aluar 2012 febr. 28. - 22:42:31
(1762/2362)
Nem az volt a baj,hogy Lamia felvette a telefont,hanem az,hogy Kenannal nem foglalkozott.Mondhatta volna,Cemil,te vagy,késõbb visszahívlak,stb.Mindenképpen járt volna annyi Kenannak,hogyha már gyûrûvel jön megkérni a kezét,hogy
Lamia-ha nem is tud vagy akar egyértelmû választ adni-legalább komolyan elbeszélgessen vele a kettejük dolgáról.
Én aztán nem vagyok Kenan-rajongó,de Kenan most tényleg végre nagyon normálisan viselkedik.Csak sajnos Lamiának már késõn.Viszont az Lamia hibája,hogy nem beszél,nem mondja-és nem mondta el,hogy mi az,amitõl õ elbizonytalanodott,mi az,amitõl már nem biztos a szerelmében annyira,hogy azonnal igent mondjon.Nem kellett volna megvárnia Cavidan ármánykodását,hanem már elköltöznie is elõbb kellett volna:de nem szó nélkül,hanem kimondva,mi bántja,és egy utolsó esélyt adva Kenannak arra,hogy együtt oldhassák meg a problémáikat.
Én imádom Lamiát,gyönyörûnek,tisztának és igaznak tartom,de ugyanakkor,mint ahogyan a nagyon jólelkû embereknek,van egy alapvetõ nagy hibája:nem mondja ki nyíltan az érzéseit és konfliktuskerülõ.Nem tisztázza,hanem megkerüli a dolgokat:ez a tulajdonság tönkretehet bármilyen jó kapcsolatot is,nem egy olyat,ami ennyire bizonytalanul,félreértésekkel teli kezdõdött,mint az övéké.
Eleinte Kenan volt a hunyó,de Lamia ahelyett,hogy kezelné a problémákat,inkább megkerüli és elodázza õket.
Zsuzsa28 2012 febr. 28. - 22:06:51
(1761/2362)
Kedves Fórumozók !
Eddig csak olvastam, de most muszáj megszólalnom. Nagyon szerettem eddig ezt a sorozatot de......A cselekmény fordulatos, érdekes volt a színészi játék remek! Mi lett belõle ? Nagyon elrontották! Már nem életszerû, giccses. Hát még a befejezés , mert láttam a török változatot....Az a sok ismétlés, Gemil álma az szörnyû volt , a sírás , Lamia viselkedése érthetetlen...A színészek még most is igyekeznek de már nem hihetõ a játékuk, unalmas.
PLM 2012 febr. 28. - 21:18:11
(1760/2362)
Istenem..mennyire dühös lettem már az elején..Lamia mekkora hülye volt ma, csak azt nyomta a telefonba h Cemil Cemil Cemil....Kenan meg ott ül mögötte. Ezt nagyon elszúrták a forgatókönyvírók, az egész végét. Szánalmas egy sorozat lett. Lamia is szánalmas lett.Már nincs is kedvem nézni, mert tudom hogy a végén hiányérzetem lesz. Hiányozni fog a happy end...
Amúgy Affifére miért csak azt az egy szoknyát tudják ráadni? -.-"
mamucili 2012 febr. 28. - 21:02:57
(1759/2362)
Egyre inkább várom, hogy vége legyen a sorozatnak, nagyon nyúlóssá vált. Cemil mennyire bizonygatta Kenannak, hogy annyira szereti Lamiát, hogy végleg elengedi, hogy boldog lehessen. De szeintem az derült ki, hogy esze ágában sincs elengedni, lásd a búcsúlevelet, a telefont a lánykérésnél, bár nem szólt bele... Ismeri Lamia "lelkét" és állandóan jelen akar lenni, ha máshol nem, a gondolataiban. Ha Cemil szerelme nem beteges birtoklási vágy, hanem igaz szerelem lenne, az elengedés tényleg elengedést jelentene, ha belehalna is, többet nem zaklatná Lamiát. Az a bõbeszédû nõszemély pedig tudna végre Kenannal foglalkozni. A méregkeverõk -Cavidan, Afife, Enise- viselkedése számomra már minõsíthetetlenné vált.
kiskukac63 2012 febr. 28. - 19:13:52
(1758/2362)
Hát igen, ez is egy vélemény.Egyébként lehet, hogy egy kicsit eltévedtél?! Ez nem jóslásokkal foglalkozó fórum!
Itt olyanok fogalmazzák meg a gondolataikat, akik szerint a film nem arról szól, hogy ki szereti jobban Lamiát és ki érdemli meg jobban! És olyanok, akik a szereplõket fõleg nem a küllemük, hanem cselekedeteik és azok mozgatórugói szerint jellemzik!
ipinterke 2012 febr. 28. - 18:28:03
(1757/2362)
Hát valóban ez a rész kissé laposra sikeredett. de nem értem miért van mindenki ezen a fórumon Cemil ellen szerintem jobban szereti Lamiát mint Kenan, õ soha nem volt képes arra hogy békén hagyja hogy Lamia boldog lehessen míg Cemil megtette. Sõt amikor Kenan sunyi féreg módjára el akarta venni Lamiától a gyereket õ segített neki annak ellenére, hogy tudta , hogy ez csak látszat.Viszont a Kenan fanokat el kell keserítenem bár nem néztem elõre a sorozatot de valószínû hogy Cemil Lamia motiválására feláll a székbõl megtanul járni (ismét) és hazatér Lámia pedig elmondja neki hogy szereti, mert hogy ez már tisztán látszik Lamia viselkedésén csak nemigazán ismeri be magának sem, Cemil boldog blablabla... és gyanítom hogy még azzal a pisztollyal lesz itt valami túl sokat szerepelt már ebben a sorozatban, mikor a felesége meglõtte Cemilt aztán most megint Cemil most épp Kenannál van de biztosra veszem hogy vagy magát vagy Cemilt lelövi elõbb utóbb a jellemébõl ítélve.Szóval nálam Cemil a nyerõ talán nem olyan magas és helyes mint a Kenan de sokkal jobban megérdemli õt mint a Kenan.
tursus 2012 febr. 28. - 16:24:56
(1756/2362)
Annyira hülye ez a Lamia. Jó, hogy nem vallott egybõl szerelmet Cemilnek telefonon, Kenan füle hallatára! Az ostoba! Mikor elment Kenan, nem tudom, miért szomorkodott Lamia. Azért, mert nem szólt bele a telefonba Cemil vagy mert megbántotta Kenant!?
Szerintem már kiszeretett Kenanból, mert már egyre többet gondol Cemilre...
kiskukac63 2012 febr. 28. - 15:38:50
(1755/2362)
Igaza van antsa10-nek, én is úgy gondolom, hogy a pasa ravaszul nagyon jól tudja, hogy Lamiánál máskor is bejött ez az esdeklõ-kuncsorgó, szánalom-ébresztõ szöveg, gondolta beveti mégegyszer, vesztenivaló nincs! Szánalmas!
kiskukac63 2012 febr. 28. - 15:31:32
(1754/2362)
(Nem vagyok Kenan-fan, Cemil-fan meg pláne, ez a hozzászólásaimból látszik!)Valóban nem lehet Lamiát MINDENÉRT hibáztatni, de SOKMINDENÉRT igen.Ha azt vesszük, hogy az összeköltözéskor tiszta lappal indultak,azt követõen bizony Õ a fõbûnös. (Ezt már többször is kitárgyaltuk)Méghogy "ki kell érdemelni" Mi Õ?! Egy feddhetetlen fõnyeremény?! Lehet, hogy Cemil szemében az, de akkor korábban miért nem igyekezett a drága maga kiérdemelni?!
Ez a duma csak arra volt jó, hogy totálisan összezavarja Kenant, akin egyre jobban látszik, hogy KEZD beszûkülni a tudata, az arcára sokszor kiül az eltúlzott önvád, a depresszióra utaló mimika.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 28. - 14:51:57 10/10
(1753/2362)
De azért röhej nem, hogy pont Svájcban,pont egy klinikán - mellesleg nem ideggyógyintézetben!!!, hanem egy mozgásszervi rehabilitációs klinikán!!! - is mindenki Lamiával foglalkozik!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 28. - 14:49:52 10/10
(1752/2362)
AZ öreg egy vén bolond!!! Mi a francért hívta fel Lamiát????
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 28. - 14:49:10 10/10
(1751/2362)
Igazad van egyetértek Veled!!!
10/10
antsa10 2012 febr. 28. - 14:39:00 10/10
(1750/2362)
Szerintem a lelkiismeretére játszik az öreg! Kicsit sajnálkozik, L meg bedõl!
Istanbul 2012 febr. 28. - 14:38:58
(1749/2362)
Ma is felfordult a gyomrom Lamiától. Nem tudja felfogni, hogy mennyire jellemtelen volt tõle, hogy felvette a telefont a leánykérés pillanatában. Legalább jóvátételként elment volna Kenanhoz beszélgetni. Cemil miatt aggódik, de az nem érdekli, hogy Kenan milyen lelkiállapotba kerül az õ jellemtelen viselkedése miatt és így hogy tud majd ezrek elõtt fellépni.

Szegény Kenan meg önostorozásként beveszi Cemil hülye szövegét, hogy neki ki kell érdemelnie Lamiát. Lamiának kellene kiérdemelnie Kenant.

Azt meg hagyjuk már hogy mi volt korábban!! Már lejárt lemez! Kenan és Lamia is tettek rossz dolgokat, de megbocsátottak egymásnak és tisztalappal kezdték amikor összeköltöztek. Onnan is Lamia húzott el szónélkül, egy alaptalan vád miatt.
10/10
antsa10 2012 febr. 28. - 14:36:45 10/10
(1748/2362)
Mostmár csak az a kérdés hány oldalas lesz az a tanulmány?! :-D
10/10
antsa10 2012 febr. 28. - 14:28:19 10/10
(1747/2362)
Lamia mekkora bunkó!!!!! Kenannak tök igaza volt!!!! A helyében én is otthagytam volna a francba!!!
K végre kiismerte a húgocskáját!!!
Cemil igazán összejöhetne a dokicsajjal!
Na a két kavarókép megint szövetkezik. Miért nem szállnak már le szegény emberrõl?!!
Kenant egyre jobban sajnálom, szegény várt volna pár jó szót, amikor felhívta L-t, az megint csak hallgatott nagyokat!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 28. - 14:24:35 10/10
(1746/2362)
Tán ez volt az eddigi leggyengébb rész!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 28. - 14:23:08 10/10
(1745/2362)
Szerintem ezen a klinikán eztán csak Lamiáról és Cemilrõl fognak beszélni, valószínûleg pszichológiai tanulmány lesz belõlük!!! Szegény Svájc!!!
10/10
enichan 2012 febr. 28. - 14:10:59 10/10
(1744/2362)
Igen, a befejezés pocsék volt és az hogy a doktornõ is érdeklõdik Lamia után röhejes!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 28. - 14:06:33 10/10
(1743/2362)
Nem is annyira unalmas, mint hihetetlenül alacsony színvonalú!!! Mi lett ebbõl a gyönyörû történetbõl???