Téma: Hal a tortán

7/10
Mokuska 2008 jún. 13. - 21:41:55 7/10
(867/4267)
Ez klassz :-) Gratulálok !Persze! Inkább legyen ez a kultúra talán túlkommunikálva is (vagy ha úgy érzik egyesek), mint hogy egyáltalán nem, és a szürke befeléforduló mai hangulatot emeljük ki mint "normálisat".
És jó, ha ezt az ember kipróbálja és magáévá teszi, félre ne érts:-)
Nekem a Rubint viselkedésben az volt az irritáló, hogy jó, ok jól érezte magát, táncolt is, izlett is neki a sok étel, de az ilyen beszólásaival mint hogy a "kaktusz nem inkább arra való hogy szúrjon, mint hogy csípjen ?" teljesen off és mellette megalázó is volt. A Kozso éppen azt hangsúlyozta, hogy milyen sokoldalú ez a konyha, milyen értékekkel szeretné megörvendeztetni a vendégeket... Ki mond ilyet egy társaságban ???
Na mindegy. Nem leszek többé off. Minden jót :-)
fedyke 2008 jún. 13. - 21:41:27
(866/4267)
Igazad van, Bigpapa! Egész héten cseszegették szegény Kozsót, aztán végül mégis õ nyert! Ez aztán az isteni igazságszolgáltatás! De az is lehet, hogy csak azért, mert a Szomorú Szamuráj jóban van a nagy Manitou-val, aki segített neki a menüt kialakítani :-))) ... Bravo, Kozso, szép volt!
csajszi xx 2008 jún. 13. - 21:41:19
(865/4267)
De a végén büszke voltam a csapatra,mert szépen tisztességesen kimondták,hogy Kozso érdemelte meg a díjat.Az jó volt,amikor a végén ruhában,díjjal a kezében,neki futásból beleugrott Kozso a medencéjébe.És annak is örülök,hogy Demcsák lett az utolsó,végül is így van nagyképûnek jár az utolsó helyezet,és szerintem Azurák nem érdemelte meg a 2.helyezést,viszont Réka és Áron igen!És kedves volt a csapat,hogy oda figyeltek Áronra is,hogy amit eszik cukormentes legyen.Ha Áron nyert volna,azt úgy tudom elképzelni,hogy vagy a bokorba ugrik,vagy örömtáncot jár Rékával és mindenki kap 1 vízi pisztolyt a kezébe és mindenki locsól mindenkit.Kicsit gyerekes ötlet,de kimondja,azt hogy Áron nem az!?
Tilda36 2008 jún. 13. - 21:36:13
(864/4267)
Én azt mondom az egész társaság lekezelte Kozsót, mivel a romlatlanság nem divat. Randa dolog volt Demcsáktól az a megjegyzés, hogy "jól tudod Kozsó, rád soha nem lenne féltékeny a férjem". Miért van ennyire elájulva magától?
Azurák is elég bunkó volt! Persze õ nem ereszkedik le mexicoi zenészek közé....nehogymá...
Réka hozta a megszokott formáját a vinnyogásával, csak tudnám miért sminkeli magát ennyire erõsen, ráadásul a szolárium is öregít.

Fantasztikus légkörben zajlott a még fantasztikusabb vacsora, Kozsó megérdemelten nyert.
Lótolvaj 2008 jún. 13. - 21:33:33
(863/4267)
Elég szemetek voltak végig Kozsóval, aztán mégis õ nyert :) Durva volt hogy étterembe mentek, és az sem volt szép hogy végig nem hitték el hogy Kozsó fõzött.
Én nem szeretem Kozsót, de azért bunkónak nem kell lenni. A Demcsák eddig sem volt szimpatikus, de most aztán betette a kiskaput. Ilyeneket beszólni ártatlan fejjel....jól mondta az elõttem szóló egy igazi par.szt volt. Áronnak meg megnézném mit szólt a felesége és kis családja ehhez a sokszor már undorító nyomulásához. Réka ostoba, de ez már több mûsorban kiderült róla. Azurák meg mint egy 50 éves egyetemi professzor, abszolút erkölcsösen és humormentesen...fiatal ember létére mint a savanyú uborka..
Viszont ilyen hét még talán nem is volt, hogy ennyire jó legyen minden nap a kaja és hangulat.
1/10
Bigpapa 2008 jún. 13. - 21:19:13 1/10
(862/4267)
Egy ideig nekem is fura volt, mert van egy barátom, aki Kozsó 2 is lehetne. Õ is ilyen indián fan. De amióta ilyen a srác, azóta,mint ha kicserélték volna. Nyugodt, árad belõle a szeretet és a kedvesség. Amikor megkérdeztem,miért, azt mondja, aludj 2 napig a házamban és meglátod. Amikor elutazott, nála csöveltem 4 napig.A színek, a hangulat....:)))) Nekem is lefekvéskor meg reggel jó érzés volt ott lenni. Nálam is mediterrán a ház, így én is jobb hangulatban indítom a napomat.
Örülök, hogy õ nyert. :)
Szegény Réka tényleg nagyon buta...
7/10
Mokuska 2008 jún. 13. - 21:09:02 7/10
(861/4267)
Nekem kicsit furcsa ez az indián kultúra tulgiccselése, de nagyon tetszik, hogy a Kozso öszinte örömmel és tiszta izgalommal készült a vacsorára. *Csupaszívlélek*. Ilyet pl. csak a Bodi Margónál éreztem... Nagyon ért hozzá, de az is klassz, hogy nem hagyatkozott teljesen magára és hívott segítséget is. Még jobban is sikerült volna, ha mondjuk olyanok mint R.Réka szellemi szinvonala nem rontott volna a szinvonalat. Szerintem Azurák Csaba meg olyan volt, amilyennek lennie kell. ..
Biztosan nagyon finom ételek voltak, én magam is szeretem a mexikóit, a sok finom fûszeres-zöldséges szószokat és izbombákat.
Ügyes volt, megérdemelte:-)
1/10
Bigpapa 2008 jún. 13. - 21:07:43 1/10
(860/4267)
Szerintem megérdemelten nyert! :))
McCart 2008 jún. 13. - 21:05:52
(859/4267)
nem-e?
McCart 2008 jún. 13. - 21:05:20
(858/4267)
EZ a Demcsák picit modortalan .. (magyarán p*raszt)
1/10
Bigpapa 2008 jún. 13. - 20:58:29 1/10
(857/4267)
Ez az Azurák mekkora egy köcsög. "Nem hiszem hogy nekem síppal,csörgõvel kell ugrálnom..." Apád f*szát!:))))
Iszonyat jó ez az indián zene, nálam is voltak egy kerti partin, és most júliusban is jönnek, mert azon túl, hogy jó a zenéjük, még jó fejek is a srácok.Tavaly is maradtak kajálni, meg ökörködni. Lehet velük bulizni. Persze én nem Azurák meg Demcsák vagyok. Két ilyen karótnyelt embert...
Kozsó kiteszi értük a lelkét, ezek meg csak fikázni tudnak. Maga az ember stílusa nem jön be nekik, így még aranyból is csinálhatna nekik kaját, azt is fikáznák.
csajszi xx 2008 jún. 13. - 20:58:00
(856/4267)
Szerintem szemétség volt a többiektõl,hogy mielõtt Kozsohoz értek volna beugrottak enni egy étterembe.Mert biztos azt hitték,hogy ehetetlen lesz a fõztje.
csajszi xx 2008 jún. 13. - 20:52:15
(855/4267)
Mibõl készültem fel??Úgy érted Áronból,mert szerintem abból nem kell felkészülni,mivel majdnem minden nap õ is benne van az aktívban,vagy szó van róla,csak akit érdekel,az megnézi és érdeklõdik.És a tv is úgy mondja,hogy sztár,és nem én mondtam,szerintem még sokat kell ahhoz tekernie,hogy sztár legyen,de kezd minnél több helyen szerepelni,minnél jobb a hírneve,az igaz,hogy elõfordulnak félre értések,de kijavítja hibáit.Áron mint nyomuló farkas? Ez illik rá!És tök cuki Áron abba a kalapba!
csajszi xx 2008 jún. 13. - 20:42:56
(854/4267)
Rá mész a személy címletre,és ott ugyan úgy beírod a keresésbe,hogy Kovács Áron.
Rebka 2008 jún. 13. - 20:26:06
(853/4267)
Hello! Õk sem aszpartamos édesítõt használnak. Mert Norbitól hallottam hogy milyen súlyos következményei vannak az aszpartamnak. Csak annyit szeretnék még hozzá füzni hogy én 10kg-ot adtam le Norbi módszerével úgy, hogy nem tornáztam , most kezdek el edzésekre járni.Szép estét mindenkinek
Theine 2008 jún. 13. - 20:16:43
(852/4267)
Jól felkészültél belõle. A Popdaráló elõtt azt se tudtam, hogy eszik vagy isszák?
Szerinted már igazi sztár?:-)
zizioo11 2008 jún. 13. - 17:30:51
(851/4267)
az hol van?:):):)mer akor irjunk oda!:)
csajszi xx 2008 jún. 13. - 16:56:51
(850/4267)
:-)
csajszi xx 2008 jún. 13. - 16:56:22
(849/4267)
és amúgy van itt a Port.hu-n Kovács Áron beszélgetõi oldal,csak senki nem szokott oda írni...
csajszi xx 2008 jún. 13. - 16:51:00
(848/4267)
Szerintem nem csak róla írtak.és a feleségével 12 éve házas,van 1,9 hónapos kisfia.van 1 Reload zenekarja.Benne volt a Koffein mentesbe is,amikor bocsánatot kért Szanditól,és még benne volt Szikora Robival,amikor arról vitatkoztak,hogy Robinak nem számít az s és az és szavak kihagyása a Popdarálóban,de Áron azt mondta,hogy az a mûsor lényege,mert tudni kell a dalszöveget szóról szóra,ez a szabály.,és volt akkor amikor megbeszélték,hogy lesz még Popdaráló.,akkor volt Norbi torna Kovács Áronnal,és cukorbeteg,ezért minden nap be kell lõnie az adagját.,vidámparkban játszott a kisgyerekekkel Áron,kovboj ruhába bújt és lóhátra ült,ügyebár volt a meztelen motorozása és utána feljelentése,rágógumis jelenet az aktívban...stb.,és persze az udvarlása Rubint Rékának,csak hogy semmi esélye szerintem,mert Norbi és Réka közt ugyan olyan erõteljesen dúl a szerelem mint amikor megismerkedtek.Itt van Norbi verse,amit Rékának mondott a hala tortánban: Oly szép vagy,oly szép,mint az elhaló napsugarak a horizonton szakítanak szét.azt hiszem így van a vers.de szerintem nagyon szép a vers.