8/10
suxel 2013 márc. 13. - 20:36:03 8/10
(504/1024)
nem, szerintem, messze nem tudna hozni nailea carmina karakteret, en el sem tudom kepzelni benne, viszont ez a falusi pletykafeszek nagyon tetszik tole pont forditva vagyok ezzel, mint te. Nem tartom en rossz szinesznonek naileat szeretem is, de sabineben sokkal tobbet latok, mind finomsagot, es vadsagot is.
iriszke1 2013 márc. 13. - 19:34:40
(503/1024)
Na a mai részben is kapott egy sallert Szandrától, a Valentina golyózáporáról meg ne is beszéljünk. Tényleg be sem gyógyulnak a sebei, már kapja is a következõt. Na de hogy is mondják, mindenki visszakapja az élettõl amit ad. Amit Valentinának õk szenvedést okoztak Ivánitával, egyszer vissza kell kapják. Csak azt látnám már végre vissza kap valamit az a kis r@banc is. Ez a mai elutasítás semmi nem volt. De a végén ha tényleg úgy bújik be az ágyába Hosé Miguelnek, hogy részeg lesz akkor nem is tudom. Pedig ezt lövik el a sori írók sajnos szinte mindenütt. Miért lenne ez másképp itt.
suxel...a hulláról így már lövésem nincs most ki lehet, de ha péntek elõtt nem derül ki akkor írd meg majd priviben mert azt a részt nem fogom látni sajnos csak talán vasárnap este, vagy hétfõn amikor felrakják netre. Nem tudom van e már idõd ha igen egy rövid összefoglalót írnál nekem a pénteki részrõl. Köszönöm elõre is.
10/10
Milibindi 2013 márc. 13. - 18:38:52 10/10 Előzmény suxel
(502/1024)
A Maria del Carmenben is gonoszt játszott Nailea Norvind!Szerintem õ is jól játszotta volna ez az õrült r@banc szerepet.Nekem kicsit fura tõle ez a pletykás karakter, nem illik hozzá annyira.
8/10
suxel 2013 márc. 13. - 01:01:31 8/10
(501/1024)
Lehet félreérthetõen fogalmaztam a SPOILER jelzésnél, de akkor úgy mondom, felfedezik az ÚJ hullát La Ermitaban, valaki valamilyen módon elhalálozik, lehet baleset, de gyilkosság is.
Mi itt már mindenrõl beszélünk, ami csak eszünkbe jut, volt itt már Amit a szív diktál is a Riválisok mellett. Ha azt nézzük telenovelláról beszélünk, ha Alonsoról, akkor még a színész is azonos, csak a karakter nagyon más. :)
iriszke1 2013 márc. 13. - 00:21:25
(500/1024)
Pedig pont javasolni szerettem volna, hogy tippeljünk. Az én tippem az öreglány akit Gabino elásott a birtokán.
Na halljátok csak kapkodtam a fejem, mi van itt a két sorozat között csak így csapongtok. Nemrég kicsit szundiztam, és ezek után látva a különbözõ neveket, mondom hogy kerül ide Alonso? De aztán rájöttem. Alakulnak a dolgok nagyon jól. Hú de nagy volt Alfi feje ma a végén látván a párocskát.
8/10
suxel 2013 márc. 12. - 23:57:53 8/10
(499/1024)
Na ez meg most muris, mert Alonso beállított szerenáddal a Los Coscabalesre, nem tudom mire számít, amúgy is Valentina nagyon csípi a buráját, és most még gyilkossággal is gyanúsítják, szerencsétlent még az ág is húzza. :D De olyan komikus, volt a Megkövült szívek sorozat, ott Gustavo (Jose Ron) karaktere volt olyan, ha kellett, ha nem kapott! :D :D
Na Alfi, tényleg a vérnyomása, most aztán kell majd a Béres-cseppbõl tripla adaggal is. Azon se lennénk meglepve, ha ágynak esne. Gabino meg számíthat a megvetésre, képes egy olyan nõvel összefeküdni, aki a férjének is a szeretõje volt.
Azt is bírtam, amikor a Szöszi két sallert adott Enriquenek, egyet meg visszakapott Alfitól. Flor elkezdi, milyen jó, hogy jössz, meg akartam kérdezni, hogy blablabla, és egy sallert kap õ is. Damian hallja, de Paolo megint menti a helyzetet, mert ott ólálkodott, sokkal tartozik neki a szöszi már. :D :D
Tuti, hogy benne van a 2-3 tippedben a hulla kiléte, na ez egy olyan újítás, ami nem volt az elõzõ verzióban. Ott nem halt meg.
10/10
kazsagx 2013 márc. 12. - 23:35:57 10/10
(498/1024)
Eddig hallod össze szamoltam,mar 4-en huztak be vagy kevertek le neki... En mar szakadok rajta... Lassan az egesz szereplögarda megveri,mar-mar komikus... :) Es meg van kedve csajozni is...(a Felipe nöjevel) :D
Most felmehet Alfi vernyomasa rendesen, (kettes letraval az emeletre) kivetelesen elhinnem neki!
Azert kedves rokonsag ez a Flor meg Paolo is,ott fenyegetik egymast ahol nem szegyenlik. :)
Van 2 -3tippem a hullara,de nem irom le,mert lehet hülyeseg lenne. :)
8/10
suxel 2013 márc. 12. - 23:19:49 8/10
(497/1024)
Ezek a negatív karakterek, ami alakítást itt véghez visznek az szem-szájnak ingere. A mai rész végén Alfi, mint akit egy kisebb asztmaroham kerülget, olyan mély levegõt vesz, mint aki nem jut oxigénhez. Gabinonak, hogy fennakadt a szeme smárolás közben Ingriddel, hogy leleplezõdött. Alfinak innen már nem nehéz összerakni ki volt a másik támad, most már ellenségek lettek. De vajon ki lesz a rosszabb? Gabino vagy Alfi?
Alonsos rész a maiban, én azt hittem ma nem kap, de ma meg Felipe verte el. A nevetés kerülgetett. :D :D De ma is õ provokálta ki. :D :D Szerintem Felipe már régen tartozott neki ezzel. :D :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 12. - 22:53:30 10/10 Előzmény suxel
(496/1024)
Engem a Bertalan Agis siras szokott zavarni Valentinanal,ugye hiaba sir a szinesznö hitelesen,ha a hangja furcsa hozza...igen nekem is voltak ebben hasonlo gondolataim. :-D
Örök ifju Gabino :) Viszi a hatan a sorozatot Carminaval egyetemben.
Ma birtam,szinte kivolt virulva Carmina,mit tesz vele egy kis entyem-pentyem. :)
Amugy szerintem is szerethetö Alonso karaktere,hiaba volt szemet az Urnövel.
Alfi feje ma...tyü,minden penzt megert! Kezdödnek a nagy leleplezesek.
8/10
suxel 2013 márc. 12. - 16:54:53 8/10
(495/1024)
Kifejezetten jól áll ott Colunganak a szerep, bár nem vagyok egy nagy fanja, de el kell ismernem jól játssza a szerepét! :) :)
Nekem olyan idegen Valentina Villalba Bertalan Ágnes hangjával még mindig. Barbara Greconál nem zavart, de nekem itt idõnek hat hozzá. Alonsot én itt nem tartom gonosznak egyébként, csak a tipikus hülye gyerek, aki nem tudta mit vesztett, de majd kap valami mást! :) :)
Gabinora elég lett volna egy szemüveget adni, és akkor már idõsebbnek tûnik, láttam olyan képet róla, s nekem úgy idõsebbnek hat. De akkor nem látszanának rendesen a világító kék szemei! :) Õ a sorozat örökifjúja, teltek az évek, s õ nem hogy öregedett volna, még talán fiatalodott. :D :D
10/10
kazsagx 2013 márc. 12. - 15:38:06 10/10
(494/1024)
Ertelek! En csak Fernando C. miatt akartam nezni,na majd egyszer,nincs most eröm,idöm mas storyra.Most a Csab.földjen, meg ez a menö nalam :)
Szeretem Valentina kiborulasait es Alonso szerencsetlenkedeseit,most kezd erdekesebb lenni a törtenet,meg csipem,hogy nem egy bonyolult story.
Mondjuk azon meglepödtem,hogy Ingrid nem tudta,hogy Vicente a Gabinoe.
Mi lenne,ha tudna Palomat is?! :D Mondjuk ezert öregithettek volna Gabinon,tudod amit beszeltünk egyszer. Bar, Gabino meg P.-ra is ramaszna,regebben mondta is,hogy csinoska.:)
8/10
suxel 2013 márc. 12. - 02:06:01 8/10
(493/1024)
Hátha a kettõt kellene hasonlítanom, akkor nálam a Riválisok gyõz 10-6 arányban, jobban szeretem a hagyományos novellákat, bár a 100-on felüli részei egyre jobbak a PEAM-nak.
Mivel a hullát nem írták a hivatalos ismertetõk, én sem fogom elárulni, csak ha valaki kéri privátban, akkor linkelek egy képet a hulláról. :)
KisGabino kivételesen nem utasította el Brauliót, ritka pillanatok egyike. Azt bírtam, amikor Ingrid megtudta, hogy Gabinonak van egy fia. Holnap jön egyébként egy nagy leleplezõdés! :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 12. - 00:57:43 10/10
(492/1024)
Majd egyszer lehet belenezek,de inkabb Csabitas földjen,szinte egyszerre megy a kettö!
Köszi az elözetest!
Igen Paolo detto olyan mint a Mostohaban,bar ott a vegere megvaltozott,de ugye meghalt,itt nem hiszem,hogy megvaltozna.
Kivancsi vagyok ki lesz a hulla,de legyen meglepi... :)
A KisGabinotol ma lattam emberi erzelmet,jol ott hagyta a papaja,ha ebböl sem esnek le neki a dolgok akkor rotty!
8/10
suxel 2013 márc. 12. - 00:28:56 8/10
(491/1024)
Ha valaki nem bírna várni a holttest felfedezésével, annak küldhetek privátban egy linket róla! :D
8/10
suxel 2013 márc. 11. - 23:58:25 8/10 Előzmény kazsagx
(490/1024)
Paolo a valóságban a férje Ingridnek. Tonanak meg voltak erotikus fotói.
Nekem Paolo itteni karaktere nagyon hasonlít a Mostohabelire, mintha a dzsigolófiú onnan lépett volna át ide. :P
Amit a szív diktál: nézz bele és döntsd el, a mexikói humor vagy bejön vagy nem, nálam háttérzajnak tökéletes, nálam annyira nem nagy kaland, de nézhetõ. Nagyon lightos.
8/10
suxel 2013 márc. 11. - 23:55:31 8/10
(489/1024)
Sok idõm sajnos nem vEolt, így megkésve, de jövök:
*******************************************************************************************************************

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER


Kint ilyen címek voltak a szöveges ismertetõkhöz
Kedd: Alfonsina felpofozza Florenciát
Szerda: Megmenteni a becsületet
Csütörtök: Egy széthullott család
Péntek: A feltételezett bûnös

-Enrique erõvel megcsókolja Florenciát, a lány felpofozza, de majd folytatják tovább szenvedélyesen.
-Elisa közli Carminaval, hogy tudja, hogy Gabino a sok titkának az õrzõje.
-Paolonak elege van Florenciából, és megfenyegeti, hogy elmond mindent Damnak és Alfinak.
-Alfi felpofozza a kis menyét, miután tudomást szerez az Enriquevel együtt voltak a szobában, Damian pedig kintrõl hallja a számonkérést.
-Ingrid közli Guidoval, hogy az életét veszélyezteti azzal, hogy vele üzletel, de ha megmutatja neki a pénzt, amit kért akkor átadja neki a bizonyítékot a csalás igazi bûnösei ellen
-Sabrina elújságolja Begonanak, hogy Gabino a Beltrán birtok tulajdonosa
-Gabino pedig informálja Paolot, hogy Sabrina elvesztette a gyereket.
-Guido informálja Alfit, hogy hamarosan kézre keríti az igazi bûnösöket.
-Elisa felkeresi Alfit, s megtudja tõle, hogy Damian már rendezett mindent, amit késõbb Elisa Damian szemére hány.
-Gael, Elisa és Damian szemtõl szemben egymással, ahol a két fiú egymásnak megy.Elisa közli, hogy nem fogadhatja el a pénzt, s minden egyes pesót visszafizet majd. Damian azt mondja a nagy szerelembõl tette, amit érez iránta, de Gael közli majd õ megad mindent Elisanak.
-Inngrid elviszi az iratokat Guidonak, amibõl egyértelmûvé válik a férfinak, hogy Paolo is ugyanolyan felelõs, mint Gabino.
-Gabino este találkozik Damiannal, és Rosendoról beszél neki, hogy a nõk voltak a gyengéi, és ne csodálkozzon azon, hogyha esetleg új örökös bukkanna fel az életükben.
-Ingrid és Edmundo egymásnak esnek és szenvedélyesen csókolóznak.
-Begona meglátja, amint Alfi belép a hotelbe, és kombinálni kezd.
-Felfedezik a holttestet La ermitában.
-Damian megkéri Flort, hogy amíg megszületik a baba aludjanak külön, majd utána eldõl, hogy mi lesz.
-Gabinonak van egy javaslata Alfonsinanak, amivel mind a ketten jól járnak.
-Flor arra kéri Paolot, hogy beszéljen az orvossal és szerezzenek neki egy gyereket.
-Paolot letartóztatja a rendõrség.
10/10
kazsagx 2013 márc. 10. - 12:28:25 10/10
(488/1024)
Nem tudtam ezeket,de köszi szepen az infokat!
Nekem is megfelelö tökeletesen a szereposztas,mast most nem is tudnek elkepzelni,meg igy szokta meg az ember.
En akkor neztem nagyot,mikor keresgettem a szineszeket a neten es lattam,hogy a Paolot alakito szinesz,az Ingridet megformalo szinesznövel van együtt,alkot egy part,meg Tona milyen modell volt,(vagy az is most is nem tudom) :)
"Paolo" tetszett a Mostohaban is! "Ingrid" a Teresaban tinglitangli szerepet kapott,de itt nagyon jot alakit...
Es egyebkent nezed Amit a sziv diktal sorozatot?,mert en nem,de kivancsi lennek ra,es ha nezed,milyen a velemenyed?
8/10
suxel 2013 márc. 09. - 23:37:08 8/10
(487/1024)
Mesélek valamit: nem tudom tudtad-e, de Blanca Guerra (Alfonsina), Alejandro Camacho (Augusto) és Angelique Boyer már ismerõsek voltak egymásnak egy másik sorozatból az Alma de Hierroból, ahol egy családot alakítottak: apa, anya, lánya. Ez a sorozat biztosan nem jut.
Blancat én egy nagyon kicsit láttam anno a Villa Acapulco sorozatban, ott a fõgonosz volt. Valamint még én még kicsi voltam, láttam A viperát, abban is játszott, ott pozitív karaktert Kate del Castillo igazi anyját, de abból valahogy nem ragadt meg. :)
Nekem még mindig nehéz elhinnem, hogy anno Carmina játszotta a Titkok és szerelmekben Lorenzat, nem hittem, hogy azt a kis középszerû csajt érett nõként ennyire fogom szeretni, de mi jót tett neki az idõ múlása. :) :)
Begonat is meglelik a negatív karakterek, mint az Árva angyalban is. Bírom a nõt. Egyébként az õ neve is benne volt a kalapban, amikor keresték a Carmina karaktert, de õ lett végül Begona, de nem is baj, így lett ez jó. :) :) Szerintem ilyen bolond szerepre inkább Sabine való. Jah és Gabino karakterére meg elõször Alexis Ayalat castingolták, de végül Zerboni jött helyette, õ meg ment Edmundo Tovarnak! :) :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 09. - 23:04:00 10/10
(486/1024)
Egyetertek veled!
Nekem ebben is megfelel Zepeda,csak sokan irtak hogy itt nem nagy durranas,szerintem amit lehet kihoz a karaktereböl.
Gabinot nem tudnam elkepzelni egy szende szerepben,de Carminat sem. :)
Begona anno a Maria Del Carmenben is jol jatszott,ott gonoszkent is tetszett.Augustonal meg rendesen elhittem,hogy ilyen ember.
8/10
suxel 2013 márc. 09. - 22:04:11 8/10
(485/1024)
Igen, igen, Zerboni szerepelt már a Dél királynõjében is õ. Õ volt Ratas benne, és szintúgy gonosz volt. Szerintem neki más szerepet nem is nagyon lehetne adni, de nem baj, mert a negatív szerepekben lehet szerintem igazán magát kiélnie a színésznek. :D :D
Oh, hát az még semmi, amit most kapott a Riválisokban Alonso, na majd amikor Rosendo feketére veri, azt se fogjátok felismerni, hogy ember-e egyáltalán, akire rálelnek majd, nem hogy Alonso. De lesznek nagyon jó jelenetei, ez volt az úttörõ sorozat nekem, olyan szempontból, ahol nagyon megkedveltem a színészt. Szerintem maga a karakter béna, béna karakterrel hogy alakítsunk hatalmasat, ebbõl szerintem senki se tudna valami hatalmasat kihozni. Akik itt hatalmasak szerintem: Carmina, Gabino, Alfonsina, amilyen idegesítõ és utálatos volt Augusto, annyira jól játszott szerintem. De még megemlíteném Begonat és Ingridet szép egy példány mind a kettõ.