Téma: Édes élet

olahmiki1959 2013 dec. 15. - 18:44:45
(192/452)
"a Berkiék kutyusa hol lakik jelenleg?"

Ez engem is érdekel.
Nagyon aranyos és okos az a kiskutya, én meg amúgy is szeretem a kutyákat.
Sültkrumplival, uborkasalátával...:)))
papzo 2013 dec. 15. - 13:00:07 Előzmény Babi néni
(191/452)
Tisztelt Babi néni!
Úgy látom Ön nyomon követi ezt a mûsort.
Kérem szíveskedjen tájékoztatni, hogy a Berkiék kutyusa hol lakik jelenleg?
Egy ideje nem látni a Berki rezidencián.
Hová lett?
Válaszát elõre is köszönöm.
10/10
Babi néni 2013 dec. 14. - 02:38:19 10/10 Előzmény ponca
(190/452)
Nem szeretném megdönteni az elméletedet, de ha soron követted volna a sorozatot, értenéd a szitut.
Berki megvette a nyakláncot és a gyûrûket, de Pamela visszamondta az esküvõt, így nem használták fel a gyûrûket, még.
1. variáció vagy visszavitte 2.vagy ugyanott pihen, ahol a nyaklánc, ami egyébként nagyon jó befektetés és valószínüleg nem fogja mindennap az egymillás láncot hordani.3. variáció, meg akarta venni a nyakláncot, de végül meggondolta magát és nem vette meg, de nem fért bele a napi 10perc szereplésbe, hogy megmutassák, hogy mégse vette meg vagy visszavitte, vagy eladta még drágábban, amikor mi nem láttuk.
Nyilván bele lehet süríteni 24óra történését napi 10percbe, aha.
Azért a lakásuk a Római parton, közvetlenül a Duna mellett, garázzsal, luxuskivitelben nem vall nagy szegénységre. Mivel Krisztián 2-3 óránál nem tölt többet otthon, szerintem Pamela elfér a lakásban a kislányukkal.
Ha odafigyeltél volna rendesen láthattad volna, hogy a vidékrõl feláramló rokonságot nagyon rosszul viselte Berki, sõt meg is említette, hogy menjenek már haza.
Ezt a kétszobás lakást is takarítónõvel takaríttatják, ez is szegénységüket bizonyítja, nyilván egy ennél nagyobb lakásban meg is halnának.
Egyéb iránt Hódi szülejét se kell félteni, az is kacsalábonforgóban lakik...
10/10
Babi néni 2013 dec. 14. - 02:07:45 10/10
(189/452)
:)) Ezen jót mulattam.
Tudod "náluk" szokás így nevezni a porontyokat fiú, kisfiú, kislány.
Nekünk ez furcsa, pontosan, ahogy leírtad, de náluk ez természetes.


Sokaknak azt kéne megérteni, hogy ez a sorozat nem úgy elõre megírt, ahogy gondoljátok. Én úgy gondolom, hogy ez úgy megy, hogy ha épp nincs semmi történés, akkor kitalálnak valamit. Pl. Junior a feleséged öccsét vidd el fodrászhoz meg ruhaboltba és öltöztesd fel vagányan, vagy SÕT, szerintem inkább úgy megy, hogy Junior nincs valami ötleted, amivel feldobhatnánk azt a 10 percet, de van, a feleségem öccsét elviszem blabla. Vagy Varga Viktor megy a Sztárban Sztár forgatására, jöjjön haza Lédy Gaga cuccban stb.
Meg kéne érteni, hogy ezek az emberek nem színészek, nem tudnak hihetõen adott dolgot eljátszani, idézõjelben belekényszerítik õket (velük elõre megbeszélt módon) egy szituációba, amiben a saját kis eszköztárukban mûködnek.

Felteszem azok szerint, akik szerint ez az egész kitaláció, biztosak abban, hogy Pamela azért szûlt, mert a forgatókönyvben benne volt, sõt a császárt is a forgatás kedvéért csinálták, elõre meg volt írva, mert azért úgy sokkal izgalmasabb.

Gyõzikééknél pedig miért ne lenne normális ez az ordibálás, meglehetõsen szerencsés, aki azt hiszi, hogy a roma családok otthon ülnek csendben a szobában (ha-ha).

Ez a hazugságvizsgálós dolog is kitalált persze, Zsoltikám olyan buta, persze megmondták neki, hogy mondja azt õ találta ki. Most már õ is celeb és fürdik ebben (ha már vízben nem is).
Ellenben Gyõzike azért eleinte nem azért volt celeb, mert celeb, hanem õ letett az asztalra egy Platina lemezt.
Nem mondom, hogy nagyon kellett a rap-betét a dundi lányok által énekelt dalokba, de csak õ találta ki azt a projektet és hát valljuk be nagy siker volt és még ma is tudja mindenki a "bõröd illatát" dúdólni, így évekkel késõbb is.
5/10
Obsession 2013 dec. 13. - 20:30:12 5/10
(188/452)
Nagyon idegesít, ahogy Junior meg a nõje beszélnek a gyerekükrõl: "a Kisfiú". Úgy beszélnek róla mintha nem a saját gyerekük lenne, hanem csak a szomszéd kisfiú vagy valami idegen gyerek. Ilyet kérdez: "Hogy van a kisfiú?", kb. visszakérdeznék, hogy milyen kisfiú? a gyereked? Miért nem úgy kérdezni, hogy hogy van a fiam? vagy hogy van Lacika? Én még ilyet nem hallottam senkitõl, hogy így nevezné a gyerekét...vagy így beszélne róla hogy "a kisfiú"....
offtopic
-csengõzoli-- 2013 dec. 13. - 10:51:40
(187/452)
Csak tudod ennek is lesz a vége,hogy öcsike azt veszi észre 20 évesen,hogy õ a 6 általánosával sajnos nem lett celeb, valamit csinálni kéne és az meg nem a munka lesz..
filoszemitabélus 2013 dec. 13. - 10:45:42
(186/452)
Ebben sajnos sok igazság van. De már Choli Daróczi József is elmesélte, hogy gyerekkorában a híres lótolvaj nagybátyja volt neki és gyerektársainak a példaképe. Az ilyen példaképnél még az ordítozó, teljesítmény nélküli celeb is jobb azért.
-csengõzoli-- 2013 dec. 13. - 10:42:22
(185/452)
Egyfelõl igazad van, de szerinted az otthonülõ 10 fõs családok mit látnak ebbõl a sorozatból?
Mert szerintem azt,hogy iskola és agy nélkül is lehetsz 20 milliós mercikkel furikázó híres ember.
Nem kell hozzá semmi,csak hogy elég nagy bunkó legyél.
filoszemitabélus 2013 dec. 13. - 10:35:08
(184/452)
Részemrõl boldog lennék, ha a cigányok mind ilyenek lennének, mint Gyõzike (alapvetõen egy mulatságos, szeretetreméltó figura, Beja asszony meg egy külön téma, valamelyik táncos vetélkedõben részt vett, nem kiabált, tudott viselkedni és még a pálóc tájszólástól is megfeledkezett) és nem lennének köztük Péntek Lászlók és Sztojka Ivánok. Ha nem minden Facebook fotón boxoló állásban, vagy szamuráj karddal pózolnának a fiatal kanok.
offtopic
-csengõzoli-- 2013 dec. 13. - 10:04:05 Előzmény olahmiki1959
(183/452)
És milyen borzasztó rosszat tesz ez a romák megítélésének...
olahmiki1959 2013 dec. 13. - 06:32:16 Előzmény -csengõzoli--
(182/452)
Én nem csodálkoznék, ha Gyõzike családjában, az állandó üvöltözés, meg balhék miatt egyszer csak valaki bekattanna, fogna egy sorozatlövõ fegyvert, és megszórná a társaságot maga körül.
Mert ami itt megy, nap mint nap, az valami elképesztõ, õrjítõ és elviselhetetlen...
papzo 2013 dec. 11. - 05:45:37 Előzmény -csengõzoli--
(181/452)
Az a pattanásos gyerek vonásaiban olyan, mint Juniorné, tehát ezt elhiszem, hogy rokony, de sztori tutira kitalált, nem életszerû.
-csengõzoli-- 2013 dec. 09. - 22:18:57
(180/452)
Jaja,tényleg azok a legvicesebbek,meg juniorék :D
Ki nem veszi észre,hogy ez az egész kamu? :D Fogadni mernék,hogy a felesége tesóját játszó srácnak semmi köze hozzájuk,szerintem valamelyik szerkesztõ :D
olahmiki1959 2013 dec. 09. - 22:16:41
(179/452)
Azokat a jeleneteket bírom marhára, amikor mondjuk valaki váratlanul hazaérkezik, és egy kamera már várja bent a lakásban, de már a lépcsõházban is kíséri egy másik kamera.
Mert a "spontán" dolgok ugyebár így szoktak történni...
A legárulkodóbb dolog pedig errõl az egészrõl, hogy a végén a stáblistán ott szerepel, hogy "írták:" és ott látható két-három név.
Tehát, jó elõre meg van írva, hogy mi történjen.
Ami megint csak nem lenne baj önmagában, ez sorozatoknál így természetes, csak éppen ez egy reality mûsornak van beállítva, - helyesebben, - hazudva.
offtopic
-csengõzoli-- 2013 dec. 09. - 15:07:23
(178/452)
Ennyi.
Nem tudom hogy lehetnek emberek annyira naivak,hogy elhiszik,hogy ezekkel mindig történik valami :)
Persze.hogyne.. :)
ponca 2013 dec. 09. - 09:55:57 Előzmény -csengõzoli--
(177/452)
Ja! Nézi, nézi,aztán addig nézi, míg el is hiszi.
Mitõl lenne életszerû pl. hogy Berki 3 millát költ nyakláncra, gyûrûre, amik azóta sincsenek rajtuk?
Mitõl életszerû, hogy játszik a milliókkal, dobálja õket, de közben egy másfél szobás kégliben lakik, ahol még egy szék sincs, a rokonság álla konyhaszekrény és a pult között.
És lehetne sorolni tovább.
Egy egy szórakoztató(nak szánt)forgatókönyv szerinti realitynek álcázott valami.
Néha lehet rajta röhögni, de legtöbbször át lehet ugrani az érdektelen részeket és unalmas szereplõket.
offtopic
-csengõzoli-- 2013 dec. 08. - 17:31:37
(176/452)
Babi néni nem fogja fel,hogy ez nem a valóság :D
10/10
Babi néni 2013 dec. 08. - 17:12:51 10/10
(175/452)
Ez nem szószerinti forgatókönyv szerint megy.
ponca 2013 dec. 08. - 06:41:45 Előzmény Babi néni
(174/452)
De ha egyszer a forgatókönyvben ezt írják meg neki, akkor mi mást is mondhatna?
10/10
Babi néni 2013 dec. 06. - 23:55:31 10/10 Előzmény Obsession
(173/452)
Inkább Gyurival vannak problémák, pl. manapság már nem öntik egybe a szemetet, utána lehet nézni:
http://www.kvvm.hu/szelektiv/
Így elvárható lenne Gyurikától, hogy szétválogassa a szemetet, nem valami nehéz, hogy ne a közös kukába, hanem a papirosba vagy a mûanyagosba dobálja.
Igazándiból ez nem egészen magánügy, a környezetszennyezés mindenkire hat.
Ráadásul, ha már olyan kövér disznó és állandóan szalonnát, meg kolbászt zabál, akkor ha a 300kg-jával ráül az ágy szélére és széttöri, akkor csinálja meg és ne úgy, hogy kitép egy könyvbõl oldalakat, hogy pont az ágy alá férjen...
Azt is az asszonynak kellett megcsinálnia, szégyen.