Téma: Hal a tortán

norton15 2008 dec. 12. - 14:11:11 Előzmény damienisback
(2567/4267)
Ganxta a legjobb. Rékánál mondta, hogy bármit is fõz, tesz, õ is akkor is egy pontot fog adni rá.:) Értelmes ember, ha olyan társaságban van, akkor nagyon tisztelettudó, kedves. Ha meg olyan a társaság, akkor direkt marháskodik, pl beszólogat mindenkinek, vagy a kaját feldugja az orrába, esetleg a palacsintából csinál magának álarcot.:D Imádom a fazont.:)
5/10
damienisback 2008 dec. 12. - 13:48:19 5/10
(2566/4267)
az a gáz, hogy mostanában a tv2 csak erre megy. vagyis igénytelen szutyok mûsor pár káromkodással meg (mû)balhékkal azt' beszéljenek róluk. igényes mûsort készíteni már luxus...
4/10
jpm2005 2008 dec. 12. - 13:40:34 4/10
(2565/4267)
Én csak a tegnapi mûsort láttam (szerencsére?!). Nagy Feró a két IQ-bajnok p*csához képest úriember. Kozsó, mint a hajló szép búza... Ahogy fúj a szél...

Ganxsta Zoli elõtt le a kalappal!! Õ egy igazi, f*sza csávó. Margitról pedig már mindent elmondott az elõzõ két fõzése, és természetesen a Kossuth-díja!

A két mûnõre (és valószínûleg Kozsóra sem) senki sem fog emlékezni 10 év múlva, de Bangó Margit olyan mûvész, aki örökre beírta nevét a magyar kultúrába!

Ha lenne valaki még a TV2-nél, aki még tud egy ici-pict gondolkodni, próbáljon már valamit tenni, mert ez így már elég gáz.

Mondjuk a család nyugodtan meg tud vacsorázni, megbeszéljük a napi dolgokat, és a tv sem fogyaszt áramot. Ha ez a TV2-nek jó....
agi1949 2008 dec. 12. - 12:49:32 Előzmény csoroka
(2564/4267)
Kicsit oda kell figyelni a TV2-nek,hogy kik szerepnek a müsorban,mert azt hiszem nem a Rubint Rékáért,és a Bódi
Szilviért nézik az emberek. Ha igy folytatódik az igazi
sztárok nem fognak részt venni benne.Csalódtam a Kozsóban is.Hajrá Bangó Margit ön a legjöbb
offtopic
elisabet 2008 dec. 12. - 11:20:43 Előzmény snoopycica
(2563/4267)
Szia! Szívembõl írtál minden szót!! Nagyon jól összeszedted a lényeget, igazad van!! :)) Tökre kiborultam a tegnapi adástól.. úúristen, micsoda bunkók voltak, legszívesebben kirúgtam volna õket onnan - rémes!!
1/10
csoroka 2008 dec. 12. - 10:56:51 1/10
(2562/4267)
Magán vélemény!!! Nem lehetne Jó filmekre kõlteni ezt a Pénzt,sokan néznének filmet,mint ilyen mondvacsinált Baromságokat,az ADOFIZETÕK pénzén??
pacica 2008 dec. 12. - 10:22:46
(2561/4267)
Tudod, fiam az nagyon fontos az erdõnek, hogy legyen benne döööög!
5/10
damienisback 2008 dec. 12. - 10:17:29 5/10
(2560/4267)
szerintem tudták jól, hogy csak így lehet esélyük a gyõzelemre. elvileg bõven elég, ha ketten lehúzzák, így még "jobb", hogy homokozsó is csatlakozott hozzájuk. Zoli meg egy faxa csávó, hogy nem sodródik a tömeggel.
egyébként most még többet fognak szerepelni ezek az idióták a tv2-n, mert mekkora "botrány" volt ez a mûsor és ezt meg kell beszélni majd az aktívban vagy mittomén hol...
snoopycica 2008 dec. 12. - 09:56:17
(2559/4267)
Arról nem is beszélve, hogy mindenki a Ganxstát tartja egy bunkó parasztnak, pedig hát akárhogy is nézzük, õ volt az, aki tegnap tisztelettudó és igazságos volt! Jól ogalmazta meg, hogy õt Réka nem tudja leépíteni, mert ahhoz ész kéne...
Én mindig is tiszteltem és bírtam õt, de most még nagyobbat nõt a szemembe!
snoopycica 2008 dec. 12. - 09:52:47
(2558/4267)
Sziasztok!
Egyszerûen undorító volt a tegnapi részben Bódi Sylvi és Rubint Réka viselkedése! Hogy lehet így viselkedni vendégéségben?! Két nagyképû, hülye liba! Kozsó meg a harmadik... Igaza volt Ganxtának, ment a két csaj után és ott nyalt nekik ahol csak tudott!
Képmutató mind a két nõ! Ha egyáltalán nõnek lehet õket nevezni... Rubint Rékával eddig sem szimpatizáltam, mert egy buta, felszínes, nagyképû picsának tartottam, benne nem csalódtam, de azért a Sylvitõl kicsit többet vártam volna! Bár, õt sem feszíti szét az inteligencia... Egyszerûen felháborító volt, amit mûveltek!
Várom a mai részt, hogy Margit elküldje õket melegebb éghajlatra... :) És jogosan! Én már tegnap megtettem volna a helyébe, hisz én nem tûrném ha az én házamban, az én vendégeim így viselkednének!
Biztos vagyok bent, hogy nem volt olyan rossz az a kaja, hiszen az elõzõekben már láthattuk, hogy Bangó Margit bizony tud fõzni, csak a két IQ harcos hölgy mindenképp kötekedni akart...
Haresz54 2008 dec. 12. - 09:26:45
(2557/4267)
Az elõbb elfelejtettem írni a nagy felháborodásom közepette.
A GANXSA -t valaha nem kedveltem, de az igazság az, hogy az utóbbi idõben ezt felül kellett birálnom mert egy végtelenül igazságos rendes õszinte igaz magyar ember a szó nemes értelmében.
Zoli csak igy tovább.
Haresz54 2008 dec. 12. - 09:18:57
(2556/4267)
Hát tudjátok amit ez a két pricsa müvelt tegnap a BANGÓ MARIT nál az egyszerüen undorító volt.
Egyszerüen nem értem hogy engedhette a Margit adásba persze TV" nem csodálkozom mert õk imádják a balhés mûsort mindent a nézetségért.
A legszomorúbb az, hogy úgy néz ki az állás, hogy ez a ribanc guminõ lesz a nyertese a hétnek, ha csak nem valami csoda folytán 14 pontot kap a Kozsó.
Mert az még mindig jobb volna, szerintem.
1/10
Deszpina 2008 dec. 12. - 08:21:10 1/10
(2555/4267)
Egy barátom küldte el nekem a tegnapi adás felvételét. Egyszerûen szóhoz sem jutok!!
A két nõt Nagy Feróval kéne összeültetni, éppen összeillenének. A "Hazánk Bunkói" címet mindhárman kiérdemelnék.
Nem tudom, mekkora könyvtára van a két "hölgynek", de az illemtankönyv minden bizonnyal hiányzik belõle. Eklatáns példái annak, hogy pénzzel nem lehet intelligenciát vásárolni.
Ilyen otrombán megsérteni azt az asszonyt, aki a világörökség része, Kossuth Díjas mûvész!!! Jobb, ha mindketten eltünnek egy jó idõre (örökre?) a képernyõrõl.
mirigy 2008 dec. 12. - 07:47:06
(2554/4267)
Viszont kíváncsi leszek hogy bangó hogy olvas be a két úri ribinek.
mirigy 2008 dec. 12. - 07:41:13
(2553/4267)
Ja egy update-s nyamvadt hotdog kifli 2db 400 ft és még nem beszéltem a többirõl. 2x 3x atöbbe kerülnek mint a sima kaják. Mondjuk aki ezekért a szarokért pénzt ad az meg is érdemli. Nem kéne annyit zabálni és akkor nem híznának el.
mirigy 2008 dec. 12. - 07:37:50
(2552/4267)
Ganxsta a király õ ott a legjobb. A két mûnõ meg szóra sem érdemes. A felfújt mellû szilvike meg az érdekes fejû réka. Ganxstanák volt egy jó mondása amikor bangó kossuth díjját és egyéb kitüntetéseit nézegették, hogy azok ott hármójuk csak álmodhatnak ilyen díjjakról. Ja meg amikor finoman leegyszerûzte rékát. Kozsó meg mint egy férfitestbe bújt nõ. :)
kisor 2008 dec. 11. - 23:34:56
(2551/4267)
Én is csak néztem milyen dolgokat tettek levesbe. Majonéz???Igen az meg elég érdekes, hogy aki az egészséges életmódot hírdeti lefikázza a japán konyhát, amikor az a legegészségesebb. De úgylátszik Réka még csak a durum cuccokig és az édesítõig jutott, pedig az egészséges étkezés ennél sokkal összetettebb:-D De nem csalódtam benne, olyan sötét, mint, ahogy eddig is gondoltam :-D, de azzal meglepett, hogy ennyire bunkó, pedig ennél jobban nem nyalhatták volna ki a s*ggét! Akadt volna az oldalas a torkán!:-)
tramontana 2008 dec. 11. - 23:03:33
(2550/4267)
Hát én nem gyakran nézegetek ilyesmit, de erre a hétre kíváncsi voltam, már a Ganxta-Kozsó ellentét miatt is. De amit ezek a nõk a mai mûsorban mûveltek, az minõsíthetetlen volt. Ez aztán a jólneveltség. Ha már paraszt, legalább ne égesse magát egy egész ország elõtt, otthon tõlem úgy viselkedik ahogy akar, de azért vendégségben ilyet mûvelni... Látszik, hogy IQ bajnok mindkettõ. Fõleg Réka volt nagyon sértõ a folytonos nyavalygásával, a fikázásával, nagyon idegesítõ volt amit mûvelt. De azért Szilvike sem maradt le azokkal a jólnevelt ajakbiggyesztésekkel. Sztem mindketten nagyon leszerepeltek, annyit tudok mondani, hogy pfuj. És minden tiszteletem Ganxta Zolié, aki az egyedülinek tûnt, aki jólnevelten viselkedett. Kozsóról inkább nem nyilatkozom. Micsoda paradoxon.
10/10
Kendy 2008 dec. 11. - 22:40:02 10/10
(2549/4267)
Egyet értek veled maximálisan!
A csajok nagyon nem szimpik nekem sem!
morgok 2008 dec. 11. - 22:24:48
(2548/4267)
A mai mûsor láttán,szánalmas,és undorító ez a két picsa!
Ezek fikáznak???Kik ezek?Alja népség!Az egyik sír,a másik besértõdik?Mit képzelnek ezek magukról?Végre valaki beolvas nekik!!!