iriszke1 2013 febr. 19. - 00:32:35 Előzmény kazsagx
(324/1024)
Sziasztok! igazad van Paoloval kapcsolatban én is alátámasztom, nem akarom fényezni magam de én kezdettõl fogva azt gondoltam, benne volt a keze abban, hogy csõdbe vitte a Guidó vállalkozásait.
Nagyon nagy volt a mai részben a Carmina nagy pofonja amit Elisatol kapott. Igaz most nem érdemelte meg teljes mértékben de aki egyszer hazudott és rosszat tett, annak már nem biztos, hogy hisznek még ha ártatlan is. Ez most bejött. A végén nem semmi ahogyan nekiszegezi a vádat a pap és jó, hogy ott van a háttérben Lolita és hallja. Egyre nagyobban alakít ez a a pap is.
10/10
kazsagx 2013 febr. 18. - 00:20:38 10/10
(323/1024)
Hat nincs mit :) Amilyen szemet,ingyenelö ember...csak kihasznalta Guido johiszemuseget... es volt pofaja nyalni neki a bortonben,meg hogy segit kiszabadulni,ehhez is pofa kell...
8/10
suxel 2013 febr. 18. - 00:11:24 8/10
(322/1024)
Elfogadom a válaszod, nem láttam mindent magyarul, errõl nem tudtam. Köszi az infót, akkor ott is hozzájárult. Nálad a pont. Ez szép volt! :) :)
10/10
kazsagx 2013 febr. 18. - 00:06:10 10/10
(321/1024)
Akkor lehet hogy en ertettem volna valamit felre,de Paolo azt mondta az egyik reszben,hogy mar maskor is hamisitotta az alairasat es azert is ment csödbe... na mindegy de teny hogy szegeny pali eleg balfacan,de sajnaltam ebben a sikkasztasi ugyben!
8/10
suxel 2013 febr. 17. - 23:56:54 8/10
(320/1024)
Én a mexikóvárosi vállalkozásra értettem, nem azt, amit itt csináltak. Szó volt az elején a rossz anyagi helyzetrõl, ezért is akarta Paolo annyira a házasságot az elején Florencia és Damian között. Üzletembernek sem híres.
10/10
kazsagx 2013 febr. 17. - 23:31:09 10/10 Előzmény suxel
(319/1024)
Azert Paolo is besegített a csõdbemenéshez, nem igaz,hogy nem jött rá,bár szegényt sajnálom :)
10/10
kazsagx 2013 febr. 17. - 23:28:41 10/10 Előzmény suxel
(318/1024)
Köszi szépen az elõzetest! :)
Norcy_ 2013 febr. 17. - 19:55:57
(317/1024)
Féltem Lupe atyát. Remélem azért még sokáig fog szerepelni!
8/10
suxel 2013 febr. 17. - 19:44:04 8/10
(316/1024)
Itt egy rövidke spanyol nyelvû ajánló a sorozatból ( https://www.youtube.com/watch?v=KhxEHEc4jNA ) a hétfõi részhez: annyit láthatunk benne, hogy Gabino felkeresi Alfonsinat, aki megkérdezi miért jött. Gabino a szerzõdése miatt van itt Augustoval, hogy mi legyen most vele, mert õ a felét kifizette a földeknek. Majd Gabino megjelenik Elisanal a földeladás ügyében, s közli, hogy nem hagyja a pénzét csak úgy elveszni azért, mert az apja meghalt.
8/10
suxel 2013 febr. 17. - 15:41:35 8/10
(315/1024)
Guidonak most egy kicsit meg fog változni a külseje, lesz egy kis kinézetváltás nála. :) Hát nem a legszerencsésebb ember, ha azt nézzük Mexikóvárosban sem volt szerencsés. Szerencsétlennek csõdbe mentek az üzletei, szerelmében Alfonsinában meg csalódni kellett.
Gael még sokára tudja meg hogy ki az apja, de messze nem a legvégén. Közel félúton a végéhez mostantól számolva. Amúgy szánalmas egy jelenet lesz drámai hatást kéne majd elérni vele, de a legcikibb jelenetnek tartottam az egész sorozat közben. Nagyon sajnáltam, mert az eredetiben azt olyan szépen megoldották. A sorozat rendezõjét ott rúgtam volna ki. Már Estefania és Rosendo halála is béna volt nagyon: kirepültek a kocsiból, sérülésnyom persze semmi, az üveg nem vágta õket össze. És Ramona valamint Augusto jelenléte mellett bõszen szuszogtak. Nem sejtettem, hogy még többször kapok ezután is ehhez hasonló gyenge jeleneteket.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 17. - 13:24:48
(314/1024)
Az a Guido egy két lábon járó szerencsétlenség.Kihasználja,becsapja a testvére,Alfi céljai elérésére felhasználja.
Gabino úgy látom nem fér a bõrében,a sokáig dédelgetett vágya a gazdagság után,az úrnõ iránti szerelem elvette az eszét.
Gael mikor tudja meg,hogy ki az apja?Ingrid a minta anya hahaha
8/10
suxel 2013 febr. 17. - 11:54:35 8/10
(313/1024)
SPOILERES JEGYZET megint!

Még így is kihagytam dolgokat, nem akartam lelõni a heti rész végi eseményt, nem akartam lelõni, hogy mi lesz pontosan Horacioval, vagy amit korábban említettem, hogy kire csap le a kaszás, vagy Gabino mit lép arra, hogy Alfival egy birtokért versengenek.
A Carmina retteg a házban jelenet, az nagyon, ahogy elõ tudja adni Sabine Moussier, le a kalappal elõtte.
Ingridbe meg jócskán elemet cseréltek az alkotók. Kicsit magába volt szállva, most meg tervezgeti Alfonsina megölését, és Guidonak akar segíteni, amikor õ is benne volt a csalásban, hát hova halad ez az egész! :D :D
sorozatkedvelõ 2013 febr. 17. - 05:54:35
(312/1024)
Köszi a részletes ismertetõt!Ezek szerint pörögnek az események.
8/10
suxel 2013 febr. 17. - 01:10:27 8/10
(311/1024)
Heti SPOILER adag: :) SPOILER!!

-Elisa elzokogja Lolitának, hogy örökre befejezte a kapcsolatát Damiannal, most már itt marad a faluban vele.
-Késõbb Elisa rajtakapja csókolózás közben Paolot és Carminat, és felpofozza a nagynénjét.
-Begona és Sabrina beszélgetnek, amikor is odaterelõdik a téma, hogy Begona felhozza, soha nem bocsátaná meg a lányának azt a szégyent, ha még a házassága elõtt teherbe esne.
-Alfi utasítja Gabinot, hogy szerezzen meg neki egy birtokot a faluban. Gabinonak ekkor esik le, hogy a birtok, amit Alfi szeretne az nem más, mint amelyikre õ maga is pályázik.
-Enrique nem bírja elviselni a gondolatot, hogy Flor csak a pénze miatt van Damiannal, de Edmundo közli, hogy a lány gyermeket vár.
-Carmina a szó szoros értelmében Lolita szeme láttára kihajítja Lupe atyát a házából.
-Alfi jogi útra kívánja terelni Elisa tartozásait, mindent meg akar tõle szerezni. Damian azonban Elisa segítségére siet Don Lucioval, mind Alfi, mind Elisa tudta nélkül.
-Ingrid felveti Gabinonak, hogy mi lenne, ha megölnék Alfonsinát.
-Carmina pedig megbízza egy feladattal Gabinot: tüntesse el az útból Horaciot.
-Carmina elutazik Meridába, hogy felkeresse a püspököt, s besározza elõtte Lupe atyát.
-Damian ultrahangfelvételeket akar látni a gyerekérõl.
-Don Lucio azt hazudja Elisanak, hogy az apja már régóta letétbe helyezett nála egy nagy összeget Elisanak, így Elisa arra a következtetésre jut, hogy az apja már régóta tervezte az öngyilkosságot.
-Alfonsina kirúgja Brauliot a feldolgozóból.
-Carmina papírok után kutat a házban, majd furcsa zajokra lesz figyelmes és elfogja a rettegés.
-Gabino bemegy Vicentéhez, s megmondja neki, hogy nem akarja, hogy tudják, hogy az õ gyereke, és hagyja végre békén.
-Augusto szertartásán megjelenik Alfonsina, majd a mise botrányos jelenettel zárul. Elisa odavágja Alfinak, hogy egyszer bizony õ is meghal és akkor a pokol tûzén fog égni.
-Ingrid felkeresi Guidot, és közli hogy a segítségére lehet az igazi sikkasztókkal szemben.
-Gael kihasználja Elisa egy gyenge pillanatát és megcsókolja a lányt.
-Gabino megfenyegeti Horaciot, hogy vagy befogja a száját, vagy Lolita Dona Blancához hasonlóképpen jár.
-Damian a saját szemével is megbizonyosodik róla, hogy Florencia terhes.
-Lolita szerint Carmina és Horacio szövetségesek voltak, s ezt nem rest Carmina tudatára is juttatni, aki ideges lesz ettõl. Lolita észreveszi rajta.
-Damian nem nyugszik, de a másik orvos is megerõsíti Florencia terhességét.
-Ramona megjavítva visszaadja az amuletett Elisanak, amit Carmina még anno darabokra tépett tõle. Elisa azonban válaszokat vár tõle.
-Lupe atya nem várt levelet kap a püspöktõl. Hamarosan el kell hagynia La Ermitat, egy távoli községbe helyzik át.
8/10
suxel 2013 febr. 16. - 18:05:29 8/10
(310/1024)
OFF

Na itt ezek közt a linkeknél yoyofernél 81 zene található. Lehet belõle válogatni, van közte jó sok Amor Bravio is. És igen, nekem is tetszettek az Amor Bravio aláfestõ zenéi, szemben az élõszólamos zenékkel, na azok nem tetszettek benne, attól függetlenül letöltöttem az összes számot, amit elõadtak benne, csak hogy meglegyen. :) A kedvencem egyébként Alonso soundtrackje volt belõle. A 2012-es televisas novellák közül a kedvencem volt, nagyon jól megcsinálták, bár az utolsó 2,5 hét jóval idõhúzósabbra sikeredett, mint az addigi részek. Viszont a maradék, a fináléig (2-3 rész behozta rendesen).
Nagyon remélem valamelyik csatorna le is adja azt a novellát is még idén, jó lenne. :) :)
Norcy_ 2013 febr. 16. - 17:46:08
(309/1024)
Köszi a linkeket, én is szoktam keresgélni a youtube-on, elég sok sorozatból fenn vannak. Az Amor bravío-nak vannak még nagyon jó instrumentális aláfestõ zenéi.
10/10
kazsagx 2013 febr. 16. - 16:28:23 10/10
(308/1024)
Persze,csak viccelek en,de van fantaziam,na meg Gabinobol kineznem :D Alfi meg is erdemelne mar a pofara eseseket,mar durva ahogy Elisaek csaladjat alazta vegig... Mindenki hibas volt csak Rosendo meg Õ nem :)
8/10
suxel 2013 febr. 16. - 13:52:21 8/10
(307/1024)
Azért az már ütne, hogy az öregotthonba vágyó mamika a bevonulás elõtt még gyönyört okozó élvezetekre tenne szert.
Alfinak a tervei nem egészen fognak úgy elsülni, ahogy õ azt tervezte, és az élet fog rá mérni néhány csapást addig a bizonyos pillanatig. :)
10/10
kazsagx 2013 febr. 16. - 13:51:51 10/10
(306/1024)
A pisztolytaskakon alias izzadtsag foltokon en is mosolyogtam :) Gabino meg lefektetne a birtokert az öreglanyt is, azt is kineznem belöle :D Mondjuk Kenia es Augusto romanca utan nem lenne nagy durr.... na csak viccelek! Alfi ugye ha jol sejtem elfogadja majd Elisat,az is erdekes lesz szamomra...
10/10
kazsagx 2013 febr. 16. - 13:35:42 10/10
(305/1024)
A pisztolytaskakon alias izzadtsag foltokon en is mosolyogtam :) Gabino meg lefektetne a birtokert az öreglanyt is, azt is kineznem belöle :D Mondjuk Kenia es Augusto romanca utan nem lenne nagy durr.... na csak viccelek! Alfi ugye ha jol sejtem elfogadja majd Elisat,az is erdekes lesz szamomra...