10/10
kazsagx 2013 márc. 09. - 20:06:16 10/10 Előzmény suxel
(484/1024)
Ingrid tul kapzsi volt es meg azt is elvette töle Gabino amilye volt,jol megszivta sajna!
Gael sem ertem minek akar neki annyira segiteni,oke az anyja,de akkor is... Mondjuk Elisa meghallgathatta volna amit Ingrid tud :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 09. - 20:01:13 10/10
(483/1024)
Hat nem tudom,nekem bejött ez a sorozat... Elisa megerdemelne mar hogy boldog legyen,de ez meg szerintem nem leszaz az igazi boldogsag...
A Gabinot alakito szinesz jatszik a A del kiralynöje cimü sorozatban is,ha jol lattam ott is rosszfiut alakit...
Begona felszinessege hatartalan,a fogyitea is mutatja!
David Zepeda teny,hogy itt nem alakit hatalmasat,de a szerepe sem olyan,en is jobban szerettem rosszfiukent.A csabitas földjen cimü filmben imadom,mar rendesen sajnalom annyit megvertek,pedig meg csak mostment a birtokra. (amit mondtal Suxel)
malvinkicska 2013 márc. 09. - 14:38:25
(482/1024)
Elisa sokat sir jó lenne ha a következö részekben, boldog volna.Az én véleményem Altair másodhegedûs, az volt aSzerelem nevében is ott sem tetszett, itt meg gyûlölöm egyszerûen.A Gabinót alakitó férget honnan szedték, az utóbbi hónapokban sok hasonló szappan operát láttam, de nem tûnt fel egyibe sem.A Carminat játszó a Mostohában is ezt követte félek egyszer poros lesz a szeme, förtelem amit csinál ,mindenkivel. 108 részt láttam de még egy szép rész nem volt benne.Begona is megérdemli amit kap a sorstól, mindig mással foglalkozik.Rene apap az egy tehetség osztályon felüli a játéka. Livia az az Paloma is aranyos, jól alakit.David nem azt nyujtja , mint atöbbi filmjeiben,az igazi kémia a Sarokba szoritvabán volt közte és partnere között,itt egy zöld fülü most nekem.Amit nálunk leadtak filmjeit láttam, azért mertem ezt leirni.El TAlizmánból pár epizód ment le de jobban tet szik mint itt ezek fél õrültet játszók.Nemlesz úgy el nyujtva mert csak 99 részes állitólag.
8/10
suxel 2013 márc. 09. - 00:51:38 8/10
(481/1024)
Bingó! A tea volt az, nem hiába mutogatták, hogy mindig a teát issza...de-de, ilyen gyógynövényes, fogyasztó tea volt, csak épp állapotos nõk nem fogyaszthatják! Begona ezt is benézte, és pl a csütörtöki részben is képes volt az urát hibáztatni mindenért.
Ingrid kb végighallgathatta az egészet, Gabino nagy ívben tojt rá. Jól mondja kazsagx, már régóta csak hülyének nézi Gabino, most már ott van neki a vehemens kanca, Carmina.
Elisa már sírt annyit, hogy egy kis boldogság is jár neki.

Majd hozok megint elõzetest a hétre kiadva, de gondolkodom mit is írjak le belõle, mert a boom-ot meg akarom hagyni, az csak úgy jött hirtelen, nem volt olyan az elõzménynovellában.
10/10
kazsagx 2013 márc. 09. - 00:43:26 10/10
(480/1024)
Ingridet mar reg hülyenek nezi Gabino,ugy kell neki... ö tartotta ma a gyertyat! :D
Na de mi volt abban a teaban,nem valami fogyi-tea volt az ? :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 09. - 00:37:37 10/10
(479/1024)
Ez a kep,mint egy kiehezett oroszlan! :)
Begonan kiakadtam ismet,a lanya azt sem tudja hol van,teherbe ejtettek es neki az a legnagyobb gondja,hogy nem lesz passzos a ruha,hat betojok :D Az ö karaktere se semmi!
Paolo meg hogy nyalizott mar Enriquenek,meg bevedte. :)
Hat gondolom elvetel Sabrina,mar varom a hetföt!
iriszke1 2013 márc. 09. - 00:37:10
(478/1024)
Az anyuka által készített tea amit itatott vele néhányszor mielõtt elszökött?
Nagy volt Carmina-Gabino jelenet.
Ingrid vajon kint mire gondolt addig amíg õk jól érezték magukat bent?
Tudjátok mi tetszett még. amikor az üvegháznál Elisa leszállt a lóról és elindult milyen peckesen kinyomta a melleit, mintha mutogatni akarta volna. Milyen kis boldogok voltak már együtt ma.
8/10
suxel 2013 márc. 09. - 00:12:14 8/10
(477/1024)
Vicente nem is babaházast akart vele játszani, hogy a falnak nyomta már a kiscsajt. :)
Damian majdnem elkapta Flort és Enriquet, de Begona jókor volt jó helyen, ehhez legalább volt esze, nem úgy, mint a bulímiához. :P
Na és vajon miért lehetett rosszul Sabrina? Mi válthatta ki nála? Valaki tipp?
És szúrjunk még be egy bûvös Carminat! :D :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 08. - 22:17:40 10/10
(476/1024)
Suxel most megnevettetel,jot kacagtam az irasodon,de tenyleg jol latod a dolgokat!Gondolj bele Carmina nem sok jot kapott Augustotol,Paolo meg csak potlek volt,akar mennyire is tagadja tuti,hogy erez valami szenvedelyt Gabino irant,amugy is hasonlitanak,ket örült... :D
Eleg morbid,hogy meg igy terhesen is megeröszakolta volna,de tuti, tenyleg.
Nekem csak az a fura,hogy Damian ennyire Alfi hatasa alatt van,magaval a parossal nincs bajom.
Anno a Szerelem neveben cimü filmben is nagyon birtam az alakitasat A.J.-nak. :)
8/10
suxel 2013 márc. 08. - 21:50:02 8/10
(475/1024)
Engem az a csók nagyon nem zavart kettõjük között, amúgy is Zepeda-Jarabo fan vagyok! Nekem jó volt látni! :P :P Olyan természetesnek tûnt, mintha igazi szerelem lenne közöttük. :)

Hát a mai részben Carmina feje a szex elõtt, mint aki ezer éve nem látott kant! Az a nézés, azt tanulni nem lehet. Egyébként megosztok megint egy kulisszatitkot, Sabine Moussier mondta egy interjúban, hogy Salvador Zerbonival mindig el tudta magát engedni, de mikor Sergio Mayerrel (Paolo) volt szexjelenete pl. 50. rész, akkor nagyon feszélyezve érezte magát és ideges volt.

Sabrina olyan két szép sallert adott Vicentének. A kisGabino most gondolkozhat mihez kezd, amúgy szerintem képes lett volna megerõszakolni ott a csajt, ha nem hagyja magát, csak közbeszólt a rosszullét. KisGabino már nagyon kanosnak érezte magát, nagy csõdör akar lenni, mint az apja. Láttátok, már a kendõt is a keze köré tekerte, ugyanúgy mint Gabinnak van, csak hogy még jobban hasonlítson rá.
10/10
kazsagx 2013 márc. 08. - 20:08:39 10/10 Előzmény suxel
(474/1024)
Tudom,hogy Gabino szamara az etalon,de remelem mar hamarosan megerdemelten pofara fog esni!
Jajj a smarolos jelenet Flor es Damian között olyan furi volt,ennyire az Anyja nyomasa-hatasa alatt lenni fuhh... -_-
Hopp itt lesz mar 2 csudi esküvö,szegeny Lupe papa-atya :D
8/10
suxel 2013 márc. 08. - 09:06:20 8/10
(473/1024)
Vicentének még mindig Gabino a szent, nem nyílik föl a szeme véletlenül sem, vár, mint a Messiásra.
8/10
offtopic
suxel 2013 márc. 08. - 09:03:46 8/10
(472/1024)
Na hallod Damian úgy lekapta Flort hirtelen, hogy csak ámultam meg bámultam: olyan hiteles volt, hogy azt hinné az ember milyen heves ez a szerelem. :) Nem tudom a szinkronos verzióban benne volt-e, de mikor Damian bement a két másik "testõrrel", az eredetiben zümmögött egy kicsit ilyen zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hanggal. :D Szinte már rákészült, hogy Paolot szélnek eressze a birtokról. Elégedettség sugárzott belõle, hogy végre kidobhatja. :P
Vicente már bevitte az erõdbe a kiscsajt, de a hülye hisz neki. Nem furcsa, hogy a lakatot úgy kellett levernie?
Talizmán: a Blanca Sotos sorozatok közül a másikat követem hellyel-közzel, nem rendszeresen, csak amikor tudom (Amit a szív diktál), mert a mexikói komédiák messze állnak tõlem, de akadnak nézhetõ és elviselhetõ részletek. :) Azt mondtam, hogy a Talizmán nagy bukás volt. Abban a sávban az Univisionon a novellának ilyen 1.6 nézettség azaz 4 millió körül kellett volna hoznia, de még az 1-et sem érte el, sõt sokszor 0.8, 0.9 volt, így nem csoda, hogy elpaterolták kora dáélutánra
10/10
kazsagx 2013 márc. 08. - 00:46:53 10/10
(471/1024)
Potolodott,potolodott Carmina hianya,de tud majd szerintem ö meg ettöl is cifrabbat meg gonoszabbat. Birom a karakteret es a szinesznö is kivalo, eltet lehel a sorozatba!
Megoldja majd Flor tutira ügyesen a dolgokat,de en is kivancsian varom... :)
Vicentet megpofoznam,az anyjaval is amilyen hangot megüt,arrol nem is beszelve,hogy a munkajat is lenezi es cselednek kezeli..durva!
iriszke1 2013 márc. 08. - 00:22:17
(470/1024)
A Carmina tegnapi hiánya remélem ma pótlódott a számodra.
Voltak ma jó jelenetek. Vicente kölök nagyon gáz. Damián csókos jelenetének hogy örült már az anyuci, nem tudom fog e így vigyorogni ha kiderül nincs is unoka. Bár Flórt ismerve jó kis vetélést majd bead, azt is úgy intézve, hogy lehetõleg Elisa legyen az okozója. Naggyon nagyon kíváncsi leszek hogyan oldják meg.
suxel...nem vesztesz sokat ha nem nézed a talizmánt, lehet én sem fogom sokáig. Már a 3. résznél ma kiakasztottak azzal, hogy nem világosítja fel a fõszereplõ urfi a leányzót miért is nem folytathatják a kapcsolatukat. Ismét a logikátlanság, már egyre többször sokkallok be tõlük.
10/10
kazsagx 2013 márc. 07. - 20:37:22 10/10
(469/1024)
Köszi az infokat,na akkor nem tevedett az izlesem,azert is tetszik ennyire mert nem nyultak hozza,ertem! :) Amugy is tetszenek ezek a birtokos cuccok :D
Hajajj megint egy hulla? Na kivancsi leszek ra nagyon...
Ez a Vicente hülyebb a sok evi atlagnal,maga is elhiszi,hogy Gabino szereti majd egyszer hajajj......
8/10
suxel 2013 márc. 07. - 20:02:42 8/10
(468/1024)
Azt aláírom, hogy másképp néz ki benne, mert az elsõ 10 percet elcsíptem a filmbõl, és nem ismertem volna meg. :) :) De rájöttem, hogy egyelõre nekem arra nincs idõm, hogy részletesen megismerkedjek a szereplõkkel ott. :S :S
iriszke1 2013 márc. 07. - 19:47:51
(467/1024)
Boccs utána néztem és már tudom kivel kevertem össze, mert kicsit szerintem hasonlítanak egymásra. Az idõtlen szelembõl Regina Soberón alias Julieta Rosen. Vagy csak káprázat volt....
8/10
suxel 2013 márc. 07. - 17:50:28 8/10
(466/1024)
Azért idézheti vissza a régebbi sorozatok világát, mert itt a 96-os alaphoz nem nyúltak hozzá, meghagytak szinte mindent, csak néhány újabb szálat szõttek bele itt a második felében, vagy meglévõ szálat turbóztak fel benne. Az alap 93 rész eseménye végig megmaradt egyébként. Csak ott Augusto karakterének kiírása a 66. részben volt, és itt a 88-ban, s ami következett utána ott mondjuk a 80.-ban, az itt majd a 130 környékén jön, addig tettek bele ezt-azt. Mint Sabrina terhessége, ott szerintem ilyen nem volt, még babaszerzõ projektrõl sem tudok, hanem csak egyszerûen el akarta magát vetetni Flor karaktere Damiannal. Szent meggyõzõdése volt, hogy neki hozzá kell mennie, s nem igazán voltak kilengései Enrique karaktere felé akkoriban, csak az elején.


**********************************************************************************************
SPOILERES RÉSZ
A pénteki résznek izgi vége lesz, és már lassan lehet készülni a következõ hullára. Következõ héten kitermeljük! Csak, hogy az érdeklõdés továbbra is fennmaradjon, egy ilyet be kellett vetni.
10/10
kazsagx 2013 márc. 07. - 16:30:17 10/10 Előzmény suxel
(465/1024)
A Marichuy-ban konkretan mar a falra birtam volna maszni Victoria R. örökös sirankozasatol,a vegen mar a 80eves Nagyim is unta... kepzelheted! :)
Nem tudom,en anno a regebbi sorozatokat jobban kedveltem,de meglepöen tapasztalom,hogy a Bünös vagyak szereplöivel teljesen megvagyok elegedve,kicsit vissza idezi a regi sorozatok vilagat... :)
Begona a törtentek utan remelem eszbe fog kapni,mert ez a felsöbbrendüsege Palomaekat illetöen...
Mindig a penteki reszek a legizgibbek... :)