9/10
rajongólány 2009 jan. 20. - 23:00:36 9/10 Előzmény juditpanda
(27/67)
Képzeld el, milyen nyomasztó lehetett magának Bev-nek! Ez ugyanis igaz történet, az õ könyvébõl készült a film. Talán valóban célszerûbb lett volna, ha nem vígjátéknak sorolják be, de szerintem remek a megvalósítás, az alakítások, a jelmez, az autók, a zene!
10/10
mushi 2009 jan. 20. - 19:14:15 10/10 Előzmény juditpanda
(26/67)
Szerintem pontosan õk azok a fiúk az életébõl. A pasi azért, mert õ ejtette teherbe, miatta cseszõdött el az élete, õ füvezett, majd hagyta el. A fia, mert... a fia.. :) Az apja pedig, mert a film elején is megjelenik, és az autóban ülnek ugyanúgy mint a film végén. És ha jól emlékszem, még a dal is ugyanaz, amit dúdolnak. Elõször 15 évesen utána meg kb 30 évesen... Szép...
Amúgy a dal eredetileg az Everly Brothers szerzeménye, és a címe Dream.

Dream, dream, dream, dream
Dream, dream, dream, dream
When I want you in my arms
When I want you and all your charms
Whenever I want you, all I have to do is
Dream, dream, dream, dream

When I feel blue in the night
And I need you to hold me tight
Whenever I want you, all I have to do is
Drea-ea-ea-ea-eam

I can make you mine, taste your lips of wine
Anytime night or day
Only trouble is, gee whiz
I'm dreamin' my life away

I need you so that I could die
I love you so and that is why
Whenever I want you, all I have to do is
Dream, dream, dream, dream
Dream

Úgy nagyjából a szövege.. :)
szutty 2009 jan. 19. - 18:45:32
(25/67)
Jah..és messze nem vígjáték...van benne egy-két poén, amin az ember elmosolyodik, de ez a film a dráma kategóriájába inkább sorolható.
szutty 2009 jan. 19. - 18:43:14
(24/67)
Jó film tényleg! Ajánlom mindenkinek, aki komolyabb hangvételû, emberi problémákkal foglalkozó filmet akar nézni.
offtopic
fodorb 2009 jan. 19. - 18:25:44 Előzmény kfruzsina
(23/67)
Mért nem veszed fel ?
Én rögzítem és majd felteszem torrent oldalra
kfruzsina 2008 dec. 13. - 23:34:38 Előzmény zsouzs
(22/67)
Igen teljesen igazad van,azzal amit leírtál,hogy sok szülõ valóban elgondolkozhatna a korai gyermekvállalásról,engem személyesen is érintett a film témája,az egyik legjobb barátnõmet is 17 évesen szülte az édesanyja és bizony teljesen más volt a viszonya vele mint nekem az anyukámmal,aki már 30-hoz közel hozott világra engem,számtalan szituációt felismertem a filmbõl,ami ráillett a kettõjük viszonyára.
Szóval,jó kis életszagú film,csak kár,hogy ami elgondolkodtató arra nincs igény,ezért van késõn,de azt a néhány óra alvást majd én is bepótolom.
10/10
zsouzs 2008 dec. 10. - 21:43:52 10/10 Előzmény kfruzsina
(21/67)
..hát igen, megint a régi problem: vajh, miért nem mehetett ez fõmûsoridõben?!
Talán, némely atyák és anyák elgondolkodhatnának, gyerekeikkel szemben mi a felelõségük ?! Talán a tini lányok (és fiúk is persze) kicsit megfontolnák, érdemes-e idejekorán a felnõttek világába vágyódni, felelõtlenül, védekezés nélkül szexet játszani..etc
Ehh!..a film nekem tetszett én sem sajnálom az alvásból ellopott idõt.
kfruzsina 2008 dec. 10. - 14:13:44
(20/67)
Én fennmaradtam megnézni,szerintem megérte,nekem tetszett,csak kár,hogy annyira kései idõpontra teszik,mehetne szerintem fõmûsoridõben is a sok szenny helyett,jó nem mondom,hogy a világ legjobb filmje,de mindenkinek ajánlom legalább egyszer nézze meg.
Különösen tetszett,hogy a nyitó meg a zárókép ugyanaz volt,apa és lánya ülnek az autóban,csak kb 20 évvel késõbb...
Sz23 2008 dec. 09. - 20:28:33
(19/67)
Hát... Én ezt a filmet már láttam, de nekem olyan semmilyen... Nem rossz, de nem is kötött le.
10/10
beni3 2008 dec. 09. - 20:01:41 10/10
(18/67)
A cím alapján azt hinnéd, egy vígjáték arról, hogy milyenek voltak a csaj párkapcsolatai, de nem. Egy picit Forrest Gump-os, persze azért nem annyira jó, de fordulatos, picit szívszorító, van benne rengeteg mosolyogtató és néhány tényleg életszagú jelenet, izgalommal, de néhol pcit vontatott. (pár hónapja a m2-n adták esti filmként). Juditpanda: Talán felelõtlen a korai gyerekkel, de jobb mintha elvetné, ha már így alakult...és szembe mer nézni a tetteinek következményeivel. Tényleg nem igazi vígjáték, de nem is drámai...ez az élet.
szinhazimado 2008 dec. 09. - 19:25:55 Előzmény napraforgó
(17/67)
dettó
kowalsky 2008 dec. 09. - 14:33:35
(16/67)
kritikai jellegû hozzászólásokra volna szükség - mert az nagyon kevés hogy nekem tetszett, aranyos volt -- vagy pedig ez egy rém rossz film. ez mind mind szubjektív, s mivel nem ismerjük egymást, nem derül ki semmi.. így aztán értelme sincs.
juditpanda 2008 dec. 09. - 13:44:01
(15/67)
Engem nyomasztott. Egyáltalán nem vígjáték, azt meg nem értem, miért "fiúk" az életébõl. Kik a fiúk? A fickója, a fia, meg az apja?
Amúgy régen láttam a filmet, azóta többször eszembe jutott a történet, hogy milyen borzasztó, hogy mennyire sehova nem vezet ennyi idõsen gyereket vállalni, hogy milyen felelõtlen emberek vannak. Végig nem tudtam azonosulni a fõszereplõvel, és az egészben az volt a legrosszabb, hogy - SPOILER - azt hittem (lévén vígjáték és biztos happy end), hogy majd minden jóra fordul, hogy majd tart valami jó felé a nõ élete, de nem, csak az amerikai kisvárosi nyomasztó lét. Lehet, hogyha nem vígjátékként lett volna besorolva és nem ezt a címet kapja (megjegyzem az eredeti cím sem jobb), akkor talán nem egy könnyed szórakoztató filmre számítottam volna és nem ért volna csalódás.
Ui: én egyszerûen gyûlölöm az olyan filmeket, amikben a fõszereplõ tizenéves véletlenül terhes lesz.
napraforgó 2008 dec. 09. - 08:29:03
(14/67)
Engem érdekelne a film, de mivel éjjel 1/2 12-kor kezdik.... én meg hajnali 1/2 5-kor kelek... hát nincs sok esélye nálam.
3/10
Koczy 2008 okt. 17. - 13:09:30 3/10
(13/67)
Ez egy rossz film. Rajongója vagyok az irónõnek.. a Könyve eszméletlen és nagyon magával ragadó.. Nagy nehezen sikerült megszereznem a filmet DVD-n..pff nagy csalódás--nem vígjáték inkább drámaibbra kellett volna csinálni...Nem vagyok megelégedve így nálam kicsi szavazatot kapott...
samira 2008 szept. 07. - 19:07:50 Előzmény savernake
(12/67)
ne haragudj, ugyanazt a filmet láttuk?...
vanka000 2008 júl. 31. - 13:05:04
(11/67)
Én egy pár éve láttam, tetszett. Igaz, kissé szomorú film.
10/10
mushi 2008 júl. 28. - 19:07:00 10/10
(10/67)
Szerintem meg nagyon aranyos film, örülök hogy megnéztem tegnap.
ikoo 2008 júl. 28. - 13:36:10 Előzmény Dr Milton
(9/67)
Szerintem meg jó film volt.Biztos nem értetted , h mirõl szól a film.
9/10
ibtoth 2008 júl. 28. - 11:02:43 9/10 Előzmény gigigelem
(8/67)
Szívmelengetõen kedves film, kortól függetlenül csak ajánlani tudom. Bár vígjátéknak a legnagyobb jóindulattal sem nevezném. Drew isteni volt.... szerintem.