10/10
kazsagx 2013 febr. 10. - 22:20:31 10/10
(264/1024)
Képzelem,ebbõl a nõbõl minden ki telik,de meg kell hagyni nagyon jól áll neki ez a negatív szerep :) Egyébként én is úgy értettem,hogy Gabino mindent Carmináért tett...akkor is néztem egyet,hogy mi van? Szóval szerintem azt a birtokot magának szeretné és azt,hogy az Úrnõje Carmina legyen :)Na,de majd kiderül... Mondjuk a jellemük hasonlóan gonosz,így zsák a foltját... :)
8/10
suxel 2013 febr. 10. - 21:26:21 8/10
(263/1024)
eskuvok, varatlan halalesetek, eroszak, emberrablas, gyilkossagi kiserletek, valasok, terhesseg....tehat minden, ami a csovon kifer
8/10
suxel 2013 febr. 10. - 21:19:43 8/10
(262/1024)
erdekes, amit leirsz. Ennek utana kell neznem, mert akkor valami nem vilagos nekem. Gabino titkos vagya Alfi, s errol mar volt szo, igy ez nem spoiler, s kesobbi esemenyek tekinteteben ez lenne a verziom. Na ha egyszer eljutok odaig osszehasonlitom a spanyolt és a magyart is, mert voltak mar felreforditasok. Gabinonak azert is jon be Ingrid, mert Rosendo noje volt, de ha azt nezzuk, akkor Carmina is az volt, viszont a hivatalos nagy hal az Alfi. na ha megneztem szolok mire jutottam.
iriszke1 2013 febr. 10. - 20:49:55
(261/1024)
Sziasztok! Amikor Carmina elmegy a kék házhoz, a kiásott gödör mellett mondja Gabino a nagy vita végén: - nem látod hogy miattad csinálok mindent? A 87. rész elején látható ez a jelenet. Hát nem tudom, szerintem mindig Cárminára ácsingózott, de mint láttuk itt is az semmibe veszi õt. De gondolom majd kiderül. Hát nem lesz semmi az elkövetkezõ 2 hét.
10/10
kazsagx 2013 febr. 10. - 17:41:25 10/10
(260/1024)
Sziasztok! Nekem pénteken tátva maradt a szám... Augosto nekem se tartozott a kedvenceim közzé,de azért a dolgok kiderülése után, szimpatikusabb volt a viselkedése :) ez a Carmina meg egyre gonoszabb... mi következhet még?
sorozatkedvelõ 2013 febr. 10. - 13:13:20
(259/1024)
Köszi az elõzetest!Úgy tûnik a jövõ heti részek nem lesznek unalmasak.
8/10
suxel 2013 febr. 10. - 12:02:34 8/10
(258/1024)
Veled értek egyet.
8/10
suxel 2013 febr. 10. - 12:01:41 8/10
(257/1024)
abismo SPOILER SPOILER SPOILER:

Enrique meglátogatja Palomát és elhívja egy kis közös programra. Paloma engedélyt kap a dokitól, Ed nagyon örül neki. Majd megjelenik Ingrid és találkára hívja.
Vicente imponálni próbál Sabrinának, de csak magát és Paolonak a motorját töri össze.
Gael nem érti, hogy a pap miért hangsúlyozza állandóan, hogy nekik Damiannal jóban kell lenni, segíteniük kell egymást.
Elisa megleli Augusto holttestét.
Paloma és Florencia összeszólalkoznak az utcán, miután Paloma beszól a szöszinek, hogy egy bukás lesz a házassága Damiannal.
Begona és Horacio kimentik Carminat Elisa kérdõre vonásától.
Vicente a kórházban Gabinot nevezi meg az apjának Braulio elõtt.
Carmina nem akarja, hogy Augustot Estefania mellé temessék el.
Braulio elmegy kideríteni, hogy ki Vicente apja bármi áron is.
Gael elcsábítja Palomát.
Carmina a ház úrnõjének érzi magát, Lolita azonban nem igazán törõdik vele.
Ramona hatalmasat csalódik Palomaban, miután rájuk lel Gaellel.
Elisanak szüksége van Damianra, Damiannak pedig Elisara, de elkerülik egymást. Alfi hagyja, hogy Elisa sírva ordítson a házuk elõtt, anélkül, hogy bárki is kimenne. Damiant pedig Carmina fogadja, aki azzal küldi el, hogy Elisanak nincs semmi baja, már alszik.
Paolo elmondja Damiannak, hogy milyen eseményekrõl maradt le Florencia nagy bosszúságára.
Braulio közli Tonaval, hogy tudja, Vicente nem az õ fia.
Alfi nagyon megörül, amikor megtudja, hogy Florencia terhes (na ez a gyerek is nagyon hamar bejelentkezett. :S :S)
Paolo és Sabrina nõgyógyászhoz mennek Meridába.
Damian nekiáll Alfinak, hogy miért titkolták el elõle Augusto halálát.
Lupe atya szinte könyörög Damiannak, hogy vegye el feleségül Elisat, mentse meg Carminatól, és végre Damian is megtudja, hogy nem testvérek.
Gabino Augusto aláírását gyakorolja.
Alfi haragra gerjed, amikor megtudja, hogy Braulio tudja, hogy Vicente Gabino fia.
Paloma és Florencia ismét egymásnak esnek, Alfi és Edmundo szedik szét õket.
Ramona közli a pappal, õ már a száját többet ki nem nyitja. Még egy ember halála nem fog a lelkén száradni.
Vicente a kórházi ágyon is gonoszul viselkedik Braulioval. Teljesen mindegy ott van-e mellette Braulio, mert õt nem szereti. Neki Gabino kell.
Gabino folyamatosan Dona Eduviges kedvében jár, hogy az öregasszony neki adja el a birtokát.
Damian és Elisa készülnek a közös életükre, de Alfi fenekestül felforgatja az egészet, miután meglobogtatja elõttük Florencia terhességi eredményeit.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 10. - 11:42:16
(256/1024)
Szerintem Alfonsinanak akar imponálni a birtokkal.Gabino reménytelenül szerelmes Alfi nagyasszonyba,aki õt semmibe se nézi.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 10. - 07:09:46 Előzmény suxel
(255/1024)
Igen,láttam a pénteki részt.Carmina arca véres volt /undorító megoldás/. Enriqe valóban szimpatikus karakter,Sabrina végtelenül ostoba.
8/10
suxel 2013 febr. 10. - 00:42:32 8/10
(254/1024)
iriszke te 100%ig biztos vagy benne, hogy Carminanak akarja azt a hatalmas birtokot Gabino? Kimondta ezt igy nyiltan?
8/10
suxel 2013 febr. 10. - 00:35:03 8/10
(253/1024)
ne hidd iriszke azt, hogy en nem elveztem carmina szenvedeset, jo kis jelenet volt. A legjobban az tetszett, amikor, augusto nekicsûrte a falnak, a nö meg telibe lefejelte. A masik legszebb: carminanak tele kellene lennie kekzold foltokkal es semmi se latszik rajta, mert augusto azert rendesen ellatta a bajat, de itt ilyenekre nem gondoltak. Mar vegigtekeresztem a jovo hetet es azt kell mondanom, jo lesz a sok siras mellett is, jon egy ujabb leleplezodes, az ajanlot/elozetest mar megirtam, csak kozzetetelre var.
iriszke1 2013 febr. 09. - 23:47:51 Előzmény suxel
(252/1024)
Sziasztok! Végre megkapta Carmina amit érdemelt, vessetek meg érte de élveztem ahogyan elagyalta auguszto. Még kaphatott volna egy párat, az sem egyenlítette volna ki azt a rengeteg aljas, gonosz tettet amit elkövetett testvére halálát követõen. Így fogadjon be a házába bárki egy testvért, jó tett helyébe jót ne várj. Ez itt szóról szóra igaz. Hát - auguszto nekem sem fog hiányozni, tutyi-mutyi akaratgyönge, számomra egy nagy 0 ember volt. Na és persze csak a tündérmesékben van ilyen, hogy ellehet hitetni valakivel, hogy nem az övé az a kislány, aki egy olyan szerelmes asszonytól született mint az õ felesége volt. Mindenki látta, hogy csak õt szerette estefania, csak õ nem. Nekem sem tetszett ahogyan Damian átpasszolta Elisat Gaelnek. Ekkora hülyeséget ki hallott. Na a másik, Gabinonak is csak pont ez a rihe-rongy Carmina kell, ezért akar birtokot venni, nem nevetséges? De hát nagy az isten állatkertje ugyebár.
8/10
suxel 2013 febr. 09. - 16:53:49 8/10
(251/1024)
a sorozat kezdetetol fogva vartam, hogy nyirjak ki augustot, es megadatott. Igaz mar kicsit mas erzesei lehettek vele a nezonek, hogy kitisztult a latasmodja, de en nem bantam, hogy megoltek. De most meg nezhetjuk a zokogasat elisanak. Mondtam, hogy damian hulye lesz, ez kesz teny. Gael sem fog szepen viselkedni palomaval, aminek azonban kesobb komoly kovetkezmenyei lesznek,ami megmutatja, hogy nem lehet mindenkinek az erzesevel jatszani. Nem mindenki elisa, akinel a hedonizmus a szenvedesben jelentkezik.
Elisa, ha jol emlekszem carminaval fog lakni.
Carmina tombolasa is durva volt a csutortoki reszben, amikor szettepte estefania fenykepet, meg darabokra szedte az amulettjet.
Arra kivancsi vagyok, hogy vajon megvagtak-e a penteki gyilkossagos reszt. Durva volt, hogy carmina arca is veres lett rendesen, de nem volt annyira veres a jelenet mint 96ban. Lolita nemsokara megszabadul a ferjetol. Tovar dokival hirtelen nem tudom mi lesz most, de nem olyan sok minden. De a felsorolt nok koze besorolnam sabrinat is, o is egy eleg lokott csaj. Enriquet viszont szeretem, jofej gyerek.
Sorozatkedvelo:penteken lattad? Akkor majd a szerda es csutortoki resz kellene?
Csinalom az elozetest, legfeljebb ket reszletben teszem fel, ha nagyon raunnek a potyogesre.
sorozatkedvelõ 2013 febr. 09. - 08:30:24
(250/1024)
Carmina szörnyû és egyenlõre le se bukik.Damian úgy beszél Elisaról,mint egy "cipõrõl" /ha neki nem jó,mert testvérek,Gáel nyugodtan próbálkozzon/,Elisa érzelmeivel senki nem törõdik.Damian kifejezetten ellenszenves lett amikor azt mondta Gaelnek,hagyd ott Palomát.Az a szegény Lolita is kifogott magának egy dísz pintyet,Horacio személyében.Augustot nem igen szerettem,de nem kellett volna kinyírni.Most akkor Elisa és szeretõ nénikéje együtt fognak élni?
Annyi mellékszál van ebben a soriban.Ingrid a gyászoló anya simán hazudik.
Tovar doktor csak ilyen lökött tyúkokkal van körülvéve /Begona,Carmina,Ingrid/,vajon Ingrid elcsábítja a dokit? Akkor pedig Gabino kinyírja a nõt.-Gondolom
8/10
suxel 2013 febr. 08. - 20:02:26 8/10
(249/1024)
na a mai resz kemeny lesz.
juan-ZSU 2013 febr. 07. - 22:10:07
(248/1024)
mindenben egyet értek :)
ez a rész már az után volt amit írtál, most jelent meg Damian Florenciával az atya elõtt hogy õ el karja venni de aztán Elisával is találkoztak, így õ is értesült róla
8/10
suxel 2013 febr. 07. - 21:48:02 8/10
(247/1024)
most kivetelesen annyit tudokk mondan damian vedelmere, hogy o meg nem tudja, hogy nem testverek. Gondolom most volt az a resz, amikor megfektette florenciat, de elisanak szolitotta. A 85. reszben lolita mondta elisanak, hogy mit vart, hiszen o monda neki menjen vissza florenciahoz, es nem ert egyet lolita elisa hallgatasaval. Tipikus telenovellpasi, igaz, mert ahelyett, hogy egy kicsit szingli lenne, inkabb belemenekul egy hazassagba. Pedig a logika torvenye azt mondana ki, hogy pont o nem csinal ilyet, mert lathatta a szulei hazassagat. Itt most elisanak beszelnie kellett volna, de hat konnyebb telesirni a parnat. Ki mint vet ugy arat. Amugy ettol csak hulyebbek lesznek, mindaharman pancserok: elisa, damian es gael is. Az egyetlen jozanabb gondolkodasu paloma lenne koztuk. Amugy meg pont ezt hianyolom a sorozatbol, hogy lemasoltak a 96-os karaktereket, akkor meg elneztuk oket ilyen butusnak, de ma mar masabbak az elvarasok.
juan-ZSU 2013 febr. 07. - 20:47:15
(246/1024)
ez az Elisa is :S szeret szenvedni az biztos és miért nem küzd?
juan-ZSU 2013 febr. 07. - 20:41:45
(245/1024)
Damian hol az egyiket venné feleségül hol a másikat :S nem szimpatikus, olyan tipikus idióta pasi mint a telenovellákban úgy általában