10/10
fairydust 2007 nov. 17. - 00:49:20 10/10
(1532/4932)
Visszajön. :)
Sara a legerõsebb az egész bandában. Õ az egyedüli, aki képes megoldani a jelen helyzetet és meg is fogja oldani. Gyerekkora óta semmi mást nem csinál, csak megoldja a helyzeteket. És fantasztikusan csinálja. :)
Ivy 2007 nov. 17. - 00:41:35
(1531/4932)
sztem nem szabad összehasonlitani greg meg grissom viselkedését.Greg egy nyitott közvetlen dilis srác aki könnyebben megy oda bárkihez hogy megkérdezze mi van vele.Grissom pedig zárkozott de nagyon és az ilyen emberek inkább egy lépéssel hátrébrol figyelnek de ott vannak ha kell.saranak most magába kell lerendeznie a dolgokat amit megértek,de azért nagyon durva lehet csak ugy elmenni na meg ott maradni is a másiknak.
remélem tényleg visszajön majd:)
10/10
fairydust 2007 nov. 17. - 00:40:20 10/10
(1530/4932)
Valahol annyira, de annyira szép, hogy ugyanaz van a lelkünkben most talán mindnyájunknak. :)
10/10
fairydust 2007 nov. 17. - 00:38:40 10/10
(1529/4932)
Tudom. :( Bennem is hatalmas ûrt hagy. Nekem is óriási élmény (volt) ez a sorozat, Sara világ életemben a kedvencem volt (és marad, természetesen) és rettenetesen bánt, hogy nem lesz már semmi sem a régi. Mert ahogy mondod, tényleg nem lesz soha ugyanilyen.
De azt hiszem, tovább kell menni. Egyszerûen nincs más választás.

And hey, we've got to be tough, Cookie. ;)

(Írsz Jorjanak levelet dec. 25-ig? ^^ Léccilécci. Írjon már valaki, ne csak én. ^^)
10/10
attisne 2007 nov. 17. - 00:38:11 10/10
(1528/4932)
Annyira, annyira, de annyira a szívembõl, lelkembõl szóltál:):)
10/10
pézsmakacsa 2007 nov. 17. - 00:29:21 10/10
(1527/4932)
Igazad van és teljesen egyet is értek vele,de mégsem...:) Életem legnagyobb élménye ez a sorozat,sok mindent adott,sok mindent azóta értek meg,amióta nézem és célt adott az életemnek,nem beszélve a GSR-rõl,ami meghatározza az életszemléletemet,és attól h tom,h Jorja/Sara visszajön,jobban is érzem magam,de mégsem,mert azért mindnyájan tudjuk,h semmi nem lesz olyan,mint ennek elõtte volt. Nem lesz egy ez a csapat,hiszen Sara-val volt egy a gárda,õ volt az egyik õshelyszínelõ,és nélküle üres lesz az egész,nagy ürt hagy maga után,Griss lelkében leginkább,de talán a csapatéban /családjáéban/ is legalább akkorát és bennünk mégnagyobbat. Becsülni kell,h visszajön majd,de az akkoris ló*ing lesz... Greg nyílván érezte h vmi gond van az elõzõ elõtti részben,de Griss is tudta,h vmi nem stimmel,csak épp amiatt a viselkedése miatt nem kérdezett rá és Sara sem mondta el,aminek szintén oka volt,mégpedig az,h mindenképp menni akart és egyedül akart tullleni a dolgokan,amik nyomasztják,és ha beavatja Grisst,õ nem engedte volna el,azt akarta volna,h közösen oldják meg,mint a Nesting Dolls-ban,és az most lehet,h kevés lett volna,sõt,biztos,hiszen,mint látszik,valszín a régi dolgok még mindig felszínen voltak,Griss csak elülepíteni segített õket,nem pedig megoldani. Nagyon bízom benne,h Jorja ígéretei és Rambo ígérete nem üres szavak és Sara hazatér még nem is oan sokára és akkor ujra nagyon fogok tudni örülni mindennek...
10/10
fairydust 2007 nov. 17. - 00:08:58 10/10
(1526/4932)
Tudom, örülni én sem örülök. :(
Mondjuk szerintem Griss nem tett ki magáért. Tehát ez a beleszólási joga sem volt dolog sántít kicsit. Greg volt az, aki két(?) résszel ezelõtt már észrevette, hogy Saraval a legkevésbé sincsenek rendben a dolgok, Griss, mint a férje (vagy legalábbis a võlegénye), a szerelme, az az ember, akivel együtt él, akár fel is figyelhetett volna rá, hogy a nõ, akit mindennél jobban szeret, valamitõl rettenetesen szenved. Mind a ketten kicsit antiszociálisak, kicsit képtelenek az emberi kapcsolatokra, mindazonáltal tündériek, jóindulatúak és hihetetlenül bájosak. Ez az (ideiglenes!) elválás szerintem hû maradt mindkettõjük karakteréhez, aminek õszintén szólva én örültem. Nem vágytam semmiféle csöpögésre, pláne nem arra, hogy Sara mondjuk egy terhességre hivatkozva menjen el. Ez így fájt, de nem hazudtolta meg az elõzõ több mint hét év eseményeit.
És lehet, hogy special guest star-ként jön vissza, de visszajön. És amíg látom, egy szavam se lesz. Amíg valaki biztosít róla, hogy minden rendben van vele, addig kicsit szomorúan, de bele tudok mosolyogni a világba. És ha ez lesz az utolsó évad (amire szerintem van esély), és visszarángatják õt az utolsó részre, akkor úgy fogom érezni, hogy méltó befejezést kapott életem legfantasztikusabb sorozata. :)
10/10
pézsmakacsa 2007 nov. 16. - 23:33:36 10/10
(1525/4932)
Hát én is megnéztem a részt,de annak ellenére,h megértem Sara döntését meg minden,elfogadni nem tom,h elmegy...Úgy otthagyta Griss-t a csók után /ami amugy nagyon érzéki volt,meg ugy igazán tükrözte azt, h ez egy "igazán utolsó, szerelmének adott sokáig nem találkozunk,de szeretlek csók" volt/ meg azzal a levéllel,h ezt nem tudtam hová tenni...Én sajnálom mind2jüket,mert nagy elszántság kellett Sara döntéséhez is,ill. a levél megírásához is,ill. Griss-t meg azért sajnálom,mert beleszólási joga nem volt abba,h mi történjen,hiszen nem tudott semmirõl és ez nagy traumaként érhette,annak ellenére is,h tudta,h Sara nincs jól,hiszen érezte ezt...Ugymond már örök hûséget fogadtak egymásnak,tudják,h csak a másikat szeretik örökre,de ezt Sara meg is írta a levélben,és tom,h Sara visszajön,de belegndolva,h jövõ héten már nem lesz benne a fõcímben és majd vmikor már csak Special Guest Starként láthatjuk...na ez kikészít...Elvakult GSR és CSI meg Billy fanként nekem ez felér egy kisebb agyvérzéssel,nem tom elfogadni a történteket...
10/10
fairydust 2007 nov. 16. - 23:29:35 10/10
(1524/4932)
***SPOILER***

Sziasztok! Most kerültem csak ide, õszintén szólva én végigbõgtem. Harmadszorra bõgök a tényen, hogy megy. Imádom ezt a nõt. (Közben lelkisegélyt kaptam sms-ben Lettországból, és vannak híreim is, pozitívak, úgyhogy mindjárt kifejtem, hogy örüljünk is valaminek.)

Itt a levél fordítása, bocsánat, ha feleslegesen járatom a számat, nem olvastam el, hogy Ti miket írtatok, csak belepillantottam, elnézést, ha már mondtátok ugyanezeket.

Gil...
Tudod, hogy szeretlek. Úgy érzem, mindig is szerettelek. Mostanában... Nem éreztem túl jól magam. Az igazat megvallva, belefáradtam. Azon az éjjelen a sivatagban, a kocsi alatt rájöttem valamire, és nem tudtam nem foglalkozni vele. (shake it - kb. lerázni - szerk.) Mióta az apám meghalt, az egész életemet szellemekkel töltöttem. Szinte jó barátok voltunk és kint a sivatagban eszembe jutott, hogy el kéne õket temetnem. Erre itt képtelen vagyok. Annyira sajnálom. Függetlenül attól, hogy mennyire próbáltam nem foglalkozni vele, megmaradt bennem az érzés, hogy el kell mennem. Fogalmam sincs, hova megyek, de tudom, hogy meg kell tennem. Ha nem teszem, attól félek, magamnak fogok ártani (ezt itt fizikailag kell érteni - a szerk.), és ami még rosszabb: végig kell nézned, ahogy történik. Vigyázz magadra. Tudd, hogy nagyon próbáltam maradni. Tudd, hogy számomra Te vagy az egyetlen egy. A szívem minden dobbanásával hiányolni foglak. A közös életünk volt az egyetlen "otthonom" egész életemben. Semmiért nem cserélném el. Szeretlek. Örökké foglak. Viszlát.

Nekem is darabokra szaggatta a lelkem. De nézzetek Jorja interjút, komolyan, tizedszerre is. Mert egy tünemény.

És nézzétek csak:

Una üzenete (2007.11.16. 19:39):
I've heard from someone I believe to be a reliable source that the plan is for Sara to return halfway through this season and then again at the end. And there is supposed to be a very "tiny" plot twist.

És ez bár személyes és nem is annyira tartozik ide, de azért megmutatom, most kaptam sms-ben: "I'm sure we'll get to talk at some time. But now I am off to sleep. No crying over Sara tonight. ;) night, talk 2moro xxxx"

Szóval nekem azt mondták, hogy nincs több hiszti ma. Úgyhogy én most belemosolygok a világba, és megnézem a Jorja interjút. :)
Imádom azt a nõt.
És visszajön, tudatosuljon! Már az évad közepén visszajön, és utána a végén is. Az évad közepe meg mindjárt itt van, ez már a hetedik rész volt. :)
Ma kicsit hiszek a csodákban. Sara pedig mindig megmarad a legtökéletesebbnek. :)
Imádom a CSI-t, imádlak Titeket is, fel a buksival.

És hogy Warrickot idézzem (mert hihetetlenül aranyos volt): 'You're tough, Cookie, I'm not worried about you.'
We're gonna be tough, Cookies. ;)
Ivy 2007 nov. 16. - 23:25:54
(1523/4932)
huh nagy kö esett le most,mert nem mindig sikerül eltalálni azt a bizonyos szot.Bár a mi nagyon érdekel az mindig jobban megy:)
10/10
MT74 2007 nov. 16. - 22:31:01 10/10
(1522/4932)
Ivy, köszönjük az "okoskodást" (ami nem is az! bármilyen pontosítást szívesen veszünk), gyere máskor is. Egyébként, ha megnézed, jól értetted!
10/10
MT74 2007 nov. 16. - 22:27:21 10/10
(1521/4932)
NAGY-NAGY SZPÓJLER

Na, akkor az angol feliratból bemásolom a levél szövegét - angolul. Aztán szabad a préda, lehet fordítgatni:

Gil...
You know I love you. I feel I've loved you forever. Lately... I haven't been feeling very well. Truth be told, I'm tired. Out in the desert, under that car that night, I realized something, and I haven't been able to shake it. Since my father died, I've spent almost my entire life with ghosts. We've been like close friends, and out there in the desert, it occurred to me that it was time for me to bury them. I can't do that here. I'm so sorry. No matter how hard I try to fight it off, I'm left with the feeling that... I have to go. I have no idea where I'm going, but I know I have to do this. If I don't, I'm afraid I'll self-destruct, and worse, you'll be there to see it happen. Be safe. Know that I tried very hard to stay. Know that you are my one and only. I will miss you with every beat of my heart. Our life together was the only home I've ever really had. I wouldn't trade it for anything. I love you. I always will. Good-bye.
Ivy 2007 nov. 16. - 22:00:25
(1520/4932)
***SPOILER***

Sziasztok!
Én is nagy csi rajongo vagyok.Sokszor akartam már irni ide de sose volt rá idöm.Hát most van:)Megnéztem az uj részt és néhány részt a forditásban én másképp értettem.Pl:azért megy el mert a kocsi alatt rájön vmire amit nem tud kiverni a fejéböl,hogy az apja halála ota csak "szellemekkel él"ök lettek a barátai és végre el kellene öket temetni,elengedni.De nem tudja megtenni(nem I can't be like you amit mond hanem I can't do that here ha jol értettem)ja és hogy ha nem menne el akkor még kárt tenne magában(vagy beleörülne?)és ami még rosszabb hogy Õ ezt végig kisérné
Remélem nem baj hogy beleokoskodtam:)de igy jobban összeáll szerintem.
10/10
MT74 2007 nov. 16. - 21:26:20 10/10
(1519/4932)
***SPOILER***

Megnéztem én is a 8/7-t, és szerintem azért nem megy Griss Sara után, mert érzi, hogy Sara nem akarja. Ezt le is írja a levélben késõbb. Én úgy értelmeztem, hogy Sara azt írja: félek, hogy beleõrülök, és nem akarom, hogy végig kelljen nézned.

Meg ismeri a lányzót, és tudja (ahogy mi is), hogy Sara mindig egyedül akarja magában megoldani a problémáit. Szerintem ebbe is "rokkant bele". Kívülrõl igen, kemény csaj, de legbelül baromi érzékeny. Nemsokára lesz a Viasaton az a rész, amikor felfüggesztik, és Griss elmegy hozzá. Akkor mutatják a lakását (no meg a 6. évad utsó részében :D), nézzétek csak meg, mennyire nõcis a lakás. Tökéletesen tükrözi Sara érzékeny lelkét.
10/10
iko 2007 nov. 16. - 20:26:38 10/10
(1518/4932)
Kia,nekem el tudnád küldeni vagy megadnád a linket ahol megtaláltad a feliratot?
Köszi
10/10
natie 2007 nov. 16. - 19:45:03 10/10
(1517/4932)
***SPOILER***

"Gil

Tudod, szeretlek téged, és örökké szeretlek. Mostanában... nem érzem jól magam. Az igazat megmondva, belefáradtam/fáradt vagyok. Kint a sivatagban, azalatt az autó alatt, azon az éjszakán meg akartam valósítani valamit, de nem tudtam. Mióta az apám meghalt, majdnem az egész életem szellemekkel töltöttem. Mint a közeli barátaim.
És, ott a sivatagban, éreztem, itt az idõ eltemetni õket.
Nem tudok olyan lenni, mint te. Nagyon sajnálom.
Nehéz volt leküzdenem ezt, hogyan álljak ellen ennek, de mennem kell.
Nincs ötletem/nem tudom, hová menjek, de tudom, hogy meg kell tennem.
Félek, ha nem tenném, ott lennél és látnád, mi történne.
Légy óvatos/ biztonságban.
Tudd, nagyon próbáltam, keményen maradni.
Tudd, te vagy az egyetlenem csak.
Minden szívverésemmel hiányolni foglak/hiányozni fogsz.
A mi életünk együtt volt az egyetlen otthonom, ami volt, és nem cserélném el semmire.
Szeretlek, és mindig szeretni foglak.

Viszlát"
Kia 2007 nov. 16. - 19:24:27
(1516/4932)
Lányok, akkor most Ronnie marad?!
Kia 2007 nov. 16. - 19:19:02
(1515/4932)
Találtam angol feliratot a 8.07-hez,akit érdekel írjon.
10/10
Zity 2007 nov. 16. - 18:38:20 10/10
(1514/4932)
Sziasztok! No comment! Gyanítom mindenki ugyan azt érzi,amit én,felesleges taglalnom.(aki látta a 8x07-et...úgy értem) Reggel még teljesen korrekt volt a hozzáállásom,de ezek után nem tudom megfogalmazni,hogy mit érzek.Jó és kellemes dolgokat semmiképp...Kemény volt végignézni.
Egyéb:Nézzetek fel a WPAP-ra,vannak fotók a WGA-Strike-ról(igaz engem most ez sem kötött le)Pusza mindenkinek!
Kia 2007 nov. 16. - 17:37:35
(1513/4932)
Valaki le tudja fordítani?

Gil, you know I love you. I feel I've loved you forever. Lately... I haven't been feeling well. Truth be told, I'm tired. Out in the desert under that car that night I realized something, and... haven't been able to shake it. Since my father died, I've spent almost my entire life with ghosts. Even my close friends. And, out there in the desert it occurred to me, that it was time for me to bury them. I can't be like you. I'm so sorry. No matter how hard I try to fight it off, I'm left with the feeling that... I have to go. I have no idea where I'm going, but I know I have to do this. If I don't, I'm afraid I'll self destruct, and worse, you'll be there to see it happen. Be safe. Know that I tried very, hard to stay. Know that you're my one and only. I'll miss you with every beat of my heart. Our life together was the only home I've ever really had, I wouldn't trade it for anything. I love you, I always will. Goodbye.