Téma: Hal a tortán

Alex27 2008 máj. 19. - 10:01:32
(567/4267)
uh, én láttam, de csak a Pimaszúrra emlékszem (Naplós csávó), pedig azt tudom,hogy még meg is lepõdtem, hgoy õk lesznek, de sajnos nem emlékszem rájuk. De majdcsak összegyûjtjük õket egyesével :DD
elisabet 2008 máj. 19. - 09:34:52
(566/4267)
Rajta kívül még kik lesznek ? Errõl lemaradtam - szintén.
brokeness 2008 máj. 19. - 09:23:26
(565/4267)
Ezen a héten a Tv2-n Ernyey föz.Nagyon kíváncsi vagyok rá, mivel az elsö könyvében nagyon jó erdélyi receptek is voltak.Állítólag a nagymamája híres volt a fözötudományáról.Nos kíváncsi vagyok mit produkál.(no meg állítólag elég faxnis is, önmagáról mindig így nyilatkozik mint az igényesség mintapéldányáról, szóval állunk elébe)
elisabet 2008 máj. 19. - 08:36:47 Előzmény brokeness
(564/4267)
Helyes- ezt fogadd el elismerésem jeléül - tiszta szívbõl küldöm !! :))
Magenta99 2008 máj. 19. - 06:40:28
(563/4267)
nnna... véletlen nyomkodtam....
Szóval a Szily-t meg az Iringót mintha ott láttam volna... Vagy már kavarom? :)
Magenta99 2008 máj. 19. - 06:38:48 Előzmény khekkkkkk
(562/4267)
Amirõl te írsz, az nem az RTL-es fõzõmûsor??
Vamprella 2008 máj. 18. - 14:02:24
(561/4267)
BBC2, ugye? :(
- mert ahoz nem nagyon tudok hozzaszolni
elaci 2008 máj. 18. - 13:59:05
(560/4267)
Pont errõl szól a "Take on the takeaway" sorozat is (BBC). Bár ott a mosogatást nem számítják hozzá a házi fõzéshez, ami azért meghamisítja a tényleges ráfordítást.
Vamprella 2008 máj. 18. - 13:54:54
(559/4267)
hat jah.. szamomra elkepzelhetetlen, hogy minden nap kajat hozassak.. csak akkor tennem, ha mondjuk minden nap 16 orat dolgoznek, es akkor is ramenne ingem-gatyam :)
szoval akkor szerinted ezek mindig ezt csinaljak? este hazaernek, es rendelnek valamit?
- Dragam, mi legyen a vacsora?
- Valami olaszos.
- Maris rendelem!

Es kb annyi ido alatt hozzak ki, amennyi ido alatt megcsinalnad.. meg akkor minek a hipermodern konyha? Az extra draga konykai kisgepekkel?

En meg azert se szeretem a hozott kajat, mert a pizza kivetelevel, amit lehet kezzel enni, en utalok muanyag dobozban rantotthust vagni muanyag kessel-villaval.

Na mindegy :)
elaci 2008 máj. 18. - 13:37:58
(558/4267)
Ah, egy alliteráció... "borjú, bárány béget"
Vicaevi78 2008 máj. 17. - 22:56:44
(557/4267)
Sziasztok, nem szoktam nézni a mûsort, mert nekem kicsit nyomulósnak tünt az ötlet, hogy a hírességek fõznek és esznek... de a héten bele néztem egy két részbe.
Nagyon szeretem a Klaudiát, és fõleg miatta néztem, most is szimpatikus volt. Az hogy miért vállalta el, az természetesen a pénz, sajna akárki akármit mond, azért a pénzért mindenki elválalná... (szerintem)
A Koos Jani nagyon nem volt szimpatikus, nem bírta, ha valaki másra figyeltek és nem õ rá...
A Mága Zoli is nagyon fellengzõs volt, malac, meg hogy olyan sok kajával készült, mondjuk irigylem hogy a kertje végében a Balaton van... meg olyan szavakat használt mint pl a "ez az én milliöm" szóval kicsit el volt szálva és nagyon nyomult a Klaudiára, ami tényleg nagyon zavaró volt.
Vamprella 2008 máj. 17. - 20:37:21
(556/4267)
Sziasztok,
egesz heten neztem a musort, es most vegre van idom forumozni vele kapcsolatban :)

Kapolcs Zsokanak az volt a fura, hogy o mindent hozatott, a hust es a salatanak valot is a 'kedvenc olasz ettermbebol' hozatta. Lattaok, hogy pl a salatanak valot kulon kis dobozkakbol szedte elo?

Maga Zoltanrol nagyon sok mindent leirtatok. A muveszetet nem vonom ketsegbe, de nekem undoritoan ketszinu es viselkedos volt. Es mast mondott az 1-on-1 interjukon, mint amikor mindannyian ott voltak. Es ez a nyomulas a Klaudiara? egyszeruen en se tudom hova tenni. A klaudia otthonaban, ahol ott van valoszinuleg a ferje, meg a sajat maga otthonaban, ahol meg a sajat felesege van ott.. es tenyleg csak azt latod, hogy allo farokkal, es nyaladzo szajjal hajt a Klaudiara. Szanalmas.
Vele kapcsolatban azon is filoztam, hogy tenyleg mi lett azzal a malaccal? Az volt vagy 30 kilos.. ki ette azt meg? Azt meg nem tudom elhinni h a 20 fele kajabol, amit szerencsetlen csinalt, egy se volt finom.

A koos janos szerintem is gaz volt, es alkesz.. ha rakos nem ihatna, nem? A felesege viszont nagyon szompatikusnak tunt.

En a Klaudiat amugy kedvelem, es itt is aranyos volt, de azt nem ertem, ha gyomormergezese van, akkor minek megy ilyen musorba? Es ha ilyen sok kaja van, amit nem eszik meg, akkor miert nem egyeztetnek elotte?


Es meg par altalanos eszrevetel: mennyire gaz volt Zsokanak az a zongoras? Ott esznek ezek, szerencsetlen meg ul, es nezi. Tiszta gaz.. oket is megkinalhattak volna.. Az is olyan picit faramuci volt, h ahol otthon volt a csalad, ott ok nem ultek oda az asztalhoz, es nem mutatkoztak.. de ami a legdurvabb: ez mind azzal kezdi, hogy en nem szoktam fozni. HAT HOGY A HALALBA ESZNEK EZEK? MINDEN ALDOTT NAP HOZATNAK KAJAT?
igen, ez irigyseg :)
de tenyleg durva, h egyik se tud fozni :)

elnezest, hogy hosszu lett, de ez egy egesz heti adag :)
khekkkkkk 2008 máj. 17. - 18:56:26
(555/4267)
végre valaki, akit még bosszant ez a Laisz. Meg tényleg a sunyi feje, a bajusza meg kifejezetten undorító volt.

Szily amennyire borzalmas volt a héten, aránylag összeszedte magát,de szegény Iringót ( õ lassan már Kiszel Tüncike magasságát kezdi verdesni,hogy semmit sem ismert, el sem tudta olvasni, mit eszik ) egyfolytában alázta.

Amit fõzött, az nem nézett ki rosszul, de ezzel a sárkányos stílusával csak Dobinál kapott jó pontot, Nádasnak meg tök mindegy volt, mit eszik, csak kaja legyen.
rockqueen 2008 máj. 17. - 16:20:42
(554/4267)
Kik lesznek jövõhéten?
yoyo444 2008 máj. 17. - 15:57:11
(553/4267)
Én Claudiában azt bírom, hogy mindig jókedvû, kar, hogy néha már a jóízlés határát súrolják a poénjai...
korallállatka 2008 máj. 17. - 13:51:22
(552/4267)
Koós tényleg gáz,igazi bunkó-alkesz módon viselkedett. De azért az önmagát hiperkomolyan vevõ Kázsé sem piskóta. Brrr, iszonyat para a csaj, ahogy állandóan kontroll alatt tartja magát. Mágát abszolút ilyennek gondoltam, igazi finomkodó, kultúr-úriember-t játszott amúgy jómódú roma módra, CKlaudiát viszont picit lazábbnak véltem, de õ nagyon szimpi.
yoyo444 2008 máj. 17. - 08:32:50
(551/4267)
Vazz még egy ekkora alkeszt, mint a Koós! Tesóm látott a Blikkben egy cikket arról, hogy mennyire összevesztek és egész héten azt vártam, de vagy az újság nagyította fel a dolgot, vagy nem adták le... kár XD
babi99 2008 máj. 17. - 07:22:15
(550/4267)
Mondjátok már meg, legyetek szívesek, mi lett a Mága malacának a sorsa? Én csak a neten nézem a mûsort, biztos itt nincs meg az egész, láttam, pirul ott a nyárson a malac, kenegetik, forgatják, de hogy ették volna?
elaci 2008 máj. 17. - 01:16:13
(549/4267)
Ez egy József Attila és Ady Endre keresztezésébõl származó valami? (vers, gondolom)
elaci 2008 máj. 17. - 01:08:16
(548/4267)
Hû ezt nagyon kacifántos volt. Elég lett volna annyi: utálom Kiszel Tündét. Megértjük mi az ilyen egyenes beszédet is, és még meg sem verünk érte vasárnap.