Téma: Hal a tortán

horvatneandi 2008 jún. 27. - 22:32:33
(947/4267)
Sziasztok!

Ki nyerte meg azt az adást amikor Oszter Alexandra,Danny Blue,Tóth Vera,Zsidró Tamás és Rákóczi Feri volt a vendég/vendéglátó?
Theine 2008 jún. 27. - 22:01:54
(946/4267)
Na hát most sem hazudtolta meg magát ez a nevenincs Rákóczi Ferenc - még hogy õ sztár? - megcsinálta a mûbalhét, hogy önhibáján kívül nem remekelhetett a menûjével. Elõszöris már elõre tudható volt, hogy zivatar várható, nem igaz, hogy erre nem lehet felkészülni! Ha már ennyi mindent összevásárolt - ráadásul inyenc alapanyagok - meg lehetett volna sütni egy nyaralóban is gáz vagy villanytûzhelyen. (Én személy szerint nem láttam az õ általa agyondícsérgetett csirkemellet sem felszolgálni...) A rádiós mûsorvezetõ végig sajnáltatta magát, hogy nem remekelt, de most sem értem ha esett az esõ, akkor mégis miért sütötte a legtöbb ételt a szabadban és az a virsli egyáltalán hogy jött elõ?? Volt G. Tamásnál egy fémkés, akkor miért kellett mûáanyagkéssel szeletelni a kenyeret? Cirkusz volt a javából, én ezt a "mûsort" nem fogom a favoritjaim közé sorolni, pedig szeretem az ilyen jellegû külföldi mûsorokat.

Zsidró megérdemelten nyert, mert õt hagyták leginkább a mûsor szerkesztõi sütés-fõzés területén kibontakozni.

Az egész mûsor megrendezett, remélem a VOX nem néz utána, hogy mit lopott a TV2 tõle, mert megint óriási szégyenben maradnánk.
Leonidas300 2008 jún. 27. - 21:51:21
(945/4267)
Rákoczi egy hülye bunkó.Jó hogy ma igy pofára esett.Bebizonyitotta hogy a cikizés megy neki legjobban.Ehhez képest sok pontot kapott.Ahogy Veránál viselkedtek avval a majom Zsidróval,...hát ki kellett volna õket vágni a faszra.A fõzést nem mutatják eleget,inkább a sok gyerekes marhulást és paraszt "virslis" vicceket.Legvagányabb csapat a RékásÁronos volt.
zsom501 2008 jún. 27. - 13:10:22 Előzmény khekkkkkk
(944/4267)
Khekkkkk !!!
Aki a világot ennyire utálja az saját magával nincs rendben.
Igaze? : )
zsom501 2008 jún. 27. - 13:08:08
(943/4267)
Ez a Rákóczi Ferenc tök TAPLÓ. És nem értem miért van bûvész parája. Az adásokat nézve lassan kiderült, hogy az irigység a baja. Azért cseszegeti azt a szerencsétlen bûvész gyereket. A srác fele annyi idõs, mégis többen ismerik mint õt a nagy rádióst. Hát ez a TV és a kultúránk hibája nem az övé. És szerintem arról se tehet, hogy kitalálták ezt az erõltetett "mentalista" megnevezést. Nem ezért kéne utálni.
2/10
ikoo 2008 jún. 27. - 12:51:27 2/10
(942/4267)
a rákóczi tényleg egy k*csög.majd ma megmutathatja,h õ mit tud.mindenhol a zabálás járt az eszében.nem úgy viselkedik,mint ahogy vendéségben illik.azt hiszi,h mindenhol az õ kénye-kedve szerint fognak fõzni?a fodrász meg olyan bu**s viselkedésû,a varázslótanonc meg olyan,mint aki nem tud kettõig számolni.a tóth v meg csak ül csöndben,aztán tömi lefelé a kaját.
10/10
Kendra22 2008 jún. 27. - 06:12:13 10/10
(941/4267)
Háthhh ez a Rákóczi Ferenc..............PFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Kiakadt azért mert a Danny Blue nem ismerte meg a kapribogyót....................Meg csak azért adott Verának 3 pontot mert õ akar nyerni?A tóth Vera utáni részbe ki volt, és hány pontja lett?Késõig dolgoztam szalnem látttam.........:(
Stella 2008 jún. 26. - 21:36:49
(940/4267)
Az a szakállas k*csög aki húzza mindíg a száját,hogy nem profin fõznek?
Valami Sági Szilárd vagy mi. Egy baj van, Danny-t nem kellett volna ebbe a szeszkós csapatba beletenni. Rákóczi tényleg többre vitte mint Danny,egy ócska f*s , minõsíthetetlen , ratyi rádióban szónokol évek óta, ahol ugyanazok a zenék naponta50* hallhatóak.Ez aztán a karrier.
cseszter1 2008 jún. 26. - 21:17:55
(939/4267)
Nem tudom, hogy mitõl a rádiózás fejedelme ez az unintelligens mûszerész, de a Danubiusznak biztos bejön. Azt hiszem csupán intelligencia kérdése, hogy az érzéseidet, gondolataidat magadban tudod-e tartani, vagy rögtön kifejezed. Rossz nézni, és hallgatni, hogy Rákóczi Feri hogy viselkedik, és miket mond. Teljesen mindegy, hogy a másik hibázik-e vagy sem, így nem lehet viselkedni. Biztos vagyok benne, hogy neki is vannak hiányosságai, ezért nem kellene másokat bántani. Olyan jó lenne, ha az este pozitívumait foglalná össze, és nem arról beszélne, hátborzongató stílusban, hogy ki miért rossz, és idegesítõ, mi a nem jó. Egy kis önismereti tréning neki is jót tenne, hiszen se humora, nem is szórakoztató, amit értek, hogy kompenzálnia kell valahogy, de nem így, mert ez nem való képernyõre, mint ahogy õ sem! Zsidró is irritáló személyiség számomra, megtalálták egymást, hatalmas taplók. A show-t kísérõ összekötõ szövegek pedig számomra kín keserves szellemeskedés, néha egy-egy poén, idõnként az ízléstelenség határát súroló jobbára erõltetetten akar szórakoztató lenni.
1/10
Bigpapa 2008 jún. 26. - 21:13:10 1/10
(938/4267)
Ez a hét kimaradt, a mai mûsornak is csak az utolsó 10-14 percét láttam. Ki ez a Rákóczi?
Meg ez a buzi kis Danny? Ez valami mentalista? Mert azt sem néztem, de valami ilyen név rémlik.
Ahhoz képest, hogy Zsidró milyen jó kaját csinált,meg húúú és jajj,de finom....,repkedtek a 4 pontok!
Egy idõben tetszett az Oszter Szandi, de most ahogy gesztikulált és a mimikája is tiszta apukája. Félõ, ha kettyinteném az ágyban és grimaszolna, az apja ugrana be, mint Rúzsa Sándor és fél hat lenne egybõl :))))))))))))))))))
Tóth Verának szerintem mindegy, mert úgy eszik,mint egy konyhamalac. Ami bekerül a szájába,azt feldolgozza :))
És nem azzal van gond, hogy duci, hanem azzal, hogy neki fõleg nem kéne így termelnie az asztalnál, hogy legalább az illúzió meglegyen, hogy nem éhes :)))
khekkkkkk 2008 jún. 26. - 20:52:49
(937/4267)
Ez a Zsidró egy alkoholista barom

Rákóczi hozzá a bunkó formáját

Danny meg egy kis köcsög

Oszter úgy röhög, hogy fáj a fülem, affektálós liba

Tóth Verát nem minõsítem

ritka szar csapat!!!!!!!!!!!
pmikloska 2008 jún. 26. - 20:44:44
(936/4267)
Hogy hívják azt a fickót, aki kommentárja néha a fõzés közben a melléfogásokat? Akit mutatnak is osztott képernyõn.
offtopic
elisabet 2008 jún. 26. - 13:51:57
(935/4267)
Juhéééé - most már tényleg kíváncsivá tettél recept-ügyben! :)
A végén még én is rávetemedek - de hogy fogom csinálni, azt nem tudom. :))
Nem elég, hogy hõség van, még FÕZNI IS !!! Ez már nem fehér embernek/asszonynak való! :)
De sajna a gyomromért szinte MINDENRE KÉPES VAGYOK :)
elisabet 2008 jún. 26. - 07:57:40
(934/4267)
Tökre egyetértek Veled ! :))
Ez már nekem is feltûnt, de nem mertem leírni, azt hittem, ezt csak én gondolom így - velem van a baj...
Teljesen felborították a mûsor menetét, pedig akkor még állati jó volt, meg sokat meg lehetett tudni arról, aki éppen fõzött - pl., hogy milyen tájékozott, talpraesett, tud-e fõzni, vagy csak úgy tesz.. (telefonos segítség, stb.) :))
Nekem az elsõ részek sokkal jobban bejöttek, mert tényleg arról szólt (még ha röviden is) a mûsor, amiért eredetileg elindították.
Mindenesetre kíváncsian várom, hová fog még "elfajulni". :)
Magenta99 2008 jún. 26. - 06:39:19
(933/4267)
Nekem valahogy ez a mûsor mára elvesztette az eredeti "küldetését".
Még a Gáspár Laciék idejében fõ szempont volt a vásárlás, a kaja elkészítése (viszonylag részletesen), de fõként maga az evés és a hozzá tartozó kritikák.
Mostanra a vásárlást néha még igen, de az elõkészítés, fõzés folyamatát szinte egyáltalán nem mutatják - sõt, már maga az evés is kimarad!

Tegnap este is egy össze-vissza zûrzavar volt az egész mûsor, szinte csak 2 mondat hangzott el a kajáról (pl a Rákóczi, hogy utálja a spenótot meg a halászlét, meg a Zsidró, hogy nem kapott tejfölt) és a többiek? Azt hogy esznek, szinte nem is mutatták (csak az ivászatot).
És végül....
mi is volt azzal a desszerttel?
Említett a Vera a mûsor elején valami Mátyás királyt, aztán egy nyikk sem volt róla az adásban.
Szerintem ez már nem az a mûsor....
offtopic
Vamprella 2008 jún. 25. - 23:09:53 Előzmény kabala
(932/4267)
uhum
Stella 2008 jún. 25. - 20:21:43
(931/4267)
Rákóczi Ferenc pofáját útálom, olyan jó beképzelt, rá lehetne köpni tipusú. Tóth Verának meg hány melle van? úgy elszorítja magát,hogy egy vékony nõ nem tenné meg.
offtopic
elisabet 2008 jún. 25. - 07:40:50
(930/4267)
Jó reggelt !
Dehogy voltál tapintatlan ..:))))) Csak én voltam éhes - ennyi.
Szerintem nem lehetett annyira "rossz" a kaja, de ki tudja, ki mire vágyik, hiszen teljesen különbözõek vagyunk. Azért a pontozást én sem értem. Lehet, hogy mindenki nyerni akar, ezért inkább lepontoz. :)
Figyelted mennyire hasonlít a szüleire az Alexandra? Szerintem az Oszter "Sándor" miatt lett ez a neve. :)))
Én is Rózsa "Sándor" lettem volna, mondta Anyukám - még anno....
Nnna de a tegnapi vendéglátás sem volt kutya... "aranyos ez a kis mentalista gyerek.." :)))
Jaaa - ma is hoztam banánt!! :)))) Minden eshetõségre felkészültem, hátha megint írsz vmi hasonlót, akkor gyorsan lehámozok egyet :))
offtopic
elisabet 2008 jún. 24. - 13:33:11
(929/4267)
Szerintem "túl lassú volt" - szóval nem "hozta a formáját" - ennyi. :)))
Na de az viszont már részemrõl baj (bocsi vincent!), hogy kezdek kételkedni a parafenoménokban, Blue nem nagyon állta a sarat az ovis-jel kitalálásában... hogy lehet ez? :)))
offtopic
elisabet 2008 jún. 24. - 13:30:37
(928/4267)
Jujjjj - ezt nagyon muszáj volt???? :))))
ÉHES VAGYOK !!! Ma még csak egy banánt ettem - igazi, fini "majomeledel" :))) De laktató, mint az állat.. :))