Norcy_ 2012 okt. 05. - 00:09:27
(24/1024)
Noelt nagyon bírtam, a 133.részben még énekelt is, jópofa volt. :))

A Maria del Carmen-bõl rémlik, hogy egy kissé buggyant karaktert alakított Casados, meg volt mellette két öreglány is, bele kéne lesnem, hétvégén megy a Cool-on. :))
8/10
suxel 2012 okt. 04. - 22:29:12 8/10
(23/1024)
Ezt is lehetett volna, mint eredetileg tervezték 125 részesre hagyni....de ha valami jól megy nézettségben, akkor azt illik megnyújtani, mostanában sok helyen futok ebbe a problémába. :( És a nyújtás általában vontatottság.
Mostohával az volt a bajom, hogy nem vagyok vevõ Ruffo sírására, nem bírom azt a sok könnyet látni lefolyni, majd a sminket szétmázgálni.
10/10
Milibindi 2012 okt. 04. - 21:54:22 10/10 Előzmény suxel
(22/1024)
Értem ,biztos jó lehetett a sorozat.
Én sem emlékszem Casadosra sem a Maria del Carmenbõl sem az Angelából( anno néztem, de a történet sem rémlim igazán:S) sem pedig a Ramonából.
Elhiszem, hogy a Mostohából elég volt a DVD változat bár csak 120 részes volt mégis annyira vontatott volt, elég lett volna csak kb 90 rész szerintem és akkor peregtek volna az események. Történet tetszett, de emiatt , hogy ennyire nehezen haladt a történet csak 8 pontra értékeltem , ez nem volt jó benne.
10/10
Milibindi 2012 okt. 04. - 21:41:57 10/10 Előzmény suxel
(21/1024)
Bocsi , nem egyértelmûen fogalmaztam Noelként a Vad szívben:)
8/10
suxel 2012 okt. 04. - 20:32:46 8/10
(20/1024)
Na most akkor hol tetszett a legjobban a karaktere Rene Casadosnak? Itt az Abismoban eddig, vagy éppen Noelként a Corazon Salvajeben?

Mondjuk én láttam tõle többet: Angelaban volt egy nagyon kicsi szerepe polgármesterként, Maria del Carmenbõl nem igazán emlékszek rá, csak egy-két jelenetet láttam ott vele, Mostohát DVD-n láttam, nekem annyi elég volt, CS nekem nem jött be, viszont az Idõtlen szerelemben nagyon jó volt. Amúgy lehet, aki elsõnek látja, úgy érzi, hogy erõsen rájátszik a színész. Ez az ember szerintem valóságban ilyen. Láttam már mexikói mûsorokban szerepelni, vagy interjúkban és ugyanilyen erõs gesztikulációval bírt ott is. Roppant humoros fickó egyébként. :) Nagyon csípem fõleg az Abismo óta, de az Idõtlen szerelemben is frankó volt. Lupe atyának van egy-két olyan jelenete, amit többször is visszanéztem azóta.

OFF
Mi Pecado: A gyerekek egy nap meglátnak egy gyönyörû almafát egy folyó túloldalán. Lucrecia (Daniela Aedo (LFDD: kislány Maripaz)) meg Julian (Adriano Zendejas (LFDD: kisfiú Ivan)) úgy döntenek átsétálnak a folyón keresztül fekvõ farönkön a gyümölcsökért. A parton maradt gyerekek közül Josué (Robin Vega (ADP: kisfiú Damian)), Julian testvére cukkolja Cesart (Diego Velasquez (ADP: kisfiú Gael)), aki úgy dönt õ is nekivág az útnak. Lucrecia és Julian elõtte külön megkért mindenkit, hogy senki se menjen utánuk. Cesar félúton a farönkön elveszíti az egyensúlyát, és magával ragadja a sebes sodrású folyó, már nem tudják kihúzni. (Ha jól láttam ez az a folyó, ahol a LQNPA-ban Ana Paola is beleesett a 2. részben - a forgatások mindkét sorozat esetében ugyanabban az államban voltak). Persze Lucrecia anyja mindenért a lányát okolja, mint mindig, a sunyi Josué meg rátesz otthon egy lapáttal, és Julianra keni a dolgokat, akit ezután mindenki a faluban ördögfiókának/pokolfajzatnak csúfol.
10/10
Milibindi 2012 okt. 04. - 19:37:53 10/10
(19/1024)
OFF
MP-ban hogy esett bele a gyerek abba a bizonyos folyóba? Gondolom nem a fõhõsnõ hibája volt?
10/10
Milibindi 2012 okt. 04. - 19:36:32 10/10
(18/1024)
René Casados annyira fura volt nekem papnak :D:D Mostohában negatív volt nem teljesen komplett az az erõs smink meg férfi létére rettenet volt, és láttam a Vad szívben ott pozitív azzal a félhosszú hajjaklolyan mókés kinézete volt ::D, de mégis itt tetszett a legjobban a karaktere.
8/10
suxel 2012 okt. 04. - 18:04:10 8/10
(17/1024)
Igen, ezt nagyon jól tudod. Baromi jó volt az a sorozat DVD formátumban. Volt egy pár szereplõ, aki egyezett az Abismosokkal.

1, Diego Velazquez: nagyon bírtam ott is a karakterét. A legtehetségesebb gyerekszínésznek tartom. És milyen könnyen kijött itt is a könnycsepp a szemébõl. 100% hitelesség.
2, Adriano Zendejas: ott õ volt a fõhõs fiatal alteregója. Itt meg egy gonosz kölyök lesz, na õ sem rossz színészpalánta.
3, Sabine Moussier: sokáig nem tudtam ki az õrültebb karakter Carmina vagy Justina. Hát az idõ múlásával rájöttem, hogy Carmina sokkal eszelõsebb és vadabb, mint MP beli karaktere. Az ilyen bolond gonosz szerepekre nagyon alkalmas: a Candyben is rögeszmés volt az eltûnése elõtt már, valamint a Mostohában is bebizonyította, hogy olyan gonosz, akinek elgurult a gyógyszere. Amúgy azt imádom, hogy összekerült megint René Casadossal, mint a mostohában. Az elején nem lesz sok közös jelenetük, viszont úgy a felétõl elég sok lesz. Az lesz aztán csak a buli.
4, Altair Jarabo: kb ugyanaz a funkciója mindkét sorozatban a fõhõsnõ ellenlábasa. Csak Florencia egy fokkal jobb. Jól állnak neki ezek a karakterek.
5, Armando Araiza: mindkettõben negatív volt, de itt szerintem lesz pozitív oldala is.
6, Francisco Gattorno: szegény mindkettõben lúzer. Viszont abban sokkal fontosabb szerepe volt, mint itt. Itt csak egy mellékszereplõ, mondjuk, mint a LQNPA-ban Esteban. Különösképpen nem érdekeltek itt az ADP-ben a jelenetei.
7, Robin Vega: satnya mind a kettõben, csak itt a fõhõs fiatal alteregója, ott meg a szemét öcsié.
10/10
Milibindi 2012 okt. 04. - 17:46:40 10/10
(16/1024)
Off
Ezek szerint õ Maite Perroni karakterének öccse aki meghal és ez a bûne a fõhõsnõnek is , ha jól tudom. Jó volna ha ezt is leadnák, valamelyik olyan adón ,ahol nézni tudom kíváncsi lennék rá! Megtaláltam a Megveszem ezt a nõt is online az csak 88 részes, most nem tudom már elkezdeni ami késik nem múlik !
8/10
suxel 2012 okt. 04. - 16:29:00 8/10
(15/1024)
Tudom nagyon jól. Az a kölyök szerintem szuper tehetséges. Játszott egyébként a Mi Pecadoban is az elején, azt végignéztem a nyáron DVD-n, ott egy elég gyengusz kisfiút játszott, óvták is nagyon mindentõl, de sajnos ott meghalt, itt meg fel fog nõni. :)
Köszi a tippeket már láttam én is, de az elsõ részt torrenttel szedtem le, de még ott sincsen több sajnos. Mondjuk már láttam végig spanyolul, de az elsõ rész így rossz szinkronnal is jobban tetszett.
10/10
Milibindi 2012 okt. 04. - 14:40:52 10/10 Előzmény suxel
(14/1024)
A Gaelt alakitó kisfiú volt A Végzet hatalmában Alex a fõhõs Ivan kisfia
10/10
Milibindi 2012 okt. 04. - 14:35:34 10/10
(13/1024)
Itt csak fizetõsen tudod nézni ,mind három rész fenn van http://televisa.freeblog.hu/archives/2012/10/03/Bunos_vagyak_-_a_reszek_magyarul/

itt ingyen lehet nézni csak az elsõ rész van meg
http://www.online-filmek.org/bunos-vagyak-abismo-de-pasion-online/g
8/10
suxel 2012 okt. 03. - 23:06:06 8/10
(12/1024)
Már meg sem lepõdöm az ilyeneken, hogy Gaelbõl Gajél lett! Vagy szimplán a Bouviert Buviernek ejtik Buvié helyett. :D :D
8/10
suxel 2012 okt. 01. - 23:08:33 8/10
(11/1024)
Még nem láttam az epizódot magyar szinkronnal, de már hallottam róla kik is adták a hangjukat a karaktereknek és ez szörnyû szerintem.
Lupe atya (uniszex neve van :D :D) viccesebb figura lesz, lesznek jó kis jelenetei, a kölyök Gael Diego Velazquez igazi kis tehetség. A Palomat megformáló kiscsaj sokat szépült amióta nem láttam. Robin Vega Damian karaktere nekem nem igazán szimpi, sok helyen láttam már ezelõtt is. Elisacska a nagy szeplõs arcával és a hatalmas szemeivel érdekes jelenség, aranyos egy kiscsaj, azt hiszem ez volt az elsõ szerepe az életében, majd belejön õ is.
Alfonsinan már most látszik, mennyire egy szemét szereplõ lesz. Igazi házisárkány. :)
10/10
kazsagx 2012 okt. 01. - 22:54:00 10/10
(10/1024)
Ahhoz képest, hogy elsõ rész elég jó kis sorozatnak ígérkezik :) A gyerekek és a pap aranyosak! :)
8/10
suxel 2012 szept. 27. - 21:56:08 8/10
(9/1024)
Hálistennek Ani001nek köszönhetõen, már megszereztem a promot.
Szinkronhangok: Szórádi Erika, mint Blanca Guerra, Kiss Virág, mint Sabine Moussier, Haas-Vander Péter, mint Cesar szerintem (bár felõlem lehet Jakab Csaba is, de inkább az elõbb említett) és Barbinek Péter, mint Eric del Castillo.
Inkább úgy fogalmaznék, hogy a mexikói trailerbõl vágtak össze 28 mp-nyi anyagot.
Norcy_ 2012 szept. 27. - 20:47:03
(8/1024)
Én Teresa közben láttam, jó rövid, pörgõs, "fõszerepben a Teresa sztárja A.Boyer" :D :D Ha jól láttam, a mexikói promót vették át. Szinkronhangokat nem nagyon ismertem fel sajnos...
Norcy_ 2012 szept. 27. - 20:44:52
(7/1024)
Én Teresa közben láttam, jó rövid, pörgõs, "fõszerepben a Teresa sztárja A.Boyer" :D :D Ha jól láttam, a mexikói promót vették át. Szinkronhangokat nem nagyon ismertem fel sajnos.
8/10
suxel 2012 szept. 27. - 19:03:21 8/10
(6/1024)
Ide is leírom: azon információ birtokába kerültem, hogy a sorozat+ már promozza a Bûnös vágyakat. Esetleg valaki fel tudná venni nekem és feltölteni valahová a promot (???), mert nagyon érdekelne, ugyanis nekem nincs ilyen csatornám. Köszönöm szépen!
8/10
suxel 2012 szept. 27. - 00:04:13 8/10
(5/1024)
Sajnos nem. De tuti fel fogják rakni a netre, ahogy az itt premierként futó Bosszú is felkerült. Én már ugyan végignéztem eredetiben, de naná, hogy tervezem követni szinkronosan is. :)