aluar 2012 febr. 22. - 18:54:48 Előzmény malczikaantaika@gmail.com
(1522/2362)
Te szajkózod,hogy egész éjjelre bezárta,hát akkor ne csodálkozz rajta,hogy van,aki jól emlékszik,nem elfogult a szereplõkkel és ezt le is írja.Ha nincs érved,akkor ne támadj,hanem maradj szerintem csendben,vagy írj valami másról,mert ez a film teli van szebbnél szebb jelenetekkel is.Én pl.ezért nézem...
Istanbul 2012 febr. 22. - 18:07:46 Előzmény kiskukac63
(1521/2362)
Egyetértek veled. Lamia ma hozta magát.

Kenan tapintatosan kérte, hogy beszéljenek, erre Lamia csak biggyesztett és elõször el is utasította. Aztán az étteremben meg õ volt az aki elkezdett vádaskodni, hogy õt nem érdekli amit Kenan mond (így bízik õ abban a férfiban aki mindent megtesz érte), aztán meg, hogy ha nem is volt fizikai dolog Kenan és Cavidan között, akkoris neheztel amiért Kenan másnál keresett megértõ fület. Pedig éppen Lamia volt az aki nem ért rá Kenannal beszélni és az ezért kötött ki Cavidannál. Míg Lamia Umutnak panaszkodta ki magát.

Meghogy Kenan õt mindig bántotta amikor együtt voltak. Holott Lamia vádolta alaptalanul Kenant folyamatosan.
Istanbul 2012 febr. 22. - 17:42:13
(1520/2362)
Igen, az butaság volt Kenantól, hogy Cavidánnál aludt. Kenan menni akart haza, de amikor mondta Cavidannak, hogy megy haza mert beszélnie kell Lamiával (bocsánatot akart kérni Lamiától a kórházi hirtelenharagja miatt, amit a fájdalom váltott ki belõle, szóval komoly beszélgetésre készült!!) akkor Cavidan azt mondta neki, hogy ilyen állapotban (be volt csípve) nem jó hogyha Lamia szemei elé kerül. Kenan meg mivel nagyon naív, hitt Cavidannak.

Lamiának viszont nem lett volna szabad lelécelni anélkül, hogy nem beszél Kenannal.
Lamia hitt a telefonban hallottaknak. Pedig Kenan mindent megtett érte, ezért bíznia kellett volna Kenanban!
kiskukac63 2012 febr. 22. - 16:31:42
(1519/2362)
Véleményem szerint már nincs szikra sem. Az utóbbi részekben már egyértelmûen látszik és szóban is elmondta Lamia, hogy nem érdekli Kenan, nem kíváncsi rá és kezd Cemil felé fordulni. A mai részben L megint "hozta magát" de azért szép, hogy beismerte végre, így a film vége felé, hogy saját magával kellene tisztába jönnie, mit is akar az élettõl?! Ezért kegyetlen tõle, hogy nem képes lezárni a dolgát Kenannal, szerintem indokolatlanul táplál benne némi reményt. A takarítólányt szerintem is túlhisztizte, fõleg a kislánya jelenlétében volt teljesen meggondolatlan ez az ordítozás, kiborulás.
10/10
ciliegia 2012 febr. 22. - 16:26:18 10/10
(1518/2362)
Úgy emlékszem Lamia kétszer volt börtönben. Egyszer Cemil helyett. Akkor ismerte meg Makbulét és Suzan asszonyt. Másodjára a hamis tanúzás miatt került börtönbe. A naplók ellopása akkor történt.Akkor Suzan asszony már nem volt ott vele.
10/10
ciliegia 2012 febr. 22. - 16:24:10 10/10
(1517/2362)
Ezt én is így gondolom. Cavidannál aludni végzetes hiba volt.
10/10
enichan 2012 febr. 22. - 16:05:22 10/10
(1516/2362)
Igen lehetne féltékeny, csak nem beszélnek meg soha semmit rendesen, csak a nagy hallgatás van.
Bár szerintem Kenantól akkor is butaság volt hogy ott aludt Cavidannál. Beszélgessen vele, menjenek el vacizni, de ennyi, nem?
magdolnaveres 2012 febr. 22. - 16:04:28
(1515/2362)
Nem igazán értettem a mai részben hogy Suzanne asszony nem ismerte fel a náluk takaritó csajszit, hogy az ugyanaz aki a börtönben ellopta a naplót? Vagy Suzanne akkor már nem volt velük a cellában és nem ismerte azt a lányt. nem emlékszem azokra a részekre. ha valaki emlékszik elmesélhetné. Kicsit többet hisztizett Lamia talán ennél a jelenetnél, már kibujt belõle az hogy õ már egy befolyásos valaki./ amugy megértem hogy pipa volt a csajszira, sokat ártott azzal hogy a naplót ellopta./ Jó rész volt a mai.
10/10
ciliegia 2012 febr. 22. - 15:59:36 10/10
(1514/2362)
Nekem nem jött be Kenan viselkedése. Képes lett volna ma is veszekedésbe kezdeni és vádaskodni.
A szikra talán ott van, de lehet már az nem lesz elég.
10/10
ciliegia 2012 febr. 22. - 15:57:36 10/10
(1513/2362)
Ja és jó volt Sahika beszólása Cavidannak.:-)
10/10
ciliegia 2012 febr. 22. - 15:55:00 10/10
(1512/2362)
Üdv!
Tetszett a mai rész, és már a tegnapi is. Tetszett, ahogy Lamia megmondta Kenannak mi bántja. Tulajdonképpen két dolog is kijött az egyik Cavidan ármánykodása, a másik a naplók elrablása.Szerintem jó, hogy nem ment azonnal Kenanhoz, hanem idõt kért. Tulajdonképpen eddig még ha hibás döntéseket hozott, akkor is mentségére szolgál, hogy nagyon ideje sem volt átgondolni az érzéseit. Mindig csak sodródnia kellett az eseményekkel.Amit az elképzelt hõsrõl mondott az is jó volt. Nem lehet haragudni rá.Szinte gyerek fejjel álmodozott valakirõl, akirõl késõbb beigazolódott, hogy nem az az ember akinek képzelte.Szerintem teljesen életszerû az ha valaki idõvel kiábrándul a másikból olyan események hatására ami velük történt, vagy ahogy Kenan sokszor viselkedett.Elég egyértelmû utalásokkal próbálták a film készítõi jelezni a nézõk számára, hogy Kenan nem igazán gondol Lamiára. Lásd a takarítónõt sajnálta, ahelyett, hogy Lamia miatt aggódott volna. Ez kicsit azért szappanoperás egyszerûség...ami nekem kicsit hiányos az az hogy rendben van Lamia egyre inkább kiábrándul Kenanból, de ez még nem elég ok, hogy Cemilt meg azonnal megszeresse, ha már eddig annyira elutasította.
Istanbul 2012 febr. 22. - 15:38:50
(1511/2362)
Ok, elfogadom, hogy elnézést kértél.

Írod, hogy szerinted Lamiának oka volt a féltékenységre Cavidan miatt.
De ilyen alapon akkor Kenan is féltékenykedhetne Umut és Cemil miatt is, nem?
Istanbul 2012 febr. 22. - 15:14:40
(1510/2362)
Lamia nagyon szerencsés, sokat adott neki a sors, Kenan és Cemil is jóemberek, õszintén szeretik Lamiát és mindent megtesznek érte. Az hogy Lamia kit választ, azaz õ döntése, az õ felelõssége, senki nem kényszeríti. De ahogy tudjuk a spoilerektõl, Lamia Cemillel boldog lesz. Közben Kenant, a gyermeke apját tönkreteszi, de ezt nem bánja.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 22. - 14:56:38 10/10
(1509/2362)
Csak azért nem értek Veled egyet abban, hogy alapvetõen egy nagyon szerencsés nõ Lamia, mert vergõdik a két férfi között és boldogtalan!! Nam ahhoz ment feleségül, akivel boldog lehetett volna/lehetne, hanem elõbb az öreg Kemal úrhoz, majd az álnok Cemilhez, aki mellesleg mindenkit tönkretesz a környezetében (Leila, Kenan, Gülaj férje, Makbule...) és önmagán kívül senkit sem szeret,még az apját sem!!!
Istanbul 2012 febr. 22. - 14:51:58
(1508/2362)
Lamia rengeteg jót kapott Kenantól és Cemiltõl is. Amíg egyedül volt sokat szenvedett, de mivel két nagyszerû férfit is hozott neki a sors, alapvetõen egy nagyon szerencsés nõ.

Abba amit írtam már beleszámítottam azt, hogy Kenan elmondta Lamiának az igazat. Lamia elhitte amit Kenan mondott, csak azt felelte, hogy a megcsalás nemcsak fizikai lehet és õ azért neheztel Kenanra, mert az mással való beszélgetésbõl akart erõt meríteni.

Holott éppen Lamia volt az aki nem hallgatta meg Kenant, az azért öntötte ki s szívét másnak.
10/10
maszliga 2012 febr. 22. - 14:48:57 10/10
(1507/2362)
Ez már engem is rohadtul irritál szana szét vagdalják nem pontosan fordítanak stb....de a való világba lehet káromkodni!!!Nagyon gáz az rtl!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 22. - 14:40:07 10/10
(1506/2362)
Szerintem azért ilyen Lamia, mert mindig mindenki csak becsapta és kihasználta Õt, és nem nagyon bízik senkiben sem!! Ezt mondta is Kenannak, amikor azt mondta, hogy saját magával kell elõbb rendbe jönnie!!! Abban igazad van, hogy nem túl barátságos Kenannal, de abban nincs, hogy hazudott Kenannak, mert ez így nem igaz!!!!Gondolj bele, mit szóltál volna - vagy bárki mit szólna - egy olyan telefon hallatán, amikor a szemét Cavidan a fürdõszobából felhívta Lamiát és aljas módon becsapta!!! Gondolom sem Te, sem én nem hinnénk el az ellenkezõjét, vagyis azt hinnénk, hogy tényleg EGYÜTT VOLT Cavidannal!!!!
Istanbul 2012 febr. 22. - 14:31:23
(1505/2362)
Lamia a saját butasága által kreált alaptalan kétségekben él, miközben tönkreteszi a gyermeke apját, de ezt nem bánja.

Lamia hazudott ma ismét. Azzal vádolta Kenant, hogy az Cavidánnál keresett megértõ füleket. Holott éppen Lamia volt az, aki nem volt hajlandó beszélgetni Kenannal és annak azért kellett máshoz fordulni. Míg Lamia Umutnak panaszkodott a forgatáson, ahelyett, hogy Kenannal beszélt volna.
Akkor is hazudott ma Lamia, amikor azt mondta, hogy Kenan az aki õt mindig bántja, amikor együtt vannak. Holott Lamaia volt az, aki meggyanúsította Kenant azzal, hogy az Ipekkel kavar. Lamia volt az, aki meggyanúsította Kenant azzal, hogy az nem becsüli õt, holott Kenan nagyrabecsülte Lamiát mint családanyát. És a parfümreklám után is nagyon büszke volt rá, hazarepült Dubaiból egy éjszakára, hogy Lamia mellett lehessen a partin.
Ha Lamia õszintén szerette volna Kenant, akkor meleg, megértõ családi hátteret biztosított volna neki, bízott volna benne és nem vádolta volna alaptanul folyamatosan.
10/10
antsa10 2012 febr. 22. - 14:29:09 10/10
(1504/2362)
Na mondtam én, hogy vigasztalni ment Kenan.
Lamia elég bunkó volt Kenannal a beszélgetésük elején. Bár K- nak sem kellett volna így bedurcizni. L csak idõt kért.
Sahika ma nagyon szimpi volt! A banya meg csak várja, hogy K majd könyörög neki! Tényleg beteg az a nõ!
Umut milyen cukin udvarol Nimetnek!
L és K között még ott az a szikra. Szerintem K ma tök normálisan viselkedett.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 22. - 14:26:43 10/10
(1503/2362)
így igaz, mostanában már nem csúszik ennyit a film, de korábban bizony volt 15-20 perc késés is!!