Téma: Édes élet

mushi 2013 nov. 19. - 20:29:10
(132/452)
na anyuék rákapcsoltak a végére, berki csaja aszondja: nem vágatja le a haját, mert a berki elhagyná.
mi a fakk?
gyerünk, sugalljuk azt a nézõknek, hogy legyél picsa, mert különben nem kellesz senkinek és elhagynak? miért kell ennyire a külsõségekre alapozni? mondjuk a csajt se kell félteni, neki nem tetszenek a hajas pasik, csak a kopaszok.. öcsém, bárcsak így párosodna mindenki, ribanc a kopaszkigyúrttal, a rendesebbje meg megmaradna egymásnak..
Talas 2013 nov. 19. - 19:36:47
(131/452)
Egyszer kétszer belenéztem ebbe a mûsornak nevezett valamibe,és mindig Berkit kaptam el.HOGY EZ MEKKORA EGY BUNKÓ PARÉJ!!!!És még azt hiszi,hogy jópofa!!!!!!
mushi 2013 nov. 19. - 13:04:56
(130/452)
a reklámjában (mert wow ennek még reklámja is van) berki csaja kikiabált neki, hogy segítsen. elvégre is most szült vagy mi. berki visszakiáltott, hogy nem segítek. szüljön az ilyennek a jó büdös franc. akkora ostoba majom, hogy hihetetlen. és ez van egy mûsorban? át kellene nevezni az egészet édes élet csalt pénzbõl-re.
filoszemitabéla 2013 nov. 19. - 10:52:13
(129/452)
Abban nem értek egyet veled, hogy egy kalap alá veszed pl. az X-Faktort ezzel a szánalmas pletykamûsorral.
Nem idealizálom a tehetségkutatókat sem, mert számtalan negatívumot tartalmaznak, de mégis alapvetõ különbség, hogy azokban legalább valami teljesítményt jelenítenek meg a szereplõk.
Ez a mûsor pedig olyan embereket mutat be, akik semmivel sem szolgáltak rá semmilyen õszinte és normális érdeklõdésre, legfeljebb az emberek pletykaéhségét elégítik ki. Itt az emberek lehetõleg minél nagyobb botrányokra várnak és nem pozitív élményekre.
Vajon Berki Krisztián (egyébként sejtelmem sincs miért híres, azonkívül. hogy névrokona olimpiai bajnokunknak)
arcra is gyúr? Mert igen erõs, túlfejlett arca van. Úgy tûnik ez uralja a fejét agykoponya helyett.
ponca 2013 nov. 19. - 10:29:50
(128/452)
De hidd el erre van igény.
A piramis alja erre vágyik, ezért döntenek ezek a mûsorok nézettségi csúcsokat.
Akár ez, akár az X faktor1,5-2 millió feletti nézõszámot hoz (állítólag).
Egy színházi közvetítés is hoz 1,5-2 csak nem milliót, hanem százezret.
Ergo ez kell, mert a reklámidõ ezeknél özön pénzen adható el.
ponca 2013 nov. 19. - 09:40:39
(127/452)
Nem pénzért csinál magából hülyét.
Gyárilag ilyen.
4/10
brasil49 2013 nov. 19. - 01:21:25 4/10
(126/452)
A pénzért a túlságosan is nagyképû Gyõzike hülyét csinál magából, az még rendben van. De a tesója buta,ostoba, mûveletlen, mérhetetlenül irritáló. Csak Berkiék miatt nézhetõ ez a mûsornak nevezett valami. Ja azok a szép idõk, amikor még voltak színházi közvetítések, és a mûsorokban színészek szerepeltek és nem celebek, az már nem jön vissza.
olahmiki1959 2013 nov. 16. - 11:22:16
(125/452)
A szõke csaj - Hada Renáta - arról lett ismert, hogy elég sokáig Fábry Sándor barátnõje volt.
Manapság ennyi elég ahhoz, hogy valaki egy ilyen mûsorba bekerüljön.

A brazil srácot - szerintem - elõre felkészítették arra, hogy mi vár rá, és biztosan nagyon sok pénzt kap azért a TV2-tõl, hogy eljátssza, hogy milyen baromi jól érzi itt magát, és hogy elviselje a Gáspár-család állandó, szünet nélküli üvöltözését, õrületét, bunkóságát, viselkedni nem tudását, teljesen példa nélküli megnyilvánulásait.
A Gyõzike-jelenség egyébként - szerintem - a magyar média történetének a legalja, amirõl pszichológusok, szociológusok, kulturális szakemberek fognak egyszer hatalmas tanulmányokat írni.

Elgondolkodtam azon, hogy milyen groteszk és igazságtalan manapság az életünk, amikor ilyen semmi-emberek, érték nélkül, teljesítmény nélkül, szerethetõ emberi megnyilvánulások nélkül, dúsgazdagok lehetnek, míg a becsületes emberek jó része napi anyagi gondokkal küzd...

Soma pedig, - aki magát valami egészen különleges személyiségnek, megmondó embernek, bölcs tanítónak gondolja, (fogalmam sincs, miért), - csak azt nem veszi észre, hogy szép lassan egy egész ország megutálja, a modora, a végtelenül idegesítõ és unalmas okoskodásai, a hamis, õszintétlen gesztusai, és az állandó megjátszásai miatt.
papzo 2013 nov. 16. - 05:46:54 Előzmény ponca
(124/452)
Az a szõke némber tényleg fölösleges, ellenszenves, fárasztó, nem hiányzott.
Ahogy a nyálgép Varga és a hisztérika Cintikéje is nagyon fárasztó.
A Somát meg barinõit orvos látta már? Fárasztóak!
Ez a mûsor csak gyorsítva itt-ott nézhetõ.
papzo 2013 nov. 16. - 05:44:15 Előzmény Tilda36
(123/452)
Lehet a brazil gyerek is ért annyit belõle, mint mi.
Talán ha feliratoznák...
Tilda36 2013 nov. 15. - 10:03:59
(122/452)
Csak tudnám miért ordít hozzá magyarul? :-D
Persze a retek jóvoltából külföldön is ezt tette...
abisztriczky 2013 nov. 14. - 19:53:05 Előzmény Obsession
(121/452)
Szegény brazil srác, jó ha nem kap agyzsugort Gyõzikééktõl!
1/10
kazsagx 2013 nov. 14. - 18:19:22 1/10
(120/452)
Ertem en,hogy milyen a media,de felfoghatatlan szamomra,hogy ez az izomagy barkinek is tetszik... Az egesz müsorban Ö az aki taszit,meg Gyözit is jobban elviselem,mert arra ratudom,hogy egy neveletlen,tanulatlan buta ember,de ez a Berki....szavakat nem talalok....utalatos,bunko es meg ronda is,es persze bünözö.
ponca 2013 nov. 14. - 06:46:06
(118/452)
Ha valaki 5 percet a kereskedelmi TV-ben szerepelt már az sztár.
A sztárokra meg nálunk buknak a csajok.
Amúgy is általában az asrác, aki udvarias, kedves, igazi lovag, romantikus és szépen bánik a lánnyal az unalmas, nem népszerû.
Figyeld meg, hogy azok a srácok, akik semmibe veszik, állandóan megcsalják, akár meg is ütik, úgy beszélnek a lánnyal, mint a kutyával sem tennénk....na azok körül döngenek a csajok és oda vannak értük.
Mert ilyen ez érték, ami divatos (sajnos).

Más:
Nem tudom az a szõke luvnya ki és mivel került a sorozatba de legalább annyira ellenszenves és fárasztó, mint a buta nagy fejû Soma vagy a hisztérika Cintike a nyálcsorgató Vargával.
1/10
kazsagx 2013 nov. 14. - 02:55:45 1/10
(117/452)
Csajok! Most komolyan bejön valakinek ez a Berki gyerek,vagy csak engem taszit,de marhara!?!
mushi 2013 nov. 13. - 21:38:00
(116/452)
pont ugyanilyen szavakkal akartam leírni a "jelenséget", mint ahogy az elõttem szóló: volt "szerencsém" ma belenézni, mivel épp a tv2-re volt kapcsolva a tv, de ez a merõ szenny, ami abban a maximum 10 percben kifolyt a tévén... ostoba emberek egymás hegyén-hátán. nem tudom, ki volt az a mûp*csa, aki a nõgyógyásznál toporgott, de ekkora egy toprongyost ritkán láttam.. a vakolat már rászáradt a fejére, a haját meg mintha már 2 hete nem mosta volna meg.. a gyõzikérõl inkább nem is beszélve, uh... egy senkiházi tehetségtelen ingyenélõ bûnözõt pénzelni még jobban, gratulálok a csatornának.. fúj, szánalom a köbön.
vondermonarchi 2013 nov. 13. - 20:39:27
(115/452)
Húú, mi ez a fáradt igénytelenség már megint a TV2 mûsorán ? Ma volt "szerencsém " 5 percéhez, de ha lehet soha többet. És még van pofája azt írni az ismertetõnek, hogy belepillanthatunk a sztárok (!!!!!!!!!!!) életébe.
10/10
Babi néni 2013 nov. 10. - 11:31:47 10/10
(114/452)
Valaki mondja már meg, h miért lett Soma és (B. Lili X-faktor) szeme bevérezve.

Az egyik csatorna tuti utánozza a másikat nehogy lemaradjon.
10/10
Babi néni 2013 nov. 10. - 00:06:28 10/10
(113/452)
Miért is nézem ezt a mások szerint szennynek tartott mûsort és miért gyõzikéék a kedvenceim?

Lehet, h van benne némi rosszindulat, de én baromi jókat nevetek mások butaságán, végülis ezért rengeteg pénzt kapnak, szóval, ha nem szórakoztatna engem merõ rosszindulatból az ostobaságuk éhen is halnának.
Szóval közvetetten jót teszek.
Nem tudom elképzelni ki ne tudna Gyõzi öccsén olyanokat kacagni, amikor olyanokat mond, hogy rajta kell lennie a roma rómeó és júlia plakátján, hogy menjenek leforgatni budapestre a színpadra tervezett musicalt, mert azt hiszi verona budapesten van wtf?
Jó tény, hogy szintia kezdi kikezdeni az idegeimet, lassan VV-é is fel fogja mondani a szolgálatot.
Berki meg akkora tapló, hogy a világ olyat még nem látott, cirkuszban kéne mutogatni, ja hogy az van?:D
Hódi pedig egy poénos karakter, aki a nagy pofájával olyanokat tud mondani a kétajtós szekrény pasijának, hogy a fal adja a másikat.
Junior egy öntelt kotsog õt nem szívesen nézem.
Norbiékat se bírom, volt egy ilyen film Pleasantville--> http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=3605
meg egy ilyen Stepfordi feleségek--> http://port.hu/a_stepfordi_felesegek_the_stepford_wives/pls/fi/films.film_page?i_film_id=64447&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_where=2&i_topic_id=2

többet mondanak ezer szónál