Téma: Hal a tortán

1/10
Bigpapa 2008 máj. 15. - 21:08:44 1/10
(487/4267)
Jesszus!

Ez a Koós mit megenged magának. Az, hogy prímásnak hívja a Mága Zoltánt, meg nagybõgõsnek, az is erõs,de ahogy ül az asztalnál, nyitott szájjal kérõdzik és csámcsog.
Valaki írta, hogy beteg. Mi a betegsége? Az alkoholizmuson kívül?
Mert,ha az a tünet, hogy ekkora paraszt lesz valaki és úgy beszél,mint egy részeg, akkor nem bántom,ellenkezõ esetben szégyellje magát!
Bertrand 2008 máj. 15. - 21:04:06
(486/4267)
Ez a Koós bármilyen gyökér-showban sikerrel felléphetne, akkora büdös paraszt!Arra nem gondol az idióta hülyéje, hogy jó néhányan nézik ezt a mûsort, és azok számára is világossá válik, hogy milyen faragatlan, akik eddig ezzel nem voltak tisztában ??? Hát most erre is lehetõséget adott ez az "ember", aki csak kocsmatöltelék IQ betyárok szórakoztatására képes, és így persze nem is tudja felfogni mit jelent az, ha valaki igazi tehetségének köszönhetõen szerez vitathatatlan érdemet és óriási elismerést - Mága Zoltánra célozgatok. De ez a szánalmas marha csak irígykedni tud, ahelyett , hogy elsüllyedne szégyenében, hogy mekkora büdös gyökér!
chyy 2008 máj. 15. - 21:01:29
(485/4267)
A Koós tényleg egy bunkó.De Mága elõtt le a kalappal!
1/10
Bigpapa 2008 máj. 15. - 20:57:19 1/10
(484/4267)
Most néztem meg a Vacsoracsatás mûsort, amiben az Ákos fõzött.
Ha Mága Zoltánra azt mondtam, hogy egy kulturált ember, akkor az Ákos még többet megérdemel. Megemelem elõtte a nem létezõ kalapomat!
Viszont az Iringóban kicsit csalódtam. Mert az oké, hogy mindenki minden ételt nem ismerhet, így a csilis ételeket sem. De az értékelésnél ez a : Csak azért sem adok 10 pontot!...Pf, nah erre mondtam tegnap, hogy ez az irigység.
Lencsi1983 2008 máj. 15. - 20:43:13
(483/4267)
Nekem is ez a vélaményem. Hogy veszi a bátorságot, hogy ilyen paraszt módon viselkedjen bárkivel is? Fõleg egy olyan emberrel, akinek szerintem csak az a bûne, hogy sokkall többre vitte, mint õ, és sokkal nagyobb megbecsülésnek örvend világszerte! Koós eddig sem volt nekem szimpatikus, de ezek után meg már végképp nem az!
kekcsillag 2008 máj. 15. - 20:38:12
(482/4267)
Ez a Koós egy tahó, Én ennél unszimpib embert még nem láttam a mûsorban, nem is csodálom, hogy botrányos lesz a mûsor............
Lencsi1983 2008 máj. 15. - 20:34:41
(481/4267)
Júj, az nekem is a halálom, ha látom, hogy igénytelenül fõznek, balatapicskolnank, nyalnak mindenbe!
1/10
Bigpapa 2008 máj. 15. - 20:32:46 1/10
(480/4267)
Attól függetlenül, hogy a Rém rendes családot én is szeretem, azért az nem egy kifejezett IQ mûsor, aminek nézésére oly büszke lehet az ember :))) Mondom, én is szeretem.
A Hal a tortán sem egy hatalmas agykapacitást igénylõ mûsor, de nem hiszem, hogy kövezést érdemelne, aki nézi :)

A Koós már a piacon sem józan szerintem.
A padlizsánt édes anyám is úgy csinálja, hogy a gáz lángja fölött süti,és szerintem minden fõzni tudó ember hasonlóan tesz, szóval Koós úr, nem ön csinálja egyedül így az országban :))))) Még ha jól is esne az egojának.


Mondjuk Zsóka sem egy észlény,de azért meghát :))))))))
1/10
valakise 2008 máj. 15. - 20:18:51 1/10
(479/4267)
Örülök neki, hogy csak ez a problémátok!
Nekem amióta ez a tré megy, megfelel a COOL-on az "Egy rém rendes család".
Ezt legalább délután nem nézte senki, miért kellett az esti fõmûsort is elcseszni? Na csá, mert sokáig nem lesz véleményem, habár az mégiscsak idegesítõ, hogy jobb híján ilyen kivénhedt, egoista, elmebeteg, "mûvészek" kerültek az adásokba.
Korda Gyuri bácsi?!, Karda Bea néni?!, Koós Jani bácsi...Vetélkedjenek nélkülem!
1/10
Bigpapa 2008 máj. 15. - 18:41:35 1/10
(478/4267)
Zalatnay nálam is feketelistán van, de a konyhája....
Anyunak is vannak macskái, és tudom, hogy egy pofátlan öntörvényû állat,de nálunk egyszer ment az asztalra macska, rászóltam, az meg nézett, hogy mit képzelek, hogy rászólok. Nah ,én meg leöntöttem a váza vizével :))) azóta az asztal közelébe nem megy. Pedig én állatbarát vagyok, és inkább élek ezer állattal,mint némely emberrel,de az asztalra azért már ne. Nem vagyok Maugli.

És egyetértek *brokeness* hozzászólásával, hogy az egy dolog,ha magának fõz az ember, akkor belekóstol az ételbe, de itt a kamera elõtt nyalják az ujjukat, majd beleesznek az ételbe a keverõkanállal és keverik tovább. És még egy embert nem láttam kezet mosni. Vagy talán valamelyik lány volt, de a két csatornán eddig volt vagy 70 ember, és nem erõltetik a higiéniát.

A másik, hogy engem a Szili Nóra akasztott ki, hogy Õ elvárja hogy ilyen legyen, meg olyan egy teríték....
Bevallom, engem az érdekel, hogy a teríték tiszta legyen. Aztán tõlem lehet ezüst étkészlet, vagy mûanyag villa, ha olyan a társaság és olyan az étel, ami bejön,akkor megeszem azzal is.
Azt sem a vendéglátónak kéne eldöntenie pl. hogy a levest mindenki egye hidegen, mert õ úgy szereti. Vagy a köret lehet hideg, mert egy órája kész van, akkor egyék meg úgy.
Velem rácseszne,mert én kimennék a konyhába és betenném a mikróba. Ha éhes vagyok, jobb nem szórakozni velem :)))))))))))))))))))) Mint a Bud Spencerrel.
Ilyen szempontból nekem a Szõke András vendéglátása jött be. Pedig eddig utáltam a manust. De most szimpi lett, ahogy a lelkét kitette a vendégekért. És az is tetszett, ahogy kiderült, a Horváth Éva egy bélpoklos és imád "zabálni". :))))
Balamir 2008 máj. 15. - 18:39:01
(477/4267)
Én azt mondom hogy Mága Zoltán megdolgozott azért amije van. Hogy ezt úgy érte el hogy nem volt szüksége bányában követ törni az egy másik mûsor témája.
A többi "elõadó" mûvész elõtt is nyitva a világ.Tessék tehetségesnek lenni meghódítani "halivúdot" és gyûjteni aranyakat.
De viszont azzal sem értek egyet hogy legyenek megtisztelve hogy Mága Zoltán vendégül látta õket. A "munkaadójuk" (már akinek szüksége volt a gázsira) állította össze a csapatot. Ha Mága Zoltán nem akar vendégül látni senkit (neki biztos nem szükséges a reklám) akkor ne fogadjon el egy ilyen felkérést.
Tehát itt senkinek semmi oka megalázkodni és megtisztelve érezni magát.
De viszont viselkedni azt lehet sõt kötelezõ. És nem megyek polóban vacsorázni (lásd Koós "dalárdás" urat)
mert hisz nem a haverok hívtak meg fröccsözni a kocsmába, és nem csak tizen látnak.
Ha meg valaki beteg (Koós) és azért agresszív, hát az orvoshoz járjon és ne vendégségbe.
A másik. Ha valaki vendéget hív (Koós) és a vendégek közül valaki nem szereti azt amit épp feltálal akkor nem a vendéglátónak kell felháborodni, de a vendégnek sem (ha elõre nem jelezte hogy neki mi a gondja pl. vegetariánus vagy valamire érzékeny allergiás stb...)
de viszont a vendéglátó (bármennyire is tudott valaha énekelni) min. kérjen elnézést a figyelmetlenségéért.
10/10
veczan63 2008 máj. 15. - 18:22:06 10/10
(476/4267)
Ja azt elfelejtettem, hogy, a Koós viselkedése minõsithetetlen. Kíváncsi leszek Õ mit alakít.
Blikkben már olvastam a reakcióit, a többiek reagálására a vacsorájáról.
10/10
veczan63 2008 máj. 15. - 18:06:30 10/10
(475/4267)
Egyetértek "Elisabet" hozzászólásával, mert a Balázs , és a Mónika shownál minden jobb.
Attól függetlenül nekem talán tetszik is ez a mûsor. Nézem az RTL Vacsoracsatáját is, de egészen más a résztvevõk viselkedése, toleranciája.Néha azért kinyílik a bicska a zsebemben, hogy milyen gonoszok tudnak lenni egymással. /Lásd ma Ákos a TNT_bõl, igazán csúcs volt/.
re.barbara 2008 máj. 15. - 17:48:35
(474/4267)
Ti inkább az olaszliszkai cigányokhoz hasonló embereket szeretnétek nézni a médiában, mint Mága Zoltánt? Ha ilyen jóérzésû romák lennének az országban, még a végén el lehetne töröltetni a megkülönböztetésrõl szóló törvényeket... Talán...
brokeness 2008 máj. 15. - 16:26:03
(473/4267)
S még valami.Nem tudom ti hogy vagytok vele ,de engem irritál az igénytelenség .Lógó hajjal utcai ruhában(kötény nélkül) föznek, belenyalnak kóstoláskor az ételbe, a fözökanálról kóstolnak.brrrr...
brokeness 2008 máj. 15. - 16:05:25
(472/4267)
Illúzióromboló volt a tegnap este.M.Z. a roma hagyományokhoz híven igyekezett kitenni a magáért.Hááát, látszott....ami látszott: Liptai K.-nak nem volt gyerekszobája,szegény Koós egyre furcsábban viselkedik,Zsókának volt egyedül tartása(de stílusérzéknek ö is híján van)Nem tudtak nem is akartak viselkedni ebben a közegben.Én igenis értékelem,ha Zsolnay Pompadour és kristálypohár van az asztalon.Ha "olyan " vendégem érkezik én is megtisztelem öket az értékes szervízzel.Hát ök nem voltak "olyan" vendégek.
Zárójelben megjegyzem ugyanez történt kicsiben Junior esetében is.A srác a szívét kitette, gyönyörü teríték volt , böséges menüsor, de a fogadtatás ott is elmaradt.
elisabet 2008 máj. 15. - 15:28:29
(471/4267)
Egyáltalán nem és köszi a "helyzetjelentést" - ezekrõl nem tudtam (mármint a statisztikát nem ismertem)Bevallom, én is nézem mindkettõt, a vacsora csatát is, jobban elvagyok vele, mint a Balázs, vagy Mónika "só"-val... nem tudom miért, de jobban "leköt". Olyan dolgokat tudok meg a média-személyiségekrõl, amikre az életben nem gondoltam volna. Azért a Zalatnay konyhájából tuti, hogy nem tudnék még egy pohár hideg vizet sem inni. :)))
Alex27 2008 máj. 15. - 15:21:50
(470/4267)
Hmmm... talán még sem lett annyira hosszú :)
Alex27 2008 máj. 15. - 15:20:52
(469/4267)
Egy kis "nézettségi-helyzetjelentés" :)) jó olvasást hozzá, kicsit hosszú :)

"A teljes lakosságnál viszonylag virgonc volt a Hal a tortán, legjobb estéjén 1,35 milliós nézettséggel futott, azaz a TV2-nek bejött a csere. Az nyilván nagy bravúr lett volna, ha a gasztroreality egybõl megveri Berényiéket, így valószínûleg csak az volt vele szemben az elvárás, hogy ne kapjon ki tõle olyan csúfosan, mint a Cukorbáró, a Miért pont Brian?, vagy Monk. Abból, hogy ez lett a TV2 múlt hetének legnézettebb mûsora és volt nap, amikor 29 százalékot ért el, látszik, hogy - bár kikap a sávban - nem volt rossz húzás kivenni a Vacsoracsata elõl.

A formátum tehát valahogy megél este is, de nyilván nem a végtelenségig, mert elõbb-utóbb elfogynak azok az ismert médiaszemélyiségek, akik megjelenhetnek a TV2-n (azaz nem tiltja a mással kötött szerzõdésük), és hajlandóak 2-300 ezer forintért pacallevest fõzni a kamerák elõtt."
elisabet 2008 máj. 15. - 13:45:30
(468/4267)
Állatira le vagyok maradva! Na nem baj, remélem, nem találkozom ily fenséges eledellel nemzetileg sem... Ügyes vagy, hogy eddig megúsztad! :))))