Téma: Hal a tortán

elisabet 2008 jún. 03. - 09:56:31
(767/4267)
Szerintem is elég jók most a 7en. Kétszer sem mondom, hogy nem néznek bele.. (ahogy írtad) Azért az nem nagyon tetszett, mikor a Mary Zsuzsi beleült az Éles I. ölébe. Ez egyáltalán nem volt "intelligens" húzás, de ez lehet, hogy csak az én véleményem.
Azért a rakott krumpli helyett készíthetett volna mást .. :))
Magenta99 2008 jún. 03. - 06:42:19
(766/4267)
Háááát....
azért a Dévényi sztem elég gáz!
Többször mutatták, hogy csupa trutyis a szája, tele szájjal beszél és közben fröcsög az étel a szájából.
Fúúúúúj...undorító!
Theine 2008 jún. 02. - 21:29:56
(765/4267)
Nekem tetszik ez a gárda. Végre nem fikázzák egymást, már annyira nem hiányzott ez a sok beszólás. Lehet, hogy a TV2 beleolvas a fórumba?
8/10
suppadre 2008 jún. 02. - 19:03:54 8/10
(764/4267)
Nem rossz a müsor,de én szinte mindenkitöl többet vártam,nagyobb odafigyelést a menü összeállitásánál,komolyabb hozzáállást,föként pozitiv vidám,az estéket feldobó magatartást,És nem utolsó sorban fözni tudást,megfelelni akarást,amit többeknél tapasztaltunk is,habár nem igen föztek még soha.A müsor narrátora elöször kissé zavart,de mostmár kifejezetten kedvelem ,õ is dob a müsoron jó irányba.
elisabet 2008 jún. 02. - 11:09:49
(763/4267)
Kik is lesznek a 7en ? Láttam ugyan a bemutatót, de csak futólag és elfelejtettem. Mary Zsuzsi, Éles István... nem tudom a többit. :)
korallállatka 2008 jún. 01. - 08:38:06
(762/4267)
- Nacsa a mindenkinél rafkósabb, stratégiázó puhány. Ráadásként az olaszmajmolás + a meccs szánalmas, kamu pózolásnak tûnt. Amúgy hozzá szívesen betérnék vendégként.
- Orsi nem viccel, nem kamuzik. Nagy önérzet, tudatosság, semmi lazaság; versenyszellem, gyõzni vágyás annál inkább. Kemény, makacs csaj. Vajon milyen lehet, amikor igazán elengedi magát? Van olyan?
- Szandi tolta magát rendesen, mint egy bespeedezett tini. A 30-as energiabomba anyuka, aki x gyerek után is úgy tartja magát, hogy irígylik a csajok. Valószínûleg keményen gyúr idegrendszerre is. Biztos jól jönne neki vmi. kis ligt-os meló a médiában és a férjecskéje stúdióját sem véletlenül reklámozta valószínûleg. Nekem szimpi, összességében kibírható;)
- Komárnak szerintem mindegy, neki megvolt az ántivilágban már minden... Ez a hakni viszont nagyon kellett már az anyagiak miatt, bizonyára.
- Bagit nem értem. Ez valami vicc akart lenni?

Én legalábbis így érzem.
2/10
ikoo 2008 máj. 31. - 22:26:02 2/10
(761/4267)
Ezen a héten sztem sem voltak olyan jók.A Bagi olyan volt,mintha a tej megaludna a szájában,vagy tényleg,mintha betanult szöveget mondana.A szõke libának az elejét nem láttam,nem tudom mit bénázhatott. A Komár meg tényleg alkoholista kinézetû.A Szandi meg egyenesen egy nagyképû.Nem tudom mi a fenének kellett kint enni,amikor hideg volt.Sztem júliusban biztos jobb lett volna az idõ.Na meg ez a pizsama parti.Azt hittem,a tinilányok szoktak ilyen partikat csinálni.Csak azért,h meg tudja mutatni azt a szép új pizsit a "tökéletes" alakján.Meg mi a fenének kellett lemenni a férjéhez a szõke libával?Egyik idióta ötlet a másik után.A Szandi azt hiszi,õ a tökéletes háziasszony,meg tökéletes nõ.Nem kéne így fenn hordania az orrát.Akárhova maghívják mûsorba,másról nem tud dumálni(még ha nem is kérdezik),h neki háom gyereke van,milyen szupi háziasszony,meg mindennap fõz,tornázik.Azért ilyen szuperul néz ki.
Vamprella 2008 máj. 30. - 23:23:23
(760/4267)
sziasztok,

nekem ebbol a tarsasagbol az orsi volt a legnormalisabb.
o valahogy ugy tunt, hogy jobban a foldon jar.. persze nem a kajaira mondom, mert azok azert nem mindennapiak voltak, de szerintem kb ugy viselkedett, ahogy az emberek tobbsege viselkedne.

komar laszlo nekem szanalmas volt. egy alkoholista lecsuszott ven csodtomeg.
meghogy fel eve nem ivott.. minden este ugy bukott ra az alkoholra, hogy csak na

bagi ivant nem ertettem,rajta tenyleg azt lattam, hogy megmondtak neki, hogy mit mondjon, vagy hogy annyira lenezi, es megveti ezt az egeszet, hogy jobban mar nemis lehetne

es ha jobban meggondolom azzal, hogy igy viselkedett, gyakorlatilag engem nezett le, aki pedig elvezetel nezi a musort
:(
ez a het nem tetszett
brokeness 2008 máj. 30. - 12:26:27
(759/4267)
Ez a müsor kész katasztrófa.MIndenröl szól ,csak nem a fözésröl.Ilyen hülyeséget:pizsamaparti kinn a teraszon.Hülye ez a
szerkesztö.Szinte már nézhetetlen,vacak a Hal a tortán.Az ingerküszöbömet erösen edzette a tegnapi este is.Hiába, ahová Árpa beteszi a lábát, ott fü nem terem.Étéktelen vacak, amit csinál. Könyörgöm,hol a felelösség.Szegény Aczél György forog a sírjában.Mindig szidtuk az elveiért, de akkor legalább valami jó irányba is próbálták terelgetni a nézöket.Most meg...Van ennél lejjebb? Az Árpa-féle felfogásnak bizony súlyos következményei vannak-lesznek.Szégyen és gyalázat, hogy jobb napokat látott emberek sorra hülyét csinálnak magukból.Szánalmas az egész.
cherry baby 2008 máj. 30. - 07:46:38
(758/4267)
nem láttam :((( de kollégám mesélte, micsoda egy hülye ez a Szandi. Milyen értelmetlen meg,agyarázhatatlan dolgokat csinált...
PierreCardin 2008 máj. 29. - 18:43:57
(757/4267)
A tv2 honlapján nagyon sok részlet van minden Hal a tortán adásból. Sõt lehet hogy minden mûsor egészben fönn van kis részletekben. Azt nem néztem.
elisabet 2008 máj. 29. - 08:29:04
(756/4267)
Ha lejjebb mész, cseszter1 válaszolta nekem, hogy csütörtökön, azaz ma lesz - MEGNÉZZÜK !! :)))
elisabet 2008 máj. 29. - 08:26:26
(755/4267)
Ha jól tudom, ma lesz Szandi. Én is azon leszek, hogy megnézzem. Szerintem tuti, hogy jól fõz és jó háziasszony lesz. Mindenesetre biztos, hogy ez a 7 számára elég fárasztó volt - ennyi hülyeséget tolerálni, nem kis energiába kerülhet !
elisabet 2008 máj. 29. - 08:23:48
(754/4267)
Nahááát, a Komár viselkedését már sztem nem lehet überelni. Rémes alak. Ha szemtelen akar lenni, legalább a "nõt" nézze, ha mást nem is. Elég b...kó módon beszólt a "mocskos kezek"-re is a Bagi Ivánnak, aki mondta is, hogy nagyon rosszul érezte magát miatta.
Mindenesetre most még jobban negatív véleményem alakult ki a "házigazdáról"... nem beszélve arról, milyen beképzelt. De mire ?
Az viszont tetszett, mikor megkérdezték tõle, mi lett volna belõle, ha nincs Elvis, erre mondta, hogy traktoros... nem is való másnak az ilyen ember...
cherry baby 2008 máj. 29. - 08:21:41 Előzmény elisabet
(753/4267)
Szandi sztem is baromi jó konyhatündér. Megpróbálom megnézni azt a részt. Nem tudom mikor lesz.
cherry baby 2008 máj. 29. - 08:19:33
(752/4267)
tegnap a végét láttam. Szegény Szandi. Milyen szar lehet neki ennyi hamis hangot hallgatni. A Komár meg ennyi idõ alatt megtanulhatta volna a számok angol szövegét. Ripacs...
Magenta99 2008 máj. 29. - 06:40:21
(751/4267)
..és ha emlékeztek...
Komár hogy fanyalgott, hogy az Orsi-féle elõétel az egy nagy semmi, készen kapható a májkrém és a kaviár, blabla..
Ehhez képest õ meg nyúltápot szolgált fel bolti salátaöntettel - és ezt valahogy senki nem reklamálta, még az Orsi sem.
Magenta99 2008 máj. 29. - 06:34:11 Előzmény cseszter1
(750/4267)
Nekem is Szandi a legszimpibb ebben a társaságban.

Ez a nagyarcú Bagi azon szenvelgett, hogy a Szandi milyen harsány - miközben ezerrel vinnyogta a Komár-dalt, a Nacsa Korda paródiájáról már nem is beszélve....
Nekem ebbõl is csak az jön le, hogy nem saját vélemény, hanem betanult szöveg, pontról pontra elõre rendezett az egész. Elõször az Orsit titulálta rosszindulatúnak és gonosznak, most a Szandit fikázza, van még 2 nap, nyilván sorrakerül sztem Komár, meg a Nacsa is.

Biztosan a Bagi is úgy van ezzel, mint az egyszeri modell:
...van annyi pénz, amiért korpás a hajam...
danab1 2008 máj. 28. - 23:50:18
(749/4267)
Sziasztok!

Biztosan volt már róla szó korábban - ne haragudjatok, hogy nem olvasom át az egészet. De meg tudnátok mondani nekem annak a tehetséges emberkének a nevét, aki oly frappánsan narrálja végig a mûsort? Hálás lennék érte. Köszönöm!
Theine 2008 máj. 28. - 22:20:55
(748/4267)
Mi volt a mai részben? Valaki tõmondatokban leírná? Elõre is köszönöm.:-)