10/10
kazsagx 2013 márc. 22. - 01:09:14 10/10
(584/1024)
Nincs mit,maskor is! :)
En nem mondtam,hogy jova tett valamit..
Nekem vegyes erzelmeim vannak a csajszival kapcsolatban ezt mar irtam is. :) Kivancsi leszek hogy mire keszül(ha valoban igy lesz) :D
8/10
suxel 2013 márc. 22. - 01:07:05 8/10 Előzmény kazsagx
(583/1024)
Hát akkor köszönöm szépen a dícséretet! Nekem sem ugrik be egyébként minden rész, csak itt vannak spanyolul a gépemen, és így könnyû visszakeresni. Puskázok egyszóval! :) :)
Carmina, Gabino, Pap: hát nagyon jók az tuti, na meg Alfi, a pénteki részben lesz egy nagyon durva beszólása Damiannak az anyjának, nem mondom, hogy nem fogja megérdemelni, mert megfogja, csöppet belegázol majd Alfi lelki világába vele.
Végre valaki, aki hasonlóan gondolkodik, mint én: "Ez az Elisa-Damian-Gael vonal sem erint meg annyira,ezek ugy altalaban hasonloak a filmekben,mig egymasra nem talalnak a szerelmesek.
Inkabb a körülmenyek,titkok,balhek izgalmasak. :D" --> Dettó én is így gondolom! :) :) Na azért egy jó 12-14 rész múlva felforrósodik hármójuknak is a története, beizzik rendesen, de addig még lesznek váratlan események.
Paloma inkább most kavarni fog egy kicsit, pedig rá eddig a nagy õszinteség volt a jellemzõ. Ezért is nem értem most a viselkedését hogy miért teszi ezt, amikor foggal-körömmel ragaszkodna Gaelhez, vagy már belefáradt volna Gaelt hajkurászni?
Ha a bûnösöket nézem, akkor az én szememben az elvakult anya, Alfi nagyobb bûnösnek számít, mint Flor. Alfi még a változást kismértékben sem mutatja, de Flornál már teljesen más szelek fújnak. Jól vetted észre, valami történt, ez nem normális, nem rávall, amit csinál. Tök rendes volt Elisaval, de elsõre értelmetlennek tûnik miért akarja, hogy ott legyen az esküvõjén. Nem látni benne a logikát, hacsak.....
Alfi feje szenzáció volt a végén, amikor nagy örömmel elõadta Horacio, hogy õ intézte a 39. részben Damian balesetét. Csak annyit tett hozzá, hogy azt mondta Gabino meg akarta öletni Damiant, de nem csak annyit akart, hogy balesetet szenvedjen.
iriszke1 2013 márc. 22. - 01:00:17
(582/1024)
Sziasztok! Köszönöm a tartalmat, igen suxelnek nagy tehetsége van ezekhez a tartalom leírásokhoz, de a tied is jó volt köszönöm.
Szerintem is készül valamire most úgy tûnik, de a következõ hét tartalmai alapján azt valószínû keresztül húzza a különbözõ történések sorozata. Majd kiderül.
Flór mit tett jóvá? Nekem olybá tûnik, hogy eddig még semmit. Mindig csak szemétkedik Elisaval, még az apja ravatalánál is. No és azt, hogy egy másik anyától el akarta raboltatni a csecsemõjét azt nekem soha nem teszi jóvá semmi jó cselekedetével sem. Ennyi.
10/10
kazsagx 2013 márc. 21. - 22:05:52 10/10
(581/1024)
Gyerekek! Most Flor keszül valamire vagy csak ennyire nyugodt vagy en kepzelem be a dolgokat? :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 21. - 15:56:16 10/10
(580/1024)
Na hat mindegy hogyan csinalod,de akkor is profi az irasod!
Azert is nem marad meg neha nalam nemelyik jelenet,mert nem hat meg.
Inkabb Carmina,Gabino,Pap jelenetei amiket imadok.
Ez az Elisa-Damian-Gael vonal sem erint meg annyira,ezek ugy altalaban hasonloak a filmekben,mig egymasra nem talalnak a szerelmesek.
Inkabb a körülmenyek,titkok,balhek izgalmasak. :D
A feladvanyodnal annyira faradt voltam este,hogy nem esett le a G.M.,de mar megvan hehe!
Paloma tenyleg nagyot robbanthatna,de attol több esze van,na meg vege lenne mindennek... :)
Flor meg csak Enriqevel lehet boldog igazan! Alfi legalabb megkapja a jussat,nem szep dolog amit Flor tesz,hogy hazudja a gyereket,söt....de Alfitol sem,hogy egy ilyet kikenyszerit valakiböl!
8/10
suxel 2013 márc. 21. - 13:07:04 8/10
(579/1024)
Én meg a szépírás. Ne viccelj! :D :D
2 fajta változatom van:
1, vázlatos, lényegretörõ, mint a 65. résznél csináltam a spanyol nyelvû rész alapján
2, részletesebb változat utántöltött online verzióként magyarból, akkor hallgatom/nézem, és közben egy nyitott ablakban már gépelek is, és akkor utána megformázom az elgépelésekkel teletûzdelt szöveget.

Amúgy szerintem nem maradt ki dolog, de megnézem: :D :D
Annyi volt még, hogy Flor és Alfi hazeérkeztek a vizsgálatról, kérdezték Damiant, de mondta Tona, hogy nincs otthon. Alfi elkezdett az ünnepségrõl beszélni Flornak, amit szervezni fognak, de Flor közölte, hogy az egész nem érdekli. Alfi értetlenkedik egy sort, de Flor mihez kezdjen egy olyan emberrel, aki nem szereti õt, így a fényes lagzi sem érdekli. Alfi meg elkönyveli, hogy Flor viselkedése az apja halála óta nagyon megváltozott. Felül kell kerekednie rajta Flornak, de a lányt nem érdekli, inkább elhúzn lepihenni. Alfinak felhúzta vele az agyát.
Paloma meg elment gyónni a papnak, hogy mi volt közte és Gael közt, s elõfordulhat, hogy terhes. A pap meg Dios Santo! azaz Szent Isten!
8/10
suxel 2013 márc. 21. - 12:56:02 8/10
(578/1024)
Köszi, csak fáradt voltam, és már egyáltalán nem hallottam, mit beszél spanyolul Flor Damiannak, arra erõsen rá kell koncentrálnom olyankor, de így is "elhallgatok" :D dolgokat, pl. aszondtam, hogy 5 évet akar Gabino szerzõdni az Arangokkal, de az 15 volt magyarban, valami lemaradt nálam! :S
8/10
suxel 2013 márc. 21. - 12:53:55 8/10
(577/1024)
Talált süllyedt! :) :) Így néz ki az erõsítményben Gabino üvegasztala, a monogramja van rá festve. Egó!!! :D :D
Annyira szörnyû karakternek nem lelem Flort, mindenki hibázhat, jár neki egy második esély, pláne ha jóvá is teszi. Az elsõt ugyan direkt csinálta, de a másodiknál már a körülmények hozták úgy és más kiutat meg nem látott, az egyetlen aki volt neki azt meg elvesztette. Paolo is ott van, de rá egyáltalán nem számíthat.
10/10
kazsagx 2013 márc. 21. - 02:14:48 10/10
(576/1024)
Jah es Gael feltekenykedett Elire,hogy talalkoztak veletlenül a tonal Damiannal,Eli meg ezen kiakadt meg felkereste Tovart Ramona,hogy erzi Palomaval nincs minden rendben es kerte hogy rendeljen el ilyenkor szükseges vizsgalatokat.
Nem tudom bocsi olyan szepen leirni,mint Suxel,ahhoz tehetseg kell. :) De annyira nem maradtal le szerintem nagy dolgokrol.
10/10
kazsagx 2013 márc. 21. - 02:06:21 10/10
(575/1024)
Suxel! Vegül is annyi volt,hogy mondta Dam.,hogy Flor egyre tavolsagtartobb vele.(ami miota problema neki?,nem ertem!) Flor meg mondta,hogy nem ö akart külön agyban aludni es hogy Dam.volt vele hüvös mindig,es mondta neki,hogy hagyja el a szobajat. (Mondjuk ez kifogas is volt,a müpocak miatt,de szerintem mar nincs Flornak türelme Damhoz,de Dam, is azert ment hozza be,mert elötte Elisa mondta a tonal Damnak,hogy mar Gaelt szereti,gondolom ezert is ment ismet Florhoz egy kis vigaszert.
Iriszke! Van igazad Flort illetöen,hibas sok mindenben,de azert veszitett rendesen es Alfi zsarolta az elejetõl,ö mar elakart menni,de Alfi fenyegette meg,ha nem szül tönkre teszi az apjat. Szoval sajnalom is meg nem is. :)
Hat az elsö 15 perc ,hat ugye Paloman latta a doki hogy elkalandozott kerdezte töle hogy mi a baj,Paloma mondta hogy semmi,volt meg az Elisa felkeresi Marut Lucio miatt,de Maru mar nem remenykedik a boldogsagukban,de Elisa biztatta,talalkozott Elisa meg Damian a tonal,Eli mondta hogy szereti Gaelt,de Dam.nem hitte el neki. Kb.ami lenyeges ennyi ami megragadt. :) Remelem segitettem.
iriszke1 2013 márc. 21. - 01:19:14
(574/1024)
Nekem pedig leírnád az elsõ 15 percet mert nem láttam ma. Köszönöm.
iriszke1 2013 márc. 21. - 01:15:21
(573/1024)
Gabino Mendoza....de, hogy mi ez azt már nem tudom. Jah, nehogy sajnálni kezdjétek már kicsi Flórt. Már elfeledtétek a gonoszságait? Gyereket akart rabolni, terhességet színlelt már másodszor soroljam még...
8/10
suxel 2013 márc. 21. - 01:13:46 8/10
(572/1024)
De ez eddig valós baba. :D :D Sabrinaé az volt, de a tea kivitte belõle, Flornak meg max mûbabája lesz. Paloma viszont van annyira okos, hogy megóvja, na de akkor, hogy is kellene ezt elmondani Gaelnek, vagy tartsuk titokban. Amúgy ha most Paloma beszélne Elisával, rögtön lefújná az esküvõt. Damiannal is a gyerek miatt váltak szét. Flor is leleplezné magát, de akkor meg itt lenne a közelben a történet vége, így ezt még nem lehet. Meg az Elisanak is durva csapás lenne, hogy a "maradék" pasit is elveszítse, akihez menekült a nagy magányában.
A pap megmondta, õ nem házasít ki senkit. De Damian meg is értette. Egyrészt melyik kezébe harapjon bele, másrészt meg egyik esküvõt sem tartja helyesnek, hogy Isten elõtt köttessen. Jöjjenek inkább más papok, de õ erre a szentségtörésre nem hajlandó.

Elmondod, hogy mi volt a lényege annak, amit ráolvasott Flor Damianra? :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 21. - 01:10:30 10/10
(571/1024)
Szabad a gazda!!!!!! :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 21. - 00:30:44 10/10 Előzmény suxel
(570/1024)
Nem kellett Gaelnek 2x mondani,hogy tegye meg a dolgot Palomaval. Egy kicsit szerintem kepmutato.
Ismet egy baba...! :)
A papot ma imadtam... ahogy kiosztott mindenkit,de nagyon igaza van!
Gael legalabb vele öszinte lehetett volna.
Flor ma tök jogosan mondta meg a magáét Damiannak. :)
8/10
suxel 2013 márc. 21. - 00:17:55 8/10
(569/1024)
Játékos kedvûek, kik szeretitek a feladványokat, esetleg tipp, hogy ez mégis mit keres itt?
8/10
suxel 2013 márc. 20. - 20:39:57 8/10
(568/1024)
Aki kéri privátban elmondom, ha megkeres, de itt nem nyilvánosan, mert túl nagy spoiler lenne szerintem egyelõre! És tudom, hogy vannak, akik úgy kíváncsiak rá, hogy nem feltétlen akarják tudni,
10/10
Milibindi 2013 márc. 20. - 20:19:17 10/10
(567/1024)
SPOILERes gyanú
Gondolom igen. Bár azt írja az elõzetes, hogy Enrique vállalja a gyereket és Ramonának is ezt hazudják, hogy a baba Enriqueé. Utána mi lesz azt én sajnos nem tudom , Suxel biztos tudja,megkérjük, hogy árulja el nekünk is :)
8/10
suxel 2013 márc. 20. - 19:32:25 8/10
(566/1024)
SPOILER SPOILER SPOILER

Az meg egy másik kérdés, hogy Palomának mennyi szerepe lesz benne, vagy lesz-e egyáltalán! :D :D Vagy a körülmények teljesen másképp alakulnak!!! :D :D :D
sorozatkedvelõ 2013 márc. 20. - 19:28:38
(565/1024)
Óhhh! Akkor a nász terve kútba esik...hahaha.