7/10
Sicur 2009 febr. 01. - 15:07:04 7/10
(29/89)
vki elmondaná mi a vége? miután megjött a segítség a lányért, elindultak de újra jött a kocsi, ütköztek, majd a férfi elindult megnézni nem sérültek e meg a másik kocsiban. mire a lány rájött vmire, a férfi után rohant és megjelentek azok az emberek....utána?
ravenwood 2009 jan. 12. - 00:46:26
(28/89)
Hihetetlen szar könyvet írtam, amit a barmok megfilmesítettek…
Gratula nekik!
….és nektek is, kik megnéztétek!!!
(ha számít, én nem így képzeltem el…) Stephen King
Thorstein222 2008 nov. 21. - 23:25:44 Előzmény nihilke
(27/89)
Nekem tetszett, mert tényleg érdekes hangulata van... a végét sztem is összekapták, nagyobb gondot kellett volna ráfordítani.
nihilke 2008 nov. 21. - 15:19:41
(26/89)
jó volt ez. szerintem izgalmas. bár a nagyrészébõl lófüttyöt sem láttam, olyan sötét a kép, ráadásul még a tv-m is kicsi:) viszont azt nem állítom, hogy értem. a sztori a rendõrrõl meg a papokról világos. de a vége zavaros. ***spoiler***a srác meghal, majd kísértetként tovább áll, és amikor jönnek a kövi álodzatok, õ is ott fog csöndesen sétálgatni? meg a végén azt a benzinkutas jelenetet sem értem.

mondjuk nem rémlik, hogy valaha is láttam volna olyan horror vagy ijesztgetõs filmet, aminek ne szúrták volna el a végét. bár szerintem ez még a jobb befejezések közé tartozik.
amúgy a film kicsit a Zsákutcára hasonlít.
Vikke 2008 nov. 10. - 22:08:49 Előzmény real_madrid
(25/89)
Szerintem a horroroknak általában érdekes a hangulata, ebben (sem) nem nyújt újat =)
7/10
real_madrid 2008 nov. 10. - 00:46:05 7/10 Előzmény Brianna
(24/89)
az indulás elején csinálta a képet, amikor beszálltak a kocsiba.
7/10
real_madrid 2008 nov. 10. - 00:43:16 7/10 Előzmény Vikke
(23/89)
nem rossz ez a film, igazi tini horror, de érdekes a hangulata. az a gond, hogy elég eseménytelen, tehát kétszer biztosan nem nézem meg.
Vikke 2008 nov. 08. - 10:30:30
(22/89)
Sok értelme nincs ennek a filmnek. Aki azért néz horrort, hogy jól megrémüljön a rémisztgetõs jeleneteken annak hajrá, de aki az elgondolkodtató, figylemfelkeltõ horrorokat kedveli, azoknak nem ajánlanám.
Dr.Genya 2008 nov. 06. - 16:29:29
(21/89)
Nem volt ez rossz film,nekem bejött a hangulata.
Kicsit figyelni kellett hogy összerakja az ember a storyt.Ennyi.
És tetszett a zenéje.
Deepwide 2008 nov. 06. - 12:30:14
(20/89)
A csajszi még az elején készíti a fotót, hogy megmutassa, milyen képet vág.
10/10
Brianna 2008 nov. 05. - 23:57:26 10/10
(19/89)
Namár most, látom senki sem érti itt a story vonalát, és nem érdekel hogy SPOILER-t írok, de dühít hogy senkisem érti a dolgokat.
*****************************************************
Elõször is volt a rendõr bácsi, namár most, az 1960's években kissé megkattant(azt hiszem ivott is , úgy emléxem mondták) és elkezdte leszedni a gyanútlan autósokak. És voltak a csuklyás fószerek , õk voltak a papok. Õk tudtak a rendõrhapsiról meg a dolgairól, és mikor balesete lett a férfinek, odamentek. De nem szedték ki, hagyták benn égni. És akkor a férfi megígérte hogy nem hagyja békén õket meg ilyesmi. És vmi átok lehetett ez a fagyás téma asszem, mert mással nem igen lehet magyarázni. LÉNYEG! h visszajött, bosszút állt, és az elkövetkezõ években víziókat vetített a fagyoskodó emberekre. gondolom ÉN. + ugyebár kinyírta a papokat ha vkinek nem esett le.
És igen az a csuklyás akivel az elején megégeti magát a csaj , az a rendõr, (ezt a végén lévõ jelenetbõl lehet megtudni).
És végül , a csuklyások azért járkálnak mert keresik a rendõr autóját. amiben még bent van (és várja a halálra égést. mivel nem segítenek neki) és ez a vízióban megtörténik újra meg újra. huh. nah asszem ennyi lenne a lényeg. ha van még kérdés szóljatok >.<
szvsz:
a srácot nem kellett volna kinyírni, meg ki hiszi el hogyha 5 óra alatt nem alszik el (végleg),akkor majd pont abban az 5 percben fog. :S:S:S:S de egyébként tetszett, nagyon is. bár néhol már belerúgnék a srácba vagy csajba hogy menjen gyorsabban v ilyesmi.xD a túl sötét kép rossz ötlet volt. de a karácsonyi hideglelõs zene kárpótolt.
viszont van amit én sem értek. igaz egy dolog de akkor is:
- hogy kerül a legvégén a csajszi mobiljára a srác képe?? O.o mikor csinálta? és amúgyis. ez lenne a film iróniája? mondjátok h nem.
7/10
savernake 2008 szept. 28. - 10:05:01 7/10
(18/89)
Miféle viharról van szó a tartalom ismertetésben?
Havazik, lemennek a sztrádáról, aztán beragadnak a hóba. Nincs semmiféle vihar.
tomdelonge 2008 aug. 02. - 00:57:20 Előzmény csingacsucsu
(17/89)
na énis tulestem rajta:) egyedül néztem, mondhatni késö éjjel ugyh azért volt izgalom.nyilván teljesen más élmény így, mint mondjuk délután 5 haverral meg vagy 3×ennyi sörrel:) a film nekemis igéretesnek hangzott, de gyenge volt.azonban pozitivum, hogy a film alaphangulata jó volt.megmondom öszintén, a végére kb totál nem értettem.néha ugy alakitották h a gyerek tényleg gyanus lett, máskor meg ártatlan.aztán meg meghal aztán meg föltámad. wtf? ésavégén meg eltünt? és akor mivolt ezaz egész?:D ö miatta volt? vagy hameg ártatlan miér lépett le? na ezekre várok választ kösz:)
Béla
csingacsucsu 2008 júl. 15. - 15:37:57 Előzmény skillet
(16/89)
Hogy õszinte legyek, ez a film nekem sem tetszett igazán. mondjuk annyira nem is értettem, de az a lényeg h ennél már láttam jobbakat.
zsozso89 2007 dec. 17. - 21:29:01
(15/89)
nekem tetszett. nem is untam. de egy két résznél én is fogtam a fejem.. tényleg sokkal több mindent ki lehetett volna hozni belõle, meg kicsit már gagyi volt az hogy az egyik pillanatban itt voltak, a másikban meg ott. tényleg olyan értelmetlen mint a dead end is volt. de ezektõl függetlenül nekem akkor is tetszett:)
ndavid 2007 nov. 26. - 12:13:07
(14/89)
A film hangulata tetszett még az elején (a bepárásodott ablakon keresztül látható alakok), viszont tényleg zavaros a történet, és többet is ki lehetett volna hozni belõle. Horrorhoz nem sok köze van, a néhány ijesztõ rész csupán a hirtelen mozdulatokból következik.
1/10
skillet 2007 nov. 18. - 10:23:07 1/10
(13/89)
Én a minap néztem meg dvd-n. háááát...nem sok hozzáfûzni valóm van. Gondolom 1 havas este le tudták ezt a nyavaját forgatni. nem hiszem, hogy több idõ kellett hozzá. nekem nagyon nem tetszett. teljesen felesleges volt elkezdeni ezt a filmet, mert semmi változás nem lesz a végére sem... mint amikor tartozol az ördögnek 1 fuvarral. hát a filmesek is tartoztak 1el. gagyi volt nagyon.
ja, és mellesleg a barátnõm, aki félni szokott a paráztató filmektõl, még õ is nevetségesnek találta az egyes jelenetekben feltûnõ szépségeket...
no comment. no para.
k11zoltan 2007 nov. 14. - 00:24:51
(12/89)
Hát, ha komolyan kérdezed, akkor:

a Spoiler, a poén lelövése.

Aki nem látta a filmet, és meg akarja nézni, annak nem ajánlatos elolvasnia, mert utalások lehetnek alatta a film végkimenetelére.
Monalizi 2007 nov. 13. - 19:11:25
(11/89)
Bocs lehet én vagyok a hülye, de mi az a Spoiler? Nem az autókhoz van köze? /megjegyzem nem vagyok szöszi :))) /
1/10
blasphemy 2007 nov. 13. - 15:15:21 1/10 Előzmény ZAVI
(10/89)
***SPOILER***
Igazad van, ez egy förmedvény volt. Nah, a lényege, hogy ez a zsaru tök gonosz, aztán az gyilkolászott jobbra-balra, de hogy mit keresett az égõ kocsiban az jó kérdés. :) nem lehet látni semmit, nem vágom, milyen hulla volt az a kígyószájú és már abban reménykedtem, hogy a 60. percben megfagy mindkettõ.. a lényeg, hogy nagyon gyorsan töröltem a géprõl :)