Téma: Hal a tortán

Siliana 2008 jún. 19. - 08:49:55
(907/4267)
A merlint... dehogy mit evett? húsgolyót vagy rántottsajtot nemtom:D Elsõre le se esett ki az, csak nagyon ismerõs volt, aztán pár nap múlva valamelyik bulvárremekmagazinban benne volt és akkor esett le
elisabet 2008 jún. 19. - 08:39:54
(906/4267)
Kit láttál ? Jaa - és ha nem titok, mit evett ? :))) A kaja-ügy mindig is nagyon érdekelt - sajna, kissé meg is látszik rajtam. :(((((
Siliana 2008 jún. 19. - 08:21:30 Előzmény elisabet
(905/4267)
A minap láttam az ikeában, ott jól tudott lakni:D
elisabet 2008 jún. 19. - 07:40:31 Előzmény meszag
(904/4267)
Szép jó reggelt ! :)
Köszi, megnéztem... kicsit béna volt szegénykém, azt hittem, talpraesettebb a vásárlásnál.. de a húsosnál - nahááát.. nem voltam észnél.
Azért kicsit durva volt a Merlini-Nóra konyhai jelenete - szerintem. Ez egyáltalán nem "ide való". "Szegény" Judy majd megõrült a féltékenységtõl. :)
A kajáról nem tudom, mit mondjak.. eléggé furán nézett ki a "leves", én nem hiszem, hogy elnyerte volna a tetszésemet - de ugyebár "ízlések és pofonok".
Mindenesetre többet vártam, de ez van. :))))
kowalsky 2008 jún. 19. - 01:28:43
(903/4267)
a kommentátor a legrosszabbat hozza ki - leszól,okoskodik,filléres poénokkal manipulál
- jobbak az összefoglalók a neten, marad a lényeg - jdy meg a hyegyerek baromi idegesítõ. nóri szimpi - megadja a módját, bejött ahogy a gyerekeivel fõzött és bánt.
6/10
dorysboy 2008 jún. 18. - 20:58:22 6/10
(902/4267)
Az kommentátor idétlen karattyolása engem is zavar. Ezt leszámítva mûsor - a csatorna színvonalához képest - egész élvezhetõ.
kabala 2008 jún. 18. - 20:18:28
(901/4267)
Én nem kiabálok, hanem sikoltozom az idegtõl. Zavar?
kabala 2008 jún. 18. - 20:17:32
(900/4267)
Nem is nézem, pedig a mûsor érdekelne, csak halálra idegesít a "jópofáskodás", amit alányomnak.
Magenta99 2008 jún. 18. - 19:58:15
(899/4267)
Na, azért én még olyat soha sem tapasztaltam, hogy ha enni akarok, de fõzni nem és van pénzem is rá, ne tudnék kész kaját szerezni akár éjjel vagy ünnepnapon is.
Szerintem ezek a jól eleresztett sztárok nyilván nem maguk takarítják a lakásukat sem és a bejárónõ fõz is, a bébiszitter dettó.
Amúgy meg egy tojásrántottát biztos, hogy a legbénább is össze tud ütni, ha minden kötél szakad.
meszag 2008 jún. 18. - 12:29:05
(898/4267)
Szekeres Nóra
elisabet 2008 jún. 18. - 08:31:20
(897/4267)
Volt szerencsém tegnap megnézni... szerintem mindenki jóllakott, kivéve Merlinit - szegénykém, hát ha éppen ezt a kaját nem szereti.. nem tehet róla. A menüje már biztos kész, kíváncsi leszek rá. Nekem nagyon szimpi gyerek, legalább megmondja az igazat és nem nyámmog.
Viszont ma ki is fog fõzni ? Elfelejtettem...:( Ha válaszoltok, köszi !!
Magenta99 2008 jún. 18. - 06:35:01 Előzmény kabala
(896/4267)
Ízlések és pofonok.....
Nekem éppen ez tetszik, de akit idegesít, nem kötelezõ nézni a mûsort!
Emilio kajáját én is szívesen megkóstoltam volna, imádom az erõsen fûszeres ételeket.

Bigpapának üzenem: vannak ám, akik megengedhetik maguknak, hogy hozassanak kaját (persze nem a Food Expressztõl :), illetve amikor tetszik, étterembe megy.
Ergo, a lakásában levõ konyháról tudnia sem kell. Ezzel nyilván Judy is így van.
Azt, aki nincs rászorulva, hogy nap mint nap a konyhában robotoljon (esetleg még csekély indíttatást sem érez a konyhamûvészet gyakorlására), még nem kellene leszólni.
A TV2 szerkesztõi meg nyilván direkt ilyen embereket keresnek, ettõl érdekes a mûsor (vagy nem :)
Vamprella 2008 jún. 17. - 23:12:48
(895/4267)
nekem david szimpatikus
olyan kis vagany gyerek, engem vonzanak az ilyen pasik
emilio mai vendeglatasarol az volt a velemenyem, h nem nagyon lattuk, hogy o fozott volna, szal en elek a gyanuperrel, es a pontozast is tul joszivunek tartottam
offtopic
Vamprella 2008 jún. 17. - 23:11:41 Előzmény kabala
(894/4267)
felsz?
nincs semmi baj..
folosleges kiabalni, senki se fog bantani
kabala 2008 jún. 17. - 21:36:19
(893/4267)
KOMOLYAN MEGÕRÜLÖK A VICCES CSÁVÓTÓL, AKI KOMMENTÁLJA A TÖRTÉNETET. HÁT MOST ELÁRULOM: ANNYIRA NEM VICCES, HOGY MÁR NEM IS NÉZEM AZ EGÉSZET, MERT ANNYIRA IDEGESÍT. A HÜLYE IDIÓTÁJA, AKI EZT A GÁZ SZÖVEGET KITALÁLJA, A MÁSIK MEG, AKI ENGEDI, HOGY ALÁMONDJÁK.
cseszter1 2008 jún. 17. - 21:29:04
(892/4267)
Emilio kitett magáért, nagyon finomat fõzött. A szimpátiámat fokozza, hogy én is a Wesselényi utcában szoktam vásárolni az indiai boltban. Számomra az a hely egy kulináris sziget, telis teli földi jóval.
Nórikára nagyon kíváncsi vagyok, mert apósom szomszédja, csak szépet és jót hallottam róla.
Remélem fõzésben is verhetetlen.
csabea88 2008 jún. 17. - 21:12:24
(891/4267)
Ez a Merlini gyerek hihetetlenül unszimpatikus nekem...Kíváncsi leszek, hogy õ mit alakít, ha már annyira finnyáskodott és csak olasz, magyar ill. a franciakonyhát szereti. Mi lesz nála? Csiga?:P
Szerintem Emilio ügyes volt.
elisabet 2008 jún. 17. - 12:17:11
(890/4267)
Pfúúújjjj - ezt az anyagiasságot!!!! Én sem "bõvelkedem" - SÕÕÕT... nnna de azért NEM MINDEN ÁRON - NEM MINDEN ÁRON !!!! :)
Inkább eszem zsíros kenyeret (zöldhagymával), vagy parad-al, úgyis nagyon imádom -, de nem hagynám magam kiröhögtetni a fél országgal, az egyszer biztos ! :))
(Vagy sült-pipit.. esetleg töltöttet... nnna jól van - abbahagyom..)
elisabet 2008 jún. 17. - 12:07:41
(889/4267)
Hááát elolvastam a részletes leírást - mit mondjak, ezek után örülhetünk, hogy nem mi voltunk a "vendégek" :))))
Csak azt nem értem, ha vki ennyire ostoba (elnézést) a fõzéshez, miért vállalja el, hogy szerepel, ill. fõz. Én nem merném, az biztos! Legalább egy minimum-tudás kellene, vagy valami.... esetleg egy recept kitûzve látható helyre, vagy elõtte belekukkantanék mondjuk egy szakácskönyvbe, ami még a kezdõk számára is érthetõ. Nem jól gondolom ? :)))
1/10
Bigpapa 2008 jún. 17. - 10:52:50 1/10
(888/4267)
Amikor elment vásárolni a Judy, fogtam a fejem. Komolyan, ezek az emberek hogyan táplálkoznak? Ha egyszer azt sem tudja, milyen tejföl van, hogy a hentesnél van szalonna, hogy mit hol lehet kapni. Olyanok ezek,mint akik barlangban nõttek fel.
Aztán, ahogy elkezdte a paradicsomszószt KETCHUP-pel telenyomni, és ellenõrizhetetlen mennyiségben szórta bele a fûszereket, majdnem kidobtam a taccsot. Hiszen aki szeret fõzni, az ilyenkor elkezdi fejben érezni az ízeket, és ez valami borzalmas lehetett. Aztán az a páncélsajt, ami a lasagne tetején éktelenkedett......
Elhiszem, hogy soha sem fõz, de nem is szokott enni??? :))) Hogy legalább kóstolás után a kutyának adja, persze, ha utálja a kutyát, mert ez kinézetre is szar volt.
Aztán amikor kikísérte a vendégeket , a Babicsek Bernáth kint harmonikázott, erre Judy: vendégmûvész a srác! És ennyi.
Én talán neki is terítettem volna, ha már elhívtam zenélni...
Az elõétel elég szánalmas volt, mert a sima mozzarellát ráQ*ta egy tányérra, alá zöldség aztán szevasz. Hogy azt a mozzarellát meg is lehetett volna kicsit grillezni egy kis oregánóval, bazsalikommal és kis kakukkfûvel, az már nem jutott el Judy tudatáig. :)))))
Igazán sokkot akkor kaptam ,amikor megláttam a kagylós spagettit. Csináltam már én is ilyen tésztát, ez nagyon finom, de ezen látszott, hogy ki van száradva, és a szósz is borzalom lehetett.

Eddig Judyt olyan aranyos kis csajnak tartottam, de nekem a tegnapi adás olyan "parasztp*csa" benyomást keltett. Inkább ahogy beszél, az ütött ki. Ez borzalmas vacsora lehetett. És örülhet, hogy ezek a marhák nem pontozták le.