Téma: Hal a tortán

elisabet 2008 máj. 23. - 13:36:21
(647/4267)
Ebben igazad van, tök jól lejött az arcáról. Pedig szerintem csak kedveskedni akart neki, de nem jött össze. Azért sajnálom....
elisabet 2008 máj. 23. - 13:35:26
(646/4267)
Szerinted.... de hááát nem vagyunk egyformák. Kinek a pap, kinek a ... :)
elisabet 2008 máj. 23. - 13:34:33
(645/4267)
Õ nem beszélt kényesen, mindig ilyen, alapból és ez nem vethetõ a szemére - szerintem. Nekem is vannak olyan ismerõseim, akik viselkedése irritál, de úgy fogadom el õket, ahogy vannak, ennek egy természetes emberi tulajdonságnak kell lenni.
A cipõrõl no comment, lehet, hogy csak egy show-elem volt. Mellesleg sok férfi örülne, ha ilyen beállítottságú felesége lenne - nem azt mondtam, hogy ilyen kinézetû, hanem a tulajdonságokra. Jaaa, és fenntartom a véleményem.... bocsi :))))
bicsibocs 2008 máj. 23. - 13:17:30
(644/4267)
Ez nagyon béna mûsor!
3/10
pillepanka 2008 máj. 23. - 13:12:11 3/10
(643/4267)
Szerintem Ernyeinek a bécsi bor választása nem volt megfelelõ. Ezt az arcán lehetett látni, --és
godolom ezt tükrözte a pontozása is
Stella 2008 máj. 23. - 11:58:32
(642/4267)
A Bódyék természetesen viselkedtek? Jajj, ezt hagyjuk inkább, Magró nem gyõzött artikulálni a szájával, kényesen beszélt, Guszti felesleges volt oda, nagyképûsködött. Viszont szép gesztus volt tõle, hogy a kunyis Gergõnek odaadta azt a "szép" rikítós cipõjét. Még a koncertjükön is megtiltják,hogy fényképezzék õket és kamerázzák. Hát igen, õk a Lordok valószínûleg:))Ja, és nem menõ az orrékszer használata, a menyének is volt. Felesleges ez a megjátszás a részükrõl. Nála Guszti az isten, hol ott lehet 100*megcsalta már:)
elisabet 2008 máj. 23. - 11:11:38
(641/4267)
Jaaaa, visszanéztem már tudom - tényleg szívesen küldtem ! Szerinted is hangulatos, kedves, fini-ételes és jó volt a tegnap leadott Margó-féle adás ? :)
brokeness 2008 máj. 23. - 09:46:38
(640/4267)
662.hozzászólást:-)
elisabet 2008 máj. 23. - 08:54:07
(639/4267)
Szivesen - de mit is ???
elisabet 2008 máj. 23. - 08:52:55 Előzmény Bigpapa
(638/4267)
Annyira a szívembõl írtad le a dolgokat, hogy el sem hiszem ! Tökéletesen egyetértek. Annnyira édes volt a Bódi-család, hogy hihetetlen. Mindenki kedvében jártak, kedvesek, figyelmesek na és a kaja... szóval nem csalódtam, pontosan ilyeneknek képzeltem õket ! Az Ernyeyrõl nem beszélek, mert számomra egy nulla, ugyanúgy, mint V.K. Nóci... háááát nem tudom általában észre sem veszem, hogy ott van. Remélem, ezt a vacsit már nem lehet überelni és õk nyernek ! Ezt kívánom tiszta szívembõl nekik, mert megérdemlik. Ráadásul egy cseppet sem az jött le, hogy ez a vendéglátás kicsit is megerõltetõ lett volna, tök természetesen viselkedtek. Szóval nagyon tetszett ! Apropo "nem láttam kifüggesztve a Margó konyhájában a recept-cetlit".... :))))))))))) Vajon hova dughatta el ? :)))
brokeness 2008 máj. 23. - 08:04:44 Előzmény elisabet
(637/4267)
Köszönöm:-)))
brokeness 2008 máj. 23. - 07:44:28 Előzmény Bigpapa
(636/4267)
Minden szóval egyetértek.Az a nö egy tünemény.Már az eddigi sajtóbeli szereplései is tetszettek, de most a szívembe lopta magát.Nagyon szompatikus, hogy tiszteletben tartja a cigány hagyományokat, teljesen önazonos ember.
1/10
Bigpapa 2008 máj. 22. - 21:47:30 1/10
(635/4267)
Pár napja ezt mondtam, hogy feleségnek szerintem a Margó ideális lehet. Mert nincs annál rosszabb, amikor egy nõ minden este, vagy nappal a férfi orra alá dörgöli, hogy miben szar, mit csinál rosszul.
Mert buta az a férfi,aki azt hiszi, hogy õ irányít, hiszen kimondatlanul is a nõk kezében van a gyeplõ...,de az okos nõ (pl.Margó)úgy intézi, hogy a férfi azt higgye, hogy õ a fõnök. Közben úgy is az lesz, amit a nõ akar :)))))))))))
Margo alávetette magát (ez neveltetés is) a roma hagyományoknak, és bizony be is tartja õket. Pl az, hogy õ nem vezet autót, inkább gyalog elmegy,ha a Guszti nem viszi el.
Itt kispesten nem egy roma csajt látok mercivel furikázni, úgy száll ki belõle, hogy az már undorító. Az emberek ezért utálják a romákat, mert van az okos roma, aki szimbiózisban tud élni a "magyarokkal" és van a buta cigány, aki kivívja még a romák utálatát is....

Gusztinak a beszólását figyeltétek?
" úgy ízesítsd az ételt ahogy nekik jó. A szájuk íze szerint. Szóval ne romásan. Ne higgyék már, hogy cigányok vagyunk.." :)))))))))))))))))))) ezen majdnem elpusztultam.

Hogy Ernyei miért nem adott 5 pontot?
Az én véleményem az, hogy Ernyei ezen a héten szembesült azzal az érzéssel, amit õ soha sem kapott meg egy nõtõl sem, eddigi élete során. Az önzetlen, odaadó, tiszta és érdek nélküli szeretetet. És rajongást. És biztos vagyok abban, hogy Ernyei a fél kezét odaadná azért, ha egy ilyen nõ várná otthon, akit õ is szerethetne.
Mert jó az, ha friss húsokat dughat az ember, de azért annál csodálatosabb érzés nincs, amikor az ember hazamegy és egy olyan nõ várja otthon, aki nélkül nem tudná leélni az életét.És ezt el is mondja neki minden nap. :)

Sajna, nálam ez megvolt,de pár hónapja beléptem a szinglik táborába :( Ezért is volt jó látni Margót és Gusztit.
Ibcsi54 2008 máj. 22. - 21:45:57
(634/4267)
Az Ernyei pontozását én sem értem!Az ilyen vendég nálam biztos csak egyszer fordulna meg, ha valami félreértés kapcsán egyáltalán vendégül látnám! Vagy talán mégis? Lehet, hogy ilyen egyszerû a válasz, IRIGYSÉG! Szerintem Margó magasan veri az egész mezõnyt. Nálam Õ a nyerõ! Margó gratula!
Most gyorsan megnézem, hogy a receptek valahol megtalálhatók-e?
Theine 2008 máj. 22. - 21:27:52
(633/4267)
Az viszont nálam költõi kérdés marad, hogy Ernyei miért nem adta meg a maximum pontot?
Theine 2008 máj. 22. - 21:25:46
(632/4267)
Nekem is feltünt milyen nagy arca lett a Pap Gergõnek, de azért kiszolgáltatta magát, sõt Guszti cipõje is ott virított a lábán. Szerintem az irigység kijött belõle...

Ami pedig Margóékat illeti nem volt rongyrázás csak egy bõséges többféle fogásból álló vacsora finom italokkal jó zenékkel, táncosokkal. Margó pedig kitette a szívét-lelkét, hogy mindenki jól érezze magát és ne menjen haza üres gyomorral.Szerintem neki van egy természetes bája, szerinted is Bigpapa?

Soha rosszabb vendéglátóhoz ne kerüljön az ember! Ilyen légkörben egyszerûen nem lehet rosszul érezni magunkat.
1/10
Bigpapa 2008 máj. 22. - 21:09:22 1/10
(631/4267)
Nah, nálam a Margó hozta, amire számítottam:) Szerintem tök jó fejek voltak. :)))
Viszont a Pap Gergõ eddig nem volt szimpi,de ezen a héten elérte, hogy olyan szinten utálom, mint a pestist.
Mert ez nem pimasz, hanem köcsög! De keményen. beképzelt, nagyképû és büdösbunkó. Ráadásul rasszista is,de keményen. Azt vártam, mikor köpi le a Margóékat.
gabor004 2008 máj. 21. - 21:14:43
(630/4267)
Szevasztok! Általában a mûsor felénél szoktam bekapcsolódni és már többször hallottam egy zenét a pontozáskor. Valaki nem tudná megmondani nekem annak a címét? Köszi
Györgyi 2008 máj. 21. - 17:23:14
(629/4267)
Kétféle ember van jó és rossz, a többi nem számít .
Amethyst 2008 máj. 21. - 16:08:02 Előzmény Bigpapa
(628/4267)
Nos igen, ehhez még csak annyit fûznék hozzá, hogy Bangó Margitot tavaly Kispest díszpolgárává avatták. Úgy gondolom, hogy a "semmiért" ezt nem teszik meg.