Aramesi 2007 jún. 16. - 22:05:33
(66/106)
13 éves rockergyerek...Inkább nõjj fel és ne terjeszd ezeket a hülyeségeket. De van egy jó hírem! Könyvben is megjelent, ha ugyan a film rajongói közül valaki szeret olvasni, hajrá...
NANU...! NANU...! 2007 jún. 16. - 18:38:07 Előzmény Zsuzsanna
(65/106)
TE láttad egyáltalán a filmet, vagy csak ültél elõtte & néztél magad elé?
Csak azért kérdezem, mert te valamit biztosan elnéztél.
Ma visszanéztem azt a részt és jól emlékeztem rá, az nem
OLASZORSZÁG, RÓMÁBAN a VATIKÁN alatti alagút rendszer volt, hanem IZRAELben a JERUZSÁLEMI SÍRATÓFAL alatti alagútrendszer volt.
Mule 2007 jún. 16. - 15:45:50
(64/106)
Ha ezt, a Názi Propaganda változatott az Amcsik csinálták volna meg...

1. Nem lett volna, 3h 2"-es várakozás a nagy csodára várva, 1"-be sûrített sci-fi részlet(e) kedvéért, amit a film utolsó 20-25"-be tettek be.

2. Egy jó szereplõ gárdával, még akár, Oscar jelölt filmet is tudtak volna belõle készíteni, persze nem 182"-ben, ez azért durva volt, mármint a film hossza.

Természetesen, ez csak az Én személyes tántoríthatatlan magán véleményem és hozzászólásom.

Ui. Egyébként 90%-osan egyet értek (hazardous-31) hozzászólásával.

Továbbá, ez a homepeag & a Fórum, nem arra jött létre, hogy egyesek arra használják, hogy tagokat toborozzanak.
Itt a filmekhez kell hozzászólni és egyéb mûsorokhoz, hogy kiváló, jó, közepes, rossz vagy szar. Stb.

A további véleményem pedig az, hogy ez a film a Názi Fritzek **moderálva** Zsidók felé.

És elõre is kikérem magamnak, hogy valaki is le Názizzon vagy Rasszistának kiáltson ki, ezen véleményem kifejtése után.
Csupán, röviden és tömören, ez az Én, személyes meglátásom és véleményem a filmrõl és a készitõikrõl.
lp-albi(13 éves) 2007 jún. 16. - 15:43:12
(63/106)
Császtok!!!!! Én egy 13 éves rockergyerek vok!!!!
Naszóval én fölvettem :Az Elveszett Jézus Video Nyomában címû filmet DVD-re. Hallottam sokan szeretnék hogy valaki másolja le nekik...én megtehetem
Írjatok ide : nagyalbert6@freemail.hu
Aramesi 2007 jún. 16. - 14:24:48
(62/106)
A másik meg persze az, hogy nyilván nem fog megrengetni senkit a hitében ez a sz*r, de nem is errõl szól az egész. Nem csak a témával van baj, hanem maga a kivitelezés is nagyon gáz. Nagyon kevés jó német színész van, hát most összeszedték az összes huszadrangú mûvészt...A fordulatok meg el vannak túlozva, minden 5. percben valaki aki jó átáll a rossz oldalra, és hátulról megölnek néhány embert. Emellett nagyon erõltetett a sok aljas gonosztevõ és a "jóképû" hõs harca az életért...Ennél röhejesebb már csak az Idõgép címû hasonlóan színvonalas azt hiszem szintén német film.
Megvan a véleményem arról a csatornáról, aki azt megveszi. Az egyszer biztos, hogy egy olyan országban mint Lengyelország biztos nem kerülhetne levetítésre. Ott még van tisztelet bizonyos dolgokkal szemben. Éljen a szabadság....
Aramesi 2007 jún. 16. - 14:17:47
(61/106)
Szeretném, ha a liberális világ amiben élünk, annyira szabadelvû lenne, hogy ne nézzenek úgy rám mint egy leprásra, ha azt mondom hogy keresztény vagyok. Tiszteletben kell tartani mindenki meggyõzõdését, és vannak akiket komolyan sértett ez a film. Nem hiszem hogy másként reagálnának a muszlimok, zsidók, buddhisták, ha a hitükbe taposnának bele, ráadásul egy ilyen "panem et circenses" jellegû színvonaltalan filmmel.
Hesztia! Igazad van, elnézést!!!! Összekevertem az igazi jó filmeket ezekkel a tömegtermékekkel!Az elõbbibõl minden ország szûkölködik, míg az utóbbi elárasztja a piacot.
Aramesi 2007 jún. 16. - 14:13:06
(60/106)
LightningWolf!Nem tartom magam fanatikus kereszténynek, egyszerûen elvárnám, hogyha toleráljuk a melegeket stb, és nem csinálunk róluk kireksztõ filmeket, akkor hadd várjuk már el, h a hûdeliberális világ a kersztényeket is tartsa tiszteletben. Nem azzal van a baj, h nem toleráléjuk a szabadságot, de sajnos úgy vettem észre hogy ez abban nyilvánul meg, hogy a katolikus/keresztény hitet úton útfélen támadják és megalázzák. Komolyan "gáz" egyes körökben ha valaki hívõ. Azért megnézném, ha egy ilyen filmet csinálnának a holokausztról teszem azt, hány nap alatt telnének meg a börtönök a stáb tagjaival (nem mintha nem tisztelném a holokausztot, nem ez ellen irányul, hanem azok ellen akik az egész világot ilyen féloldalasan látják). A film nagyon negatívan mutatja be az egyházat. Tudom, a papok nem szentek, de akkor is egy alapvetõ vallási kérdést sért meg.
reggaeking 2007 jún. 16. - 12:06:53
(59/106)
Igazad van, a Da-vinci kódra felesleges is idõt pazarolni. Én nem tartom magam "húdenagyonhithûkereszténynek" de zavar amikor mások nem tartják tiszteletben a vallási szabadságomat és jönnek a nagy toleráns dumával, holott közben õk nem akarják elfogadni az én nézeteimet. Az az igazság, hogy a keresztény tanítás szerint élni - és most nem gondolok az egyházra - nem elég kényelmes nekik. Nekem sem az de attól még megpróbálok törekedni a tisztességes életre. Én is ember vagyok mint bárki más. Ha mindenki arra törekedne, hogy úgy éljen mint Jézus Krisztus, akkor a világon semmi baj sem lenne. Persze ez az ami nagyon nehéz. Ezért támadják a kereszténységet, mert nem elég kényelmes. A pézt szórni meg nem törõdni másokkal sokkal jobb meg menõbb!
8/10
real_madrid 2007 jún. 16. - 10:54:03 8/10
(58/106)
hát látod pontosan ez az!!! úgy állítják be a papokat, mint akik ilyen dolgokhoz folyamodnának.
Hesztia 2007 jún. 16. - 01:47:14
(57/106)
számított
Hesztia 2007 jún. 16. - 01:46:28 Előzmény Aramesi
(56/106)
Nem igazán értem, hogy egy c-kategóriás tv-film mégis hogyan jellemzi a német filmgyártást!
Csak hogy az utóbbi idõk német filmjeit soroljam: A bukás, A mások élete...ezek mind semmit mondóak lennének?
Berlin felett az ég, Herzog filmek?
Aki leült a tv elé - már csak a címébõl is kiindulva - az mire számít?:)
thyby 2007 jún. 16. - 01:14:00
(55/106)
Nem értem igazán. Mi az ami sérthet ebben a filmben egy vallásos embert? Végülis nem állították, hogy akit lattak a videon az nem Jézus. Ez egy jó kis kalandfilm volt, legalábbis az alapsztori szerint. Jobban is meg lehetett volna csinálni.

Azzal nem értek egyet, hogy a hit nevében bármilyen erõszakot el lehet követni... hogy úgymond néhányan feláldozhatóak a többség érdekében.
8/10
real_madrid 2007 jún. 16. - 00:59:37 8/10 Előzmény hazardous
(54/106)
miazhogy nincsenek istenek? persze h nincsenek, egy isten van, benne 3 személy.
8/10
real_madrid 2007 jún. 16. - 00:58:53 8/10
(53/106)
Egy ISTEN VAN, és Jézus Krisztus feltámadt harmadnapon, ez tény. Ha tetszik a globalistáknak ha nem.
8/10
real_madrid 2007 jún. 16. - 00:44:05 8/10
(52/106)
BOTRÁNYOS FILM!!!! magam hívõ katolikus vagyok és felháborító h ilyet mûsorra tûznek!!! és persze hol??? hát persze h a tv2-n!!! botrányos film!!!!!
killdoser 2007 jún. 16. - 00:05:49
(51/106)
Magam is katolikus vagyok, de nekem tetszik a film. A története is jó. Egy film nem nagyon tud eltántorítani olyan dolgoktól amikben hiszek. Ugyanakkor rendkívül érdekes az az álláspont amit a vatikáni öreg képvisel, és igazat adok neki. Mert ha kiderülne, hogy nem volt az akiben hiszünk, akkor a világ borulna lángba. És ennek megakadályozása érdekében véleményem szerint is "belefér" egy-két, de akár több tucat áldozat is. Nem kell mindent elítélni ami megkérdõjelezi a kereszténységet, csak gondolkodni kell rajta, hogy milyen más mondanivalója van a filmnejk, vagy miylen témát feszeget.
dolfi57 2007 jún. 15. - 23:10:03
(50/106)
a film nagyon jó és,lehet belõle tanulni.olyanba ne ártsa bele az orrát a régész inas ami nem rá tartozi.OK
LightningWolf 2007 jún. 15. - 22:20:11
(49/106)
Én ezt viszonylag jó filmnek tartom. De most nem ezért írok. Hanem azért, mert engem nagyon zavar az olyan emberek toleranciahiánya, akik magukat átlagfölötti mértékben hívõ kersztényeknek tartják, és elvakult fanatizmussal támadnak minden olyan fantáziaszülte alkotást, ami valamilyen módon kapcsolatban van a hitvilágukkal. A világ sokszínû, az emberek is nagyon sokfélék. Szerintem egy inteligens ember ezt elfogadja és nem fikázza feleslegesen pl. a Da Vinci-kódot vagy ezt a filmet. Na csá.
reggaeking 2007 jún. 15. - 20:40:38 Előzmény Aramesi
(48/106)
Aramesivel értek egyet! A Da vinci-kód meg egy szánalmas sztori. Arról szól, hogy hogyan keress milliókat egy szar sztorival. Aki arra az alaptalan baromságra hivatkozik, azzal még vitázni is kár leállni mert semmi köze a józan gondolkodáshoz. Az mindent elhisz, amit az orra alá dugnak, amit a tv-bõl fröcsögnek! Gondolkodjatok néha! Na csá!
Aramesi 2007 jún. 15. - 18:19:01
(47/106)
Nemcsak azért tartom csapnivalónak a filmet, mert katolikus vagyok és az alapvetõ hitigazságokat nem érdemes boncolgatni, mert csak 1 ehhez hasonló szánalmas próbálkozás lesz belõle.
Eleve a német filmek rettenetesek és semmitmondóak, de ez az "alkotás" végleg felteszi a koronát a filmiparukra.Letörném a kezét annak aki ezt megírta,annak aki leforgatta és annak aki ezt Magyarországra megvásárolta.Mint film is nagyon rossz, mind technikailag,mind a cselekmény tele van közhelyekkel és klisékkel,de amitõl tényleg huszadrangúvá válik a film,az a végtelenül tehetségtelen színészek játéka.Ha legalább igényes lenne...De a magyar proliknak tökéletesen megfelel.
Hát felháborodásomat csak ennyiben tudtam kifejezni.