Istanbul 2012 febr. 16. - 02:19:10 Előzmény aluar
(1182/2362)
Hogy kívánnál nekem egy olyan férfit, mint Kenan ....
Én Kenanból teljesen mást hoznék ki mint Lamia. Adva van hogy Kenan a szerelmének és a gyereknek él, imádja õket. Én nem hazudnék összevissza a szerelmemnek arról, hogy ki a gyerek apja. Nem gyanúsítanám meg azonnal, ha egy új nõ munkatársa van. Nem gyanúsítanám meg azzal, hogy engem nem becsül, csak azért mert jobban szeretné ha családanya lennék és nem filmsztár. Amikor hosszú útról hazatér, jogosan féltékenyen, akkor megölelném. Ha nagyon akarnám a filmszerepet, akkor kedvesen elmondanám neki, hogy mit szeretnék.
Kenan imádja Lamiát!!!!!!!! Lamia viszont már rég semmilyen érdeklõdést nem mutat iránta.
Istanbul 2012 febr. 16. - 02:02:02 Előzmény aluar
(1181/2362)
1202-re
Kedves Aluar, alaptalan állításokat teszel, erre nincs szükség.
Én aztán soha nem akartam veled vitázni és a magam igazáról sem akartalak meggyõzni, valamint TE ÍRTÁL NEKEM ELÕSZÖR.
Ilyen kijelentéseket magadra tehetsz itt csak ha akarsz, de másokra nem, mert nem tudod azt, hogy ki milyen szándékkal ír itt.
Ha te nem akarsz vitázni és a magad igazáról nem akarsz meggyõzni engem, akkor minek írtad ezt a hosszú kommentet
arról, hogy én Kenant felmentem minden alól, ami ráadásul nem igaz.
Méghogy Kenan nem lenne vevõ Lamia szeretetére? Szerinted ezért gondol Kenan folyamatosan a szerelmes perceikre és ezért beszél Afifénak és Cavidannak is arról, hogy mennyire szereti Lamiát? Kenan nem hitte el a pletykát az újságban, bízott Lamiában. Lamia viszont jellemtelen módon elhagyta az otthonukat anélkül, hogy megbeszélte volna a dolgokat Kenannal.
Még hogy Kenan érzéketlen volt Cemillel? Te nem nézed a filmet? Amikor Kenan a kórházban volt és látta, hogy Cemil Lamia kezét fogja, arra gondolt amikor Leila haldoklott. Leila Kenan kezét akarta fogni, mert õt szerette nem Cemilt. Ez alapján érezte át Kenan, hogy Cemilnek mennyire fontos lehet, hogy Lamaia kezét foghassa. Ezután amikor ment ki a kórházból Kenan, nagyon átérezte az egészet és mondta az újságíróknak, hogy legyenek nagy tisztelettel. Kenan soha nem áskálódott Lamia ellen. Lamia gyanúsította meg Kenant azzal, hogy az Ipekkel kavar. Lamia gyanúsította meg Kenant azzal, hogy az nem becsüli õt, holott ez egy agyrém csupán.
Cemil jó tetteit én az elsõk között magasztaltam és mondtam, hogy Cemil és Kenan mindketten õszintén szeretik Lamiát.
Nem õszinte dolog arra hivatkoznod, hogy mások veled értenek egyet. Mert vannak akik meg velem értenek egyet.
Istanbul 2012 febr. 16. - 01:11:20 Előzmény Zita0976
(1180/2362)
1161-re
Az elsõk között voltam, akik Cemil jó tetteit méltattam!
Kenan és Cemil is õszintén szereti Lamiát.
De attól, hogy Cemil is õszintén szereti Lamiát, még Kenannak kellene Lamiával maradni.
Azt írod, hogy Kenan követte el az elsõ hibát. NA ÉS???? Utána meg Lamia hazudott folymatosan Kenannak. Mindaketten hibák sorait követték el. De amikor összeköltöztek,
megbocsátottak egymásnak és tisztalappal kezdték. Ha Lamai megbocsátott Kenannak, akkor ne a múltba nyúlj vissza, hogy ki követte el az elsõ hibát, teljesen irreveláns.
Istanbul 2012 febr. 16. - 00:58:39 Előzmény kiskukac63
(1179/2362)
1152-re:
Teljes mértékben egyetértek veled:
Lamia tönkreteszi Kenant, de saját magát nem, mert hogyhogynem õ a nagyszerelme esküdt ellenségével boldog lesz. Számomra ez már önmagában is jellemtelen, azért mert Kenan imádja a gyerekét és õ szeretné felnevelni.
Istanbul 2012 febr. 16. - 00:46:25 Előzmény maszliga
(1178/2362)
1149, 1150, 1151-RE
TI VAGYTOK ELVAKULTAK, MERT LAMAI HIBÁIT ELHALLGATJÁTOK. MÍG ÉN KENAN HIBÁIT IS MEGÍRTAM.

Alaptalanul teszed megint a kijelentéseidet, mert egyrészt Kenan nem szitkozódott, másrészt én nem mondtam, hogy Kenan helyesen tette, hogy azokat a dolgokat Lamiához vágta hirtelenharagjában. Kenan aznap utána azonnal el is mondta Afifénak, majd Cavidannak, hogy õ tudja, hogy rosszul viselkedett Lamiával, de ezt hozta ki belõle a fájdalom, hiszen hosszú idõ óta erre a napra várt. Kenan HA LAMIA ADOTT VOLNA NEKI RÁ ALKALMAT, akkor nyílván Lamiának is elmondta volna, hogy bocsánatot kér. De Lamiának mindenkire volt aznap ideje, csak Kenanra nem! Egy nõ aki igazán szeret egy férfit és nem üres az agya sem, az tudja jól, hogy a férfi ezeket a hülyeségeket csak fájdalmában mondja és alkalmat ad a férfinak a bocsánatkérésre. Kenan nem hitt a pletykának az újságban. Lamia viszont jellemtelen módon elhagyta az otthonukat, mielõtt Kenannal megbeszélte volna, hogy mi történt Cavidannál.
Istanbul 2012 febr. 16. - 00:19:09 Előzmény tursus
(1177/2362)
1144-re:
Nyugodtan magadban tarhattad volna, mivel olyan dolgokat tulajdonítasz nekem, amit soha nem írtam.Olvasd el a hozzászólásaimat mielõtt valótlan állítsásokat teszel arról, hogy én mit írtam.
Kennanak én a jó és a rossz tetteit is megírtam. Pont te vagy az, aki elfogult, mert Kenannak ugrassz a rossz tetteire, de Lamia rossz tetteid nem említed meg.
Kenan akkor vette el Cavidant, amikor Lamia azt hazudta neki, hogy szeretõje van. Lamia azt hazudta Kenannak, hogy a gyerek Kemal Úrtúl, aztán meg azt, hogy Cemiltõl van. Lamia végig tudta, hogy Cemil nagyon csúnyán becsapja és kihasználja Makhbulét, mégsem szólt Makhbulénak. Lamia hazugságai okozták a legtöbb szenvedést a filmben.
Amikor Kenan Cavidan nyomására el akarta venni a gyermeket az édesanyjától, akkor én nagyon vádoltam Kenant.
Ugyanakkor én voltam az egyik elsõ, aki Cemil javulását és nagyon sok jó tettét is megírtam!!
Kenan nagyon szereti és becsüli Lamiát most is, ha te ezt nem látod, akkor nem értesz semmit az egész filmbõl.
Istanbul 2012 febr. 15. - 23:51:04 Előzmény enichan
(1176/2362)
Megint, sokadjára, olyan dolgokat tulajdonítasz nekem, amit nem írtam!!!!!!!!!!!!
Nem veszed figyelembe megint Kenan viselkedésének az okát. Végtelen fájdalom egy apának, ha a gyerekét egy másik férfi nevelheti fel, háthamég azt a férfit egy legutólsó gazembernek tartja. Jóhogy hirtelenharagjában azt mondta, hogy nem akarja látni õket. Aki egy ilyet felnagyít, az szándékosan kiforgatja a dolgokat. Azt soha NEM írtam, hogy Lamiától nem volt rendes, hogy a gyereket elvitte hozzá (megjegyzem ha jól emlékszem Afife kérte erre). És Kenan végtelenül boldog is volt a kislányától az adott neki erõt. Ezt miért nem említed meg ????????????????? Azt soha NEM írtam, hogy Lamia érzéketlen volt, amikor a hegedût visszavásárolta.

SOHA NEM HIBÁZTATTAM MINDENÉRT LAMIÁT. MINDIG LEÍRTAM KENAN HIBÁIT IS!!!!!!!!!!!
MIELÕTT VALÓTLAN ÁLLÍTÁSOKAT ÍRKÁLSZ IDE, OLVASD EL A HOZZÁSZÓLÁSAIMAT, HOGY LEGALÁBB TUDD, HOGY MIRÕL ÍRSZ.
aluar 2012 febr. 15. - 19:39:37
(1175/2362)
Ez igaz.
De sokszor az élet is ilyen/sajnos/ azért is ilyen a forgatókönyv...
magdolnaveres 2012 febr. 15. - 19:29:11
(1174/2362)
Nefelejtsük el , hogy Kenan és többiek azért ilyenek mert ezt kell eljátszaniuk. Ilyen a forgatókönyv, ilyen a történet. /Sajnos/
aluar 2012 febr. 15. - 19:09:39 Előzmény Istanbul
(1173/2362)
Én is írhatnám,hogy Te nem látsz a dolgok mögé,mert - ahogy már többen írták ma is - rendkívül elfogult vagy Kenannal.
Kenan dühében mondhat bármit,tehet bármit,Te felmented õt.És vádolod,Lamiát,aki szerinted nem ad neki szeretetet.
Adna õ szegény,ha lenne rá vevõ.Az,hogy Cavidan tudja,mire van Kenannak szüksége,csak annyit bizonyít,hogy õ egy tapasztalt,ravasz,minden hájjal megkent nõszemély.Lamia pedig szegény -tisztalelkû és õszinte.
Empátiát pedig szerintem ne emlegess,hiszen akkor fel kéne hogy tûnjön esetleg neked az is,hogy Kenan milyen érzéktelen egy szinte haldokló emberrel.Hogy nincsenek jóban,az nem mentség,az empátia szó magában foglalná,hogy belássuk azt,hogyha valakit agyonvertek,akkor talán még akkor is adjuk meg neki a tiszteletet,hogyha õ az ellenségünk vagy egy nulla ember.Lamia olyannak született,hogy érzi ezt,és ez egy olyan alapvetõ erkölcsi hozzáállás részérõl,amit egyáltalán,semmilyen szinten nem kell!neki megbeszélni sem Kenannal,sem senkivel.
Engem megdöbbentett,hogy hányan nem érzik ezt,és támadják Cemilt,aki olyan,amilyen,de most akár meg is halhatott volna és szereti Lamiát./Ezt nem neked szántam,inkább általánosan,sokaknak./
Szóval én,sokakkal egyetemben,teljesen másképp látom Kenant,mint Te,bár az elején nekem is nagyon szimpatikus volt.
Annyit gúnyolódik és áskálódik Lamiával,hogy rossz hallgatni mostmár,én senkinek sem kívánok ilyen partnert,és ha te ilyet szeretnél magadnak,akkor,ha rosszindúlatú lennék,kívánnék neked egy ilyet,mint Kenan Hüszein...
És még egy fontos dolog.
Én leírom a véleményem,az aktuális történésekrõl,mert szeretem,imádom ezt a filmsorozatot.
De soha sem téged,sem másokat akarlak meggyõzni az igazamról.
Te sem tedd ezt,kérlek.
Én érdeklõdéssel olvasom a hozzászólásokat,de senkivel nem akarok vitázni...
10/10
antsa10 2012 febr. 15. - 18:16:57 10/10
(1172/2362)
Érdekes volt, hogy Cemil azt mondta veszített. Ezek szerint õ még mindig valami játszmának tekinti a dolgokat.
Még egy ilyen undorító, mocskos, szemét ku***t, mint ez a Cavidan! Remélem többszörösen visszakapja még az aljasságait!!!!
Kenan meg hogy lehet ilyen barom, miért nem húzott haza a csába, mikor a banya rányomult? Annyira szerencsétlen! Viszont örültem, hogy nem hitt az újságoknak és még Afifét is leugatta!
Kiváncsi vagyok Afife meddig bírja, hogy nem pofázik bele semmibe!?
Lamia érzéseit megértem, de a menekülést túlzásnak tartom! Ha csak telefonon, de én rákérdeztem volna a dologra.
10/10
ciliegia 2012 febr. 15. - 17:24:06 10/10
(1171/2362)
Hogy lehet ez a Kenan ekkora nagy mamlasz.Ha jól láttam még Ipeknek is kezd leesni, hogy mi zajlik itt, csak Kenan nem lát a szemétõl. Az egy dolog hogy szóba áll Cavidannal, de minek kellett nála aludni.Otthon lett volna a helye ezen az estén.
10/10
maszliga 2012 febr. 15. - 17:19:56 10/10
(1170/2362)
:D
10/10
ciliegia 2012 febr. 15. - 17:07:25 10/10
(1169/2362)
Ezt a bejegyzést lájkoltam.:-)
10/10
maszliga 2012 febr. 15. - 16:47:38 10/10
(1168/2362)
háháhá kenán egy marha:DDD
a cavidan egy görény,lamia bamba és nimmet tök jól néz ki......tök kész leszek ha vége lesz:((((
10/10
maszliga 2012 febr. 15. - 16:23:07 10/10
(1167/2362)
igen igen hajrá cemil:DDDDD
kiskukac63 2012 febr. 15. - 16:10:06
(1166/2362)
Szomorú, ha egy kapcsolatban megjelenik a tettlegesség. Én úgy gondolom, hogy ilyenkor annak illene lépni, akinek eljárt a keze. Ha Lamia felhívta volna Kenant, bizonyára a "férgek rendjébe elõlépett" Cavidan nem tudott volna szemétkedni. Már megint, újra és újra a büszkeség, a makacsság, az alaptalan féltékenykedés, a bizalom teljes hiánya kényszeríti ki az elhibázott és meggondolatlan döntések sorozatát! Mindenesetre a zongorajáték nagyon szép volt, mindentõl függetlenül.
Zita0976 2012 febr. 15. - 16:03:41
(1165/2362)
Valószínû hogy Cemil arra gondolt mikor azt mondta hogy vesztettem,Lamiának nem kellett egészségesen ,bénán szánalomból pedig ne keljen.
Emlékszem arra mikor a pasa sajnálta Cemilt Lamia miatt,Cemil azt mondta:inkább utálj apukám de ne sajnálj.
vikimaj. 2012 febr. 15. - 14:57:32
(1164/2362)
emlekszek, nekem is tetszett az a beszolasa :-)), nagyon szeretem oket, vicesek. Mindig van egy jo beszolasuk, pld. a Pasa sokszor meg sem kell szollaljon csak szineszkedjen es en nevetek :-)
10/10
enichan 2012 febr. 15. - 14:50:13 10/10
(1163/2362)
Szerintem Cemil azért mondta, hogy elveszítette Lamiát, mert bénán nem akarja hogy együtt legyenek, nem akarja hogy sajnálják.