10/10
offtopic
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 06. - 06:58:23 10/10
(2102/2362)
Szerintem Lamia még szereti Kenant, csak nem meri bevallani magának!!Viszont minden körülmény Cemil malmára hajtja a vizet!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 06. - 06:56:47 10/10 Előzmény kiskukac63
(2101/2362)
Kenan ( és vele együtt Lamia) a körülmények áldozata, azon kívül, hogy Kenan saját maga áldozata is!! Nem igazán tud harcolni Lamiáért, ezt többször láthattuk! Sajnos mindenki a szerelmük és kapcsolatuk ellen dolgozott - sikerrel!!!!
Ami nagyon nagy baj még az az, hogy Lamia sem bízott igazán Kenanban, pedig a szíve mélyén - szerintem - még most is Kenant szereti!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 06. - 06:49:43 10/10 Előzmény netticicaadacs
(2100/2362)
Köszönöm válaszodat, sok igazság van benne, de a Cemillel kapcsolatos véleményeddel nem értek egyet!
Cemil az egész sorozatban egy - számomra - negatív figura, aki semmilyen tettéért nem vállalja/vállalta a felelõsséget, sõt!! Milyen ember az, aki meggyilkol valakit, aztán ráveszi az állítólagos szerelmét, hogy vállalja magára az õ bûnét?? Szerintem egy szemét, aljas ember az ilyen, sõt: nem is ember, hanem egy gengszter! Cemil nem kihasználja, hogy Kenan és Lamia között nem felhõtlen a kapcsolat, hanem elõidézõje ennek, és ebben van/volt nagy segítségére szinte mindenki: Cavidan, Enise, Nimet, Suzan, Makbule, Namik, Hafife, Sahika, a vén hülye pasa, soroljam még??? Mindannyian mindent elkövettek azért, hogy Lamia és Kenan kapcsolatát ott mérgezzék, ahol tudják!!!
Nekem nem szimpatikus és nem szeretetre méltó Cemil mostani állapota és levelei, gondolatai sem, hanem inkább szánalmasak! Amikor a felesége volt Lamia, akkor miért nem harcolt érte???
Itt egy jellemzõ kép Cemilrõl, ami bizonyítja, hogy milyen ember is valójában!!!
Istanbul 2012 márc. 06. - 03:24:34
(2099/2362)
Lamia nem akar Kenannal élni, ehhez joga van.
Ha egy kapcsolat végképp nem mûködik, akkor minek benne vergõdni, az rossz a gyermeknek is.

Amit én írtam, az az, hogy én úgy érzem, hogy Lamia nem tett meg mindent azért, hogy jó kapcsolata legyen Kenannal, igyekeznie kellett volna megbeszélni a dolgokat és több gyengédséget adni. Ezt megtehette volna, de nem tette meg, ezért írtam, hogy számomra õ negatív szereplõ.

A másik dolog pedig az, hogy számomra õ negatív ember, az õ karaktere nekem nem szimpatikus.
Azért mert elhallgat, kételkedik, nem gyengéd. Amikor Kenan megkérte a kezét és õ visszautasította és haza ment, Suzan nõvérnek azt mondta, hogy Kenannak nem jutott el az ajkától a szívéig a szerelem. Ezzel engem teljesen kiakasztott. Õ egyszerûen nem érti és nem érzi, hogy Kenan õt mennyire szereti.
netticicaadacs 2012 márc. 05. - 19:31:01
(2098/2362)
Ebben egyet értünk. A baj az,hogy ez a kapcsolat már az elején el volt cseszve.Az pedig,hogy együtt tudják-e nevelni az rajtuk múlik.Lehet,hogy így is sérül a gyerek,de nem olyan szinten,mintha folyamatosan veszekedni látná a szüleit.
kiskukac63 2012 márc. 05. - 18:55:17
(2097/2362)
Szakmámból adódóan TUDOM,hogy bármekkora egy gyermek, többé-kevésbé mindig sérül. Vsz. nem értetted jól, amit írtam. Nem azt írtam, hogy mindenáron együtt kell maradni, hanem hogy mindent meg kell tenni azért, hogy ne fajuljon el odáig a helyzet, ami lehetetlenné teszi az együttélést, közös nevelést!
netticicaadacs 2012 márc. 05. - 16:59:14
(2096/2362)
A gyermek,most még túl kicsi ahhoz,hogy sérüljön. Van egy anyja aki imádja és van egy apja aki imádja!!!!!!
Szerinted mikor sérül jobban?
1.Ha apuci-anyuci beismeri,hogy nem képesek együtt élni és kialakítanak külön-külön egy-egy harmonikus kapcsolatot mással. Így a gyereknek lesz két családja és mindkét helyen szeretik.
2. Ha anyuci és apuci együtt marad és tovább gyilkolják egymás idegeit.
Elvált szülõk gyereke vagyok én is és végignéztem,sz utóbbit,sõt mi több elvált férfihez mentem hozzá.
Hidd el nem mindig az a jó a gyereknek,ha a vér szerinti szülõk együtt vannak!!!!!!!!
netticicaadacs 2012 márc. 05. - 16:49:13
(2095/2362)
Nem állt szándékomban megbántani az érzéseidet.Nekem senki nem a kedvencem,de nem is bántok senkit.Amikor azt mondtam,hogy Lamia nem gáncsoskodik Kenan ellen,úgy értettem,hogy ha Kenannak látni van kedve a lányát,Lamia nem gördít akadályt elé és így Cemil sem tud.
Cemil nem nagyon tud szemétkedni. Azzal a helyzettel él,amit mindannyian látunk,talán még te is: KENAN ÉS LÁMIA SZERELME NEM ELÉG ERÕS AHHOZ,HOGY ÖSSZETARTSON EGY CSALÁDOT! Ha lehetõséged adódna,elérni valamit amit szeretnél Te sem állnál csak úgy félre. Lamia egyenlõre szabad préda két férfi között,így szabad harcolni érte,úgy ahogy lehetõség nyílik rá. Az,hogy látni akarja,hogy elmondja az érzéseit,az még nem bûn!!!! Ha jól olvastam többen azt vetettétek a Lamia-Kenan páros szemére,hogy õk erre nem képesek;akkor,ha Cemil ezt megteszi az miért bûn?
Ha a Lamia-Kenan kapcsolat mûködõképes lenne,KÉNYTELEN LETT VOLNA FÉLREÁLLNI ÉS MEG IS TETTE VOLNA! Azonban számára is nyilvánvaló,hogy nem az;akkor meg mi a fészkes fenének álljon félre?!
Elnézést ha indulatosnak tûnök,de ÚNOM már,hogy "jaj szegény Kenant, állandóan bántja az a sátán Cemil".
Hol látod rajta a szarvakat és egyébként is vajon hányan dolgoznánk,ha nem lenne rá szükség!Cemil csak azért nem dolgozza agyon magát mert van egy öreg dúsgazdag apja,aki meindent a valaga alá tol. Apánhak és fiúnak is kényelmesebb így,magyar szülõktõl is láttam már olyat,hogy nem rúgták ki a fiókát a fészekbõl,mert maguk mellett akarták tudni,a helyzetükbõlk adódóan megtehetik.Akkor?! Az,hogy Cemil most nem töri magát,az nem jelenti azt,hogy ha a szükség úgy hozza nem lenne képes rá!
10/10
antsa10 2012 márc. 05. - 16:26:39 10/10
(2094/2362)
Köszi! Én csak a filmel kapcsolatos érzéseimet írom le. :-)))
kiskukac63 2012 márc. 05. - 16:12:17
(2093/2362)
Amelyik ember befolyásolható, az nem csak a rosszra, hanem a jóra is befolyásolható! Kenan tragédiája az, hogy szinte soha nem volt mellette senki, aki erre alkalmas lett volna.
Melekkel kapcsolatban meg csak annyi, hogy ha egy kapcsolatból gyermek születik, attól kezdve mindkét szülõnek kölcsönösen mindent meg kell tenni azért, hogy EGYÜTT boldogságban neveljék fel. Onnantól kezdve igazán eltûnik az ÉN és a TE, marad a MI és központban a gyermek.Tudatosan nem szabad engedni, hogy bárki, bármi - akár külsõ tényezõk, erõk - ezt lehetetlenné tegyék. Ehhez persze KÖZÖS AKARAT, bizalom, harmónia stb. kell. Ha ez nem sikerül, fõleg a GYERMEK sérül. És attól kezdve bármelyik fél további felhõtlen boldogságáról beszélni illúzió.
kiskukac63 2012 márc. 05. - 15:43:38
(2092/2362)
Tetszik, ahogy pár szóban velõsen összefoglalod a mostanában dögunalmas, esemény-szegény, szenvedõs rétes-tészta részeket!!! :)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 05. - 15:43:02 10/10
(2091/2362)
Cemil mást sem csinál, csak szemétkedik Kenannal, mert annyira gyûlöli! Õ ugyanis egy jelentéktelen kis senki, apuci kisfia, egy bûnözõ (gyilkos) , egy elkényeztetett selyemfiú, egy öntelt nulla(dupla nulla!!!) egy jellemtelen "ember", aki soha semmilyen tettéért nem vállalt felelõsséget!! Ki mondta, hogy Lamia gáncsoskodik Kenan ellen? Mert én nem, az biztos, ugyanis Lamia a kedvencem, miatta, Melek miatt, a zene és Isztambul miatt nézem elsõsorban a filmet!!!A felsoroltak mind azon voltak, vannak és lesznek, hogy Lamia és Kenan ne jöjjön össze!!! Vagy Te nem ezt a ilmet nézted???
netticicaadacs 2012 márc. 05. - 15:35:26
(2090/2362)
Kenanon múlik,hogy milyen apa lesz!!!!!!!!!!!!!!! Lamia nem gáncsoskodik ellene és ezáltal Cemil sem tud. Ezt a pár nevet meg hiába soroltad fel! Ha egy szerelem erõs és a felek bíznak egymásban,akkor nincs az a gáncsoskoddás,ami szétválsztja õket. Ha viszont nincs egyetértés az a gyereknek a legrosszabb!!!!!!!!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 05. - 15:27:55 10/10
(2089/2362)
A szív útjai szereplõk:

Asli Tandogan – Lamia Sönmez - Andrádi Zsanett
Yigit Özsener – Cemil Pasazade - Dányi Krisztián
Burak Hakki – Huseyin Kenan Gün -Haagen Imre
Ayten Soykök – Enise – Csifra Kriszta
Özge Özder – Cavidan Meriçoglu - Pikali Gerda
Köksal Engür – Sait Pasazade - Várday Zoltán
Güzin Alkan – Makbule Köksal - Haffner Anikó
Yavuz Sepetçi – Kemal Köksal – Berzsenyi Zoltán
Gözde Kansu – Nimet Basar – Farkasinszky Edit
Salahsun Hekimoglu – Vefik Meriçoglu – Cs. Németh Lajos
1/10
Deszpina 2012 márc. 05. - 15:06:07 1/10
(2088/2362)
Két és fél részt láttam csak a sorozatból (a mainak is csak az elejét), de megállapítottam, hogy a zenéje nagyon-nagyon jó. Lamia bárgyuci. Ki a szinkronhangja?
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 05. - 14:31:42 10/10
(2087/2362)
Egyetértek!! Minden részben bebizonyosodik Cemil álnoksága arról, hogy elengedte Lamiát!!! Egy frászt engedte el, fondorlatos módon próbálja visszaszerezni, és szerintem nem a Lamia iránti állítólagos szerelem miatt, hanem hogy minél nagyobbat rúghasson Kenanba!! Olyan gyûlölettel beszél és gondolkodik Kenanról, hogy az már bicskanyitogató!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 05. - 14:18:38 10/10
(2086/2362)
Hogy ez az Enise mekkora bunkó!!! Ha Bizánc ostrománál Botond keze ügyébe került volna, akkor a buzogány helyett Enisével döngette volna be a kapukat!! Minden esetre Lamia is ( Enisének ) és Kenan is ( Cavidannak )jól megmondta a magáét, már régen kellett volna!!!! Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik! De ezt Makbule nem ismerte, mert magyar közmondás!!! Megérdemelte!!!!
10/10
antsa10 2012 márc. 05. - 14:15:20 10/10
(2085/2362)
Ezt a színjátékot, amit Cemil lenyomott! Boáááá
Nimeték milyen édesek együtt!
Na már megint egy levél!!!
Enise hálás lehetne, ahelyett, hogy mocskolódik!
Úgy látom most már Lamia lett Nimet barátnõje. Hála az égnek!
Kiváncsi vagyok ki lopta el Kenan zenéjét.
10/10
enichan 2012 márc. 05. - 13:47:19 10/10
(2084/2362)
Reklám, reklám hátán, már annyira UNOM! :S
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 05. - 13:43:31 10/10
(2083/2362)
Cemil aljassága ezzel az állandó levélírással, nyálaskodással már nagyon unalmas!!!Önmagén kívül senkit sem szeret!! Megint Kenan gyalázásával van elfoglalva!!!