Téma: Hal a tortán

yoyo444 2008 máj. 12. - 17:49:17
(407/4267)
Ó köszi szépen, pedig már kezdtem magam sz@rul érezni, hogy mekkora egy bunkó vagyok. Rendes tõled, hogy te nem sikítottad le a fejemet :) [color=crimson:8a52bd024b]pussz[/color:8a52bd024b]
Nici 2008 máj. 12. - 15:40:27
(406/4267)
Mindig nézem
1/10
Bigpapa 2008 máj. 12. - 14:00:40 1/10
(405/4267)
Azaz :))))))
Magenta99 2008 máj. 12. - 13:46:02
(404/4267)
Benkõ Dánielre gondolsz? :)
1/10
Bigpapa 2008 máj. 12. - 13:12:26 1/10
(403/4267)
Az egyik barátnõm mondta, hogy ez a srác a Csak szex és más semmiben játszotta a Gyros árus arab gyereket. Húúhúúú, qrva maradandót alkotott. Erre már lehet ekkora arca.:)))))))))))
Azért egy dolog a Gáspár Laci mellett szól. Amúgy nem komálom, mert hiába kupálódott ki, a vérében van ez a bicskás stílus...,de!
Mikor tûnt fel? 3-4 éve?És azért egy vályogviskóból felkerült Pestre, vette egy új építésû lakást, van két 8 milliós autója, a lakás is elég kulturáltan be van rendezve.
Ehhez képest a Bebe, legalább 10-12 éves (lehet,hogy több) zenei pályafutással, egy olyan lakásban lakik, ahol még egy csöves is rosszul érezné magát. Kosz mindenhol, sem egy asztal. Az együttesének minden héten több koncertje van, megy a lemezük is, nyáron végig turnék...szóval nem hiszem, hogy ebbõl nem lehet ennyi idõ alatt annyit félretenni, hogy legalább ne barlanghatása legyen a lakásának.
Akiben kellemesen csalódtam az a Dukai Regina. Õ is nagyon szépen kamatoztatta a hírnevet és elég pazar lakást rendeztetett be.Igaz, hogy személy szerint nekem nagyon "Múzeum" hatása volt,de azért a kontraszt a Bebe kecója és a Regináé közt eléggé éles.
Az a szakállas zenész is,aki pucéron gitározik (nem jut eszembe a neve).....
Milyen konyhája volt már!!! Aztaqrva..Megláttam volna, és akár milyen bunkó dolog,de veszem a cipõmet és húzok a mekibe. :)))
Egy kantoni eldugott faluban,ahol a csirkék a konyhába szarnak, ott van ilyen kosz.
Alex27 2008 máj. 12. - 12:13:08 Előzmény Bigpapa
(402/4267)
Valamilyen Anti volt, de én sem hallotam vagy láttam az adás elõtt egyszer sem. Lehet, hogy én vagyok kultúrálatlan, de fogalmam sincs, még most sem, hgoy mit csinált eddig, hogy ki is õ valójában :))
Alex27 2008 máj. 12. - 12:01:17 Előzmény yoyo444
(401/4267)
Semmi baj sincs, te csak leírtad a véleményed :)) nem tudhattad, hogy esetleg ez, a betegsége miatt van. Senkinek sem kell tudnia, hogy ez milyen dolgokkal jár együtt. Addig jó...!

Ez olyan, hogy én írhatom a Tüncikérõl, hogy na ez a "nõ"biztos hogy elmebeteg (bocsi Tüncifanok :DDD), de akkor lehet, jönne az, hogy dehogyis , csak kicsit be volt csicsentve /kérdem én mindig? :P/.
Ez most kicsit sarkított példa volt, de remélem érthetõ volt amit akartam ezzel mondani :)) Mindenki hozzáteszi a véleményét, a meglátását a topichoz, errõl szól az egész :)
Ez most nem kimondottan Neked szól :), csak úgy általánosítva írtam le, tényleg mindenféle kioktatás, vagy sértegetés nélkül :))
yoyo444 2008 máj. 11. - 17:36:44 Előzmény yoyo444
(400/4267)
Mentségemre szóljon, hogy fogalmam sem volt, hogy ennyire komoly a dolog, így természetesen más megvilágítást kap az ügy. Sajnálom...
yoyo444 2008 máj. 11. - 08:38:43 Előzmény Alex27
(399/4267)
Oksa, megkövetem magam.

Amúgy nekem sincs kép magamról a lakásban. Ha kíváncsi vagyok magamra, egyszerûen tükörbe nézek XD
Alex27 2008 máj. 11. - 00:26:55
(398/4267)
lol :DDDDDD "Talmácsi 125cm3-vel világbajnok lett" -ez nagyon jó :DDDD

Megnyutatlak, már ketten vagyunk az országban, nagyon rosszúl érezném magam, ha állandóan a saját képem nézne vissza mindenfelõl, pedig nem vagyok egy Quasimodo, de ennyire önimádó sem, hgoy állandóan magamat bámuljam, akár képen, akár tükörben :))
1/10
Bigpapa 2008 máj. 10. - 21:52:31 1/10
(397/4267)
Aki nem látja, hogy a Szilvi olasz kapcsolata csak reklámfogás volt, válaszul arra, hogy az a Milliárdos dobta.Aki most a Debreczeni Zitát terelgeti. Szerintem szánalmas. És az Anikó is, mert kiderült mostanra, hogy még a dugáshoz is tehetségtelen :))))))))) Így abból sem tud megélni. Komolyan, inkább menne el felszolgálnia Mekibe, vagy Lurdyba a moziba, hogy legalább forgalma legyen annak a mozinak is:) Sajnálom valahol, hiszen nem egy egyszerû alkattal áldotta meg az élet, de basszus, amilyen köbcentis melleket hord, olyan méretekkel motorokat üzemeltetnek már.:)))) 500cm3 b*szki....Talmácsi 125cm3-vel világbajnok lett :)))))))))))))))
Az a baj, hogy a másik fõzõs mûsor sem jobb. Láttátok az Ungár Anikót? Minden képen (újság,tv) látszik rajta, hogy nulla természetes mozdulata van. szerintem még dugás közben is ilyen kitartott,peckes fejet vág:)))
A Bangó Margit is....Elvileg nem lehet segítsége ugye? Neki meg az egész rezervátum ott volt segíteni. Így könnyû :)))
És az is bebizonyosodott, hogy valószínû én vagyok az egyetlen ember az országban, akinek a lakását nem a saját magáról készült fotók díszítik.
Hogy hívták azt a nagyképû senkit, aki s*ggrészeg lett mindig és a Gáspár Lacit kóstolgatta? Életemben nem hallottam a csókáról, de akkor arca volt, mint ha a Brad Pitt nála lenne kertész :))))
Alex27 2008 máj. 10. - 19:34:07
(396/4267)
:DD ma én is pudingot csináltam, és nekem sem lett csomós :))
szotske 2008 máj. 10. - 15:43:51
(395/4267)
Hogy lehet csomos pudingot fõzni? Hmmm. nekem ma sima sikerült :))
cseszter1 2008 máj. 10. - 14:21:02
(394/4267)
Egyetértek veled, nagyon jól látod a betegség lényegét. Kulturáltan és finoman fogalmaztál.
Alex27 2008 máj. 10. - 08:29:45
(393/4267)
Sajnos a Lang Györgyinek olyan betegsége van, ami nem gyógyítható, esetleg lelasítható a folyamat, de semmi féle képpen nem gyógyítható.
Az hogy ide-oda potyogtak a dolgok,mert kiesik a kezébõl, vagy hogy nehezen beszél, esetleg kicsit lassabban forogtak az agytekervényei, meghogy nem mozognak az újjai, ez sajnos a betegség következményei.
A viselkedésérõl meg csak annyit, Az én meglátásom szerint azért viselkedhetett így hogy leplezze ezt a betegségét. Õ mindigis egy életvidám ember volt, már amennyire én "ismerem", és szerintem valahogy ennek akart megfelelni. Inkább úgy volt vele, hogy elszórakozza az egészet, ezzel is kicsit elterelje a figyelmet a többi dologról.

Amit itt leírtam nem rossz szándékkal tettem, senkit sem szeretnék kioktatni, természetesen mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét, csak "jó" ha tudjátok, és esetleg egy kicsit másként látjátok a dolgokat.
yoyo444 2008 máj. 10. - 00:10:26
(392/4267)
Szinte mindenben egyetétek veled (Anikó, L.L. Junior és a "sztárok" témában is) és - javíts ki, ha tévednék - de szerintem semmilyen bunkó megjegyzést nem tettem a betegségére (bár nem tudom mi a baja és nagyon sajnálom, hogy kerekesszékbe kényszerült). Én csak a nyilatkozatai alapján vontam le ezt a következtetést. De ha neked úgy jobban tetszik: Furán beszél. És ismét hozzáteszem: szerintem.
Amúgy az ún. sztárokról annyit, hogy sajnos az emberek számszerû (és nem minõségi) többségének sokkal érdekesebb, hogy mi történik Molnár Anikóval, mint pl. Malek Andreával.
Ja Bódi Szilvirõl még 1 mondatot: Szerintem nem kell túl oksnak lenni, hogy az ember rájöjjön, hogy az állítólagos kapcsolata Reklámfogás volt, ennyi.
Theine 2008 máj. 09. - 22:23:32
(391/4267)
Tényleg megérdemelte a gyõzelmet. Jó fej csodákra képes a konyhában, az idõjárásjelentésben viszont megelõzi az Echo TV idõjósa, mert õ mindenkit lepipál.:-)
Theine 2008 máj. 09. - 22:21:30
(390/4267)
Abszolút egyetértek a véleményeddel. Jó meglátás, okos érvekkel.
Alex27 2008 máj. 09. - 21:47:25
(389/4267)
Az biztos! Annyira látszik rajta, hogy imádja az embereket, meghát a hozzáállása a dolgokhoz... azért ez követendõ. Ahogy nyilatkoztak róla, szerintem azért az mindent elárul, hogy mennyire is szerethetik. :))
Az hogy egy kicsit pirtyel, szerintem nem gáz, legalább jól érzi magát :DD

<- úgyis szeret futni, hát itt van Róla egy kép :)))

(Nekem egyébként a kedvenc idõjósom :) de imádom még Onyutha Juditot is :) )
szotske 2008 máj. 09. - 21:33:22
(388/4267)
Németh Lajos csúcs volt ma :))) Viszont a jövõ heti nem lesz olyan jó :(