Téma: Dragon Ball Z

agarik 2012 szept. 16. - 10:38:42
(420/960)
Kiakadt a fene. Csak aszondom, jelenleg ez az egyetlen mûködõ poénforrás a sori korábbi részeihez mérten.

Valahogy a komoly történetben az "itt a piros" játék nem elégít ki a korábbi stílus után. Nem mondom hogy rossz, csak hogy nagyon más. Fõleg ha olyan töményen nyomod mint én.


Ha meg "háromszorannyin csinálja", az már csak egy régi poén erõltetése lesz. Nem nyûgöz le a lehetõség.

Amúgy csodálkozom hogy ekkora G-nél (ha lehetséges volna is valahogy túlélni) miért nincs GoKunak akkora étvágy mint még soha?
offtopic
robicsek2 2012 szept. 16. - 10:35:43
(419/960)
Közben Jamcha is bemegy edzeni, aztán majd össze fossa magát :)
Amugy ez az egész nyavalygás, meg minden azért van hogy idõt nyerjenek Goku-nak , Mer itt még õ a Jani :) Gohan csak egy megszeppent kisgyerek :) Vegita meg még el van telve magától, így nem érezte szükségét hogy eddzen, és fejlõdjön.
Elég hülyén nézne ki hogy Goku több részen keresztül repül az ûrhajóval, Igaz Bulmáék sokkal Hamarabb oda értek :P)
Megérkezne aztán mit látna ? Dermesztõ kinyírva, Némelyek a tetemével fotóznak, némelyek meg zabálnak :)
agarik 2012 szept. 16. - 09:20:49
(418/960)
Hm, az 54. részre hogy lett a lila rücskösbõrû alienbõl narancsszín, simabõrû, vámpírfogú alien?

Azon kívül komolyan kezd hiányozni egy nõi harcos (Bulma kevés), és a fõszereplõk is komolyan leküzdötték magukat:
SongoHan egy kis p*cs. Elõször pattog, aztán csinál vmi hülyeséget, végül mindenkit cserbenhagy.
SongoKu sötét mint a föld.
Krilin mindíg megakad mert "odass, powah!" Erõsen kisebbrendûségi érzés munkál benne szvsz.
Jamcha egy vicc, még Krilinnél is sokkal gyengébb.
Tensinhan a DB-ben jó volt, de a DBZ-ben már senki nem fog különleges képességekbõl megélni, mert mindenki csatamágus. Õ egyszerûen kihalt állatfaj.
Ifjú Sátánra amilyen jó szerepet osztottak a Csillagharcos-sagaban, olyan kevés szerepe van a Dermesztõ-sagaban :(
Chaoz... Õ túl furcsa.
Vegita meg egy nagy semmi.

És ha belegondolok, hogy ezek 30 részen keresztül mást se fognak csinálni mint az egy Dermesztõt gyepálni... Wakker, az majdnem egy év ha hetente 1 epizódot adnának!

Jelenleg gyakorlatilag az egyetlen amin vigyorogni tudok, hány G-nél edz SongoKu.
agarik 2012 szept. 15. - 12:41:32
(417/960)
Hm, a Namekok olaszok, Dermesztõ (vagy inkább Dermesztina?, lol, magyar szinkron) pedig portugál... Érdekes.
offtopic
robicsek2 2012 szept. 15. - 10:41:41 Előzmény agarik
(416/960)
Arra jelenetre célzol amikor Gohan-nal és Krilin-nel utaznak a Namek bolygóra ? Abból én már láttam pajkos verziót is :) Krilin és Bulma :))))) Amugy igen jól álltak neki azok a ruhák amiket a ûrhajóban, és a Namek bolygón hordott.
Én azon a jeleneten röhögtem jót mikor a Ginju alakulat vezére, a Szarvasfejû, aki képes testet cserélni, testet cserél Bulmával , és mi az elsõ dolga ? Letapizza a melleit :) (Megértem , amúgy tényleg milyen jó lenne mondjuk egy napra nõnek lenni :) Le se szállnék magamról :) Bocsi :)
agarik 2012 szept. 14. - 23:04:28
(415/960)
Nyah, most már minden filmbõl találtam magyar feliratosat, kivéve a "the history of Trunks"-ból.

A nagy csillagharcos-gyepa után amúgy jó érzés volt hogy egy egész részt szenteltek annak, hogy Bulma bugyi-melltartóban van :)
offtopic
robicsek2 2012 szept. 14. - 21:03:35
(414/960)
Írtam, És tisztáztam a félreértéseket.
agarik 2012 szept. 14. - 08:37:26
(413/960)
Frieza: http://indavideo.hu/video/dragon_ball_gt_movie_magyar_felirattal (theme song)

"His upper arms are pink pink pink
His head is sick sick sick
He has a floating vehicle
And a power level of 530,000 "
agarik 2012 szept. 13. - 23:27:57
(412/960)
A History of Trunksot némi utánajárás után a 122. rész után illeszteném.

Haaaj, most jön a világ leghosszabb battle-ja. 100 rész a nyavajás Dermesztõre!

Azért majd nagyon érdekel miért nem saga-ban vették a csomagot a V6-on.
agarik 2012 szept. 13. - 22:22:41
(411/960)
Tényleg idegesítõ a cenzúra, ráadásul tök ok nélkülinek tartom.
agarik 2012 szept. 13. - 17:43:57
(410/960)
Jobb is abbafejezni, mert semmi értelme egyik fél részérõl sem.
Mindenki úgy oldja meg az üzemeltetést ahogy tudja ugyanis. Azt viszont be kell látni, hogy a legtöbb egyszeri felhasználónak egyszerûen semmiképpen nem éri meg a fizetés, hiszen ezerszám léteznek számukra-ingyenes lehetõségek.
Szvsz a bajom a "fizess elõre" dolgokkal az a bajom, hogy semmilyen garancia nincs hogy megkapom amiért fizettem (elsõ lépésben).


Más: a DBZ 24. részétõl a szereplõk már nem is harcmûvészek, sokkal inkább csatamágusok.

SPOILER: az viszont szinte túl egyértelmû hogy hirtelen mindenkit kinyírtak csak azért, hogy Kaitonál edzhessenek (meg elveszítsék a +1 életet). Vki továbbá írta hogy "eredetileg GoKut a ... részben végleg ki akarták nyírni" - hát nagy túróst. Tök egyértelmû hogy az "eredeti namek gömbök" egyszer még be kell jöjjenek a képbe.
SPOILER VÉGE


Amúgy GoKu sebessége nem semmi: 4167 km/nap (= 173,6 km/h HA nem számoljuk a pihenést). Mindezt 100 kg pluszteherrel.
De az se rossz milyen extrasúllyal edz Kaitonál...
offtopic
robicsek2 2012 szept. 13. - 16:51:38
(409/960)
Így van!

"egy ingyenes netes szerverre, a megauploadra töltötek fel mindent." Én is.

"Nekem sincs munkám, mégsem haltam bele 200 Ft-ba." Ha nincs munkád honnan van bevételed amibõl telik SMS-re ( nem kell válaszolni) Nem fogom lenyúlni anyámékat, épp elég nagy szívesség hogy még mindig eltartanak.

Úgy látom nem értetted meg amit a lényeg volt igaz elõttem már leírták , de leírom megint. Nem azért akadok ki mert zsugori vagyok, de ha nincs mibõl akkor nincs mibõl. Lehet támogatást kérni, de ha kötelezõ szinten teszi valaki akkor az azért kicsit idegesítõ.(Fõleg ha nincs is mibõl) még hogy az AA nak nem kell szervere költenie. Elég sokszor lehetett olvasni hogy most ezt kell cserélni stb. De mégsem kötelezõ fizetni, csak az fizet aki akar és aki teheti. És õk is mégis rengeteg saját munkát mondhatnak magukénak.. Na meg én is, és szerinted láttam eböl valaha is valamilyen hasznot ? nem , csak annyit hogy nekem is végre meglett amit régóta kerestem. És elhiheted, nekem is rengeteg dolgom volt velük mert mindig arra törekszem hogy az össze felelhetõ hun hang rajta legyen, és volt már olyan hogy egy filmre 3 különbözõ szinkron került rá, na meg volt sorozat is. Nem fényezni akarom magam, de én is át tudom érezni ezt a helyzetet, mert még így hogy nincs állásom, ez a hobbi idõnként majdnem olyan mint a munka, csak nem kapsz érte fizetést. (Na én részemrõl befejeztem a vitát, mert már eleget OFF-oltunk.
Tomeeekk 2012 szept. 13. - 11:17:04 Előzmény robicsek2
(408/960)
A lényeget inkább te nem érted.. :) A dragonhallról is ingyenesen elérhetõ volt minden, amíg nem került pénzbe az anyagok letárolása, mert egy ingyenes netes szerverre, a megauploadra töltötek fel mindent. Most viszont saját szervereket és háttértárakat vettek és minden innen érhetõ el, a fenntartása pedig pénzbe kerül az oldal szerkesztõinek. Azaz a látogatókon múlik, hogy fenn tud-e maradni az oldal. Ilyen egyszerû. Ha ingyenes szerveren lenne az anyag akkor természetesen továbbra sem kérnének pénzt érte. Ezt értsd meg végre és ne azzal gyere, hogy bezzeg az AA ingyenes... Persze hogy az, mivel nekik nincs kiadásuk minden hónapban a szerverek fenntartására...
Persze a te döntésed, hogy mit honnan töltesz le. Csak nem szeretném ha leértékelnéd az oldalt csak mert ki kell fizetni egy alapdíjas sms-t a regisztrációért... Mégcsak nem is emelt díjas az sms ára. Nem lehet mindig mindent ingyen megkapni.. persze, ha te inkább kivárod mire az AA is feltölti a Candyt, te dolgod. Nekem sincs munkám, mégsem haltam bele 200 Ft-ba. Sõt ez nem is pénz azért a sok munkáért és anyagért, amit a dragonhall csinál. Nem akarok veled összekapni emiatt, de gondold végig amiket most leírtam. :)
KurtWagner 2012 szept. 12. - 19:31:07
(407/960)
"Vajon ellenkezik-e vki ha azt mondom, valószínûleg a legkreténebb karakter a DB-univerzumban Kaito?"

Én ezt a címet inkább King Pilafnak és a két agyatlan szolgájának adnám...
offtopic
robicsek2 2012 szept. 12. - 18:29:17
(406/960)
Valószínûleg a dinó gyomrában :)
agarik 2012 szept. 12. - 18:15:57
(405/960)
Nem gondoltam volna hogy Krilin ekkora vihart támaszt :)

Vajon ellenkezik-e vki ha azt mondom, valószínûleg a legkreténebb karakter a DB-univerzumban Kaito?


Mai részhez:
"Ígérem mire visszatérsz, egyel többen leszünk!" - oh, gyereknemzést fontolgat valaki? XD Vszeg hülye fordítók.
offtopic
robicsek2 2012 szept. 12. - 17:49:03
(404/960)
Krilin ? Krilin még a sima DB ben volt jó fej, a Z= ben inkább csak amolyan 5. kerék. Viszont a Z ben egész jó nõket talál magának :) Bár a végén elég Papucs férj lett :) Meglepõ lehet , de nekem nincs aktuális kedvencem :) Minden karakterben van olyan ami tetszik, van olyan ami nem, Persze ez csak a Pozitív karakterekre é és a már "megjavult" karakterekre igaz.

Kezdõdik kezdõdik, kezdõdik ah ! :) Apa kezdõdik!
10/10
Manami 2012 szept. 12. - 17:41:09 10/10
(403/960)
Jó de miután Dermesztõt legyõzték annyira kis apróvá és nevetségessé vált a karaktere, hogy hihetetlen xd semmi tartása nem maradt. Így értettem a gyíkot :D
10/10
Manami 2012 szept. 12. - 17:34:55 10/10
(402/960)
Egy szóval nem említettem, hogy nem bírom Vegitát :D Rettenetesen bírom a stílusát, vicces xD Most a csajok miatt lett lúzer Krillin? Lesz neki is felesége, gyereke is xd szerintem nem az :) Meg tudom, hogy Ifjú Sátán se volt mintapéldány, õt sem nevezném normálisnak. Itt senki sem normális, mindenkinek van valami baja az agyával :D szegény Goku a fejsérülése miatt gyépés, Vegita pszichopata volt aki gyógyult, Gohan sem százas, mert amiket átélt gyerekkorában nagy traumát okozhattak neki szóval megbomlott elme mind xd Nálam azért Dermesztõ viszi a prímet, mert kiskoromban eléggé féltem tõle :D (de aztán rájöttem, hogy egy kis gyík xd)
KurtWagner 2012 szept. 12. - 17:33:58
(401/960)
Krillin szerintem sem lúzer. Az egész sorozat alatt (mind a simában, mind a Z-ben) talán õ mutatja a legtöbb fejlõdést. Ugye a hõsök felbukkanása erõ sorrendben történik. Elõször Yamcha, akik akkor még kb. ugyanolyan erõs, aztán krillin, késõbb Ten-sin és Chaosou, majd ifjú sátán, Vegita stb. Krillin és Yamcha talán az elején még egy erõben vannak, de pl. emlékeim szerint a második tornák Yamcha már selejtezõkben kiesik (el is tõri a lábát), míg Krillin nem, sõt még Chaosout is legyõzi - aki azért erõsebb nála - az eszével. A DBZ-ben már jóval erõsebb a mesterénél és õ nem hal meg a csillagharcosokkal vivott csatában, igaz ez nem jelent semmit mert a gyáva szamuráj se hal meg, majd a Namek bolygón is helytáll a maga módján, még Dermesztõ farkát is megkurtítja és bár nem edz Kaitonál, de a Namek nagyfönök felszabadítja az erejét. Után amíg Son-goku távol van, van egy 3 vagg négyrészes sztori, amikor valaki mindenkit - a hõsõket is - a befolyása alá vonja, csak Krillint és Son-Gohant nem és együtt harcolnak a gonosz, és a saját társaik ellen köztük a jóval erõsebb ifjú sátán ellen és helytáll ott is, és utána mikor Dermesztõ a földre jön, akit aztán a jõvõ Trunks felnégyel, nem rinyál, mint Yamcha, aki szerintem ott már egyértelmûen a csapat leggyengébbje. Aztán itt ért véget a TV-s adás és utána már nem tudom, hogy konkrétan mi lesz, de számomra a legtöbb potenciált rejtõ karakter. Mindig neki is drukkoltam. Ja és még esze is van.