2/10
csikosi 2012 febr. 20. - 11:48:49 2/10
(1342/2362)
Ebben igazad van valahol, de ez a hülye liba, ha annak idején megmondja, hogy nem volt neki szeretõje és az egyszeri ölelkezésbõl született egy gyereke tõle.
Másképpen alakult volna a sorsuk! PL: nem vette volna el azt a cavidan-t (vagy hogy a fenébe hívják) aki rácsippaszkodott és tulajdonképpen elvette férjül az akkori sikerei láttán.
Most meg szenved, szerintem úgy kell neki!!!!
Sírdogál itt-ott. Lassú-víz mindig partot mos!
Csak azért írtam neked, hogy véletlenül mindig jól jön ki a dologból.
Üdv:
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 20. - 06:50:41 10/10 Előzmény csikosi
(1341/2362)
Hát nem tudom, szerinted miért jött ki mindig jól Lamia a történésekbõl?? Szerinted az jó, ha valaki boldogtalan és így éli az életét??? Mert Lamia boldogtalan!!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 20. - 06:49:22 10/10 Előzmény Istanbul
(1340/2362)
Igazad van, csak az zavar, hogy Suzann egészen addig mindig felvette Lamia telefonját, ha Lamia nem volt a közelben! Most, amikor Kenan hívta - hogy megbeszélhették volna a dolgot - miért nem vette fel??? Szóval annyi a fatális véletlen, hogy az már sok, és ezért írom, hogy dél-amerikai színvonalra süllyedt a film!!! Ennyi fatális véletlen nincs az életben, fõleg nem egy kapcsolatban!!!Minden és mindenki összeesküdött Lamia és Kenan ellen!!!
Istanbul 2012 febr. 19. - 14:20:51
(1339/2362)
Egyetértek veled, Cemiltõl nagyobb szemétség volt az örökséget Lamiához vágni, mint Kenantól. Azért amit írsz, mert Cemil tudja, hogy Lamia még Cemil felesége. Valamint még azért, mert Kenannal ezt a végtelen fájdalom mondatta. Hiszen õ felvállalta Lamiát, együtt éltek és hosszú ideje arra várt, hogy végre a gyermeke anyja az õvé lehessen. Én nem azt írtam neked amit én gondoltam a két férfi örökséggel kapcsolatos megjegyzésérõl, hanem azt amit Lamia hitt minderrõl.
Istanbul 2012 febr. 19. - 14:11:23
(1338/2362)
Teljesen mindegy, hogy Cavidan nem Lamiától tudta meg, hogy baj van Lamia és Kenan között! Lamia mérte a nagy csapást Kenanra azzal, hogy otthagyta az otthonukat a gyerekkel és egyedül hagyta Kenant. Kenannak szüksége volt egy megértõ emberre és Cavidan csak kihasználta a helyzetet, amit Lamia teremtett. Tehát itt is Lamia hajtotta Kenant Cavidan karjaiba.
offtopic
ildimix 2012 febr. 19. - 13:40:35
(1337/2362)
Sziasztok!

Csikosi márc 8-án vége lesz. Fogod nézni a tiltott szerelmet? Én kíváncsi vagyok rá igaz nincs ismerõs szereplõ.

Február 27-én kezdõdik 17 30-kor nekem ez az idõpont nagyon jó.

Üdv: Ildimix
Istanbul 2012 febr. 19. - 13:34:02
(1336/2362)
Egyetértek, másfél hónap telt el és Lamia még mindig nem volt hajlandó Kenannak elárulni, hogy miért hagyta el. Nem bánja, hogy Kenannak legalábbis kvázi jogában állna megtudni. Lamia azt hiszi, hogy Kenan hazudik neki, letagadja, hogy Cavidannal töltötte az éjszakát. Miért hiszi ezt Lamia??? Ha jól emlékszem Kenan soha nem hazudott Lamiának. Ha igen, írjátok meg, köszi. Lamia pontosan az ilyen alaptalan kétségeivel rombolta le a kapcsolatát Kenannal.
kiskukac63 2012 febr. 19. - 13:01:35
(1335/2362)
Erre mondják az a Cemil-fanok, hogy úgy, de úgy szereti Lamiát, hogy el akarja üldözni magától, hogy jobb legyen neki, nem akarja szenvedni látni Lamiát az õ nyomora miatt! Hogy miért nem hiszem én ezt el neki, meg lassan már azt se, ha a nevét mondja?!
2/10
csikosi 2012 febr. 19. - 12:19:55 2/10
(1334/2362)
Minden vitát felülírva, a szegény kis Lamia, valahogyan mindig jól jön ki a dologból!
Soha sem kellett neki éheznie, a gyereke mellett is volt mindig valaki, amikor dolgozott??!!
Pedig sok ember furkálódik és írigykedik rá.
OKÉ, ez csak egy filmsorozat, de az életben is így van.
Hála ecccer! csak vége lesz már ennek a szenvedésnek!
Üdv
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 19. - 11:35:18 10/10 Előzmény Istanbul
(1333/2362)
Ezzel azért nem értek egyet, mert Cemiltõl sokkal nagyobb szemétség Lamiának a fejéhez vágni az örökséget, mint Kenantól!!Fõleg azok után, hogy Cemil tudja, Lamia nem vált el tõle!! Megértem Cemil betegségét, de a szemétkedéseit nem!!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 19. - 11:33:05 10/10 Előzmény Istanbul
(1332/2362)
Ez igaz is, meg nem is!! Mert Cavidan honnan tudja meg mindig, hogy baj van Lamia és Kenan között?? Hát nem Lamiától!!!
PLM 2012 febr. 19. - 10:12:20
(1331/2362)
Hát egyet értek ezekkel is, de szerintem Kenanba van akkor is egy féltékenység. És szerintem Affifében is mert többször elhangzott h ez a nõ(Lamia) még a végén híresebb és sikeresebb lesz mint Kenan. De Kanantól egyszer sem hallottam olyat hogy õ egy szeretõ családra vágyik. De egyébként mikor együtt lakott Lamiával akkor is érdekesen viselkedett vele sokszor. De Lamia valóban túl reagálja a dolgokat. Meg nem beszélik meg. De hát ilyen úgy sincs a való életben, ez már inkább kezd egy szappanoperához hasonlítani. :)
kiskukac63 2012 febr. 19. - 09:42:19
(1330/2362)
Igaza volt Kenannak, bár õ más értelemben használta Lamiára azt, hogy buta. A pénteki részben elhangzott, hogy 1,5 hónap telt el, mióta Lamia csapot-papot otthagyott vélt sérelmei miatt. Képes volt addig "elvarratlan szálakkal" élni?! Nem kellett volna tisztázni, megbeszélni? (Kenan próbálkozott, de nem vette fel a telefonjait!)
Az a pofon is megért volna annyit, hogy "ezért meg ezért kaptad, stb. de azért bocsi!" Nem?! Áááááá, Lamia SOHA NEM FOG FELNÕNI! Nimet is erre célozgatott neki: ideje volna már -fõleg így a 130.rész környékén - szembenézni egy kicsit magával, a döntéseivel, nem folyamtosan csapódni, mint a hullám, mikor merrõl fúj a szél...
Istanbul 2012 febr. 18. - 21:57:04
(1329/2362)
Mindig Lamia hajtotta Kenant Cavidan karjaiba.
Kenan akkor vette el Cavidant, amikor Lamia azt hazudta neki, hogy szeretõje van.
Amikor Lamia a börtönbõl kijött, hozzáment Kemal Úrhoz, így nem tudott összejönni Kenannal.
Amikor Kemal Úr meghalt, hiába kérte Kenan, hogy költözzön hozzá, Lamia otthagyta és eltünt.
stb.
Legutóbb meg Kenannak óriási csapás volt, hogy Lamia eltünt a gyerekkel. Kenan már nyúlt az italhoz, de Cavidan kijelentette, hogy nem engedi el Kenan kezét. Itt kivételesen jót tett Cavidan.
Istanbul 2012 febr. 18. - 21:48:25
(1328/2362)
Kenan nem féltékeny Lamia sikereire. Csak õ nagyra becsülte Lamiát mint családanyát, amit Lamia nem értett meg és sokkal jobban szeretné ha Lamia családanya maradt volna. Kettõ okból. Egyrészt mert õ szeretné a kudarcos, nagyon nehéz anyagi helyzet után bebizonyítani, hogy egyedül is el tudja tartani a családját. Másrészt mert egy hegedûmûvésznek igen nagy lélekjelenlétre van szüksége ahhoz, hogy ezrek elõtt szinvonalasan játszon, ehhez pedig nyugalmas, meleg családi életre van szüksége. Nem egy olyan feleségre aki a legtöbb idejét filmezéssel tölti, a férjére és a gyerekére pedig nem marad ideje. Sajnos ezt Lamia nem érti. Csoda, hogy amellett a rideg, állandóan Kenant vádoló nõ mellett Kenan még tudott concentrálni a fellépései alkalmával. Az életben valószínûleg egy hegedûmûvész még sokkal jobban kikészült volna a békés otthon hiányától.
PLM 2012 febr. 18. - 17:53:27
(1327/2362)
Lamia még gyerek egyébként, legalábbis a gondolkodása, tapasztalatlan és ezt Kenan is a fejéhez vágta nem egyszer, hogy buta...És Lamia azzal akar bizonyítani, hogy õ is munkát vállal. Kenan meg féltékeny fél hogy Lamia sikeresebb lesz mint õ, vagy esetleg már az is. Illetve naiv is mert mindig bedõl Cavidannak, és elmegy vele ide oda... és nem jön rá, hogy mit is akar valójában. Szóval Kenanban is rengetek hiba van, még több mint Lamiában.
kiskukac63 2012 febr. 18. - 17:28:24
(1326/2362)
Gondolom, ennek a filmnek a végén is -mint a mesében - a "jó elnyeri méltó jutalmát, a gonosz meg a méltó büntetését!" No de ki a jó és ki a gonosz, a jutalom jutalom-e igazán, a büntetés meg büntetés-e?! Sokszor megfogalmaztuk már, hogy a történetben nincsenek tiszta karakterek, az események megítélése is változó. És ebbõl következik, hogy nem biztos, hogy az GYÕZ, aki a végén nevet!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 18. - 16:54:49 10/10
(1325/2362)
Lehet, hogy így van, lehet, hogy nem!!! Minden esetre Cemil szemétebb Lamiával, mint Kenan!! Lamia egy hülye 3,14-vcsa, hogy most Cemil körül sürög-forog! Nemhogy a CSALÁDJA (gyermeke és annak apja!) körül legyeskedne!!!!
És mégis Cemil lesz a jó a végén!!
És ez a tragédiája ennek filmnek!!
Istanbul 2012 febr. 18. - 16:49:19
(1324/2362)
Amikor Kenan az örökség megszerzésének szándékával vádolta meg Lamiát, azt dacból tette, nem a szívébõl jött, utána aznap mondta is Afifénak és Cavidannak is, hogy õ tudja, hogy buta dolgokat vág Lamiához, de a fájdalom ezt hozza ki belõle. Sajnos Lamia azt hitte, hogy Kenan komolyan vádolja õt, ezért pofozta fel és a legnagyobb hibája az volt, hogy nem adott alkalmat Kenannak a bocsánatkérésre.
Amikor Cemil vádolta Lamiát az örökség megszerzésének szándékával, akkor nem tudjuk, hogy azt komolyan gondolta-e. Lamia meg volt gyõzõdve róla, hogy Cemil ezt nem gondolta komolyan, hanem csak azért mondta, hogy elûldözze Lamiát, aki szerinte csak szánalomból akar mellette lenni. Ezért nem pofozta õt fel Lamia.

A bonyodalmak és a sok szenvedés Lamia hibás döntései miatt vannak.
Hiába jóhiszemû Lamia, ha rosszat okoznak a döntései.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 febr. 18. - 16:43:46 10/10
(1323/2362)
Egyetértek Veled!!!