8/10
suxel 2013 febr. 03. - 11:02:36 8/10
(224/1024)
Összefoglalnám szívesen a részeket, amit nem látsz, de a szerda/csütörtök/péntekit tutira nem látom jövõ hétig magyarul, csak nagy csúszással.
Ha esetleg a hétfõ-keddit nem látod, arról pár gondolatban majd tudok írni, de messze nem olyan hosszan, mint a múltkoriakban tettem. :)
8/10
suxel 2013 febr. 03. - 10:45:25 8/10
(223/1024)
Nincs mit szoktam hozni. Egyébként, ha valakit nagyon érdekelnek azok a beláthatatlan következmények, akkor leírom nyíltan. :)

A jövõ heti részek végét én sem fogom látni, sõt kommentelni se fogom tudni annyira. :S De a héten minden egyes rész nagyon jó lesz!
sorozatkedvelõ 2013 febr. 03. - 09:29:48
(222/1024)
Köszi a részletes elõzetest.sajnos a jövõhéten alig látom.
8/10
suxel 2013 febr. 03. - 02:11:46 8/10
(221/1024)
Elõzetes február 4-tõl február 8-ig:

-Ramona felkeresi Gaelt és megtiltja, hogy Paloma közelébe menjen.
-Carmina megfenyegeti Horaciot, amiért nem teljesítette a feladatot, bármelyik pillanatban felfedheti a titkát Lolita elõtt.
-Ramona egy holttestet lát a vízben, Gael éppen akkor érkezik és már ugrik is a vízbe. Ramona azt hiszi Paloma fulladt meg.
-Elisa egy ágyban találja Florenciat és Damiant, és teljesen elsápad.
-Florencia ül a napozóágyon, s közli Enriquevel, hogy már nincsen rá szüksége. Damian ugyanis elveszi, és majd õ megoldja az apja jogi problémáját. Enrique csak bámul, nem érti a dolgokat.
-Lolita közli Augustoval rémülten, hogy egy nõi holttestet találtak a vízben. Carmina hallja az egészet.
-Augusto a kocsmában azt mondja Damiannak, hogy ugyan õ nem az apja, de mostantól a fiaként fog rá tekinteni. És kezet fognak egymással.
-Paloma elmondja a nagyanyjának, hogy Elisa és Damian valószínûleg testvérek. Ramona pedig úgy dönt, most már csak az gátolhatja meg az igazság elmondásában Augustonak, ha megöli valaki.
-Florencia és Damian szeretkezni készülnek, de Elisanak szólítja a lányt. Florencia megsértõdik.
-Gabino kiás egy gödröt a kék ház udvarán, s közli Carminaval, hogy ez lesz a sírja. Ingrid megparancsolta neki, hogy ölje meg, amiért megölte Keniat.
-Elisa felkeresi Gaelt, hogy támogassa Kenia halála végett, amikor átöleli, akkor sétál be Damian is.
-Gabino elviszi egy erõdhöz (ennek késõbb fontos szerepe lesz) Vicentet, s közli vele, hogy ezt hamarosan megveszi, akárcsak a Cielo Abiertot (ez Augusto földje) és a nõ, akit asszonyának szeretne a lábai elõtt fog heverni.
-Ramona elmondja Augustonak, hogy Carmina már a házasságuk elõtt teherbe esett, s ha nem voltak elõtte szeretõk, akkor Carmina mástól várt gyereket.
-Florencia közli Elisaval, hogy összeházasodnak Damiannal. Lupe atya látja, hogy Damian nem boldog, s nem helyesli ezt az egészet.
-Ingrid megköszöni Edmundonak a támogatását, hogy vele volt a nehéz pillanatokban, majd ad neki egy puszit közel a szájához. Edmundo pedig megbeszél vele még egy találkozót.
-Augusto felkeresi Gabinot, hogy megtudja miért mondta neki évekkel azelõtt, hogy a csecsemõ nem az övé volt. Ekkor lép be Ingrid és elmondja, hogy Rosendo és Carmina voltak a szeretõk.
-Ramona közli Elisaval, hogy az élete hatalmas fordulatot vesz nem sokára, Elisa nem érti miért mondja ezt neki.
-Augusto otthon nagyon durván neki esik Carminanak, aminek beláthatatlan következményei lesznek.
8/10
suxel 2013 febr. 03. - 01:23:43 8/10
(220/1024)
Nem baj, hogy ilyen offokat írsz, vagyis én nem bánom, mert bõvül a látóköröm, olyanokat ismertetsz meg velem, amikrõl mondjuk eddig nem tudtam. Köszi szépen, érdekesek. :)

Új szereplõk: még 3 lesz, de egyikõjük sem lesz jelentõs sajnos. Kenia volt az egyetlen értelmes új karakter.

1, Nemsokára kapunk egy Eduviges nevû öregasszonyt, de neki max 3 részt szántak az egész történetben, majd meglátjátok. Õt Maricarmen Vela fogja játszani, az Árva angyalból ismerhetõ, õ játszotta ott Amadornak a nénikéjét.
2, Aztán kapunk egy Carito nevû nõt, õ Elisaval kerül kapcsolatba, de semmi lényeg. Ilyen tölteléknek fog jönni. Õt Lourdes Moungia fogja játszani. Õ játszott a Titkok és szerelmekben (Ofelia), a Szeretni bolondulásigban, valamint az Idõtlen szerelemben (Constanza) is.
3, Flashback jelenetben látni fogjuk még Africa Zavalat, aki szintén az Árva angyalból lehet ismerni, Elsat játszotta ott. Õ is csak 1-2 részre fog beugrani.

Elõzetessel meg nem sokára jövök!
10/10
Milibindi 2013 febr. 03. - 01:03:46 10/10 Előzmény suxel
(219/1024)
Én sajnálom, hogy kiírták,kedveltem Keniát, csak természetesen Augustot nem ártott volna hanyagolni. Nem feltétlen árt a történetnek, ha új szereplõt visznek bele jó is kisülhet belõle!Szerintem érdemes lett volna benn hagyni amúgy

Off
A braziloknál kifejezetten alkalmazzák náluk gyakori, hogy valami regény alapján készül a sorozat és beleszõnek 1-2 új szereplõt. Pl az Isauránál 76 osba egy elsõ szerelmet ,ami nem volt a regényben, az újba meg Malvina kapott egy kishúgot, meg gró ,grófné sincsen igaz az új ugyanolyan mix ,mint a 2009-es Corazon salvaje az iró nevét elfelejtettem , de egy Helena címû regénnyel ötvözták a történetet gondolom a nõi egyenjogúság kérdése meg a testvér szerelem onnan volt. Sõt a fõgonosz Rosa is a féltestvére volt a regényben termézetesen nem, meg a grófné öccsérõl is kiderült, hogy a féltestvére Mondjuk a regény egy vékony kis könyvecske egyetlen szál a cselekménye, nem is lehetne máshogy feldolgozni csak új szálakkal, Én olvastam a ponyvaregényeknél van a könyvtárba szégyenszemre . Szégyen ránk magyarokra ugyanis ez a Guimares ( remélem jól írom az író nevét) a brazilok legnagyobb romantikus írója olyan, mint nálunk Jókai, sót ez a regény konkrétan állítólag kötelezõ olvasmány az iskolába. Aki nem a világirodalomhoz tette kiváncsi lennék mit szólna, ha Brazilíába járva az Aranyembert a ponyvaregényeknél találná! Na mindegy most nagyon eltértem a témától :D
8/10
suxel 2013 febr. 03. - 01:00:24 8/10
(218/1024)
OFF

Jól érzed! A két férfi közül az egyik bizony Jose Miguelnek az apja!

Off vége
8/10
suxel 2013 febr. 03. - 00:53:52 8/10
(217/1024)
A levetkõztetés már megindult. Ha már elsütik ezt a szokásos elemet, akkor az már legyen igazi szerintem. Akkor feküdjön le a csajjal, és ne csak szívassák vele ezután. Amúgy meg Elisa mondta neki, hogy béküljön ki Florenciával (82. rész, búcsú a paprikaföldön). Hát óhaja parancs akkor! :)
Paprika, ha már itt tartok: nem tudom mivel öntözték a paprikát, de rövid idõ alatt gigantikusra nõttek. Lassan szüretelni kell. Jó lenne, ha a mi kertünkben így nõne a nyár folyamán. Komolyan írok egy levelet a Televisának, hogy adják meg a receptet, mitõl növekszik ilyen gyorsan! :D :D
Jah, Don Lucio nagyon jó volt. Szeretem az öregurat, sok telenovellában láttam már. Mindenhol jófej volt még eddig.
Amit szerettem, mind spanyolul, mind magyarul, amikor Lupe atya csak ott termett Carminanál, és fújta a magáét, hogy: eljött az idõ. Augustonak meg kell tudni az igazat....vagy 5x elmondta. De olyan hévvel, hogy csak na! :) Gondolom azt észrevettétek, hogy Lupe atyánál látszik a legjobban, hogy a sorozat szinkronizált. Olyan gyorsan beszél, hogy ember legyen a talpán, aki tudja követni a szájmozgását. Még egy mexikóinak sem lenne könnyû szerintem utánoznia. Annyira szeretem ezt az embert is. Úgy bele tudja élni magát a szerepébe, komolyan még megfeledkezik magáról is közben. Lesz majd egy hasonló jó rész, kb. a 105, ahol Gaelt kiosztja. Gael kér tõle valamit. Kicsit bepöccen, mert belefáradt a két fiúnak (Dam és Gael) a hülyeségeibe, hagyják õt békén: fog ott mindent beszélni szentségtöréstõl kezdve, ami csak jön a szájára. Megmutattam egy spanyolul jól beszélõ embernek, mondta is, hogy ez aztán kemény, ekkora lendülettel beszélni.

Egy kis OFF: A csábítás földjén/Riválisok

Még a Romatican láttam a sorozatot. Mivel azt láttam elsõnek, én azzal a szinkronnal szoktam meg, és nekem így az tetszik jobban. Még ha Zepedanak nem is Varga Rókus ott a hangja, hanem Dányi Krisztián. Nekem az a behízelgõ hang sokkal jobban tetszett ott. Egyébként a 82. részben végérvényesen visszatér a sorozatba, de már a 67-es részek környékén is felbukkan, tehát nem csak az elsõ 15 részben volt fontos szerepe neki. Ez a sorozat hozzám nagyon közel áll, ebben a sorozatban szerettem meg. Lesznek majd tök aranyos jelenetei a fiával, Santiaguitoval, meg többet lesz majd kéken és zölden, mint teljesen épen. :D :D
Az RTL-nek viszont nem tudom elnézni, hogy Luceronak Bertalan Ágnes maradt a hangja, szörnyû szerintem. A Mindörökké szerelemben oké volt, hisz egy húszassal idõsebb karaktert játszott a Hiénát, de itt épp, hogy egy tízessel fiatalabbat. Csak annak örülök, hogy Gaby Spanic visszakapta benne a hangját, Orosz Annát. A sorozatot nagyon szerettem egyébként, nekem nagyon bejött ezért is adtam neki anno 10 pontot. Azt mindennemû spoiler nélkül néztem végig, és még nem is untam.

****SPOILER*****
Federico meg fog halni a sorozatban, de azt elõre megsúgom nektek, hogy nem természetes módon. Nem a rák fogja elvinni!
****SPOILER VÉGE*****

Azért haragszok itt külön az ilyen írói hibákért, mert ez egy remake. Ott volt az eredeti forgatókönyv, sok helyen szóról szóra átvette a jeleneteket, tehát csak másolt. Sõt egy darabig pofonról pofonra ugyanaz a történet, annyit elvárhatna az ember, hogy a változtatásokat, amik saját kútfõbõl jönnek normálisan megoldja. Az írónõ Rosa Salazar ezzel nálam magát nagyon leírta. Hát nem egy Maria Zarattini, vagy Martha Carillo.
10/10
Milibindi 2013 febr. 03. - 00:27:19 10/10 Előzmény suxel
(216/1024)
Ez tényleg nagyon durva! A teszt nem tudom hány nap múlva mutatja ki, de jó pár napig biztos nem, mert az a hcg nevû hormont mutat ki , ezt a magzatburok termeli kizárólag terhesség alatt van. A jelek kb 5-6 hét múlva jelentkeznek, elõbb tuti nem!
Erre nem számítottam egyébként, hogy Fllor meddõ, inkább azt hittem az lesz majd Enrique "segítségét" veszi igénybe.
10/10
Milibindi 2013 febr. 03. - 00:12:52 10/10
(215/1024)
Itt vagyok, pár napja halogatom ,majd késõbb hozzászólok... Suxel válaszoltam Neked, beállítottam automatikus bejelentkezésre mostmár!

Off
Én is nézem a Riválisokat! Nekem is tetszenek a szinkronhangok, én az eredeti szinkront nem ismerem. Valószínû, hogy meghal Federico. Kiváncsi leszek ki az apja nekem két tippem van vagy Rosendo vagy Sabino elõbbit megjegyzése teszi gyanússá miszerint egyszer lenézte õt egy gazdag nõ, utobbit meg, hogy ennyire nagyon szereti a fiút és mindig kiáll mellette. Szerinted?
Off vége

Igen ez már tényleg fájdalmas, hogy minden megbocsájt a lány Carminának, hisz a nénike mindig i utálta mindenért õt hibáztatta ,megvádolta a "kisöccse" megölésével, lassan már az afrikai éhezõ gyerekekrõl is Elisa tehet Carmina szerint!
iriszke1 2013 febr. 02. - 23:08:47 Előzmény suxel
(214/1024)
Sziasztok! Köszi mindenkinek mindent, suxel majd lesz még kérdésem de azt majd késõbb.
Na ez a dolog egyszerû lesz mert ilyent már láttunk jó néhányszor: ha kell még le is vetkõztetik sõt biztos vagyok benne lefogják Damiant, hogy hihetõ legyen a csábítás mese.
Mert olyan részegen nem hiszem el, hogy bármire képes legyen. Aztán másnap már mindent belehet adni ennek a szerencsétlennek. Na persze ez az író bûne mint tudjuk. Nem mi írjuk a történetet sajnos, pedig lennének jobb ötleteink. Ugye? Ja még visszatérve a kisöreg amikor megkapta a teszt eredményét, az úgy tetszett ahogyan örömtáncot járt. Annyira szeretem azt a színészt, a Riválisokban is. Csak kár, hogy nem sokára ott meghal- valószínûleg. Suxel te láttad anno a Csábítás földjén címmel gondolom, néha beleszoktam nézni mint tegnap is elõre egy részt, mert nagyon kíváncsi voltam a folytatásra. Szóval azok a szinkron hangok nekem nem tetszenek annyira, szerintem a Riválisokban sokkal jobban illenek azok a hangok hozzájuk. Szerinted?- vagy szerintetek mert Te is nézed gondolom sorozatkedvelõ? Bocs az offért. De tök mindegy hol beszélgetünk róla, ott is szinte ti vagytok csak.
Nos igen a Sabrina terhessége amit arról írtál így igaz, kész nevetség de az író ilyen részletkérdéssel miért is foglalkozna. Úgy gondolja aki bekapja a legyet az tutira kimutatható. Mindegy hány nap telt el. Na a Flor terhessége, hogy kivitelezhetõ, lennének ötleteim. Igen oldották már meg párnával, sõt visszamegy a fõvárosba. Vagy azt állítja, hogy veszélyeztetett terhes és nem szabad hozzányúlni Damnak, jajj de te úgy is tudod mi lesz. Nem kellenek az én ötleteim. Várjuk a fejleményeket.
8/10
suxel 2013 febr. 02. - 13:48:26 8/10
(213/1024)
Ha jól tudom, akkor most a pénzszerzésrõl elterelõdik a dolog, mert ahogy Iriszke1 is írta: *****SPOILER SPOILER ***** hétfõn jön a vízihulla, s megtudjuk milyen hatást vált ez ki Ingridbõl ******SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE ********

Alfi keze ebben az ivásban is benne volt közvetve: megkérte Brauliot, hogy vigye el a fiát. Damiannak meg nem kellett több, kiitta magából a fájdalmat. Majd Alfi beizzítja Flort, aki már a szobában várja. Na most csak annyi a kérdés, hogy Damian le is fekszik-e vele, vagy annyira fullon van a fõhõs, hogy ilyesmire nem képes, és reggel nem emlékszik majd semmire, és csak beadja neki Florencia a lefeküdtünk mesét. Alfi is eddig nem engedte, hogy egy szobában aludjanak, de most kivételt tesz. Bármi áron, de távol legyen a fia Elisatól, mert õ is érzi, hogy a testvérség hazugság nagyon instabil, õ meg tudja természetesen, hogy a férje kb. 8 éven keresztül nem csalhatta. Az nagyon durva is lett volna. Bár a vak Augusto bevette, hogy éveken keresztül felszarvazhatták, de ökör az a karakter. Meg a másik, amit nem szoktam érteni, nincs az ilyennek lelkiismeret-furdalása, hogy a saját testvérét csókolta meg ezidáig. Meg honnan volt ez a fene nagy szeretet Elisa iránt az óvadék letétele után? Azzal, hogy kihozta apját a börtönbõl, elmúlt a tisztátalansága is a lánynak, mindig r*bancnak tartotta a lányát. Nem sok ilyen õrült és vak karakter szaladgál a sorozatokban. De most kaptak egy kis boldogságot a lányával.

Elisa nem haragszik Carminara, ez hatalmas baromság. Nem is tudom sajnálni a kiscsajt amúgy. Sír, nyavalyog állandóan; a káosz legnagyobb forrását meg képtelen eltüntetni a házból. Valaki ne legyen már ennyire jó! Hol van ebben a logika? Sehol. Ebben a telenovellában nem kell keresni. Képes lenne megbocsátani, ilyen súlyos dolgot, aminek egész életére kiható következménye lett. És csak azért, mert a nagynénje? Ez gáz....

Jövõ heti eseményekkel is jövök nem sokára. Felforrósodik jövõ héten a hangulat és a helyzet. Bekerestem mindenhol, de a Televisa mindenhonnan letiltatta azt az ajánló videót, amit kb ennél a résznél tettek ki Mexikóban. Csupán annyi volt a lényeg, hogy ment egy szöveg, aminek a vége az volt, hogy egyiküket elnyeli a mélység, és mutogatták alatta a karakterek képeit. Na de kit nyelhet el a mélység? Kb. õk voltak felsorolva: Alfonsina, Augusto, Ramona, Edmundo, Carmina, Gabino, Ingrid, Begona, Lupe atya
sorozatkedvelõ 2013 febr. 02. - 06:02:35
(212/1024)
Ingrid,a minta anya újra akcióban.....Gael honnan szerez pénzt?Damian..kutya harapást szõrével...nem sokat búslakodik , Flor majd segít felejteni,ha tudná,hogy anyuka áll a háttérben....Elisa nem haragszik Carminara,még a házban is megtûrné, ez csak telenovellában lehetséges.
8/10
suxel 2013 febr. 01. - 14:41:47 8/10
(211/1024)
De lehet ennyire buta a szõke lány. Vagy inkább elszánt, és nincs jobb ötlete, hogy megmentse az apját ettõl az egésztõl, de nincs jobb ötlete. :S :S
De legalább odaért Lucio és nem kellett rá napokat vári, vagy nem keveredett el a levél megint. Így egy hazugsága Carminanak szépen kiderült, viszont még ott a nagyobbik.
Gael és Paloma elsöprõ szerelme, hát lesznek itt érdekes dolgok ebbõl a kapcsolatból fakadóan, de a címeres ökör kifejezést megajánlom Gaelnek. Damian hamarabb belelendül a marhaságokba, úgyhogy õt is ugyanúgy megérdemli majd ez a jelzõ. Kb. mikor Damian abbahagyja Gael akkor fogja folytatni, váltják majd egymást a szerepkörben a testvérek.
Tudtommal most senkit nem kell megölnie Horacionak, csak a repülõjegyeket kellene megszereznie Gabinótól Carminanak.
8/10
suxel 2013 febr. 01. - 14:32:44 8/10
(210/1024)
Mire gondoltam: Sabrina terhessége, hát kõkemény 24 órája nem volt még, hogy lefeküdt Paoloval, de a terhességi teszt már rögvest eredményt mutatott, meg jöttek a jelek. Tudtommal a terhességi teszt elvégzését az aktus után legalább 5-7 nappal kell elvégezni az eredményhez. Na mindegy, itt egy napba se tellett, de a Menekülés a szerelembe novellánál se volt jobb: ott 2 max 3 nap múlva jöttek a jelek.
Tudtommal ez a rész nem volt benne az eredetiben, hogy Sabrina terhes lesz, de az benne volt, hogy Paolo elcsábította és itt más lett az eredmény is. Jóval hosszabban, de jobban lett itt kivitelezve a végeredmény, majd meglátjátok. Egy írónõnek ilyet beleírni? Ennyi erõvel én is jobb forgatókönyvet írok, ami még hiteles is. :P
Florencia agyrém ötlete: most erre mit mondjak: buta szöszi. Terve eleve kivitelezhetetlen, mert nem lehet gyereke. Hogy gondolja ezt, aki terhes annak megnõ a hasa --> gondolom, ha azt mondja terhes, akkor Damiannak mihamarabb el kell vennie feleségül, mert a nagy szent Alfonsina szerint tisztátalanság lenne úgy élni, nem híve a vadházasságnak, de addig még meg lehet oldani a külön alvást --> de ha netán megházasodnak, gömbölyödik a hasa, kitömi párnával, úgy fog aludni hónapokig a férje mellett, és ha megkívánja a férje, akkor mi van? --> másik, hogy Alfi biztos nem engedné eltûnni a lányt arra az idõre, mert mindent a kezében akar tartani és Damian meg elkezdhet közeledni Elisahoz az idõ alatt, ha megtudja, hogy nem testvérek, s ezt eleve gátolnia kell: egyszerûen halott ötlet, arra volt jó beleírni, hogyha elkezdi a szöszi a játszmát, elõbb-utóbb elbukik vele.
Szerintem Sabrina teherbeesése teljesen véletlen volt Paolótól. Kenianál is betalált. :D

SPOILER:

Jól mondod, jön hétfõn a vízihulla. Meglelik Keniat nem sokára.

SPOILER VÉGE

Mexikó és az idõjárás: hát az országot keresztül szeli a Ráktérítõ, így az északi részén mérsékelt égöv van, még közel a Ráktérítõhöz, így nagyon kellemes idõjárás van még, de vannak hûvösebb idõszakok is 15 celsius fokokkal is. Ez egyébként Baja California és Sonora része (ott ahol A végzet hatalma játszódott), vannak ott sivatagos területek is pl: Mojave-sivatag. A másik része a Ráktérítõtõl délre, ott viszont trópusi övezet van melegekkel, ebbe max, a domborzat szól bele. Mexikó nagyrészén a Mexikói-fennsík húzódik 2000-2500 m-es magasságban, így ott nincsenek 40 fokok, de 24-28 fok az átlaghõmérséklet egész évben. Fázni biztos nem fáznak, sõt meleg van rendesen. Nálunk ugye 10-11 fok a középhõmérséklet éves szinten. Viszont, ahol a sorozat játszódik az a rész Mexikó egyik legdélebbi része a Yucatán félsziget, Merida környéke. Itt hatalmas forróságok vannak, magas páratartalmú levegõvel.
Az öltözetek azért lehetnek furák, mert ugye a nõkön általában lenge cuccok vannak. Férfiaknál meghagyták a vidéki stílust: hosszú ujjú kockás ing, s ahhoz hosszú nadrág is jár, a pap természetesen feketében, ahogy kell neki. Benti jelenetek stúdiójelenetek, ezek fenn játszódnak Mexikóban, gyakran a ház csak egy díszlet része, vagy csak kívülrõl látjuk: elõtte forgatnak. De mikor már benn vannak az nem ténylegesen az a ház, hanem az csak egy stúdióban van berendezve, kialakítva, mintha az a hát lenne belülrõl. Ott meg aztán megfeledkeznek az öltözetrõl. Tipikusan megjelenik a 44. részben, mikor Damian rajtakapja Florenciát Enriquevel csókolózni: fehér ingben van. Következõ jelenetsor: hálószobában pakol kifelé, a fehér ingen rajta egy nagy vastag fekete felsõ. Véletlenül sem akkor vették fel a jelenetet, hanem leforgatták a kinti részét, majd egyszer felvették a bentit. Ez úgy zajlik, hogy forog a sorozat, leutaznak alatta vagy 5x/6x a külsõ helyszínre, s ott felvesznek 20-30 résznyi külsõ jelenetet, majd mennek vissza a fõvárosba, ott meg csinálják a stúdiójeleneteket, a beltérieket.
A díszletekrõl ennyit: http://www.youtube.com/watch?v=0iWKBsbJXv4 Ez a videó a sorozat prezentációján készült, ez egy ilyen mozgatható díszlet, és ezt bizonyítja a bevágott kép is.
Elküldöm neked is a programot privátban mindjárt!
sorozatkedvelõ 2013 febr. 01. - 11:27:58
(209/1024)
Az a gyerek "szerzés" szánalmas,Florencia /a forgatókönyvíró/ ennyire nem lehet buta!!!!
Alfi ugyan nagyon megérdemelné,hogy átverjék,de õ sem gondolja ,hogy imádott fiacskájának ,elsõsorban a leendõ vagyona, vonzza Flort.Már azzal a lerobbant autóval is csak az idõt húzzák.Paloma és Gael mostani kapcsolata semmi jót nem ígér.Lesz ebbõl mindent elsöprõ szerelem kettejük között?
Horacio kitõl,milyen plusz munkát kapott,most kit kell kinyírnia? Szegény Lolita.
iriszke1 2013 febr. 01. - 00:18:48 Előzmény suxel
(208/1024)
Sziasztok! Bonyolódnak az események. Nagyon izgi.
Suxel…mire gondolsz? Talán a Florencia által javasolt agyrémre a gyerekkel kapcsolatban? Na ezzel, ha ezt megvalósítják – már pedig biztosan meg fogják, mert nem véletlenül ejtette teherbe az-az átkozott Paolo a kiscsajt – akkor simán lehet még 70-80 résszel rétest nyújtani. Alfi pedig bõven besegít a kavarásaival. Camina ismét hozta a formáját, és a pap nem mondta el a nagy igazságot amit valójában kellett volna. Na ez van. Nagyon várom már a hétfõi részt amikor elõkerül a vizihulla. Jajj szegény Palomáék. Más valami. Mondd hány fokos hidegek lehetnek Mexikóban, feláll a szõr a hátamon amikor látom az egyik prémes kabátban, a másik mellette egy szál ingben van. Miért öltöztetik így a színészeket? Kérném szépen én is a progi nevét,amit az online letöltéshez használsz
Elõre is köszönöm.
8/10
suxel 2013 jan. 31. - 19:20:51 8/10
(207/1024)
Kinek szúrja/ta ki a szemét a mai részben az az irtó nagy blõdség, amit beleszõttek? Figyeljetek!!! Nagyon haragudtam érte!!! :S
Ez amúgy tudtommal nem volt így az eredeti 96-os verzióban.
8/10
Kiara13 2013 jan. 31. - 16:45:40 8/10 Előzmény suxel
(206/1024)
Jó,rendben.
Köszi!
8/10
suxel 2013 jan. 30. - 22:37:50 8/10
(205/1024)
Elküldöm privátba, ide nem rakom ki inkább! :)