Istanbul 2012 febr. 11. - 00:03:17
(942/2362)
Gondolom az "Istenem!" kifejezést saját magadnak szántad. Kenan szerinted nem tesz meg mindent, hogy eltartsa Lamiat és a gyereket? Amikor nem volt más munka félretette a büszkeségét és hotelekben is hajlandó volt zenélni; amikor megtudta, hogy a mostani koncertjeit Cemil közvetíti nagyon fájt neki, de félretette a büszkeségét, hogy el tudja tartani a családját. Amikor lemondta a koncertjeit, akkor még nem lakott vele Lamia és a gyerek!!! Ezt nem vetted észre?
Istanbul 2012 febr. 10. - 23:47:47
(941/2362)
Ez természetesen így van, ahogy írod. De Lamia volt az aki már az összeköltözésuk után azonnal kételkedni kezdett abban, hogy együtt kell-e lennie Kenannal és azóta is folyamatosan alaptalan kétségek gyötrik Kenannal kapcsolatban. Nem bízik Kenanban és ez megmérgezi a viszonyukat.
10/10
antsa10 2012 febr. 10. - 22:47:24 10/10
(940/2362)
Kiváncsi leszek! Én belenézek. Ha jól láttam ua. a cég csinálta, aki az Ezelt és a Szív útjait.
10/10
ciliegia 2012 febr. 10. - 21:55:21 10/10
(939/2362)
Tiltott szerelem a címe. A holdpont.hu-n reklámozták, youtube-on belenéztem az elsõ részbe...(angol felirattal)...
Zita0976 2012 febr. 10. - 21:18:39
(938/2362)
ciliegia
Milyen új török sorozatról beszélsz , elmondanád kérlek..? Hol tudok róla információt szerezni?
aluar 2012 febr. 10. - 21:06:25
(937/2362)
Kenan jelenleg el tudja tartani a családját,azért ezt ne felejtsük el.Gyakorlatilag bármi alól fel lehet menteni,mivel õ csak azért,hogy el tartsa a családját...azért dacoskodik.Azért,mert,Cavidan befolyásolja,azért tudatlan oktalan lánynak nevezi...meg Cavidan hatására el akarja perelni tõle a gyereket....lehetne ezt folytatni,de minek?Bármit ki lehet magyarázni,és lehet neki okot találni.Csakhogy akit ennyire tud befolyásolni egy nõ,és a körülmények,akkor az egy olyan ember,akire nem lehet számítani.Én ezt a következtetést vonom le ezekbõl,és Lamia helyében ugyanígy állnék hozzá,ahogy õ.Majd értékeli Lamiét,meg a munkáját,ugyan mikor?!Majd,ha kétszer ennyit keres,vagy ha lesz rá ideje?Még Lamia nagyon türelmes is vele,de gondolom,már nem sokáig.
Istanbul 2012 febr. 10. - 20:53:07
(936/2362)
Igazad van. Nekem még az tûnt fel a mai Lamia és Nimet közötti beszélgetésben, hogy Lamia látja, hogy Nimet õszintén szereti és értékeli Cemilt, ennek ellenére Lamia nem úgy nézett ki mintha annak drukkolna, hogy Nimet jöjjön össze Cemillel, hogy így õszinte szerelemre találjon Cemil, hanem õt Lamiát kezdte el érdekelni Cemil! Ez nekem visszataszító volt, mert õ eddig Kenant szerette, most meg hogy egy másik nõ ismerteti vele Cemil értékeit, már meginog?
10/10
ciliegia 2012 febr. 10. - 20:43:45 10/10
(935/2362)
Új török sorozat indul nem sokára a Tv2-n. Annak is Toygar a zeneszerzõje...a fõcím emlékeztet a Szív útjai zenéjére.:-)...És szép kék szemû lány a fõszereplõ...
kiskukac63 2012 febr. 10. - 20:32:02
(934/2362)
Ezek után én azt sem tartom kizártnak, hogy Lamia már nem is akar majd elválni( utalás volt rá a mai részben, amikor Nimettel beszélgetett) És hirtelen az jut eszembe, hogy amikor Javidannak meghalt az édesapja és Kenan nem akarta akkor bevallani neki a gyermekét, Lamia egyáltalán nem volt megértõ, megintcsak biggyesztett, és ismét csak menekült: a szállodából Makbuléhoz.
Zita0976 2012 febr. 10. - 20:27:26
(933/2362)
Mivel egy híres emberrõl van szó,folyamatosan kap kritikát:hol pozitívat,hol negatívat.
Jelen esetbe ha Kenan újra negatív kritikát kap , akkor megint leissza magát a sárga földig,Lamiával nem osztja meg a gondját,mint amikor a stúdióba a szemébe megmondták neki hogy ez kevés, mi volt a reakció?Csak durcizott,ivott.
Így hogy akar jó családfenntartó lenni..? Ha Lamiával nem osztja meg a gondját Lamia hogy segítsen?
Ha pozitívat kap,akkor meg a semmibõl kapargatja vagy kapargatják össze.(ha lezûlött állapotába ír egy szép szerzeményt,és az jó és tetszik , akkor idõ kell ahhoz hogy újra összeszedje magát.)
Legutóbb is ha Lamia és Afife nem karolják fel , most hol lenne..?
10/10
enichan 2012 febr. 10. - 20:16:57 10/10
(932/2362)
Hogy a családjukat eltartsa??? Te egy picit túlmisztifikálod a dolgokat!
Ezzel az a baj, hogy Kenanban nem lehet megbízni, elég egy rossz hangulat és lemondja a koncertet...még hogy családfenntartó! Ha Lamia nem vette volna meg a hegedûjét és adja vissza neki most a híd alatt feküdne Kenan. Persze õ ezt is sértésnek veszi még mindig! Istenem!
10/10
annak 2012 febr. 10. - 20:09:18 10/10
(931/2362)
Egy családi fészket akkor tud egy asszony melegen tartani, hogyha biztonságban érzi magát. Érzelmileg biztonságban. Hangsúlyozom: nem anyagi, hanem érzelmi biztonságban. Mert akkor boldog és azt a boldogságot sugározza vissza sokszorosan.
Istanbul 2012 febr. 10. - 19:51:53
(930/2362)
Igazad van. Sajnos mindig megzavarja valami a békéjüket, ezért mondom én azt, hogy egy ilyen büszke és érzékeny férfi mellett a nõnek kellene egyszer a sutbavágni a dacoskodást és lépni, megölelni.
Ha viccelni akarnék: jobb lenne ha a válás kimondásáig nem is beszélnének egymással a feszültség elkerülése érdekében, a nászéjszakájuk után meg majdcsak lenyugszanak.
Istanbul 2012 febr. 10. - 19:44:59
(929/2362)
Értem amit írsz, de nem tudjuk, hogy Kenan bemegy-e a kórházba. Nem hagyta hidegen ami Cemillel történt, de neki végtelenül fáj, hogy Lamia még mindig Cemil "feleségeként" viselkedett a kórházban, mert Kenan felvállalta Lamiát, együtt élnek.
Kenant Ipek munkája természetesen érdekli, mivel tehetségesnek tartja és legfõképpen azért, mert Kenan újra tud zenét írni. Lamia munkája is érdekli majd, csak most még dacoskodik, mert azt szeretné bizonyítani, hogy õ egyedül is el tudja tartani a családot és ez az egyetlen oka, amiért féltékeny a JELENLEGI anyagilag nehéz helyzetben Lamiára. A parfüm reklámnál is a végén nagyon büszke volt Lamiára.
10/10
ciliegia 2012 febr. 10. - 19:36:26 10/10
(928/2362)
Szerintem az lett volna helyes, ha Kenan összekapja magát és Lamiával kézen fogva bemegy a kórházba.Megteszi, amit meg kell tenni, aztán hazamennek néhány órára kikapcsolják a telefonjaikat és együtt töltenek egy kevés idõt.Megbeszélik kivel mi történt, ha valami kérdéses tisztázzák. Egy normális kapcsolat kb így mûködik...lehet érdemes lenne elmenniük párterápiára.:-)


Még az jutott az eszembe, hogy Kenan a sorozat elején, mint egy Casanova érkezett haza, akinek nem egy nõ ügye volt már...szóval neki kellene megtanítania Lamiát, hogy mit is tegyen, ölbe kapni, megcsókolgatni...rég át kellett volna látnia Afifén, Cavidanon...nem bedõlni mindennek.

Szóval kívülrõl annyira, de annyira okos az ember.:-)...és hát hogy lenne akkor belõle sorozat!!!
Istanbul 2012 febr. 10. - 19:30:35
(927/2362)
Kenan nem rosszindulatú Lamiával. A pillanatnyi helyzet miatt féltékenykedik Lamia sikereire, azért mert mostanában Kenan nem volt népszerû és bizonyítani karja, hogy egyedül is el tudnja tartani a családját. Ha jól menne neki, nem idegesítené, hogy Lamia is sikeres! Amit mondott, csak hirtelenharagból mondta, nem ítéli el Lamiát, a parfümös reklámnál is a végén büszke volt Lamiára.

Nem tértem el a valóságtól, nem felejtettem el, hogy Lamia a forgatókönyv elolvasása után mondott igent a filmszerepre. Lamia a forgatókönyv elolvasása elõtt sem mondott nemet! Az hogy tetszett neki a forgatókönyv csak egy lökést adott neki. Õ nem azért vállalta a szerepet, hogy anyagilag független legyen! Hanem elsõsorban dacból, másodsorban, mert megjött a kedve a szép történet eljátszásához.

A nõi empátia és az alárendeltség teljesen más dolog az õ esetükben is. Természetesen a melegségnek kölcsönösnek kell lennie. Csakhogy mi ma a mai részrõl beszéltünk és mivel Kenan féltékeny volt a kórházi fotó miatt - ami természetes, hiszen nem lehet könnyû neki, hogy hozzá sem érhet a gyereke anyjához, mert az még Cemil felesége - Lamiának kellett volna lépnie. Kenan éppen a világ másik felébõl rohant haza, ahol azért volt, hogy a családját el tudja tartani! Ha Lamia öleléssel fogadja a hazatérõ szerelmét, az mindjárt másképp viselkedett volna.
Zita0976 2012 febr. 10. - 19:21:36
(926/2362)
Én azt értem hogy féltékeny volt a fotó miatt ,de mivel tudta mennyire megverték Cemilt,nem azt kellett volna néznie ,hogy neki Cemil a vetélytársa hanem egy ember aki az életéért küzd .Ipekrõl annyit,azért félnytékeny rá Lamia mert az õ munkájára kíváncsi Kenan Lamiáéra nem.
Istanbul 2012 febr. 10. - 19:06:13
(925/2362)
Aznap amikor a hoteles dolog történt, Kenan rögtön intézkedett, utána amint tudott hazament és leült Lamiával és megmagyarázta a dolgot, ezt már egyszer itt megbeszéltük.
Istanbul 2012 febr. 10. - 18:59:43
(924/2362)
Kenan amikor haza ért azért volt dacos, mert éppen féltékeny, a kórházi fotó miatt.
Kenan csak a mûvészt látja Ipekben és annak örül a legjobban, hogy ismét tud zenét írni.
Nekem is fájna ha Ipekrõl beszélne Kenan, de nem próbálnék belebeszélni ebbe semmi rosszat, ha nincs hozzá tény. Arra törekednék, hogy megadjam a családi melegséget a szerelmemnek.
Istanbul 2012 febr. 10. - 18:49:15
(923/2362)
Igazad van, de ahogy Lamia nem tud úgy viselkedni ahogy nem tud, Kenan sem tud.
Kenan büszke, hirtelenharagú, érzékeny. Ma féltékeny lett a kórházi fotó miatt, ezért dacosan jött haza. Mivel Lamia képtelen melegséget adni és lenyugtatni Kenant, csak egymást "szivatják", ez a baj.