot fõzött?? Nemáá...) de zeneileg egy õstehetség, némi önbizalomhiánnyal (pláne, egy mûsorba rakják egy plasztik-Barbie-val) meg rettenetes "sztájliszt"-okkal, akiknek ily rusnya ízlésük van és akik elhitetik Magdival, hogy ez neki jól áll - õ, meg elhiszi a "profik" tanácsait. Nincs összehasonlítási alapja még, majd késõbb kialakul. ;o)
Stella 2008 júl. 04. - 10:56:49
(1003/4267)
kedves rifu, magánéleti problémám nekem? én írtam az uramról egy monológot? na jobb ha leszállsz rólam, ne rám kend az idétlenségedet! na csá
cseszter1 2008 júl. 04. - 09:23:50
(1002/4267)
Rúzsa Magdi inkább énekeljen abban profi, ne fõzzön, és ne beszéljen, ha kinyitja a száját ellenszenvesé válik.
Bea nekem szimpatikus, mert õszinte nem irigy adja önmagát. Nem zavar, hogy butuska benyomást kelt. Danny Blue-val kiegészítették egymást, kár hogy már nincsenek együtt.
Hujber Feri azon kívül, hogy egy jóképû pasi, tehetségtelen színész.
Gesztesit szeretem, bármit csinál.
rémekréme 2008 júl. 03. - 23:50:19
(1001/4267)
De viszont Bea nagyon szépen elkészitette az ételeket le a kalappal . Ügyes !!!
8/10
Isti08 2008 júl. 03. - 23:49:20 8/10
(1000/4267)
Jó a mûsor csak a Herczek Zoli Cakó Antal Kasza Tibi és egyéb priitív embereket jegelni kéne mert minden hétre jut legalább egy
rémekréme 2008 júl. 03. - 23:46:32
(999/4267)
Magdi jobb lett volna , hogy ha nem is fözõl .
Tilda36 2008 júl. 03. - 22:13:35
(998/4267)
Ez igaz, de ki tudja ki csinálta? A kaja, pia tényleg rendben volt, a teríték is, de Rúzsa Magdira ez még jóindulattal sem volt elmondható. Azt a hisztit, amit levágott? Ráadásul az ételek is rettenetesen gusztustalanok voltak....a jégkockán viszont jókat röhögtem.:-DD Lehet, hogy thermálvizet fagyasztott le?:-)) A zalakarosinak van bukéja:-)) Ha belegondolok a bab is megtehette hatását, jöttek a békegalambok....szóval irtózatos volt a mai este Magdi nyavajgása meg csak rátett.
Tilda36 2008 júl. 03. - 22:06:33 Előzmény elisabet
(997/4267)
Miért?:-)) Úgy tudom átszerzõdött a retektõl hozzájuk! Gyõzike nélkül nincs média:-DD
milike71 2008 júl. 03. - 21:01:57
(996/4267)
Rúzsa Magdinál ellenszenvesebb, utálatosabb vendéget/vendéglátót az ellenségemnek sem kívánnék! Soha nem volt szimpatikus, de most aztán... Fúj... (És nem azért mert olyan randa szerencsétlen! A viselkedése - vagy annak hiánya!!!)
khekkkkkk 2008 júl. 03. - 17:35:56
(995/4267)
Egy félmondatban szó volt róla,hogy Bea részt vett valamiféle fõzõtanfolyamon.
Egyébként aki a lilakáposztát csak szeletelt formában ismeri és gõze sincs arról, hogy az eredetileg gömb alakú, és valamivel fel kell / lehet szeletelni, valamint ezt a káposztát hol aszalt paradicsommal, hol másképp akarja elkészíteni, tehát még pontosan a recept nevét sem tudja, arról azért nagyon gyanús, hogy nem õ csinálta.
elisabet 2008 júl. 03. - 16:00:43
(994/4267)
Visszatérve: ki mit gondol, mi lesz ma a vacsi? :)))
Stella 2008 júl. 03. - 15:32:12
(993/4267)
Te rifu, akkor ha meghagyod az urad abban a hitben, hogy analfusz vagy befizetni a csekket, még mindíg az urad fizeti be helyetted, és csinál meg mindent? Vagy ennyire szõke vagy? Én azért nem játszanám el a hülyét, tudod ez inkább arra vall, hogy az urad fullra lenéz téged, csakhogy õ akarata, tudása érvényesüljön, én nem tudnék így élni,hogy 40 felett már "fogyatékosnak" nézzen az uram.
elisabet 2008 júl. 03. - 09:45:04
(992/4267)
Igen, eléggé furán viselkedik, meg kell hagyni. Nem õ mondta azt, hogy majd mindenkit leitat és kész? Mintha úgy emlékeznék a bemutatóból.
Egyébként én nem vagyok érte "oda", sztem, ha elvállal vki egy ilyen mûsorban való szereplést egy bizonyos - elvárható szintet meg kellene tartani, gondolok itt a viselkedésre is, amelyhez hozzátartozik az intelligencia.
4/10
jpm2005 2008 júl. 03. - 09:13:55 4/10
(991/4267)
Én R.Magdiért szurkoltam a Megasztárban. Lemezét megvettem, de amit ebben a mûsorban produkál... Engem annak idején arra tanítottak, hogy az ételt megeszem. Õ csak turkálgat, fikázgat. A májat megeszi, a liba combot otthagyja.(Szegény József Attia...)Gesztesi túrógombócát finnyogva otthagyja, a káposztás tésztát útálja... És lehülyézi Hujbert Ferit??? Mégha igaza lett volna, akkor sem tehet ilyet!! Ez egy tv mûsor, sokan nézik, a saját image-t rombolja. Igaza volt valakinek elõttem hihetetlen féltékeny.

Szóval nagyon nagyot csalódtam benne.
elisabet 2008 júl. 03. - 08:32:11
(990/4267)
Sziasztok! Szép reggelt! :)))
Én ezt most abszolút nem értem.. Bea tud fõzni, vagy nem tud?
A bevásárlásnál iszonyatosan butuska volt, szinte a falat kapartam az idegtõl, ahogy viselkedett. Akkor azt gondoltam, ha valamit ki tud hozni, gratula neki én biztos, nem tudnám megkóstolni sem, a hozzáállásából ítélve. :)
Viszont a "végeredmény" mitõl lett ilyen - mindenki által tökre elismert kaja???
Össze vagyok zavarodva...:))) Kíváncsi vagyok a mai "mûre". Egyébként csatlakozom, R.Magdi tényleg nem csúnya szerintem sem, viszont nekem is a hajával van pici problémám. Gondolom, idõvel tényleg változtatni fog, most nála ez a pillanatnyi "trendi", pedig már vki megmondhatná neki, hogy a változtatás nem mindig sül el rosszul. :D
elisabet 2008 júl. 03. - 08:20:28
(989/4267)
Szia!
Utolsó mondatodra: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...!!!!!!!!!!!!!!! Már csak az kellene még !!! :)))))
kevinspéci 2008 júl. 03. - 07:58:27
(988/4267)
"Talán azt hiszi, úgy sokkal szexibb, ha eljátssza, hogy nem szokott fõzni, õt mindig kiszolgálták."

Akárha én írtam volna.

Az ilyen csajok szerintem vagy mímelik, hogy zoknik, mert mindenki azt várja el tõlük, vagy valóban zoknik.
Na, ez a Bea inkább szerepet játszik. Eszesebb, mint mutatja.
Az ilyen címlaplányok többsége nem hiszem, hogy milliomosnak született. Fõzött õ egykoron. Icc máj opinnyön.